DEDE ittifakindan OlİMPOS ittifakına gıda yardımı

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• DEDE ittifakindan OlİMPOS ittifakına gıda yardımı

Poke ittifakı bir güzel Pa ittifakini yagmalarken ben garip tebrik edeyim dedim. Sonra basima forumda gelmeyen kalmadi.

Sevgili Pa ittifaki oyunculari niye gaz veriyorsun adamlara niye böyle yapiyorsun niye söyle yapiyorsun diye klavye özgürlüğümü almaya çalıştılar.

Lakin anlamadiklari birsey vardi bu gaz olayi üfleme ile gitmiyordu. Peki nasil giderdi. Simdi örnekleri ile sunalim foruma.

Forumda tartisildigi uzere kiyim ve olimpos ittifaklari arasinda itiş kakış üzerine kavga çıkmıştı. Ben poke lileri tebrik ediyorum diye demediklerini birakmayan Pa li arkadaslar acaba Dede ittifakini olimposa yaptigi gida yardimi hakkinda neler düsüneceklerdir.

Ve Fosil sahalara tekrar döner... :hata::
      Kurguladığımız bu sergi yaşanmış olaylardan kesitler içermektedir. (+18 )

Ctb & PA Savaşı öngerileri

Panik Atak ittifakınıda biz yönetiriz. (#Serverkuranlar)
    • :D :D komik bir konu :D OLİMPOS ittifakı bizim dostumuz mu ? Kıyım ittifakı bizim dostumuz mu ? ikisinin cevabıda hayır :) şimdi biraz kafamızı kullanırsak eğer. 40 kişilik bir ittifakız ve ittifakta ki herkesin başka svlerden tanıdıkları olabilir isteyen istediğine yardım eder :D yardım edilirken dost ittifaklarımıza zararı dokunmuş mu önemli olan budur :D öyle bile olsa problem senn değil dost ittifaklarla aramızdadir :)
    • IOyunBozanI wrote:

:D :D komik bir konu :D OLİMPOS ittifakı bizim dostumuz mu ? Kıyım ittifakı bizim dostumuz mu ? ikisinin cevabıda hayır :) şimdi biraz kafamızı kullanırsak eğer. 40 kişilik bir ittifakız ve ittifakta ki herkesin başka svlerden tanıdıkları olabilir isteyen istediğine yardım eder :D yardım edilirken dost ittifaklarımıza zararı dokunmuş mu önemli olan budur :D öyle bile olsa problem senn değil dost ittifaklarla aramızdadir :)

isteyen istediğinden yardım alır alsın hatta yanına çağırsın savaşa fosilciğim bunları zaten bende biliyorum da sen nasıl öğrendin ona şaşırdım :zuhah:
      "Annelerin Oynama dediği Kötü Çocuklardanım"
    • Komik bir cevap olmus. Poke benim dostummu yada pa benim dostummu. Tebrik ederken dostuma zarari olmusmu gibi sacmalasaydim acaba pa lilar neler derdi KKK7
      ve birkez daha okduğunu anlamayan bir fosille karşı karşıyayız :D onu geçtim bu sefer yazdığını da biz anlamıyoruz :D hadi sana kolay gelsin uğraşamam seninle benm açıklamam benm için yeterli gibi senn verdiğin cevap saçma olmuş devam etmeye gerek duymuyorum :)
    • TonyParKeR wrote:

IOyunBozanI wrote:

:D :D komik bir konu :D OLİMPOS ittifakı bizim dostumuz mu ? Kıyım ittifakı bizim dostumuz mu ? ikisinin cevabıda hayır :) şimdi biraz kafamızı kullanırsak eğer. 40 kişilik bir ittifakız ve ittifakta ki herkesin başka svlerden tanıdıkları olabilir isteyen istediğine yardım eder :D yardım edilirken dost ittifaklarımıza zararı dokunmuş mu önemli olan budur :D öyle bile olsa problem senn değil dost ittifaklarla aramızdadir :)
      isteyen istediğinden yardım alır alsın hatta yanına çağırsın savaşa fosilciğim bunları zaten bende biliyorum da sen nasıl öğrendin ona şaşırdım :zuhah:
      bizim kimsenin yanında savaşa girmeye ihtiyacımız yok sen rahat ol :)
    • IOyunBozanI wrote:

Komik bir cevap olmus. Poke benim dostummu yada pa benim dostummu. Tebrik ederken dostuma zarari olmusmu gibi sacmalasaydim acaba pa lilar neler derdi KKK7
      ve birkez daha okduğunu anlamayan bir fosille karşı karşıyayız :D onu geçtim bu sefer yazdığını da biz anlamıyoruz :D hadi sana kolay gelsin uğraşamam seninle benm açıklamam benm için yeterli gibi senn verdiğin cevap saçma olmuş devam etmeye gerek duymuyorum :)

müdür senin yaptıgın alıntıyıda ben anlıyamadım

o nasıl bişey yaz gözlerim kanadı KKK7

• IOyunBozanI wrote:

bu çocuk bu espirilerle buralarda harcanıyor :D :D
      espirinin ilham kaynagina bakarsan kalitesini anlarsin panpa

Sen simdi bu gida yardimina ne diyorsun. Böyle gizliden destek vereceginize direk aciktan savasa katilin. Alengirli islere girmeyin.

Bu arada üzümler birikti en kisa zamanda yagmaya beklerim :zuhah:
      Kurguladığımız bu sergi yaşanmış olaylardan kesitler içermektedir. (+18 )

Ctb & PA Savaşı öngerileri

Panik Atak ittifakınıda biz yönetiriz. (#Serverkuranlar)
    • fosil ortada anlaşmalı savaş yok o yzden ne olduğu kimseyi ilgilendirmez :D ben açık konuşayım olimpos ittifakından bazı kişiler boş konuştukları için uzak duruyorum. kıyım ittifakını şahsen hiç tanımıyorum. yani bir işe girdiğimiz yok yardım felan şeklinde lafların var ki saçmalıyorsun adamlarda altın var bizde kaynak :D satariz altn biriktiririz kimi ne ilgilendirir ? .d kıyım ittifakıda yapıyordur illaki bunu.
    • çok boş konuşuyorsun hatta konuşmuyor dudaklarını oynatıyorsun yapma biri bişe yaptın sanacak :D forumda açtığım bir konu var 300k gp satılır ucuzdan değil diye teklif verene satarız :D ayrıca kıyım ittifağının bir rahatsızlığı yok sanıırm bu konuda varsa onlar konuşabilir onlara ayrıntılı cevap verebilirim :)
    • IOyunBozanI wrote:

çok boş konuşuyorsun hatta konuşmuyor dudaklarını oynatıyorsun yapma biri bişe yaptın sanacak :D forumda açtığım bir konu var 300k gp satılır ucuzdan değil diye teklif verene satarız :D ayrıca kıyım ittifağının bir rahatsızlığı yok sanıırm bu konuda varsa onlar konuşabilir onlara ayrıntılı cevap verebilirim :)

yok hocam bizim hiç bir sıkıntımız yok yukarıda dediğim gibi aynen isteyen istediğine gb altın asker gemi satabilir savaşmak isteyen savaşabilir oyun bu bunların yapılması gerekiyor zaten oyundan böyle keyif alınır :)
      "Annelerin Oynama dediği Kötü Çocuklardanım"
    • TonyParKeR wrote:

IOyunBozanI wrote:

çok boş konuşuyorsun hatta konuşmuyor dudaklarını oynatıyorsun yapma biri bişe yaptın sanacak :D forumda açtığım bir konu var 300k gp satılır ucuzdan değil diye teklif verene satarız :D ayrıca kıyım ittifağının bir rahatsızlığı yok sanıırm bu konuda varsa onlar konuşabilir onlara ayrıntılı cevap verebilirim :)
      yok hocam bizim hiç bir sıkıntımız yok yukarıda dediğim gibi aynen isteyen istediğine gb altın asker gemi satabilir savaşmak isteyen savaşabilir oyun bu bunların yapılması gerekiyor zaten oyundan böyle keyif alınır :)
      o zaman problem yok hocam. anlaşmalı savaş felan olmadığı için bu tür şeyler normaldir. anlayışın için sağol