Forumda Edep ve Hayadan Bahseden Ahıskalı Topuk Şovları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Forumda Edep ve Hayadan Bahseden Ahıskalı Topuk Şovları

Herkese selamlar olsun, asmayacaktım ama asmam için yalvardı resmen

kendiside 3-5 tane asmış,

Şimdi asacağım rapor ve dahasında

Forumda thora büyük darbe başlıklı konuda

Edep ve hayadan bahseden Ahıskalının

Topukçuluk derslerini öğreneceksiniz,

"Edep ve haya sözünü ileriki raporlarda işleyeceğiz. Önemlidir çünkü"

Ayrıyeten agoradanda geceler geceler v.s. sabahlar sabahlar v.s sözleri var hakaret içeren...

Niye yazdım, çünkü yaptığı topukların tamamı gece ve sabah saatleridir...

92:86 ve çevresindeki adalara dadanmaya çalışan Ahıskalının topuk nasıl yapılırını öğreniyoruz,

Sonra agorada a_tuna gelmiş ben adadan nasıl çıkıyorum bakın diye mesajı vardır fiilen....

ss.leride bende saklıdır...

Agora yazışmaları buraya asılabiliyorsa asarım inanmayanlar olabilir, inkarcılar çıkabilir....

İlkokul dersi konusu yapmamın sebebide defalarca uyarmama rağmen bir türlü anlayamamasıdır...

Ders:1 92:86 yan ada çıkartma yapıyor, yapacak ama yapmıyor, sonra topukkkkk,
      12.02.2018-----T.C.saati : 6:39

">

12.02.2018---T.C.saati : 7:19

">

12.02.2018----T.C.saati:7:22

">

14.02.2018---T.C.SAATİ: 20:22
      Ama bu diyeceksinizki akşam saati
      çünkü ticaret gemileri bağlı kaldı, onları kurtarma derdinde, ama yine topuk...

">

Çok geçmeden aynı akşamın sabaha karşı olan bir çıkışma, hoooop topuk

15.02.2018---T.C.Saati:5:42

">

Tam bir gün sonra yine aynı ada aynı şehir, hooop topuk...

16.02.2018-----T.C.Saati:4:33

">

Oldumu şimdi diyeceksiniz
      Tam bir gün sonrası yine sabah hooop topuk

17.02.2018----T.C.Saati:4:17

">

17.02.2018----T.C.saati:14:28

">

Aynı gün öğlen gelmiş

Ama füzeler yok, biryere kaçırmıştı ama tam hatırlamıyorum,

esas rapor sonu altta...

Aynı ada 5 gün gel hep topuk....

17.02.2018----T.C.saati: 18:13

">

Diyeceksinizki nedir bu tarih ve saat sevdası yazıp duruyorsun biz görüyoruz raporda.... az kaldı açıklanacak...
      Hooop topuk

18.02.2018----T.C.saati: 9:34

">

Topukta topuk

18.02.2018---T.C.saati:9:34

">

Yine topuk

20.02.2018----T.C.saati:8:40

">

96:88 kendi şehrini kurtamaya gelmiş, olmadı be yavvv hoooop topuuukkk,

21.02.2018----T.C.saati:01:41

">

Topukta topuk daha var arda arda 5 tane daha geliyor...

22.02.2018----T.C.saati: 3:12

">

22.02.2018----T.C.saati:9:35

">

24.02.2018---T.C.saati:6:30

">

26.02.2018----T.C.saati:8:30

">

26.02.2018----T.C.Saati: 8:35

">

26.02.2018----T.C.saati: 6:36

">

Vazgeçti artık şehirlerde 3-5 gemi peşinde dolaşmayı, baktı olmayacak ben agoradan her türlü hakareti yapayım olayına geldik,

:lol: HAZIROLA GEÇ AHISKALI BEN GELDİM A_TUNA :lol:
    • Agorada 10 mesajından 5'nde mutlak geceler geceler, sabahlar sabahlar olmasın gibi ilaveli kelimeler mevcut diğerlerini yazamayacağım,

Saat olayıda budur, kendi bizden için bahsettiği sözleri kendisi fiilen işliyor, akşamdan diğer günün öğleden öncesine kadar tüm gece ve sabah

oyunda ve bize bu şekilde hakarette bulunuyor... Gülüyoruz amacı belli karşılığını misli ile istiyorki hesapları bitireyim derdinde ama

o seviyelere gelemeyiz mümkün değil...

THOR'a büyük darbe başlıklı konuda EDEP VE HAYADAN bahsetmiş, o sebeplede bu raporları ve açıklamaları yapma kararı aldım...

01.03.2018----T.C.saati: 01:23

">

Ve artık son nokta uslüp cezası 2 gün sonra tatil...

">

Aynı gün içinde kara savaşında bug oldu 2500.lerde elimizde rapor mevcut değil.

Deniz savaşları raporları aşağıda

">

">

Bug sonrası daldıktan sonraki gelen ceza sonucu oluşan kara savaşı raporu....

">

02.03.2018.de ceza ile 2 gün tatildeki arkadaş, 05.03.2018.de oyunu açıyor çok değil belki bir 10-15 dakika bilemeyeceğim
      rodosa şehir taşıma işlerini halledip tekrar tatile çıkıyor, adamıza fiilen savaşmaya gelmiş olan vatandaş tatile modunu sevmiş
      ve tekrar tüymüş...
      Her neyse 2.tatil dönüşü şehrini kurtarmak için rodos kullanarak gerçekleştiriyor...
      Rapor aşağıda

">

">

">

">

Yine bir deneme yine bir topuk....

">

Şimdi bundan sonrası aksiyon işi, aksiyon için çekildiğimiz rapor aşağıda

">

Aksiyonlar bittikten sonra sürekli daldığımızda oluşan raporlar,
      gro ve balon yok haliyle sürekli asker kaçırıyor...

Ve de ilk daldığımız raporun ilk raundu gro balon yok...

">

">

şehir boş askerleri bizim şehirlere koruma gönderiyor...

">

Tüfek ve şahmerdan kaçırmalar...

">

Bu görüntüde daha 2 saat öncesinden,
      12.03.2018 tarih 01.35'te şimdi astım...

">

Şu andada kukuma kuşu gibi niye oturursun derlerya, tabirimiz vardırya, onun gibi bekliyoruz...

Vatandaş 2 500 000 generallikle şu anda saldırmam niye saldırayım diye agoradan yazıyor,
      92:86.ya bizi oyun içi askeri olarak asmaya, kesmeye gelen ve bu şekilde bir sürü ithafta bulunan vatandaş
      yatıyor, aslında haklıda elindekileri kestirince ortada kalacağını iyi biliyor heralde....

Neyse,

Son olarak sadede gelecek olursak,
      forum kullanmamak için çok çaba sarfettim,
      Buraya bu raporları asma hevesim gibi birşey yoktuda,
      Ama karşımdaki vatandaşı çok iyi bildiğim içinde ss.leri almıştım...

sözün özü, oyun için kendi benliğinden vazgeçenler için bunu burada paylaştım,
      oyun içinde hakarete maruz kalmamız için ne yapmış olmamız lazım diye düşünüyorum hala,

Oyun oynanırken oyun oynadığımızın farkındalığına varamıyorsak vay halimize diyorum,
      Saygılar...
    • Toplam 5 bin round 2 deniz savaşında kesilen buharlı sayısı fazladan 12 bin :) Alev buhar hesabını yapamayıp Alevi küçümseyen Hacı fırsat buldukça alev atıyor. Olsun öğrenmenin yaşı yoktur. Abi emeğine sağlık sunum süper olmuş. 17 bin gyro 5-6 bin balon 400 topçusunu kesince gereksiz bi hamle demişti.
    • emin olun burda ne anlatmaya calistiniz anliycak iki oyuncu bulamazsiniz ikinizde ahiskali ayari verdikce buraya kosmussunuz

uslup cezasi aldik sikayet etmiycez deyip konusunca zoruna gidenler in hali bu

adada savaslar 2500 rauntta iken silindi utanmadan yoklama raporlari asmissiniz bizden cok s!ey ogrenmeniz lazim

madem bukadar iyisiniz epsilondan suan itibariyle para verip 20m gp tasidiniz neden acep:)))
    • Ağlama değmez hayat o sahte gözyaşınamuhahaha.
      E yokladın ne gördün ?? Gemi gördün 2-3 k gemi ile yoklama yapıyorsan gemi bulursan savaşırsın, her yokladığında bulmuşsun gemi neden kaçtın? Yoklamanın amacını anlat hele :) 96.88 örs adama geldin 200 round olmadan kaçtın ordadamı yokladın limanı ? Bi limanı yoklayacaksan 100 buhar 10 filika sallarsın yoklama öyle olur millet aptal değil Kandıramazsın.
      İhtiyar1 mahşeriazap vartolu çukur psg daha sayayımmı çukur hariç hepsi alphanın serin sularına gömüldü bi çukur kaldı o hesabıda tüketmen yakındır. Şu an 14 bin gemi ile birdhunter limanını savunuyorsun 3 milyon generallik ile düştüğün durumlar bizi çok eğlendiriyor. 33 bin gyro ilede bizi savunman takdire şayan . Altın masrafını karşılayayım bedavadan savunma şehirlerimizi :)
    • cCcΛHłSКΛŁł wrote:

emin olun burda ne anlatmaya calistiniz anliycak iki oyuncu bulamazsiniz ikinizde ahiskali ayari verdikce buraya kosmussunuz

adada savaslar 2500 rauntta iken silindi utanmadan yoklama raporlari asmissiniz bizden cok s!ey ogrenmeniz lazim

madem bukadar iyisiniz epsilondan suan itibariyle para verip 20m gp tasidiniz neden acep:)))

bu ahiskalıda başlamış artık gp aldınız demeye :D:D Senin anlamakta sıkıntın mı var _? getiriyoruz seni alakadar eder mi _? senin aldıgın gplere ne demeli _? Sen boşsun paranın yettiği kadar varsın kendin alınca gp sıkıntı yok biz alınca zoruna gidiyor :)ayrıca merak ettiğim birşey var sen basımlarla mı yapıyorsun o gp yi :D
    • cCcΛHłSКΛŁł wrote:

emin olun burda ne anlatmaya calistiniz anliycak iki oyuncu bulamazsiniz ikinizde ahiskali ayari verdikce buraya kosmussunuz

Aynen beklediğim tavır, başka ne beklenirki,
      Şu ara yine agorada milletin özeline hakaretler başladı,
      Bu kadar kızmaya gerek yok...

Yediği aksiyondan sonra 6 şarlı bizim şehirlere aksiyon yapıyor, hahahahah.....
      200k asker 13k gemi bizim şehirleri savunmada....

Efsane lord onun şehirlerindeki kışla ve tersanelerin seviyesine dikkat ettinmi,
      1 tane asker ve gemi bastığını zannetmiyorum, hazırdan kullanır, millete mesaj yazmakla meşgül
      hep özel mesajlardır yazışmaları...
    • Bizim Agora’da whatsaptan yazışır gibi ses arda mesaj atıyor, Lordmetoda tüfek yada düz kestiriyorsunuz diyorum 15 dakika kayboluyor çünkü o hesaba giriyor. Saat 11 de 92.86 da gemilerl ve askerleri bize savun yolluyor , 11 i 10 geçe Lordmeto aynı şekilde bizimkilere savunma gönderiyor. O KADAR belliki 2 hesabada baktığı :)
      28 er gyro gidiyor gerek Yok diyor 25 bin gyroyu şehrinden kaçırıyor bırak aynıysa dimi hacım:) sen orada durduğun sürece bizi çok eğlendiriyorsun. Şehirlerimizi korurken yaktığın altını vereyim sana borçlu kalmayalımmmmmuhaha
    • Efsane Lord wrote:

cCcΛHłSКΛŁł wrote:

bu ahiskalıda başlamış artık gp aldınız demeye :D:D Senin anlamakta sıkıntın mı var _? getiriyoruz seni alakadar eder mi _? senin aldıgın gplere ne demeli _? Sen boşsun paranın yettiği kadar varsın kendin alınca gp sıkıntı yok biz alınca zoruna gidiyor :)ayrıca merak ettiğim birşey var sen basımlarla mı yapıyorsun o gp yi :D

Burada o GP leri parayla aldığınızın itirafı var galiba.
    • NoiR. wrote:

Efsane Lord wrote:

cCcΛHłSКΛŁł wrote:

Burada o GP leri parayla aldığınızın itirafı var galiba.

Bozacı yazmış, şıracı beğenmiş,

böyle demekle siz para ile aldığınızı alenen kabul etmiş durumdasınız....

Efsane Lord'un mesajının son cümlesi açık diyor, hangi şehirde nasıl bastın o kadar generalliği diyor,

Sizin bildiğiniz bizim bilmediğimiz, ikariam oyun içinde yüksek generallik basım sistemi varsa biz boşuna asker gemi bascaz diye uğraşıyoruz...
    • NoiR. wrote:

Foruma geldim yer gök ahıskalı olmuş, malum oyunda işler yolunda gitmeyince böyle yapıyorlar. Tebrikler ahıskalı,

D-A nın savaş raporları sayfasından alıntıdır,
      Başarılı arkadaş ne yapmış bakalım,

Abowww tüfekçi, şahmerdan, gro, balon, nerde bunlar, Arka hat yok, hava hattı yok,

Merak etmeyin nerede olduklarını aşağıdaki raporda göstercez, hemen yok demeyin...

">

Ahaa burada bir şehir koruma filo hareketi var, neki bunlar diye düşünürken

">

AAAAAA bak bak buradaymış arka hat, ve grolar,

">

Evet Ahıskalı bey,
      karşında kim olduğunu bilmeden hakaret ve saygısızlık etmeyeceksin,
      Şu anda hala hakaretlerin agorada gözüküyor,
      Merak etme hepsini ss.liyorum,
      gerektiğindede kullanıcam...

Şıracı noir'ede başarılar buradan,
      arkadaşım dediğin kişinin agoradan yaptığı hakaretleri hangi koşulda istersen iletebilirim,
      arkasında durduğunuz kişiyi bilmiyorsanız onun yaptıklarınada ortaksınızdır...

• Tebrikler size o zaman,
      sonra başkalarıda size aynısını yapınca
      sadece onlar için forumda mesaj yazıyorsunuz, nerde nasıl buldunuzmu diye,
      Abesle iştigal işlerine devam edin...

Dediğin gibi hikayenin sonusunuz...
    • Olay zaten bu

Hep sevenleriniz vardır hep size general basıp verirler general falan taşımazsınız

Neymiş hiçte öyle değilmiş...

Generalleri satın alıp taşıyormuşsunuz, anında boşaltınca da kimse görmüyor bilmiyormuş gibi, önünüze gelen her başlıkta D-A general aldı, D-A general taşıdı diye gelsin başlıklar

O hikayelerinizin de sonu geldi.

Dilerim en kısa zamanda hesap kapanma tufanına tutulursunuz... Hikaye olursunuz tamamen, zira alphada oyun geçmişi olan bütün oyuncuların bildiklerinin er geç ortaya çıkacağına dair ümidimi kaybetmiş değilim.

Noir yazıp durmayı bırak az kafa dinleyelim.
    • Noir sen cidden ne kullanıyorsun ? Hayırdır neyin peşindesin her mesajda gp getiriyorsunuz felan diyip duruyorsun ? Gp alıyormuşuz yok taşıyormuşuz vs vs seni ilgilendiren konular mı bunlar Rodoskalının ve sizinkilerin getirdiği altın ve gp hesaplarından haberin Yok heralde ? Daha önceden de dedim gene diyorum çok boş konuşuyorsun birazcık dolu konuş...
    • Ben diyorum anya sen diosun konya.... 15 20 k puanlı bir oyuncu nası 15 m gp basar bana onu anlat.... hala boş boş çene çalıyorsun burada sen nası bişisin anlam veremiyorum bu kadar anlamakta kıtlık olmaz...

operatörlüğe mi soyunuyorsun dedektifliğemi soyunuyorsun cidden zorluk cekiyorum anlamakta... Ahiskalıya sor o nası basıyorsa gp yi bizde öyle basıyoruz :D :D

reel hayatta hiç konuşturmuyorlarmış gibi bu noiri dırdırdır acısını burda cıkarıyor... savaş yapıyoruz varsa raporun asarsın yoksada uslu uslu oturursun rapor yok bi icraati yok burada bir onla bir bunla çene çalıştırıcam diye uğraşıp duruyorsun....