VİCTORY - KAAN Resmi Savaş

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• VİCTORY - KAAN Resmi Savaş

İki ittifak bazı sürtüşmeler yaşadık ve bu sürtüşmeleri resmi bir savaşa çevirmeye karar verdik, Kaan İttifağı da savaş ilanımızı kabul etti. Savaş bilgileri aşağıdaki gibidir..

Savaş Tarihi: 20 Mart 2018

Savaş Koordinatı: 35:55

Saldıran: VİCTORY
    Savunan: KAAN

SAVAŞIN ŞARTLARI:

1. Serverler arası depo getirmek yasak.
    2. Savaş esnasında yağma yapmak yasak.

3. Savaşın olduğu hesabı tatile almak yıkmak v.s yasak.

4. Diğer ittifaklardan asker filo ve altın desteği almak serbest asker ticareti yani serbesttir.
    Güzel bir savaş olması dileğiyle.. İki tarafa da başarılar :düello:
    CANON
    Victory | İçişleri
  • Bu KAAN ittifakının bizden bu kadar çekindiğini bilmezdim ki.. yaptıklarına bakın... foruma resmi savaş ilanı verdiğimiz günden itibaren ta ki bu geceye kadar FNH diye bir çete meydana çıkmış...savaş hazırlıklarımızı engellemek için her gün üyelerimize saldırıp kaçmıştı... bu gece birde bakalım ki hepsi KAAN ittifakına girmişler... savaş şartların da savaşa bir hafta kala üye alınmayacağı şartını bildikleri için 1 aya yakındır kiraladıkları çeteyi sonunda savaşa bir hafta kala ittifaka aldılar....KAAN ittifakı yarın kalkıp bize dürüstlükten bahsetmesin.. gerçi onları da kiralık çetelerini de destekçilerini de bu savaşta yerle bir edecez... >ban:
  • KAAN ittifağından kötü söz ve davranışları yüzünden atılan bazı arkadaşlar vardı. Savaş zamanı destek destektir diye geri alınan bu arkadaşlar yüzünden artık KAAN ittifağıyla geri dönüşü olmayan bir duruma geldik. Bu yaptıklarıyla diplomasi sayfasını kapatıyorlar artık. Bizim daha önceden düşman dediğimiz arkadaşları ittifaklarına alıp kol kanat açmaları herşeyi gösteriyor zaten
  • İttifak puanları,oyuncu sayısı ve general puanları hemen hemen birbirine eşit görünüyor. Bence abartılacak bir şey yok gibi görünüyor sadece ittifaka girmeden önce yapılan saldırılar haricinde. İki tarafa da başarılar diliyorum.
    MecNuN BiLseYdi BEşiKTaŞ'ı,SeVeRMiyDi LeYLaYı... ?
    :airborne: KashmiriaN :airborne:

• onlarda yada bizde sayı hiç önemli değil. şuanki ve bundan sonraki gp puanları da bizim için hiç önemli değil. Bizim oyunun başından beri düşman olduğumuz FNH ittifağı vardı. yine bu FNH itttifağı oyunun başlarında KAAN ittifağına alınmışlardı. O zamanlar KAAN lideriyle durumu konuştuk bunlar bizim düşman ittifağımız onlara sürekli saldırılarımız olacak aramız bozulabilir bunlar yüzünden demiştik ve bu FNH ittifağın bize oyundan attığı hakaretleri gösterdik ( daha sonra whapsaptan küfürlü sözleriyle tamamen düşmanımız olmuştur FNH ) ve KAAN lideri değerlendireceğini söyleyip bu grubu ittifağından atmıştır. KAAN ittifağı bu arkadaşları tekar alıp bizle olan tüm diplomasisini yitirmiştir artık. Bundan sonra konuşalacak tek birşey yoktur bizim adımıza ve takipteyim bakalım savaş sonunda yine atılacak mı bu FNH li arkadaşlar :)
  • Tamam işte ne güzel olmuş bence size güzel bir fırsat gelmiş. Düşman olarak gördüğünüz kişiler ile savaş yapacağınız kişiler birleşmiş ve karşınıza çıkmış. 2 koldan saldırı olacağına tek koldan kapışma fırsatı olmuş. Güzel bir şekilde hazırlanıp gücünüzü gösterin ve kazanın (:
    MecNuN BiLseYdi BEşiKTaŞ'ı,SeVeRMiyDi LeYLaYı... ?
    :airborne: KashmiriaN :airborne:

• KashmiriaN schrieb:

Tamam işte ne güzel olmuş bence size güzel bir fırsat gelmiş. Düşman olarak gördüğünüz kişiler ile savaş yapacağınız kişiler birleşmiş ve karşınıza çıkmış. 2 koldan saldırı olacağına tek koldan kapışma fırsatı olmuş. Güzel bir şekilde hazırlanıp gücünüzü gösterin ve kazanın (:
    evet sana katılıyorum bizim için güzel bir fırsat oldu, şimdi daha iyi hazırlanıcaz savaşa... Bu hareket bize karşı ve tüm oyunculara karşı yanlış birşey oldu.. pek detayları paylaşmak istemezdim ama bugün fırsat bulduğumda bu oyuncularla ilgili bazı konular hakkında bütün server'ı buradan bilgilendireceğim :)
    CANON
    Victory | İçişleri
  • KashmiriaN schrieb:

İttifak puanları,oyuncu sayısı ve general puanları hemen hemen birbirine eşit görünüyor. Bence abartılacak bir şey yok gibi görünüyor sadece ittifaka girmeden önce yapılan saldırılar haricinde. İki tarafa da başarılar diliyorum.
    Sıralama bakar mısın bir daha :) 64 kişi oldular :)
    CeLLaT_TuĞŞaT (1915)
  • tüm notos sakinlerinden özür dileyerek söze başlamak istiyorum. Amacımız kesinlikle KAAN savaş zamanı üye alıyor güçleniyor falan değil. Bizim için hiç sıkıntı değil hatta işimize de yaradı. Bizim ifade etmek istediğimiz tek şey bu oyunu oyun olmaktan çıkartan, başka şekilde oynayan arkadaşları bilmeniz ve bu arkadaşlara kol kanat geren ittifağı görmenizi istememiz.

Savaşta tüm arkadaşlarıma başarılar...
  • Öncelikli olarak savaş ilanını yanlış vermişsiniz, resmi savaş kararının sebebi 3. sefer size gelmemiz her seferinde sizi kovalamak zorunda kalmamız ve sonrasında 1 ay hazırlanmak için süre istemenizdir. bizde sizi kırmayıp yağma bile yapmadan işgalleri kaldırıp çekildik. (son savaşta çektiğiniz beyaz bayrakların ekran görüntüsü alamıyorum, ekrana sığmıyor)
    Siz NARCO ittifağıyla birleştiğinizde biz sizi tebrik ettik, sizde aynı şeyi yapın ne diye sızlanıyorsunuz. Narco ittifağıyla iyi ki de birleştiniz en azında karşımıza korkusuzca çıkacak arkadaşlar getirdiniz de biraz keyif alacağız. saklambaç oynamaktan sıkılmıştık.

FNH ittifağına gelince. Kimi ittifağa aldığımız sizi hiç ilgilendirmez. Yeni aldığımız arkadaşlarda oyuna uymayacak bir sıkıntı görüyorsanız, operatöre iletmeniz yeterli gereğini o yapar. operatör bu arkadaşlara herhangi bir ceza vermiyorsa demek ki oyun içinde oluyor her şey. Bırakın sızlanmayı hazırlığınızı yapın. Biz hiç bir zaman size saygısızlık etmedik, karşılığınıda bekleriz.
  • BOYBEYI schrieb:

Herkese başarılar beyler

YUSUF36 schrieb:

Bu KAAN ittifakının bizden bu kadar çekindiğini bilmezdim ki.. yaptıklarına bakın... foruma resmi savaş ilanı verdiğimiz günden itibaren ta ki bu geceye kadar FNH diye bir çete meydana çıkmış...savaş hazırlıklarımızı engellemek için her gün üyelerimize saldırıp kaçmıştı... bu gece birde bakalım ki hepsi KAAN ittifakına girmişler... savaş şartların da savaşa bir hafta kala üye alınmayacağı şartını bildikleri için 1 aya yakındır kiraladıkları çeteyi sonunda savaşa bir hafta kala ittifaka aldılar....KAAN ittifakı yarın kalkıp bize dürüstlükten bahsetmesin.. gerçi onları da kiralık çetelerini de destekçilerini de bu savaşta yerle bir edecez... data-verified= ban:">
    KAAN ittifağını sizden çekindiğini bilmeme sebebin her seferinde sizi yenmemiz olabilirmi kardeşim. Savaş hazırlıklarınızı baltalamaktan bahsetmişsin, çirkinleşmeye gerek yok son 3 güne kadar FNH ittifağıyla hiç bir bağlantımız olmamıştır. Biz kahbelik yapacak adam değiliz, TR ittifağıda bize saldırıyor, çıkıp bizde hazırlıklarımızı baltalıyorlar mı diyelim oyun bu, aramızdaki savaştan serverın geri kalanına ne. biz savaş yapıyoruz diye dokunulmaz mı oluyoruz öyle bir kaide mi var ? Bugüne kadar güle oynaya savaştık muhabbet ettik, durduk yere bunlar ne şimdi anlam veremiyorum. Yapma bu şekilde güzel kardeşim, FNH ile derdin varsa işte hazır 2 düşman bir arada kesin geçin bizi. Oyun için karakterimize laf ettirmem, dürüstlükten ödün vermedik, vermeyiz. Rica ediyorum cümlelerini seçerek yaz.