Forumda Edep ve Hayadan Bahseden Ahıskalı Topuk Şovları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• sen buna çamur atmak diyorsan ne diyelim :)

genel bir forum anlayışıdır bu, raporlar saat tarihleri gözükecek şekilde ss şeklinde asılır. o kalın harfle belirttiğin yer var ya orada çamur yok genel bir kanıdır. sen çamur diyorsan yapacak bişey yok.
      Sherlock Holmes
      "Komşusu tokken yatan Züğürt değildir"
    • Ne diyeceğinizi şaşırmış durumdasınız, yazı ile asıyorum diye raporlarda oynama ile itham edildik,gider sorarsanız rapor alınan kişilere hata varsa yazarsınız yazdım, sonuçta gününe yakın herkese açık ortama asıyoruz ve oyunun içinde olan bir olanağı kullanıyoruz. Şİmdi de tarih saat diyorsunuz, savaş raporları dönüştürücüsü tarih saatli veriyor zaten. Tarih saatli rapor arıyorsan kendi sayfanıza bak, şimdi çıkar yağmalarda tarih saat önemsiz dersiniz. Resimli asılanraporlara bile photoshopla fabrikasyon deme ihtimaliniz var sizin.

Spirited away a katılıyorum ne yapacağınızı, ne diyeceğinizi, neye çamur atacağınızı bilemez halde herşeye saldırıryorsunuz
    • NoiR. wrote:

Ne diyeceğinizi şaşırmış durumdasınız, yazı ile asıyorum diye raporlarda oynama ile itham edildik,gider sorarsanız rapor alınan kişilere hata varsa yazarsınız yazdım, sonuçta gününe yakın herkese açık ortama asıyoruz ve oyunun içinde olan bir olanağı kullanıyoruz. Şİmdi de tarih saat diyorsunuz, savaş raporları dönüştürücüsü tarih saatli veriyor zaten. Tarih saatli rapor arıyorsan kendi sayfanıza bak, şimdi çıkar yağmalarda tarih saat önemsiz dersiniz. Resimli asılanraporlara bile photoshopla fabrikasyon deme ihtimaliniz var sizin.

Spirited away a katılıyorum ne yapacağınızı, ne diyeceğinizi, neye çamur atacağınızı bilemez halde herşeye saldırıryorsunuz
      aynen :sleeping:
      Sherlock Holmes
      "Komşusu tokken yatan Züğürt değildir"
    • NoiR. wrote:

93,73 bölgesinde raporumuz hiç olmadı öyle mi :) evet evet biz zaten hiç rapor alamayız

Senelerdir de hiç rapor almadık çünkü forum sayfamız yoktu olduğu zamanda aynı şimdi yaptığınız gibi bizim rapor sayfamızdan çıkmıyordunuz o yüzden aynı şimdi gibi

o zaman rapor sayfası açmadık sizin ne yapacağınızı gayet iyi biliyorduk ama baktık forumda başlıklarınız, karalamalarınız bitmiyor sayfayıda açtık rapor da asıyoruz üstelik sirkülerimizi pek yakından takip ettiğiniz için iyi bilirsiniz

sirkülere atılanların hepsi foruma düşmüyor aralarda çok kalan rapor var assak eski tarihli dersiniz ama savaş sonu için onları da köşede biriktiriyorum

Evet noir ben bizzat savaşın göbeğinde savaşıyordum :) senin gibi sağdan soldan duyduklarımla yazmıyorum..... 93 73 kılıç ceza aldı ondan başka raporunuz var mı _ ? Konyalı çıkıp buradan kabullendi yenildiğinizi sen hala kuyrugu dik tutmanın peşindesin :D:D 93 73 de eze eze kovaladık sizinkileri :D:D:D