BARO(AVUKAT) İttifakı Savaş ve Yağma Raporları

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• AYDOGDU schrieb:

Saygı çerçevesinde savaşan herkesi tebrik ederim :)
      BARO İttifakı üyelerimi ayrıca tebrik ederim güzel savaştı :thumbup:

Bunlar da duvara toslamacalar uyku sersemliğinden olsa gerek :)
      Vol:1

Vol:2

Vol:3

jimmy kardesim baska hesabin varsada onlarida getirirmisin birde merak ettigim bi konu var bizim yuzumuzden kac para yatirdin oyuna. Baro ittifaki olarak ikariamdan tebrik istiyoruz :)
      GAİJİN - PAN
      FENERBAHÇE
      TÜRK GÖKBÖRÜ

• Holy ve avukat'tan az diye bilirim.

serverin başında baroya para yatırıp artistlik yapıyorsunuz dediklerinde oyunun VİP özelliğini kullanıyoruz der iken.

şimdi savaş kaybettiklerinde ne kadar yatırdın. diye kendileri ağlıyor. benim zevkim benim param kardeşim ne kadar istersem yatırırım.

ONURLU BİR RAKİP OLMAYA DAVET EDİYORUM.

(Bu son yazımdır tekrarı olmayacak. burası savaş raporları yeri sohbet isteyen sohbet odasına.)
      ------------------------ MeRaK eTMeYiN ÇoCuKLaR HeRKeSe YeTeCeK KaDaR ТUЯКS VaR. ---------------------------------
    • JiMmy schrieb:

Holy ve avukat'tan az diye bilirim.

serverin başında baroya para yatırıp artistlik yapıyorsunuz dediklerinde oyunun VİP özelliğini kullanıyoruz der iken.

şimdi savaş kaybettiklerinde ne kadar yatırdın. diye kendileri ağlıyor. benim zevkim benim param kardeşim ne kadar istersem yatırırım.

(Bu son yazımdır tekrarı olmayacak. burası savaş raporları yeri sohbet isteyen sohbet odasına.)
      Kardeşim sen adabını bozma her zamanki baro bu çamura yatmaya çalışan salıver konuşan konuşsun icraat yeter sayemizde adamlar ellerinde avuçlarında ne kadar paket varsa kullandılar hala burda çamura yatma derdindeler resimler raporlar anlatıyor herşeyi salıver milletin ağzı torba değil ki büzesin ;)

Bu manzara bile ne halde olduklarını anlatıyor sanırım ;)
      (Cahille Girme Munakaşaya, Ya Sinirini Zıplatır Tavana, Ya Da Yazık Olur Adabına)

:düello: "Mevlana" :düello:
    • excessive schrieb:

JiMmy schrieb:

Kardeşim sen adabını bozma her zamanki baro bu çamura yatmaya çalışan salıver konuşan konuşsun icraat yeter sayemizde adamlar ellerinde avuçlarında ne kadar paket varsa kullandılar hala burda çamura yatma derdindeler resimler raporlar anlatıyor herşeyi salıver milletin ağzı torba değil ki büzesin ;)
      Bu manzara bile ne halde olduklarını anlatıyor sanırım ;)

Her türlü hile hurdayı yapıp savaşmaktan bahsediyorsun sadece jımmy 1 gunde 66k general puanına nasıl çıkabiliyor hee bıde hesabı daha 2 gun once taşımışken enteresan biraz anlatsana ya çekersin savaş ilanı nı öyle gelirsin ki o zaman adalet olur anlaşma olur üstelik burası BARO raporlarının koyulduğu yerdir kendi raporlarını koyduğun yere koymanı rica ediyorum.
      blackness >ban:
    • BlackNess schrieb:

excessive schrieb:

JiMmy schrieb:

Kardeşim sen adabını bozma her zamanki baro bu çamura yatmaya çalışan salıver konuşan konuşsun icraat yeter sayemizde adamlar ellerinde avuçlarında ne kadar paket varsa kullandılar hala burda çamura yatma derdindeler resimler raporlar anlatıyor herşeyi salıver milletin ağzı torba değil ki büzesin ;) Bu manzara bile ne halde olduklarını anlatıyor sanırım ;)
      Her türlü hile hurdayı yapıp savaşmaktan bahsediyorsun sadece jımmy 1 gunde 66k general puanına nasıl çıkabiliyor hee bıde hesabı daha 2 gun once taşımışken enteresan biraz anlatsana ya çekersin savaş ilanı nı öyle gelirsin ki o zaman adalet olur anlaşma olur üstelik burası BARO raporlarının koyulduğu yerdir kendi raporlarını koyduğun yere koymanı rica ediyorum.
      Siz her yenilgiye bu şekilde çamura yatmaya çalışın bu saatten sonra PAN Serveri şov görsün ;)

Ada sahillerinde bekliyorum Her zaman yollarını gözlüyorum ;)

(Cahille Girme Munakaşaya, Ya Sinirini Zıplatır Tavana, Ya Da Yazık Olur Adabına)

:düello: "Mevlana" :düello:
    • Konuyu çok uzatmak istemiyorum. Savaş için tebrikler. Yaptığınız saldırıya karşı elimizden geldiği kadarıyla savunduk. Fakat konuşma tarzınızdan fazlasıyla rahatsızım. Usluba bu kadar takıntılı olan insanlarsınız garipsedim. Biri diyor ki savaşa çok fazla hazırlanamadık.( O kendisini biliyor ). Jimmy multiden ban yedikten sonra başka serverda savaş hazırlığı yapıp 80m altın 70 k generalle server a hesap taşıyan biri. Allahtan savaşa hazırlanmamışsınız beyler hazırlığınız olmasa kim bilir neler olcak :))))) Yaptığı hazırlığında gene multilerle mi emekle mi olduğu tartışılır fakat günah almak istemem. 80 kişiye 50 kişilik savaşta ve ''jimmy'' nazarında savunma bu kadar oluyor. Kendilerinin merkezlerine gittiğimizde ''dolaşın durun '' gibi ibareler bize yakışmaz, edebimizle savaştık :) Karşıma asker çıkarmayan '' he he kovalayın durun '' diyen engin kardesimle askeri olupta karşıma 1 mızrakçı bırakan sevgili zafere çok selamlar kendileri teşrif edip savaşınıza katılmışlar büyük onur duydum kendi adıma. Paket konusuna gelince savaşta atılan 500 lükleri bizde gördük rahat olun :) Size sizin dilinizde karşılık vermeyide bilirim fakat aranızda polemiğe girmeyip güzel bi şekilde savaşan arkadaşlara yazık olur. Savunmada emeği geçen tüm BARO ailesine teşekkürler, Saldırısınıda edebiyle yapan herkesi tebrik ediyorum iyi oyunlar..
    • sıfırdan başlamayıp hesap taşıdım. ayrıca gp getirmedim burada bastım. hiç bir zaman gp getimem. getirilmesinide istemem.
      bizim elimiz kolumuz yok mu basar savaşır. basamayacak kadar aciz degiliz. çok şükür. hesabım ban yedi evet. serverde herkeste oldugu gibi benimde ıp paylaşımı hesabim vardı. ban yemese o hesabımda size yeterdi artardı bile. kaçmadık diyorsun o zaman ben niye 31 mayıstan beri peşinizdeyim.
      her neyse uzatmaya gerek yok.

baro ittifakına savaştıkları için teşekkür ediyorum. herkese iyi oyunlar.
      ------------------------ MeRaK eTMeYiN ÇoCuKLaR HeRKeSe YeTeCeK KaDaR ТUЯКS VaR. ---------------------------------
    • Güzel savaşmış her iki tarafı da tebrik ederim.

Her şey iyi güzel de . bu durum her sv de veya her oyunda olmak zorunda mı? yenilen taraf yenen tarafa çamur at izi kalsın hesabı.iyi organize ve iyi bir strateji ile rakibi yenebilirsin.Savaşlarda sadece fazla asker ile galip gelemezsin.iyi organize ve iyi bir strateji ile az birimle savaşın kaderini bile değiştirebilirsin tabii iyi bir strateji üretmen gerekiyor yoksa rakibine çamur atmak ile her şey bitmiyor bunu her iki tarafa da söylüyorum sadece bir tarafa değil.

bu arada ben taraf değilim hiç bir ittifak ile de bağlantım yok yinede her iki tarafı da tebrik ederim.
    • Savaş raporları bölümünde sadece savaşla ilgili konular konuşulabilir.

Lütfen konunun amacına uygun mesaj yazınız.

14. Tüm mesajlar forumdaki ilgili kısımlara yazılmalıdır. Bu kurala uymayan mesajlar silinir ya da taşınır.

a) Konuya yazılan cevaplar konuyu açan kişinin ilk mesajına göre yani konunun amacına göre cevap yazmak zorundadır. Konunun amacına uygun olmayan mesajlar silinir ya da taşınır, konuyu amacından uzaklaştıran kişiler forumdan uzaklaştırılır

Saygılarımla ObiWan