OLMPYS LİDER OZDEN BAN HAKKINDA BİLGİLENDİRME

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• OLMPYS LİDER OZDEN BAN HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Merhaba arkadaşlar çoğunuzun bildiği üzere hesabım @MEFiSTOFELESArkadaşımızın şikayeti üzerine kapatılmıştı ... Kapatılma sebebi Ümit hesabının bana devir vs. vs gibi nedenlerdi fakat öyle birşey kesinlikle gerçekleşmedi forumda edilen küfürlerden ötürü konunun uzamaması için kendisine böyle bir mesaj atmıştım için ki hesap devri çok eski zamanlarda vardı fakat şimdi yasanklanmış bunun hakkındada bilgim yoktu uzun lafın kısası hesap devredildi diye birşey söylüyerek oyun yöneticilerinide zan altında bıraktığım için kendilerinden özür diliyorum iyi akşamlar ...
    • msjın bende kayıtlı duruyor hala hocam
      evet şikayet ettim ticket açtım
      o hesabı siz satın aldınız bunu herkes biliyor
      neymiş forumdaki konu fazla uzamasın diye söylemiş komikleşme lütfen
      ayrıca ares in depo hesabı geçenlerde tatilden çıktı üzerindeki gp hopp sizin ittifaka uçtu bunuda biliyoruz

boşuna özür dilemeyin burda

haa 1 snye siz alıştınız özür dilemeye nede olsa KKK7

• Bu mesaj yayinlandiysa büyük ihtimal yönetici arkadaslarin bilgisi vardir. böyle bir talep gelmis olabilir. belki hesap devrini görmemis olabilirler. haksiz yere kimsenin kapanmasina gerek yok yani. o sebepten böyle bir mesaj yayinlanmasi istenmis olabilir. kendi agizdan itiraf olunca hesap acilirsa büyük curcuna kopabilir düsüncesinden böyle bir düzeltme gelmis.
      "İki gecem var ikisi de uykusuz;
      ya sensizim uyuyamam,
      ya da sen varsın uyku haram.."

• Losking wrote:

@ObiWan modum bunlar yine saçmalamaya başladılar konu kilittir ekran resmi alınıp @PannaCotta ya iletilecektir iyi forumlar. (İmam doğru bi noktaya değinmişsin tamda dediğin gibi)

küfürbazda gelmiş tam olmuş

özden yaptıgın itiraf hala kayıtlı , ispat isterken 2 kere düşün :D
      hesabın bizimle ilgisi yok diyon
      attıgın msjda hesap devredildi diyon
      bune pehriz bune lahana turşusu ?

• ozden wrote:

Merhaba arkadaşlar çoğunuzun bildiği üzere hesabım @MEFiSTOFELESArkadaşımızın şikayeti üzerine kapatılmıştı ... Kapatılma sebebi Ümit hesabının bana devir vs. vs gibi nedenlerdi fakat öyle birşey kesinlikle gerçekleşmedi forumda edilen küfürlerden ötürü konunun uzamaması için kendisine böyle bir mesaj atmıştım için ki hesap devri çok eski zamanlarda vardı fakat şimdi yasanklanmış bunun hakkındada bilgim yoktu uzun lafın kısası hesap devredildi diye birşey söylüyerek oyun yöneticilerinide zan altında bıraktığım için kendilerinden özür diliyorum iyi akşamlar ...
      Şimdi çok çelişkili konuşuyorsun inansammı bilemedim arkadaşların küfür etti diye konuyu geçiştirmek içinmi öyle birşey söyledin, yoksa hesap devrinin kapatıldığını bilmediğin içinmi banlandın.?

önemli olan şu bu postu niye açtın hesabının tekrar açılmasını istediğin içinmi, özür dilemek için mi ?

"herşey neye layıksa ona dönüşür" Hz. Mevlana dilinden güzel bir söz...

küfür eden yalan söyleyen bir ittifak topluluğu oldunuz sadece gözümüzde oysa ki güzelce bir oyun oynayabilirdik şurda , Anlamadığım forumda küfür eden oyunda da gerekli cezayı alması lazım forum kurallarında öyle burdan yöneticilere duyrulur. @PannaCotta
      "Annelerin Oynama dediği Kötü Çocuklardanım"