AMBROSİA

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• oyun yöneticilerim , ambrosia alma kısımına tıkladığım zaman cezalısın , ilgili birimle letişime geç gibisinden uyarı geliyor , ama oraya da girdiğimde ticket açtırıyor bana oyun ,
      iyi hoş güzel de bu bölüme bakan operatörler yabancılar ya almanca istiyorlar ya ingilizce , yabancı dilim olmadığından problemi mi çözemedim , yardımcı olursanz sevinirim
    • dediğim gibi ilk defa gördüm böyle bişeyi ilginç
      peki oynadıgın dünya hangisi orasıyla kaynaklı bi sorun mu acaba ? orada oynayan arkadaşlarında aynı sorun varmı ?
      eğer yoksa senin kullandıgın hesap veya maille ilgili bi durum olabilir geçmişte ödemeyle ilgili bi sıkıntın oldumu ?

• Ya ikinci defa ambrosia alıyordum zaten ilk defa kart üzerinden aldım, ama kartım yurt dışı harcamalarına kapalıydı ben bilmiyordum , 2-3 defa denedim olmadı , onay alamadım . sonra bankayı arayıp açtırdım yurt dışı harcamalarını. Sonra ambrosiayı aldım , ondan sonra böyle bir sıkıntı çıktı meydana .
      Sadece bende var böyle bir olay ben de anlam veremedim .
    • iyonyaa wrote:

Orta da kaldık valla bizim operatör arkadaşlarla görüştüğümde de bu konuya biz bakmıyoruz diyip diğer tarafa yönlendirdiler, orada da ya almanca ya da ingilizce dili seçeneği var , operatör arkadaşlardan yardım bekliyorumm

Merhaba,

Eğerki yabancı bir sunucudan satın alma işlemi gerçekleştirdiysen şirket güvenlik amaçlı kapatmış olabilir.

Yani: Vpn veya vds sunucu yöntemiyle (veya yurtdışında oturyor isen) diğer ülkelerde fiyatlandırma farklı olduğu için koruma amaçlı yapılmış olabilir.
      Oyun yöneticilerine ticket açarak konuyu netleştirebilirsin ve nedeni bu konuda paylaşarak konu kilitlenebilir...

Teşekkürler...

Kim olduğun değil,ne yaptığın önemlidir....