VİCTORY - KAAN Resmi Savaş

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• bende özür diliyorum herkesten biraz başınızı ağrıttık ama herkesin gerçekleri görmesini istedik.. Bahsedilen dürüstlüğün dürüstlük olup olmadığını göstermek istedik.. Bizim bütün doğruları gösterecek kanıtlarımız var elimizde.

Kimseden de korkumuz yok. Dürüst olmayı bilen tüm arkadaşlara savaşta başarılar diliyorum.
    ________________________________________________________________________________________________
  • ceberrut schrieb:

Boş muhabbete gerek yok. Sevgi ve saygı çerçevesinde bir savaş olsun.Tahriklere gelmeyeceğiz. İyi oyunlar
    sizin olduğunuz yerde pek sevgi ve saygı çerçevesinde savaş olacağını düşünmüyoruz.. Küfür etmeyi medeniyet olarak gören birinden de bunu beklemiyoruz zaten. Kimsede sizi tahrik etmeye çalışmıyor. İyi oyunlar.
    ________________________________________________________________________________________________
  • ceberrut schrieb:

Biraz felsefe oku sonra konuşalım. Kant oku hegel oku. İkariam da buharlı basmaya benzemez.
    Felsefi konuşmak için altyapı lazım.Eğitim felsefesinde ''hazırbulunuşluk'' denir. Hazırbulunuşluğun düşük ben napayım.

farkettiysen burası bi oyun platformu. Burada çoğu kişi gerçek hayatın stresin kurtulmak için geliyor. Oyunla felsefeyi nasıl bağdaştırabiliyorsun anlamış değilim
  • ceberrut schrieb:

Biraz felsefe oku sonra konuşalım. Kant oku hegel oku. İkariam da buharlı basmaya benzemez.
    Felsefi konuşmak için altyapı lazım.Eğitim felsefesinde ''hazırbulunuşluk'' denir. Hazırbulunuşluğun düşük ben napayım.
    senden fazla kitap okumamış olsamda, güzel bir aile terbiyesi aldım emin olabilirsin... Bana konuşmayı da öğretmeye çalışma istersen daha fazla rezil etme kendini.
  • bütün forum üyelerine belirtmek isterim ki bahsi geçen FNKH ittifak 5 üyenin (daha sonra 4 kişi kaldık) Vctr ile sürtüşmesi Notos un açıldığı günlere dayanıyor.
    Şöyle ki Vctr ittifakı generali ATSIZ BEY adlı kullanıcının bizim arkdaşlara ''Ya bizim ittifaka gelirsiniz ya da oyunu size haram ederiz'' söylemi ve ard arda gelen yagmalar üzerine arkadaşlıgımızın onurlu duruşu ve direngenliği sayesinde bugünlere kadar geldik.
    Bu onurlu mücadelesinden ötürü
    1-E44
    2-musa
    3-Lazziya
    4-Kemalist( aramızdan ayrılan arkadaşımız)
    hepsine teker teker mücadelelerinden ve kararlılıklarından ötürü teşekkür ediyorum.
    Artık kaan ittifakı üyesiyiz ve ittifak lideri EPSON ne derse odur bizim için. Bizimle ilgili kişisel sorunları kaan ittifakına yöneltip karalamaya çalışanları ve buradan çıkar devşirmeye çalışanları kınıyorum.Bu alışkanlığınızı bırakın.Bu sinsi oyunlarınızı bırakın lütfen.

Aramızdaki sürtüşmenin başlangıcı budur. İtirazı olan vctr ileri gelenleri bu başlangıçtan ötürü konuşsun bakalım. Kanıtlarımız hala duruyor ve isteyene de yollayabiliriz.BAKINIZ KANITLARIMIZ DURUYOR İZNİNİZ VARSA PAYLAŞAYIM CANON ?

Defalarca Vctr ye davet edilmemize ve birleşme teklifine ragmen bunu kabul etmedik. Musa arkadaşımız defalarca vctr ye davet edildi. Olay budur ve gerisi teferrüattır. Kimsenin duruşunu yargılayacak degilim isteyen istedigi duruşu sergiler.Ben savaşta karşımdaki ordulara bakarım.

Onurlu ve güzel bir savaş dileğiyle.
    • KAAN ittifakı üyesi '' mehmetelci ''
  • ceberrut schrieb:

bütün forum üyelerine belirtmek isterim ki bahsi geçen FNKH ittifak 5 üyenin (daha sonra 4 kişi kaldık) Vctr ile sürtüşmesi Notos un açıldığı günlere dayanıyor.
    Şöyle ki Vctr ittifakı generali ATSIZ BEY adlı kullanıcının bizim arkdaşlara ''Ya bizim ittifaka gelirsiniz ya da oyunu size haram ederiz'' söylemi ve ard arda gelen yagmalar üzerine arkadaşlıgımızın onurlu duruşu ve direngenliği sayesinde bugünlere kadar geldik.
    Bu onurlu mücadelesinden ötürü
    1-E44
    2-musa
    3-Lazziya
    4-Kemalist( aramızdan ayrılan arkadaşımız)
    hepsine teker teker mücadelelerinden ve kararlılıklarından ötürü teşekkür ediyorum.
    Artık kaan ittifakı üyesiyiz ve ittifak lideri EPSON ne derse odur bizim için. Bizimle ilgili kişisel sorunları kaan ittifakına yöneltip karalamaya çalışanları ve buradan çıkar devşirmeye çalışanları kınıyorum.Bu alışkanlığınızı bırakın.Bu sinsi oyunlarınızı bırakın lütfen.

Aramızdaki sürtüşmenin başlangıcı budur. İtirazı olan vctr ileri gelenleri bu başlangıçtan ötürü konuşsun bakalım. Kanıtlarımız hala duruyor ve isteyene de yollayabiliriz.BAKINIZ KANITLARIMIZ DURUYOR İZNİNİZ VARSA PAYLAŞAYIM CANON ?

Defalarca Vctr ye davet edilmemize ve birleşme teklifine ragmen bunu kabul etmedik. Musa arkadaşımız defalarca vctr ye davet edildi. Olay budur ve gerisi teferrüattır. Kimsenin duruşunu yargılayacak degilim isteyen istedigi duruşu sergiler.Ben savaşta karşımdaki ordulara bakarım.

Onurlu ve güzel bir savaş dileğiyle.
    İki tarafta izin versin herşeyi ortaya koyalım bizden yana herşey kabul sizde kabul edin.. tüm herşeyi özel hayatla ilgili mesajları konuşmaları herşeyi paylaşalım hadi kimin ne durumda olduğu anlaşılsın varmısın? Size soruyorum Oyunda Whatsappta yapılan tüm konuşmaları söylemlerinizi herşeyi paylaşalım ondan sonra tüm herşey anlaşılacak zaten.. Bazı şeyleride abartmayın isterseniz ve kendinizi de burda iyi göstermeyin forumdakilere karşı.
  • HTML-Quellcode: VCTR GENERALİ OYUNUN BAŞLARINDA BİZE YAZDIKLARI

1. https://hizliresim.com/lORolg
    BUYRUN. VCTR İTTİFAKI GENERALİ ATSIZ BEY İN SERVERİN İLK KURULDUGU GÜNLERDE BİZİM 5 KİŞİLİK EKİBİMİZE YAZMIŞ OLDUĞU YAZI. Yazıda şu ifadeler var

'' BEN VİCİTORY KLANININ GENERALİYİM.SİZE KARŞI VERDİĞİMİZ SAVAŞ BİRLEŞMEK İÇİNDİ.BİRLEŞME TEKLİFİ REDDEDİLDİĞİ İÇİN SAVAŞMAKTAYIZ''

Meleleyi forum üyelerinin vicdanına bırakıyorum . Saygılar
    • KAAN ittifakı üyesi '' mehmetelci ''
  • Af buyurun ve beni yanlış anlamanızı asla istemem ama bu bir oyun bunu unutmamak gerekir yani burada öyle bir hava var ki şu anda sanırsınız uluslararası bir diplomatik kriz yaşanıyor dış mihraplar kirli oyunlar oynuyor :) lütfen bu denli ciddiyete bindirilmesinin lüzumu yok keyif almaya bakın etik 3 5 kriter vardır onları göz önünde bulundurun gerisini salın gitsin iki tarafa da başarılar dilerim iyi olan kazansın
    Omega-Shanks(Cx)/Notos-Zi Shqiptar(BLOCK)/Pan-"Shanks(old)" Zi Shqiptar(BARO)
  • ceberrut schrieb:

HTML-Quellcode: VCTR GENERALİ OYUNUN BAŞLARINDA BİZE YAZDIKLARI

1. https://hizliresim.com/lORolg
    BUYRUN. VCTR İTTİFAKI GENERALİ ATSIZ BEY İN SERVERİN İLK KURULDUGU GÜNLERDE BİZİM 5 KİŞİLİK EKİBİMİZE YAZMIŞ OLDUĞU YAZI. Yazıda şu ifadeler var

'' BEN VİCİTORY KLANININ GENERALİYİM.SİZE KARŞI VERDİĞİMİZ SAVAŞ BİRLEŞMEK İÇİNDİ.BİRLEŞME TEKLİFİ REDDEDİLDİĞİ İÇİN SAVAŞMAKTAYIZ''

Meleleyi forum üyelerinin vicdanına bırakıyorum . Saygılar
    'Ya bizim ittifaka gelirsiniz ya da oyunu size haram ederiz'' sözü nerede?
  • Zi Shqiptar schrieb:

Af buyurun ve beni yanlış anlamanızı asla istemem ama bu bir oyun bunu unutmamak gerekir yani burada öyle bir hava var ki şu anda sanırsınız uluslararası bir diplomatik kriz yaşanıyor dış mihraplar kirli oyunlar oynuyor :) lütfen bu denli ciddiyete bindirilmesinin lüzumu yok keyif almaya bakın etik 3 5 kriter vardır onları göz önünde bulundurun gerisini salın gitsin iki tarafa da başarılar dilerim iyi olan kazansın
    haklısın ama bu serverda oyunu oyun olmaktan çıkarıp 18 yaşındaki kardeşimize gerçek hayata yönelik tehditte bulunup küfür ederek yapılan ahlaksızlığını ortaya koymak amacımız. Bizim başka bir amacımız yok burda kimseyi karalama niyetimizde yok sadece herkesin bu oyuncuları bilmesini istedik..
  • sayın mehmetelçi.. tüm konuşmalarımızı yayınlamamızı istiyormusunuz? eğer kabul ederseniz yöneticilere söyleyip durumu açıklığa kavuşturalım.. Siz bu kadar söylediklerinizin arkasında duruyorsanız size gayet normal geliyorsa bu ahlak dışı davranışlarınız... Mesajları yayınlayalımda herşey ortaya çıksın kabul ediyormusunuz? E44 mehmetelçi lazziya mmusab bu dört oyuncudan cevap bekliyorum.. daha da birşey yazmıyorum artık.
  • ceberrut schrieb:

VAY BE !!!!! Sen eminim Felsefenin yanı sıra oyunculuk ve pisikploji dersi de bayağı almışsın...baksana insanlar nasıl kandırılır adlı bir oyun koymuşsun sahneye oynuyorsun... kendini çok temiz kültürlü biri gibi insanlara yutturmaya çalışıyorsun kendini kandırsın ançak ufaklık :hata::
  • Beyler farkında değilsiniz galiba ama bu bi oyun :D bi kadar politik davranıp olayı devlet meselesiymiş gibi konuşmanın bi anlamı yok. savaş yapılır-- konu kapanır sonra herkes ekmeğine bakar ;)

hak eden kazansın
    iyi oyunlar

(KZGN Diplomatı)
    KDTK-KZGN(KDTK) İTTİFAKI DİPLOMATI

"NOTOS"
  • Idenfity schrieb:

Öncelikle her iki tarafa da başarılar hak eden kazansın.Beyler bence savaşıp eğlenmenize bakın bide victory ittifağının bu konuyu tum oyun boyunca hala uğraşmasına anlam veremiyorum.Bence herkez herkesi ittifagina almakta ozgurdur.Neyse uzun lafın kısası guzel eglenceli bir savas olması dilegiyle :düello:

ceyhun schrieb:

2 tarafada basarilar kordinat verirseniz izlemeye gelelim hararetli bi tartismadan sonra keyifli bir savas olmasi dilegiyle :)
    35:55 bekleriz