JUSTICE ( JUST ) ittifagi Savaş ve Yagma Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• virtuaL wrote:

Bakın şimdi nasıl topuklanırmış iyi öğretiyorum :D

Savaşa asker sokacam ardından rahatsıza bakın [b]@Moirinibilmemne nasıl kaçıyor :D[/b]
      Bence PYT ile olan savaşa katılmamız adına bizi tutsun diye Floki ittifağını çağırma rezilliğini hiçbir şey örtemez, ama neyssssee.. eğlen bakalım :Ah:DFth.SDFth.S
    • waynerigsby wrote:

virtuaL wrote:

Bakın şimdi nasıl topuklanırmış iyi öğretiyorum :D

Savaşa asker sokacam ardından rahatsıza bakın [b]@Moirinibilmemne nasıl kaçıyor :D[/b]
      Bence PYT ile olan savaşa katılmamız adına bizi tutsun diye Floki ittifağını çağırma rezilliğini hiçbir şey örtemez, ama neyssssee.. eğlen bakalım :Ah:DFth.SDFth.S
      Biz kayı gibi 10 savaşa atılıp patates olup dönmek istemedik,

Pyt ye geçildi eyvallahda savaşın olcağı gün yağmaya geldiniz, justdan bahsediyorum, sanırım depoyu kestigimden kızdınız abisi, hadi kayıdan bekliyorduk bunu haklarıdır ona lafım yok. Yaptıgımız yağma agarta savaşıyla aynı ana denk gelince öyle bi algı oluştu hiç savunmakla uğraşamıcam o konuyu, Kayı gelicek diye bi önlem aldık, li-va'da gelicek diye onada önlem alındı. SÖZ'üde bekliyorduk gelmedi, TD ye önlem aldık ama just planda olmayan bir konuydu bi baktık yağma atıyonuz 3-4 bişe, pyt savaşınında kısa sürcegini bildigimden "kanka su adaya git justları işgale al ben yarın gelicem devr alırım", Ki dedigimden gittigini sanmıyorum 3 hafta öncesine kadar birbirimize saldırdıgımız ittifaka lafın gelişi dedim. Ki FLOKİ sizi rahat kesebilirdi, tabi oyun başından beri bize sığınıp orada sessizce geliştiniz, ahh ah mehmet ali, seni dinlemeseydim cogunuz oyunda yoktu zaten :D

Şimdide gelmiş sen sinir ol diye geri cekiliyorum diyorsun :D sadece oyuna bakış acınızı alkışlıyorum :D Sen çekil, senin uyku düzenini yoluna sokana kadar her gün gelirim ben

• Güzel hayaller kardeş. Bizim sizin gölgesinizde gelişmek gibi bi niyetimiz olsaydı 40k puanda oraya tasindigimda cracuranin yüreğini darlamazdim.

Django olayını hala unutmadım. 20k puanli just üyesinden yediginniz yagmalara dayanamayıp ' bize gel inaktif yagmalatayim ' dediğini flan mesela ?

Zamanında tribe birlesimi konuşulurken ben ali'den bile çok istedim. Karakterli düzgün insanlar. Oyun bilgileri de var . Güzel olur dedim.

Taa ki sen şu savasa katilacagimi anladiginda beni haksız yere banlatmaya çalışana kadar.

Neyse sen konuşmaya 6 saat mesafeden gelip milyonlarca altın yakmaya devam et. Ben aksama 10 lvl valimi basiyorum sayenizde 8)

Düşün ki yağmaya geliyorum . İşgal ettiğim ip paylasimlarinizin sehirlerini yikiyorsunuz . O kadar aciz durumdasiniz.

Neyse tribelilerin yüreğini darlamaya devam :thumbup:

Değiştiremeyeceğin şeyle yaşa.

• virtuaL wrote:

Son olaydan sonra bence tatile almalısın eski dost :zuhah: :kihkoh: :kihkoh: bizi bilen biliyor, rapor atmama gerek yok isteyen olursa atarım :xeno:

Önceden duvara kafa atan emoji vardı artık yokmu o yaa :rant:
      Çok degisiksin ya cidden. Adadan çıkmayın diye attığım 2 3 keşif birliğini cektim diye zafer kazandığını falan mı sanıyorsun anlamıyorum.

• virtuaL wrote:

Konu ile uzaktan yakından alakamız olmamasına rağmen İttifak ismimizi geçirerek zorla kendin kaşınıyorsun illa gelsin buraya yazsınlar diye.Fazla kesim verdiğimizi doğruladık savaşı uzatmak adına bunu da sayfa sayfa açıkladık,üzerine vazife olmayan konuya gelip burnunu sokup millete yaranacağım,yağcılık yapacağım diye mesajlar attığın,beğeniler yaptığın konu hani, azıcık hafızanı zorlarsan hatırlarsın.

virtuaL wrote:

Yaptıgımız yağma agarta savaşıyla aynı ana denk gelince öyle bi algı oluştu hiç savunmakla uğraşamıcam o konuyu, Kayı gelicek diye bi önlem aldık,
      Serverda maşalar var ne yazık ki,o gün maşa başkasıydı,şimdi maşa başkası olmuş.Zincirleme devam ediyor.

Forumda ve oyunda yalanlar,hileler,sistemler,üç kağıtçılar havada uçuşuyor çok dikkate almamak gerek.

Yok mu şöyle yoldan geçen birisi yorum yapsın buraya =) bizi karıştırmadan devam ediniz ...
    • MoiraineDamodred wrote:

virtuaL wrote:

Son olaydan sonra bence tatile almalısın eski dost :zuhah: :kihkoh: :kihkoh: bizi bilen biliyor, rapor atmama gerek yok isteyen olursa atarım :xeno:

Çok degisiksin ya cidden. Adadan çıkmayın diye attığım 2 3 keşif birliğini cektim diye zafer kazandığını falan mı sanıyorsun anlamıyorum.

Keşfedebildinmi ? :saplak:

[b][/b]
      [b]Birde keşke sadece keşif birliklerini ceksen, seni öpüp başımın üstüne koyarım da KKK4 [/b]
    • Balamir wrote:

virtuaL wrote:

Konu ile uzaktan yakından alakamız olmamasına rağmen İttifak ismimizi geçirerek zorla kendin kaşınıyorsun illa gelsin buraya yazsınlar diye.Fazla kesim verdiğimizi doğruladık savaşı uzatmak adına bunu da sayfa sayfa açıkladık,üzerine vazife olmayan konuya gelip burnunu sokup millete yaranacağım,yağcılık yapacağım diye mesajlar attığın,beğeniler yaptığın konu hani, azıcık hafızanı zorlarsan hatırlarsın.

virtuaL wrote:

Yaptıgımız yağma agarta savaşıyla aynı ana denk gelince öyle bi algı oluştu hiç savunmakla uğraşamıcam o konuyu, Kayı gelicek diye bi önlem aldık,
      Serverda maşalar var ne yazık ki,o gün maşa başkasıydı,şimdi maşa başkası olmuş.Zincirleme devam ediyor.
      Forumda ve oyunda yalanlar,hileler,sistemler,üç kağıtçılar havada uçuşuyor çok dikkate almamak gerek.

Yok mu şöyle yoldan geçen birisi yorum yapsın buraya =) bizi karıştırmadan devam ediniz ...
      Saygılar abi, hoşgeldin foruma, Ben kendi konuma çekiliyorum ( bu gece bol kesimli gececek gibi ) :D Hepinize iyi oyunlar bol kesimler...
    • virtuaL wrote:

MoiraineDamodred wrote:

virtuaL wrote:

Birde keşke sadece keşif birliklerini ceksen, seni öpüp başımın üstüne koyarım da KKK4
      :baby: :baby: :baby:

Nasıl korkudan şehir isinladin ama ha ? Askerleri cikarmadan gemileri çekersen böyle olur bak . Hayatta her şey bir ders :D

• MoiraineDamodred wrote:

virtuaL wrote:

MoiraineDamodred wrote:

virtuaL wrote:

Birde keşke sadece keşif birliklerini ceksen, seni öpüp başımın üstüne koyarım da KKK4
      :baby: :baby: :baby:
      Nasıl korkudan şehir isinladin ama ha ? Askerleri cikarmadan gemileri çekersen böyle olur bak . Hayatta her şey bir ders :D
      Ohooo :D o dediklerinin arasında zaman farkı var :D Ben hayla su duvara toslayan kafa smilesini bulamadım kalktımı o :D Herneyse yeni ss ler burayamı gelsin kendi ittifak sayfamamı :D yoksa burayı sen atıp bi bahane daha bulurmusun :zuhah: :zuhah: