JUSTICE ( JUST ) ittifagi Savaş ve Yagma Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Evet Arkadaşlar Savaş İstiyorsanız Savaşalım Kayı Depo getirmiş Bildiğiniz Gibi Ama Her savaşı Yenildikleri için Biraz Çekiniyorlar Gibi Savaşmaya :) Şöyle Yapalım İsterseniz Kayı İle birleşin Toptan Keselim Biz Hem Belki Kazanma Şansınız Yüksek olur :thumbsup:
    • Tepe wrote:

Evet Arkadaşlar Savaş İstiyorsanız Savaşalım Kayı Depo getirmiş Bildiğiniz Gibi Ama Her savaşı Yenildikleri için Biraz Çekiniyorlar Gibi Savaşmaya :) Şöyle Yapalım İsterseniz Kayı İle birleşin Toptan Keselim Biz Hem Belki Kazanma Şansınız Yüksek olur :thumbsup:
      Algı takımı yine başrollerde ama eksik bunlar,birkaç isim daha vardı sanki.

Neyse başka bir ittifakın sayfasında niye "Kayı" ismi geçirdiniz :hmmm: ,oysaki "JUST" ele geçirmiş raporları,kaynakları.

Son yapılan büyük savaş dışındaki diğer savaşlarda yediğiniz haltları meşrulaştırmak için burada yaygara kopardınız,bas bas bağırdınız yalan konuşmaktan dahi çekinmediniz.

O kadar savaş yapıldı, her önemli savaşın kritik noktalarında çirkeflik yaptınız,biriniz de çıkıp kabul etmedi. Yeşil rapor alacağım diye yapmadığınız şeytanlık kalmadı. Başrolde tanıdık isimler vardı o zamanda.

Savaş kaybetmiş olabiliriz, en azından oyundaki onurumuzu kaybetmedik hiçbir savaşta. Bazen yeşil rapor alınca aslında o raporu almak için çok şey kaybetmiş oluyor insanlar. Aslında farkındalar ama oyun hırsı bürümüş gözlerini. Savaşı kaybedecek olsak bile üç maymunu oynamadık, bazı şeylere göz yummadık, başımızı kuma gömmedik.

Sizden bazı isimlerin banlanmaması ikariam tarihine kara birer leke olarak çoktan geçti zaten. En son bot ile kasa kasa korsanı da tekelinize geçirmişsiniz. Bir de utanmadan emeği ile,namusu ile korsana emek veren adamları karalamışsınız.

Deseler ki ikariam artık yok bitti,bundan sonra da olmayacak işte o zaman herkes eteğindeki taşları döksün,kim ne kadar çirkeflik,pislik yaptıysa bir bir anlatsın deseler siz yine susarsınız eminim.

Just kusura bakmasın sayfalarını kirlettim,ne derdiniz varsa kendi sayfanızdan yazın polemik yaratmayın buradan.

Not: Sehpa'ya selamlar; yıl neredeyse 2019 olacak hala benden 1 mızrakçı ile yağma yiyor,
    • Tepe wrote:

Evet Arkadaşlar Savaş İstiyorsanız Savaşalım Kayı Depo getirmiş Bildiğiniz Gibi Ama Her savaşı Yenildikleri için Biraz Çekiniyorlar Gibi Savaşmaya :) Şöyle Yapalım İsterseniz Kayı İle birleşin Toptan Keselim Biz Hem Belki Kazanma Şansınız Yüksek olur :thumbsup:
      Getirmese şaşardım
      Bi kerede deposuz oyun oynayın ya
    • Herkese selam.

Justice - tribe savaşı devam ediyor.

Rakip ittifak oyuncuları forumdan atıp tutuyor , oyun içerisindeki nicklerini değiştirip sözde mesajlar vermeye çalışıyor.

Biz bunlara hiç takilmiyoruz. Bulduğumuzu kesiyoruz, gördüğümüz depoyu boşaltıyoruz.

IYI ittifağının korkusundan şehirlerinden çıkamayan tribe yönetimini , üyelerini korumaya davet ediyorum xd

Çok şey yazılıp çizilebilir ama ugrasmak istemiyorum.
      Rodos da vurdular , şehir de yıktılar , hakaret de ettiler ancak uğraşmaya deger görmüyorum.

Öncelikle kaikiasta oynamayanlar için kimin depo ittifak olduğunu, kimin emeğiyle oynadığını gösterelim;

Dün gecenin raporlarını da bırakayım şuraya.
      Yeni hashtag'imiz de #DayağınRengiBelliOldu olsun xd

Haddi bakkim 8)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Değiştiremeyeceğin şeyle yaşa.

• Savaşı başlatan trabzonlu_61 kankamın yan adasında saatlerce kesim yapılıyor , birden fazla kisiyle 200 gemi yağma atılıyor . Ama gelin görün ki trabzonlunun umurunda değil.

Biz yagmamizi alırken o da 6 saat mesafeye 5k korsan puanına gidiyor.
      Shephard kankamın dediği ' trajikomik ' bu olsa gereQ.

Neyse biz yağmalıyoruz siz de izliyorsunuz 8)

:parti:

• Bu kadar zaman ittifağından destek bekleyen Legend kardeşimiz , ittifağın kendine bile hayrı olmadığını anlayınca palmiyeyi dikti.
      Darısı diğer agrt üyelerinin başına :O

D.N : Sadece full gemi ( 180-200 gemi ) yağmaları paylaşıyorum.

D.N 2 : Herhangi bir kalp hastalığı olan agrt üyelerinin sayfaya girmesi önerilmez.
      ( en azından dil altı hapınızı alın bi sıkıntı olmasın xd )

-

-

-

-

-

-

-

-

• Herkese selam .
      Bu konudaki son postumdur.

Size insanın kendi parasıyla rezil olması adlı bir post atacağım. Dikkatle okuyunuz.

Serverda inim inim inleyen, yediği dayagin haddi hesabı olmayan, ne kendi üyesini koruyabilen, ne de üyesinden yardım alabilen zavallı ittifak agrt ( tribe ) 'nın maceralarindan sadece birini göreceksiniz.

Savaşa başladığımız ilk günden beri ezilen 1 2 tane dandiq rapor dışında rapor alamayan. Kendini serverda bi halt zanneden 1 2 eleman kafa kafaya vermiş , ' yav biz bunlara bir şey yapamiyoz. Yediğimiz yagmanin, kestirdigimiz askerin haddi hesabı yok . Napsak da kendimizi gucluymus gibi göstersek. ' demiş.

Düşünmüşler taşınmışlar, demişler ki en iyisi biz bu MoiraneDámodred için özel depo getirelim.
      Altinimiz az . Bir altın deposu şart. Zaten adamlar da deposuz savaşıyor, birde üstüne biz bu servera 7. mi, 8. mi artik kaçıncıysa depomuzu getirelim . Güçlü olduğumuzu gösterelim.

Bu iki eleman inanılmaz kıvrak zekasiyla bu işe girisiyor ve eirene'den bir altın hesabını 8 Şehriyle beraber taşıyor .

Taşıdıkları hesap ve son hali ;

Bu da hesabın etiyle sütüyle beslenen malum hesap;

-

-

Şimdi bu yüksek iQ lu arkadaşlar diyor ki -
      ' bu kadar masraf ettik biraz daha masraf edelim de MoiraneDámodred 'in yanına ışın atalım. O şimdi uykudadir. Keselim 2 3 rapor alalım . Bunları da foruma asariz en azından insanlara show yaparız. '

Ama bu planlar da tutmuyor tabi ki.
      MoiraneDamodred online xd

Bütün gece boş sehirleri ısgal edip ablukaya alan shephard yıkılıyor haliyle.

O kadar ümitsiz durumdalar ki başka bir şehirden aldıkları 2 dandik yagma raporunu, benden almış gibi gösteriyorlar. O sehirde 1 hoplitim olduğu için benim adımda geçiyor raporda .

Sonuç ne ?

DEPOSUZ savaşan bir adama karsi , Harcanan tonla ambrosia, getirilen depolar , depolardan alinan gpler-altınlar .

Elde elilen ?

3 5 tane boş şehir işgali. 90 100k kadar yagma ( başka birinden )

.

Elemanın benim dalga gectigim konuşmaları kendi sayfasina eklemesine de yarıldim. :zuhah: :zuhah:

Neyse gelelim serverdaki genel duruma.
      Nasıl korsan puani ve gp kastigi belli olan trabzonlu_61 kankam ve Tayfası sonunda banlanmis.
      Bu durum bazı agrt üyelerinin uykusunu kacirmaya da başlamış.

-

Justtan önce tepe : " Biz kaikias efsanesiyiz başkan "

Justtan sonra tepe : " Efsane dayak yiyoruz moruQ "

:zuhah: :zuhah: :zuhah:

-

-

-

HAVANLARINA KADAR KESİLEN AGRT ÜYELERİ XD

-

SONU GELMEYEN FULL GEMİ YAĞMALAR.
      ( ELİMDE O KADAR ÇOK VAR Kİ ARTIK SIKIYOR DİYE UGRASMIYORUM.)

-

-

-

-

-

Z1rlamaq serbest, hadi kolay gelsin xd