VİCTORY - KAAN Resmi Savaş

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Yaklaşık 2 ay önce sizinle iletişime geçip konuşmuştuk hatırlarsanız. malesef o konuşmaları buraya koyamıyorum forum kuralları gereği. Ama orada şöyle bir cümle kullanmıştınız " dostum biz savaşırız ticaret yaparız kızarız seviniriz fark etmez ama bir oyun için hakaret etmek adamlığa sığmaz " aynı kişileri tekrar ittifağınızı almak düşündürücü. Tabiki ittifağınıza kimi aldığınız zerre ilgilendirmez bizi. Kendinizi o arkadaşlarla aynı kefeye koyduruyorsunuz bizim için tekrar belirtmek isterim. iyi oyunlar...
  • BauruTitan schrieb:

Yaklaşık 2 ay önce sizinle iletişime geçip konuşmuştuk hatırlarsanız. malesef o konuşmaları buraya koyamıyorum forum kuralları gereği. Ama orada şöyle bir cümle kullanmıştınız " dostum biz savaşırız ticaret yaparız kızarız seviniriz fark etmez ama bir oyun için hakaret etmek adamlığa sığmaz " aynı kişileri tekrar ittifağınızı almak düşündürücü. Tabiki ittifağınıza kimi aldığınız zerre ilgilendirmez bizi. Kendinizi o arkadaşlarla aynı kefeye koyduruyorsunuz bizim için tekrar belirtmek isterim. iyi oyunlar...
    Kesinlikle doğru bunu ben söyledim ama mesajın devamını da yazalım şuraya; "dostum biz savaşırız ticaret yaparız kızarız seviniriz fark etmez ama bir oyun için hakaret etmek adamlığa sığmaz, öyle bir durum varsa operatöre iletin, cezası kesilsin. sen şimdi watsapp konuşmalarında var diyeceksin, ama aynı şekilde o arkadaşlarda sizin haksız olduğunuzu söylüyorlar.
  • BauruTitan schrieb:

mesajın devamınıda yazabilirim isterseniz. Malesef ki mesajın resmini koyamıyorum buraya orada herşey daha net. arkadaşların whapsap konuşmalarını da atalım isterseniz :) kim haklı kim haksız görür bu şekilde
    Yanlış anlamada bu adamlar hepi topu 6-7 kişi. 60 kişi sıkıştırmışsınız adamları, becerememişsiniz daha kim haklı kim haksız diye soruyosun, siz haksızsınız dostum, kendi adanda ki komşuna yaşam hakkı vermemişsiniz hala öyle oldu böyle oldu, kişisel problemini git muhattabınla tartış,
  • EPSON 1440 schrieb:

BauruTitan schrieb:

mesajın devamınıda yazabilirim isterseniz. Malesef ki mesajın resmini koyamıyorum buraya orada herşey daha net. arkadaşların whapsap konuşmalarını da atalım isterseniz :) kim haklı kim haksız görür bu şekilde
    Yanlış anlamada bu adamlar hepi topu 6-7 kişi. 60 kişi sıkıştırmışsınız adamları, becerememişsiniz daha kim haklı kim haksız diye soruyosun, siz haksızsınız dostum, kendi adanda ki komşuna yaşam hakkı vermemişsiniz hala öyle oldu böyle oldu, kişisel problemini git muhattabınla tartış,

ben gerekli cevapları aldım sizden teşekkürler :) ve ne kadar dürüst olduğunuzu göstermiş oldunuz kendiniz :)
  • BauruTitan schrieb:

EPSON 1440 schrieb:

BauruTitan schrieb:

ben gerekli cevapları aldım sizden teşekkürler :) ve ne kadar dürüst olduğunuzu göstermiş oldunuz kendiniz :)
    kardeşim ikna olmadıysan tekrar anlatayım, yazayım. Ben 34 yaşında adamım, şu kıytırık oyun için bir allahın kulunun kalbini kıracak kadar aptal değilim. Liderin Şenola sor dostum birbirimizi üzecek tek kelime etmişmiyiz, biz düşmanımıza saygısızlıkta etmeyiz arkasından işte çevirmeyiz. Bu kadar açıklama yapma sebebim haksız itamlarınızdır. Bugüne kadar dost olamadık ama dürüst iki düşman olduk, savaş arifesinde bu çıkışlarınızı siz kendinize nasıl yakıştırıyorsunuz. Yapmayın dostlar, yensekte yenilsekte birbirini tebrik edecek iki ittifağız biz. Bunu bozmayın lütfen
  • Dün gece bütün herşeyi anlattım elimdeki mesaj ve konuşmalarla birlikte fakat yasakmış... 18 yaşında kardeşimize gerçek hayata yönelik tehdit savuran küfür eden adamlar var aranızda ve biz 10defa iyi niyetle yaklaştığımız halde sanki birşey yapmışız gibi küfür eden arkadaşlar var aranızda.. Onlara adamlığa yakışmaz dediğiniz ve ittifaktan bir süre sonra çıkardığınız kişiler 2 ittifak değiştirdi ve adamlık dersi aldılar ama öğrenemediler yine aynı şeylere devam ettiler..
    Ve içlerinden biri BauruTitan a dalga geçer gibi aşk şiiri tarzı şeyler yazıyor ve üstüne diyor ki '' her kızdığım kişiye küfürle karşılık veriyorum unutma ki karşısındakini öldürmeyip onu küfür etmeyi keşfeden kişi medeniyeti bulan kişidir.. Küfür bir nimettir benim için ömer''.... Ve bu adamlar bir kere dahi özür dilemedi kimseden.

Daha neler ya birde whatsap görüşmelerimizi görseniz bunlarla.. Serverda dürüstlüğe önem veren kim varsa E44 mehmetelçi ve mmusab ı ittifağına almaz.. Size hiç yakışmadı. Daha dün adamlığa sığmaz dediklerinizi ittifağa alıyorsunuz Epson konuşmanın devamında öyle birşey demedin sen.. Mesajlar bizde mevcut devamında görüşeceğini söyledin öyle birşey varsa ilgilenirim falan diyosun böyle şeyler var dediğin gibi şeyler yok.

Keşke forum kurallarından alıntı mesaj yapmak yasak olmasaydı da herkes görseydi burda herşeyi.
    ________________________________________________________________________________________________
  • EPSON 1440 schrieb:

BOYBEYI schrieb:

Herkese başarılar beyler

YUSUF36 schrieb:

Bu KAAN ittifakının bizden bu kadar çekindiğini bilmezdim ki.. yaptıklarına bakın... foruma resmi savaş ilanı verdiğimiz günden itibaren ta ki bu geceye kadar FNH diye bir çete meydana çıkmış...savaş hazırlıklarımızı engellemek için her gün üyelerimize saldırıp kaçmıştı... bu gece birde bakalım ki hepsi KAAN ittifakına girmişler... savaş şartların da savaşa bir hafta kala üye alınmayacağı şartını bildikleri için 1 aya yakındır kiraladıkları çeteyi sonunda savaşa bir hafta kala ittifaka aldılar....KAAN ittifakı yarın kalkıp bize dürüstlükten bahsetmesin.. gerçi onları da kiralık çetelerini de destekçilerini de bu savaşta yerle bir edecez... data-verified= ban:">
    KAAN ittifağını sizden çekindiğini bilmeme sebebin her seferinde sizi yenmemiz olabilirmi kardeşim. Savaş hazırlıklarınızı baltalamaktan bahsetmişsin, çirkinleşmeye gerek yok son 3 güne kadar FNH ittifağıyla hiç bir bağlantımız olmamıştır. Biz kahbelik yapacak adam değiliz, TR ittifağıda bize saldırıyor, çıkıp bizde hazırlıklarımızı baltalıyorlar mı diyelim oyun bu, aramızdaki savaştan serverın geri kalanına ne. biz savaş yapıyoruz diye dokunulmaz mı oluyoruz öyle bir kaide mi var ? Bugüne kadar güle oynaya savaştık muhabbet ettik, durduk yere bunlar ne şimdi anlam veremiyorum. Yapma bu şekilde güzel kardeşim, FNH ile derdin varsa işte hazır 2 düşman bir arada kesin geçin bizi. Oyun için karakterimize laf ettirmem, dürüstlükten ödün vermedik, vermeyiz. Rica ediyorum cümlelerini seçerek yaz.
    birincisi levent kardeşim daha bu güne kadar kimseye yenilmiş değilim ve ittifak olarakta kimseye yenilmiş değiliz..ikinci olarak bu FNH denen çete ile uzun süredir aranızda ki iş birliğinin delili belgeler de var. kimseye çamur ataıp karalayacak kadar onursuz değiliz..üçüncü olarak FNH den kimsenin çekindiği yok hepsini toplasan benim sikletime yetişemezler mesele onlarla birleşmeniz değil mesele bu adamlar son bir haftaya kadar ülerimize aralıksız saldırdılar nasıl oldu da son hafta size gelme kararı aldılar.. yoksa sorun yok sizle kesilmek isteyen herkesi son güne kadar ittifakınıza alabilirsiniz kardeşim ..
  • Ben KAAN ittifakından mehmetelci, yaş26
    Musa ve E44 adına da ben konuşuyorum.

Yazışmalarda Vctr ittifakından eski fnkh kullanıcılarına hiç yakışmayan 2 farklı sataşma var
    1 : VCTR nin İÇ İŞLERİ CANON adlı arkadaş Fnkh için ''2 ittifak değiştirdi ve adamlık dersi aldılar '' söyleminde bulunmuş. Seni kınıyorum hocam.Bizi adam olmayanlar ilan etmişsiniz.Sonradan adamlık öğrenen kişiler olarak belirtmişsiniz. Çok ayıp. Forum neyin ne olduğunu anlıyor bu söylemlerle. Tahriklere gelmeyeceğiz.

2 : VCTR ittifakından ŞİZOFREN adlı kullanıcı bizim için şöyle demiş ''FNH denen çete ile uzun süredir aranızda ki iş birliğinin delili belgeler de var. kimseye çamur ataıp karalayacak kadar onursuz değiliz..üçüncü olarak FNH den kimsenin çekindiği yok hepsini toplasan benim sikletime yetişemezler'' .. Senide kınıyorum ve insanları aşağılama temelli sirklet kıyaslamanı hiç doğru bulmuyorum. Tekrardan belirtiyorum Tahriklere gelmeyeceğiz.

LAFI UZATMADAN ŞUNLARI SÖYLEMELİYİM Kİ ;
    Gücümüzü laf sokmaya degil, savaşın daha güzel olması için harcayacağız.
    Saygı çerçevesinde güzel savaş olsun.
    Yenilen yenenleri tebrik etsin

SON OLARAK OLABİLDİĞİNCE EŞİT ŞARTLARDA BİR SAVAŞ OLSUN.
    Her iki tarafa başarılar.
    • KAAN ittifakı üyesi '' mehmetelci ''
  • ceberrut schrieb:

Ben KAAN ittifakından mehmetelci, yaş26

Yazışmalarda Vctr ittifakından eski fnkh kullanıcılarına hiç yakışmayan 2 farklı sataşma var
    1 : VCTR nin İÇ İŞLERİ CANON adlı arkadaş Fnkh için ''2 ittifak değiştirdi ve adamlık dersi aldılar '' söyleminde bulunmuş. Seni kınıyorum hocam.Bizi adam olmayanlar ilan etmişsiniz.Sonradan adamlık öğrenen kişiler olarak belirtmişsiniz. Çok ayıp. Forum neyin ne olduğunu anlıyor bu söylemlerle. Tahriklere gelmeyeceğiz.

2 : VCTR ittifakından ŞİZOFREN adlı kullanıcı bizim için şöyle demiş ''FNH denen çete ile uzun süredir aranızda ki iş birliğinin delili belgeler de var. kimseye çamur ataıp karalayacak kadar onursuz değiliz..üçüncü olarak FNH den kimsenin çekindiği yok hepsini toplasan benim sikletime yetişemezler'' .. Senide kınıyorum ve insanları aşağılama temelli sirklet kıyaslamanı hiç doğru bulmuyorum. Tekrardan belirtiyorum Tahriklere gelmeyeceğiz.

mehmetelçi wp grubundaki tüm küfürlü konuşmaların, bize oyundan attığın hakaret dolu mesajlarının resimleri mevcut lütfen bu olaya dahil olmaz hiç inandırıcı değilsin. Biz senin nasıl biri olduğunu biliyoruz. Oyunu oyun olmaktan çıkaran sizlersiniz. Şu yazıyı senin yazacağını aklımın ucundan geçiremem :) bizle nasıl konuşuyorsan burada da aynı ol
  • Oyunda hakaret etmiş isem şikayet edebilirsiniz ve ban yerim.
    Wp den hakaret etmiş isem savcılık makamına bildirirsiniz gereken yapılır.
    Ben sana küfür etmiş ve sen gerekeni yapmamış isen o zaman adamlığından şüphe ederim.

11 mart ta kaan ittifakına katıldık ve savaş 20 martta. 1 hafta içinde kimse alınmayacaktı ve bu konuda sıkıntı yok.
    Kişisel meseleni gel çözelim lakin bu olayı savaş için bahane etmek ''KORKAKLIKTIR''
    Tüm forum bunu görüyor.
    Hakaret edenlerin kim olduğunu forum az önce attığınız mesajlardan anlıyor zaten.
  • ceberrut schrieb:

Ben KAAN ittifakından mehmetelci, yaş26

biz kimseye laf sokmuyoruz, sadece biz nasıl dürüstsünüz onu göstermek istiyoruz.

Oyunu oynamaktan çıkarıp insanları gerçek hayata yönelik tehditte bulunup küfür ediyorsunuz. ve bir kez olsun özür dilemediniz size defalarca iyi niyetle yaklaşmamıza rağmen.. Server sizi yanlış tanımasın.. Bu sözlerinizle güzel konuşabildiğinizi görebildik sizi..

birde şunu demek istiyorum "her kızdığım kişiye küfürle karşılık veriyorum unutma ki karşısındakini öldürmeyip onu küfür etmeyi keşfeden kişi medeniyeti bulan kişidir.. Küfür bir nimettir benim için ömer" bu söz sana ait mehmetelçi... buna ne diyeceksin sence insana yakışan bir medeniyet biçimimi bu?

"SON OLARAK OLABİLDİĞİNCE EŞİT ŞARTLARDA BİR SAVAŞ OLSUN.
    Her iki tarafa başarılar." demişsin pek şartlara uyulduğunu da görmüyoruz biz... Bugün ittifağa alım bitmiş oluyordu oyun saatine göre bugün saat 8 de 65 kişiydiniz "kaan ittifağı üyesi"... ama şuanda 66 kişi görünüyorsunuz "kaan ittifağı üyesi"
    ________________________________________________________________________________________________
  • ceberrut schrieb:

Oyunda hakaret etmiş isem şikayet edebilirsiniz ve ban yerim.
    Ben sana küfür etmiş ve sen gerekeni yapmamış isen o zaman adamlığından şüphe ederim.

11 mart ta kaan ittifakına katıldık ve savaş 20 martta. 1 hafta içinde kimse alınmayacaktı ve bu konuda sıkıntı yok.
    Kişisel meseleni gel çözelim lakin bu olayı savaş için bahane etmek ''KORKAKLIKTIR''
    Tüm forum bunu görüyor.
    Hakaret edenlerin kim olduğunu forum az önce attığınız mesajlardan anlıyor zaten.
    anlıyordur.. biz eminiz.
  • Başarılar diliyorum ekibinize. Çok konuşmaya gerek yok.Benimle Şahsi problemi olan varsa bana oyundan yazar. Kişisel sorunlarımıza ittifakları alet etmeyelim diyorum.Herkesin kişisel problemleri olabilir ama ittifaka mal etmek hiç hoş değil.

Yenilen yeneni tebrik etmeli
    Sözler degil kılıçlar çarpışmalı
    İYİ OYUNLAR
  • ceberrut schrieb:

Oyunda hakaret etmiş isem şikayet edebilirsiniz ve ban yerim.

Tüm forum bunu görüyor.

moderetöre wp konuşmasının yayınlanmasına izin veriyorum diye bilgilendir burada yayınlayalım uygun mudur :) ciddi söylüyorum güldürüyorsun bizi mehmetelçi. iyi çocuk numarası yapma kendin ol
  • Sen savaştan kaçıyor musun ? Mızıkçılık mı yapmaya çalışıyorsun itiraf et haydi bütün foruma. 4 kişilik bir ekip var ve karalama kampanyası yapıyoruz çünkü çekiniyoruz diye haykır. Ayıptır bu yaptığınız Ömer. Ben sana asla hakaret etmedim ve etmem. Savaşta başarılar diliyorum tekrardan bu son mesajımdır. Savaş hazırlıklar başlasın
  • senden çekiniyorsam bu oyunu burada bırakırım o kadar net konuşuyorum. ittifak arkadaşlarımdan birkaçına da hakaret etmedim diyebilir misin ? kim mızıkçılık yapıyor çok merak ediyorum. Madem samimice konuşuyorsun wp grubundaki tüm konuşmaları söyle bize neler yazdığını da söyle. Biz sizden çekinmiyoruz KAAN ittifağı sizi alarak onlarla ileride diplomatik bi konuşma yapmamıza set koyuyor. KAAN ittifağına sadece bunu söylüyoruz. Sizle asla bi işimiz olamaz... Tüm arkadaşlarıma savaşta başarılar... tüm forum sakinlerinden de özür diliyorum rahatsızlık verdiğimden dolayı...
  • Başarılar diliyorum tüm VCTR ittifak üyelerine. Varsa bir mesele oda şahsi bir meseledir forumdan değil oyun içi mesajları yoluyla bana iletebilrisiniz.

Baurutitan yani ömer adlı arkadaş bu kişisel meseleyi , ittifak meselesi haline getirmeye çalışmış ve başarılı olamamıştır. Amacın nedir bilmiyorum ama başarılar diliyorum.

YENİLEN EKİBİN YENENİ TEBRİK ETTİĞİ GÜZEL BİR SAVAŞ OLMASI DİLEĞİYLE.
  • ceberrut schrieb:

Başarılar diliyorum ekibinize. Çok konuşmaya gerek yok.Benimle Şahsi problemi olan varsa bana oyundan yazar. Kişisel sorunlarımıza ittifakları alet etmeyelim diyorum.Herkesin kişisel problemleri olabilir ama ittifaka mal etmek hiç hoş değil.

Yenilen yeneni tebrik etmeli
    Sözler degil kılıçlar çarpışmalı
    İYİ OYUNLAR
    ittifak alet etmiyoruz biz.. Liderinizin sizin yaptıklarına daha dün adamlığa yakışmaz deyip bir süre sonra ittifaktan çıkardıktan sonra tekrar sırf savaş için sizi ittifağa almasını pek dürüstçe bulmadığımızdan söylüyoruz bunları... Oyundan yazınca dalga geçer gibi şiir yazıyorsun whatsapp a gelince küfür ediyorsun? Mesajları yayınlamamıza izin ver modlara söyleyelim yayınlayalım? dün herşeyinizi anlattım burda ama alıntı yapmak yasak olduğu için kaldırıldı.

ceberrut schrieb:

Sen savaştan kaçıyor musun ? Mızıkçılık mı yapmaya çalışıyorsun itiraf et haydi bütün foruma. 4 kişilik bir ekip var ve karalama kampanyası yapıyoruz çünkü çekiniyoruz diye haykır. Ayıptır bu yaptığınız Ömer. Ben sana asla hakaret etmedim ve etmem. Savaşta başarılar diliyorum tekrardan bu son mesajımdır. Savaş hazırlıklar başlasın
    hakaret etmedin ama Ömer'e küfür'ün senin için bir nimet olduğunu söylüyorsun.. Zaten konumuz Ömer'de değil... Whatsappta 18 yaşındaki kardeşimize küfürlü, farklı imalarda konuşman... Çocuğu yanına gelicem deyip küfür etmeleriniz... Burda bize dürüstlük göstergesi yapmayın lütfen herkes biliyor kimin ne olduğunu..