Bağış Multileri !

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Bağış Multileri !

Oyunda çok saçma şekilde BAĞIŞ MULTİLERİ türemiş.

Birbiriyle etkileşim kurmadan sadece adaya bağış yaptırarak bu multi hesapları bir çok ittifak kullanıyor. Bu legal değil. Bir çoğunu şikayet ettim ama işlem yapılmıyor.

Bu saçmalığa neden izin veriliyor?
      eXeLanceS KHAN

Uzun bi aradan sonra tekrar döndüm.

ТUЯКS
      PAN

POSEİDON'A BAŞLADIK. BEKLERİZ !
    • eXeLanceKHAN wrote:

Birbiriyle etkileşim kurmadan sadece adaya bağış yaptırarak bu multi hesapları bir çok ittifak kullanıyor. Bu legal değil. Bir çoğunu şikayet ettim ama işlem yapılmıyor.

IP Paylaşımlı olanlar bir kenara kılıfını bulmuşlar. IP paylaşımı olmayanlarıda kapatmıyorlar .Belgeleriyle şikayet ediyorum takmıyorlar. Kapattıra bilirsen eğer IP paylaşımı olmayan hespaları banada haber ver aynı yöntemle şikayet edeyim. Kolay gelsin.
    • denizutku wrote:

eXeLanceKHAN wrote:

IP Paylaşımlı olanlar bir kenara kılıfını bulmuşlar. IP paylaşımı olmayanlarıda kapatmıyorlar .Belgeleriyle şikayet ediyorum takmıyorlar. Kapattıra bilirsen eğer IP paylaşımı olmayan hespaları banada haber ver aynı yöntemle şikayet edeyim. Kolay gelsin.
      Yönetimden bi cevap bekliyorum önce konuya. Tabii sallarlarsa.
      eXeLanceS KHAN

ТUЯКS
      PAN

• İp paylaşımlı hesaplara sadece 5 maddede izin verilmiştir. Korsan , GP deposu ve altın için kullanılamaz., kurallarda ve ceza işleyiş kurallarında müsaade yoktur.

Bağış ve altaki maddeler haricinde diğer konularda şikayet oluşturabilirsiniz.

• İp paylaşımlı hesaplar Aynı İttifaklara yada Farklı İttifaklara girebilirler.

• İp paylaşımlı hesaplar Oyun içi mesajlaşma sistemini sorunsuz kullanabilirler.

• İp paylaşımlı hesaplar kendi aralarında kültürel anlaşma yapabilirler.

• İp paylaşımlı hesaplar aynı adalara bağış yapabilirler ve aynı adada bulunabilirler.

• İp paylaşımlı hesaplar kendi aralarında arkadaş isteği gönderebilirler.
    • eXeLanceKHAN wrote:

Oyun ilk zamanlarındaki güdüsünü kaybedip tamamen ticari ve çıkar amaçlı bir yapıya büründü.

Burada umurlarında olan tek şey değirmenin suyu,kapitalizmin gerçekleri.

Herkes yıllarını verdi bu oyuna öyle ya da böyle,bir gün çıkıp masaya yumruğumuzu vurup toplu şekilde hesapları silip hayatlarımızın gerçeklerine döndüğümüz zaman bu oyunun bu çirkin yüzü ile hesaplaşmış olacağız.

Evet silah zoru ile oynatmıyorlar her an bırakabilirim tek kalemde,uykusuz kaldığım geceleri,harcadığım emekleri gözüm görmez.Oyun oyun olmaktan çıkmış zırvalar ile dolmuş taşmış.

Oyunda tek kalma sebebim kurulan dostluklar
    • Kurtcigeri wrote:

İp paylaşımlı hesaplara sadece 5 maddede izin verilmiştir. Korsan , GP deposu ve altın için kullanılamaz., kurallarda ve ceza işleyiş kurallarında müsaade yoktur.

Bağış ve altaki maddeler haricinde diğer konularda şikayet oluşturabilirsiniz.

• İp paylaşımlı hesaplar Aynı İttifaklara yada Farklı İttifaklara girebilirler.

• İp paylaşımlı hesaplar Oyun içi mesajlaşma sistemini sorunsuz kullanabilirler.

• İp paylaşımlı hesaplar kendi aralarında kültürel anlaşma yapabilirler.

• İp paylaşımlı hesaplar aynı adalara bağış yapabilirler ve aynı adada bulunabilirler.

• İp paylaşımlı hesaplar kendi aralarında arkadaş isteği gönderebilirler.

Adam kendi ismiyle bağışçıbilmem ne diye hesap açıp bağış yapıyor adaya el insaf. Buna nasıl müdahale edilmez?
      eXeLanceS KHAN

ТUЯКS
      PAN

• Yani multi hesabın yasak olmasının gerekçesi kendi çıkarları doğrultusunda kullanmasıdır , ıp paylaşımlı hesapların da amacı oyuncunun kendi çıkarları doğrutunda kullanması _?

1) Aynı adalarda bulunarak adaya yabancı oyuncuların gelmesini engelliyor
      2) Adaya sürekli olarak bağış yaparak ada gelişimini sağlıyor ( bu hesaplar olmasa adalar o şekilde gelişmeyecektir )
      3) Kültürel anlaşma yapabiliyor havadan da olsa 2 3 ...10 a kadar kültürel anlaşma sağlayabilir
      4) Başka ittifaklarda bulundurarak o ittifaklar hakkında bilgiler edinebilir
      5) Arkadaşlık istekleriyle söm kurduğunda altın , araştırma yaptığında araştırma puanı kazanıyor

Yani illa korsan gp yada altın meselesi olmadan da oyuncu kendi çıkarları doğrultusunda bu hesapları kullanmış oluyor ,

Yönetimin IP paylaşımlı hesapları getirmesi ve legal olarak açıklamasının tek sebebi serverlardaki veya genel itibari ile oyuncu sayısının azlığı ıp paylaşımlı hesaplar ile oyuncu - hesap sayısını artırmış oluyor ( Oyuncular bunu kullanmayabilir ama karşındaki adam kullanıyor ve sana üstünlük sağlıyor bu durumda seninde mecburen kurallar doğrultusunda kullanman gerekiyor )

#IP Paylaşımı :thumbdown: - #Hesap Devri :thumbup:
    • boz_kurTürk wrote:

Yani multi hesabın yasak olmasının gerekçesi kendi çıkarları doğrultusunda kullanmasıdır , ıp paylaşımlı hesapların da amacı oyuncunun kendi çıkarları doğrutunda kullanması _?

1) Aynı adalarda bulunarak adaya yabancı oyuncuların gelmesini engelliyor
      2) Adaya sürekli olarak bağış yaparak ada gelişimini sağlıyor ( bu hesaplar olmasa adalar o şekilde gelişmeyecektir )
      3) Kültürel anlaşma yapabiliyor havadan da olsa 2 3 ...10 a kadar kültürel anlaşma sağlayabilir
      4) Başka ittifaklarda bulundurarak o ittifaklar hakkında bilgiler edinebilir
      5) Arkadaşlık istekleriyle söm kurduğunda altın , araştırma yaptığında araştırma puanı kazanıyor

Yani illa korsan gp yada altın meselesi olmadan da oyuncu kendi çıkarları doğrultusunda bu hesapları kullanmış oluyor ,

Yönetimin IP paylaşımlı hesapları getirmesi ve legal olarak açıklamasının tek sebebi serverlardaki veya genel itibari ile oyuncu sayısının azlığı ıp paylaşımlı hesaplar ile oyuncu - hesap sayısını artırmış oluyor ( Oyuncular bunu kullanmayabilir ama karşındaki adam kullanıyor ve sana üstünlük sağlıyor bu durumda seninde mecburen kurallar doğrultusunda kullanman gerekiyor )

#IP Paylaşımı :thumbdown: - #Hesap Devri :thumbup:
      2008 den beri ikariam oynuyorum. Aynı serverde ikinci bir hesabım olmadı. Bugüne kadar kampanya ile verilen ambrosialarım oldu. 10 kuruşum ikariam a geçmedi. Aynı serverde ikinci bir hesap açmakla kendimi kandırmış oluyorum. Savaş var derseler son odun ve son sülfürümle asker basar , son hoblite kadar savaşırım. Heralde bizimkisi eski kafalık.