JUSTICE ( JUST ) ittifagi Savaş ve Yagma Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• JUSTICE ( JUST ) ittifagi Savaş ve Yagma Raporları

Herkese selam ,

Bu konuyu rakip ittifagin hakkımızda attığı postlara cevap vermek amaçlı açtığımızı belirtmek isterim.

Öncelikle atacagimiz raporların çoğunda P Y T ıttifaginda gorunecegiz. Zira pyt ittifakına operasyonel destek vermek amacıyla birkaç günlüğüne geçiş yapmiştık.

Konuya birkaç cevap ile başlayayım. Öncelikle bizim onlardan asker aldığımızı verdigimizi çok sıkı dost olduğumuzu soylemisler. İttifakımızın eski generali ile ortak dostlugumuzun olmasını buna yordu herhalde. Zira ne asker aldık ne asker verdik. Muhabbetimiz de sınırlıydı.

Forumda açılan kaikiası canlandırma postlarına kayıtsız kalmamak ve biraz savaş tadı almak amacıyla P y t ittifakina tribe ile olan mücadelelerinde destek vermek istedik. Bize neden karşılarında olduğumu sorduklarinda 'sizin safiniz Çok güçlü , karşı safa geçip savaşmak istedim ' dedim .

Arkadaşlar bunu hazmedememiş olacak ki hakaretler ve tehditler ardı ardına geldi. Ben dostane savasacagimizi zannederken arkadaşlar her türlü cirkeflige başvurdu.

Üstüne forumda gereksiz postlar atılınca biz de buradan sesimizi duyurmaya karar verdik.

● 3 gün kadar tek başıma savasip karşılık vermeye çalıştım bu arkadaslarla . Niyetimizin onları sırtından vurmak olmadığını. Sadece savaşmak ve server a denge kazandırmak istediğimi göstermek için.

Raporların çok büyük kısmı yagma raporları olacak. Zira tribe merkezinde arkadaşlarla tek başıma mücadele ediyordum. Böylesi bir durumda askerlerimi ve gemilerimi altın Tepside sunmam çok saçma olur.

Tabi arkadaşlar bunu bile düşünememiş olacak ki postlarına bunu da eklemisler :D

Sembolik olarak birkaç rapor ekliyorum.

Zaten arkadaşların depolari cokk bereketli olduğu için sayfamızı doldurmakta hiç zorlanmayacagiz.

TRIBE üyelerinin kendilerini korumaktan ne kadar aciz olduğunu , TRIBE itrifaginin serverdaki en şişirme ıttifak olduğunu 1 kişiyle mücadele edemeyip başka ittifaklardan nasıl medet umduğunu da goreceksiniz :D

Biz tribe ittifagi ile savaşmaya hazırlanırken arkadaş başka bir ıttifaktan yardım istedi. O kesimlerle başlayalım.

TRIBE liderinden biraz odun istedim sağolsun kırmadı :D :D

Aldığım odunlari islatıp diplomatlarini dövdüm :stick:

KARMA BİRKAÇ YAGMA . DAHA ASAYİM. ELİMDE BÖYLE ONLARCA YAGMA RAPORU OLDUĞUNU DA BELİRTEYİM . KKK4

ŞUNU DA EKLEMEDEN EDEMEYECEĞİM. BİZİM MERKEZ ADAMIZIN RODOSDA OLDUĞUNU BİZİM RODOSCU OLDUĞUMUZU SÖYLEYEN ARKADAŞ ; SENİ ÇOOOOK FENA TROLLEMIŞ BİRİLERİ. TAPINAGIMIZ BİLE YOK KKK7

Değiştiremeyeceğin şeyle yaşa.

• çoğu kişiye demişimdir , benim ağzım sizler gibi çalışmıyor malesef o yüzden kısa tutacam :D
      gel 1 vs 1 düello atalım KKK4 KKK4 KKK4

Bu arada ben ne zaman gelsem tek geliyorum, bugünde gelen oldu beni görüp ama kimseyi savaşa sokmadım orada sen ve destek veren 2 kişi yi de tek başıma kestim, raporu yoksa sende son raporlara bak gözden kaçırmış olabilirsin hani, pakete açsanız işe yaramadı, hatta adaya girmek isteyenler vardı işgalli şehire birlik konuşlandıranlar, daha çok keseyim diye onlarada izin verdim işgali kaldırıp, sonuç gene aynı gene aynı :D Hasar dağılımı %4 müydü, aa pardon o deponuzu keserkendi bu sanırım %10-15 li birşeydi sanırım. Müsait bi arada düzenler atarım forum sayfama görmediysen ordan incelersin [b]
      [/b]
      birde keşke forum yönetimi izin versede özek konuşmalar atılabilseydi, sizin eski dediginiz generalle konuşmaları falan filan aman neyse onlarda eskidi. KKK1

• virtuaL wrote:

çoğu kişiye demişimdir , benim ağzım sizler gibi çalışmıyor malesef o yüzden kısa tutacam :D
      gel 1 vs 1 düello atalım KKK4 KKK4 KKK4

Bu arada ben ne zaman gelsem tek geliyorum, bugünde gelen oldu beni görüp ama kimseyi savaşa sokmadım orada sen ve destek veren 2 kişi yi de tek başıma kestim, raporu yoksa sende son raporlara bak gözden kaçırmış olabilirsin hani, pakete açsanız işe yaramadı, hatta adaya girmek isteyenler vardı işgalli şehire birlik konuşlandıranlar, daha çok keseyim diye onlarada izin verdim işgali kaldırıp, sonuç gene aynı gene aynı :D Hasar dağılımı %4 müydü, aa pardon o deponuzu keserkendi bu sanırım %10-15 li birşeydi sanırım. Müsait bi arada düzenler atarım forum sayfama görmediysen ordan incelersin [b]
      birde keşke forum yönetimi izin versede özek konuşmalar atılabilseydi, sizin eski dediginiz generalle konuşmaları falan filan aman neyse onlarda eskidi. KKK1
      Hmmm baya guzel mantık. Gece gece 3 ittifak üyeni 5 6 k gemiyle gönder. Sabaha kadar mücadele edeyim. Sabah 2 saat uyuyunca 700 buharimi kes . ( onu da becermissin dünyanın askerini kaybetmissin :D ) . Boş kalmış depo hesabını kesip hava atman da ayrı bi komedi . Aşıp geçersiniz raporu. Başı boş depoyu kesip üstünden prim yapmak nedir :thumbsdown:

Keşke forum izin verse de ben de bazı konuşmalari asabilsem. Mesela senin oyun içinde kurduğun sistemi ? Mesela ittifaginizda kilifina uydurdugunuz sistemin kanitlarini ?

Bence kendi konuna dön yoksa forumda ve oyunda kimseye 1 kelime yazabilecek yüzün kalmaz. :thumbup:

• Kendi adıma konuşacağım öncelikle konu ile ilgili bir alakam olmadığı için yanlış anlaşılmaları düzeltmek istedim. Virtual arkadaşımız benden destek istemedi arkadaşlarımdan da böyle bir duyum almadım zaten bu oyun benim için sevdiğim 4-5 kişiyle bir araya gelip sağa sola saldırmaktan başka bir anlam ifade etmiyor o adaya gelme hikayemiz sevdiğim hocam Vikings uzun süredir senle bir yerlere saldırmıyoruz gel biraz dolaşalım dediği için o adayı seçtik. Benim bilgim bu kadar konuyla ilgili böyle bir açıklama yapma gereği gördüm. Arkadaşı geçen ki performansından dolayı tekrardan tebrik ederim,herkese iyi oyunlar dilerim.
    • virtuaL wrote:

1 vs 1 diyorum :D forum delikanlısı KKK4 cevabını alamadım :yavasat: hem başıboş muhabbetlerde bitmiş olur. Oyunuda bırakacam ayaklarına yatmamış olursun bi sebebin olur en azından
      Duello teklifimin arkasındayım bak adadan çıktım direk gelmişsin orda bizden 2-3 kişi vardı yağmaya gelen :D onuda asar kendinde övünürsün artık :D Bide raporlarının ucunda muhattap oldugun kişi olsa çok mutlu olurum
    • Tekrardan selamlar ,

Yukarıdaki arkadaşlara cevap verme gereği görmüyorum.

Söyleyeceğim tek şey. Gerekli ekran görüntülerinin olduğu ve merak eden her kaikiasliya gonderilebilecegi.

Bu konuyu da kapadigimiza göre . Size dün gecenin hikayesini anlatayım...

Önce kesecek gemi ararken casus raporlarında gözüme birseyler takıldı ;

Arkadaslarin haldir haldir gemi aktardigini gördüm.Önce savasiriz dedim .Ancak depolarindan çektikleri gemilerin önü alinamayinca, rakibin sayısı 6 binleri bulunca haliyle cekildim.

Sabaha kadar gemilerimi yakalamayı basaramayan arkadaşlar. Sehirlerimin limanini tutup çekildi derkennn

Fırsatcı arkadaşımız gene yeteneklerini konusturmus . Ben dinlenirken 700 kadar buhar devimi kesmiş.

İşte arkadasin övundugu raporun detaylari ;

Arkadaşın övüp övüp biiremedigi rapor bu.
      (Generaller : -5115 -13029)

Koskoca (!) Tribe itrifaginin meziyeti bu kadarmiş dedim.

Birkaç salvo da ben yaptım .

Birkaç gemi yakaladim diye sevinirken . Işık hızıyla kaçtılar .

Bu da 2 tribeli arkadasa attığım full gemi 3 yagmadan biri.

Telefondan ekran görüntülerini kaydedip linklemek zor olduğu için 1 tane bırakıyorum.

Bilgisayar başına gectigimde bak bak bitmeyen yagma postu atacağım :D

İyi forumlar.

• MoiraineDamodred wrote:

Söyleyeceğim tek şey. Gerekli ekran görüntülerinin olduğu ve merak eden her kaikiasliya gonderilebilecegi.
      Cidden merak ettim banada at :D

MoiraineDamodred wrote:

Arkadaslarin haldir haldir gemi aktardigini gördüm.Önce savasiriz dedim .Ancak depolarindan çektikleri gemilerin önü alinamayinca, rakibin sayısı 6 binleri bulunca haliyle cekildim.
      Farkındaysan 2 gün önce savaş vardı ve üzerimde 200k gp vardı, dün gecede o gp yi depoya bıraktım :D sen çok uykulu mu oyun oynuyorsun anlamadım ve ben gece4 de aktif oldum. ondan öncesinde dinleniyordum :sarhos:

MoiraineDamodred wrote:

:saplak:

MoiraineDamodred wrote:

Gemi yakalamak istiyorsan ben varım, Benden çok gemin olsada kaçmam o savaştan merak etme :D ehehehhe,

Buda son yorumum senle uğraşmayı bırakıyorum kendi halinde boş boş takıl, forum şakşakcılarıda sana eşlik ederler, kokusunu alsınlar bi konunun KKK4 KKK4 KKK4

• virtuaL wrote:

MoiraineDamodred wrote:

Cidden merak ettim banada at :D

MoiraineDamodred wrote:

Farkındaysan 2 gün önce savaş vardı ve üzerimde 200k gp vardı, dün gecede o gp yi depoya bıraktım :D sen çok uykulu mu oyun oynuyorsun anlamadım ve ben gece4 de aktif oldum. ondan öncesinde dinleniyordum :sarhos:

MoiraineDamodred wrote:

:saplak:

MoiraineDamodred wrote:

Gemi yakalamak istiyorsan ben varım, Benden çok gemin olsada kaçmam o savaştan merak etme :D ehehehhe,

Buda son yorumum senle uğraşmayı bırakıyorum kendi halinde boş boş takıl, forum şakşakcılarıda sana eşlik ederler, kokusunu alsınlar bi konunun KKK4 KKK4 KKK4
      :baby: :baby:

@ObiWan arkadaşa yeterince müsamaha gösterdim. Bundan sonra size havale ediyorum . Gereksiz postlari temizleyebilirsiniz :saint:

• Öncelikle , Tribe raporlarında bahsedilen 1.nedenin gecersiz sayılışına bınayen ;

1) İlk etapta anlasmalı savası reddedip 1 rodos vuran ..

2)anlasmalı savas dedikten sonra Floki ittifakına emir verip o anda p y t safında olan arkadaslarda dahil ,Kalan justlu arkadasları savas alanına sokmamak icin kendilerince plan kurgu içerisine giren VİRTUAL`a da wp`de belirttigim gibi biz dürüst adamlarla savasırız ..

3) Ben sahsen o andan sonra anlasmalı savasın bittigini belirttim ve kendimce haklıyım ,lakin daha sonrasında zahmet verdik savasıp zevkimizi alalım derken talihsiz bir vaka yasadıgımız icin geri cekilmek zorunda kaldık .. Ki depo`lara sıgınıyosunuz diyen kişiler sayısız depoları + dostlarının depolarını dahi acıp savastıklarını İnkar etmelerine sasırmak gelmiyor içimden cünkü bi insan eger .. İse ne yaptıgının sorgulanacak pek bir tarafı oldugunu düşünmüyorum

Son olarak her ne kadar konu dışı da olsam KAYI ittifakı agarth ile savasırken yagma atıp gizliden gizliye zayıflatmaya calısır isen aynını sana yaptıklarında önce kendini sorgulamalısın ACABA BEN NE YAPTIM ?

Sonucta ne ekersen onu biçersin ..

Daha fazla Bu konuda acılan post`lara katılım sağlamayacagım JUST ittifakına bize yoldas olduklarınından dolayı teşekkür eder SERVERDA BULUNMASI ENDER OLAN DÜRÜST,ADİL,KARAKTERLİ bir tavır sergilediklerinden dolayı tesekkür ederim

Herkeze iyi oyunlar iyi forumlar .
    • Forumda sayfalar arası gezerken,buraya uğrayan birisinin yorum yapmasını çok isterim.Tek başına olan emeğini değerlendirmesi açısından.

Özelden ben yazarım sana fikrimi,buradan yazarsam başkalarının kendisini forumda düşürdüğü duruma düşürmüş olurum,basit olur.Seviyeyi korumak gerek forumda buna ihtiyaç var.