Forumda Edep ve Hayadan Bahseden Ahıskalı Topuk Şovları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• gyro aksiyonunda fazla kestiginizi ispatlayin ben oyun oynamiycam...aksiyon nyaptinizda noldu savunma ciktik cocukta 3.raunt resmi atmis yok bekleseydimde patlattigim balonlarindan kalanlariniz arka saf kesseydi

siz ile orda kose kapmaca oynuyorum savascak yurek olmayan adamlarsiniz ....8 hesab tek sehirle ugrasamiyo ne yapcaginizi sasirdiniz kipirdayamiyosunuz kipirdarsaniz yagma yiyosunuz

alev ile buharvkesmis as sayfana rapor almissin ceza almis hesaptan buyuk is ama asarken son raunttaki gemileride as ki nasil almissin gorsun millet

siz Filinta61 i getirince sesiniz acildi olayin ozu bu yillardir oyundayim beni bilen bilir reklam derdindesiniz aman emin ol bir kac aya oyunu birakcak sekle gelirsiniz

soma yi bahane edip biraktiginiz savasta hesaplarinizi face de satiyonuz size diyeyim

ayaginiz yere bassin ....forumda asabiii ile ailye ye kufredersiniz madem cok kesiyosunuz neden 20m tasidiniz bir memur maasi verip bunu diyin baska bisey demiycez...

ali tuna form bilmez oyun bilmez hesap acip sunum yapmis kim inanir buna yaww

dusunun suskunkurt bile abi diyo gersini siz deyin
    • Acaba diyorum, raporlara bakıpdamı ali tuna oyun bilmez forum bilmez diye yazdın,

Komedi oynuyorsun sanırım, resimlere alerjin varda bakamıyorsan ayrı meseledir, senin meselendir, boş konuşuyorsundur...

Tek bildiğin tehdit etmek, adaya gelip bir hışımla boş şehirlere dalayım hevesi yaptın,

Çarpılıncada şimdi bizim hiçbir şehire çıkış yapamıyorsun, kendi şehrinde debelleniyorsun, adamıza geldiysen savaşmak için geldin, niye 8 kişiye karşı savaşıyorum edebiyatına giriyorsun, kargaları güldürüyorsun inanki...

:lol: HAZIROLA GEÇ AHISKALI BEN GELDİM A_TUNA :lol:
    • ahiskali sunu bil asabi adli hesap bize ait degildir adinin haci oldugu gibi emin ol o hesap efsane lordlada takisti formda biz onlari yapacak seviyeye dusmeyiz kendinizle karistirmayin ben o adaya 3.5 gp ile gelecem tarumar ederim vahhh vahhhh ama sen ve senin gibiler sehrinden cikamaz dunya askeri filoyu baskasinin sehrini savunur olay burda bitmistir fazla yazipta rezil etme sana su kadarini diyeyim o kadar gp yuklenmekle ahkam kesmeye benzemez bu isler seni boyle bilmezdim ama ogrendim senden savasci felan olmaz emin ol buna bos sehirleri dolas dolu sehre gelince carpilinca kac bumu savascilin madem fazla kesiyorsunuzda at rapor gorelim sen bence ruyadasin biz gp getiriyorsak siz getirmiyormusunuz? Guldurme kendine her savas basi boyle dersiniz sonra topuklarsiniz sunuda aklina koy sizmi pes edeceksiniz bizmi pes edecez gorelim hadi buyur
    • Hacı neyin ispatını istiyorsun ? Raporlar yukarıda önce 5-6 k balon kesildi, Önce balon ile gyro maliyetine bak, sonra 17 k gyron kesildi karşılıklı gyro kesimi eşit balonları koy kenara , sonra 400 topçun kesildi yaz deftere, sonra karadan dalındı 150 bin askerini gittin savunma yolladın
      16 round sadece hopklt kılıö kestirdin . Bi ara 500 hoplit bizden 3-4 bin sendendi. Buda önemli değil şehrine defalarca bayrak dikildi 2 milyon generalliğin varken. Sonra yarım günde gyro getirdin her gün 25 bini ile silahşörü savunuyorsun. Ceza almadan önce batunun limanda savaşıyordun şimdi noldu çıkamıyorsun ?
      Ama doğru hem lord meto hesabına bakıp hem kendi hesabına bakamıyorsun oda çıkamıyor şehrinden aynı hareketler, 3 aksiyon 92.86 Dan 3 aksiyon lordmetodan. Saat 11 de uykuya yatıyorsun 150 bin askeri silahşörre atıp aksiyon duruyor, lordmeto da aksiyon duruyor. Akşam 4 ile ertesi gün saat 11 e kadar aynı anda açık hesap.
      Alphanın tatilde olmayan en yüksek generali sende ve 2 limanda yaptığın alev atmak sadece at ama bizim attığımız alevlere laf edip tutarsız hareket etme. 2500 roundluk 2 limanda kesilen buharlın tam 12 bin fazla. Alev sayısıda belli yap hesabını. Örneğin şu an 515. Roun 1400 buharlın fazladan kesilmiş ki sende epey alev yaptın. Velhasıl 3.5 generali basıp satanlar görse bu halini isyan eder :)
    • Sen ancak hakaret et, utanman yokki, seviyene inmem senin, sıfırsın çünkü....

Senin pişkinliğini ortaya serdim diye feryat figan ediyorsun, forumda bile saygısızlığın her türlüsünü yapmaya çalışıyorsun, busun işte ötesi yok, kalıbın ortada, yerlerde süründürüyorsun konuşmalarını, Sana kaç defa agorada hakaret etme, agoraya yazma diye yazdım dinlemedin, raporların tarihine bak benim astığım tarihe bak, astıktan sonrada aynı terbiyesizliklere devam ediyorsun, aslında güzel yayın oldu, ahlakın derecesi ortaya çıktı...

Kötü ve ahlaktan yoksun sözler sahibinin aynasıdır, unutma bu oyundur, ama yazdıkların ve çizdiklerin senin ahlakındır...
      :lol: HAZIROLA GEÇ AHISKALI BEN GELDİM A_TUNA :lol:
    • Adamın nasıl zoruna gitmişse 200 bin asker 15 bin gemi ile bizi savunuyor sonra oynuyorum diyor:) yukarıda söyledim sen uykusuz kalınca kafan çalışmıyor 300 birim ne ya :) şehrinde birdhunter savaşıyor sen neden onda savaşmıyorsun ? Korkaksın Ahıskalı istediğimiz zaman bayrağı diktik uyanınca ikariam tarihine geçecek görüntüyü verdin. 2 milyon general 2 savaş toplam dikilen bayrak . Doğru senide anlıyorum Allah kimseyi senin durumuna düşürmesin. A tunaya abi demem benden yaş olarak büyüklüğü değildir ona bile kulp takmaya çalışıyorsun:) kaç mesaj oldu lordmeto ya girdiğini detaylı yazdım neden inkar etmiyor kıvırmıyorsun ?
      Cakonun 7 bin topçusunu ispatla 1700 topçu var raporda kesilen ufak at
    • Son dakika Rodoskalı 17 k Alevi ile üyemizi savunuyor
      MΛSΤΞRβΘУ rodos basıp tatile alıyor
      tek tabanca ,ve bu altınla bu kadar... kacmak zorunda kaldım.... tebrikler. Diye mesaj atıyor :)
      Tek tabanca dediği yerde Rodoskalı adama destek atmıyor sorarsan 3 milyon generalle kovalamaca oynuyorum dlyor muhahaha
    • cCcΛHłSКΛŁł wrote:

.forumda asabiii ile ailye ye küfredersiniz

Daha önce bu konuda açıklama yaptık ama ithamlar devam etmekte aksini ispatlamadığın süre iftira olduğunun farkındasın demi?

Ayrıca bu kullanıcı bazı alanlarda hakaretleri mevcuttur aşağıdaki linkden 26. postu incelerseniz userin genel itibariyle forumda hakaret ettiği açık bu olayı bizle bağdaştırmayın aksini ispatlarsan buyur bizde öğrenelim.

Limanı Fethetmek
      Sherlock Holmes
      "Komşusu tokken yatan Züğürt değildir"
    • akıncı hesabı açıldı :saplak: karalar bağlayıp yaslar tutabilirsiniz ama esasen

yardım ve sorulara veya genel tartışmaya kocaman bir başlık atmanızı bekliyorum eyyy fastfood bu hesap nasıl geri açılır diye

swordfish neden kapatıldı ve neden geri açıldı

veya aşağıdaki hesaplar neden kapatıldı diye sormuyoruz açıklamaya gerek yok, hiç umurumuzda değil :bump:

GQBRA 3,521,979

oruç 5,637,127

tataroğlu 7,216,602
    • Yukarıda sayın yöneticimiz diye yazmadım ama Fastfood için sayın da yazarım, değerli de yazarım, her zaman da saygı duydum hiç bir mecrada hiç bir zaman tek lafım olmadı.

Yöneticiler ne zaman sayın yöneticiniz oldu sorusu bana sorulacak soru değil :) forumda yardım ve sorularda, genel tartışmada, alphada başlıkları açıp açıp bizim kapanan hesaplarımız üzerinden mağduru oynayıp, takımdan hesap soran sizsiniz unuttuysanız gidin o başlıklara bakın
    • :) evet o raporu elbette kendiniz almadınız, akıncı ceza almasaydı o savaş orada devam ediyor olacaktı, o rapor verilen cezanın hediyesi oldu kimse de çıkıp fastfood aldı yazmadı, ikisi farklı şeyler

Bunu çıktınız forumda astınız kendi aldığınız rapormuş gibi, normalde kıyısından köşesinden geçemeyeceğiniz oyuncuların kendi şehirlerinden uzakta savaşırlarken yaptığınız yağmaların raporlarıyla övündüğünüz gibi

ahıskalı raporuna gelince ne raporu bilmiyorum bu sayfada zaten bolca var :) 92,86 adasında kaç milyon GP ile 5-6 kişi tek ahıskalıyla baş edemiyorsunuz, üstelik ahıskalı sadece o adada da savaşmıyor, zaten sinirinizden yer gök ahıskalı oldu forumda

Daha yardım ve sorulara veya genel başlığa başlık açmamışsınız, hesap sorun takıma bir de adaleti biz sağlayacağız diye bir tehdit mesajı falan da yazın sizin adetiniz böyle işler