Pinned Pan Genel Sohbet Odası

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• NEFES28 wrote:

ConQuista wrote:

resho wrote:

Adam ban yiyor 1 hafta tatilli ee gp altın olduugu gibi duruyor.Gelince kaldıgı yerden devam edecek hazksız kazancı kendisinde kalacak.Bu şu demek biraz sesiniz kesilsin diye banladım usulsüzlügü engellemek için degil.
      Katılıyorum dostum hiçbir caydırıcılık yok. Dediğin gibi hesabı açılınca devam edecek. Maalesef pay to win :(
      Doğru diyorsunuz depo çok kötü bir şey :( karşı olanların yapması da aşırı ironik :)
      Mecbur bırakılmak gibi bir durum var maalesef. Getirilimese savaşmasak depodan dolayı diyecektik. Sizde işte ağlamak sizde getirseydiniz gibi laflar edecektiniz. Tahmin etmesi zor değil. Mayısa kadar deposuz devam eden sv TURKS un depolarıyla devam etti. Bu illeti siz bulaştırdınız arkadaşlar laf ebeliği yapmayalım lütfen :)
    • Psikopat wrote:

Ben geldim :D
      Kardeş seni pek sallayan olmamış:) Neyse ben diyeyim. Hoşgeldin. Döndünüz yeni ittifak kurdunuz hayırlı olsun. Günlerdir parça parça askerlerinizi gemilerinizi kesiyoruz. Şuanda Merkeziniz deyiz. 60 62 ye geldik. Ama kimse çıkmıyor karşımıza. Çıksanıza karşımıza. Dağılmış da toplanamamış gibi duruyorsunuz. Gp deposu taşımadan savaşmak mı zor geldi. Emek verin biraz gp basın da keselim. bak 35 kişi olmuşsunuz. 17 kişiden mi çekiniyorsunuz? gerçi siz 62 kişi de yenilmediniz mi :) Normal karşılıyorum artık ve sizi kendi halinize bırakıyorum. Sorunlarınızı çözün ve gp deposu taşımadan çıkın karşımıza. Biz hep sizi bekliyor olacağız.
      Zeta-Phi-Demeter-Pan

emrekorkmaz:)

The post was edited 1 time, last by Emre06-88 ().

• karagoz42 wrote:

sagopa52 wrote:

lithium wrote:

Forumda gezinirken tesadüfen gördüm hocam, merak ettim. Noldu da kendi tabirinle bu duruma düştün">
      Bunu bana karşı söylemişti bide daha yeni hatırladım KKK7 Yav diyorum bu Turks ittifağı çok yüzlü diye kimse inanmıyor bunların hayatı yalan :baby: Gp getirmem der GETIRIR
      Gp getirtmelerine izin vermem der 2T GP GELİNCE İNZIVAYA ÇEKİLİR sizle ugrasamam diyip forumu bırakır
      Etraf sakinleşince tekrar gelir
      #ÇokYüzlüTurks
      #HerkeseYetecekKadarYüzüOlanTURKS
      :spamm:
      gp gelecekve altın da gelecek
      hatta skiron a da getirecez
      sagoo çok laf edion accık icraat yap
      Hani anlaşma yapmıştınız, neler değişti
    • Forumda asıp kesenler 500 raund sonra dayılarına desteğe gelmeye başladılar. Lakin iş işten çoktan geçmişti.

Kristal 1 şehri için Savaş

Kristal 1 şehri için Savaş
      (18.01.2019 2:56:06)
      KABUS, HoCa şehrinden NOBLEKİNG[ТUЯКS], Kandilli şehrinden KucukBey[ТUЯКS], KABUS şehrinden zxcxts[ТUЯКS], KABUS, BEBELERE BALON şehrinden -JiMmy-[ТUЯКS], Kandilli şehrinden Kaananas[ТUЯКS], Kristal 2, KABUS, Üzüm2 şehrinden HızlıGonzalez[ТUЯКS], SEYİT ONBAŞI K1 şehrinden Medyen[ТUЯКS], Kandilli şehrinden Uzay Ç[ТUЯКS], Kandilli, Üzüm2, SEYİT ONBAŞI K1, HoCa şehrinden Brutality[ТUЯКS], Kandilli şehrinden RedStar[ТUЯКS], Kandilli şehrinden CANDAS[ТUЯКS], Kandilli, KABUS, SEYİT ONBAŞI K1 şehrinden De-Ja-Vu[ТUЯКS], Kandilli, Kristal 2, HoCa, Polis, Üzüm2 şehrinden Madbox[ТUЯКS], KABUS şehrinden Uslanmaz68[ТUЯКS], Kandilli şehrinden Tüpçü fikret[ТUЯКS], KABUS, SEYİT ONBAŞI K1 şehrinden Nrepra[ТUЯКS], Kandilli şehrinden Sola-SAMET[ТUЯКS], KABUS, BEBELERE BALON, Kandilli şehrinden Fatality-[ТUЯКS], Kandilli şehrinden DOКTOR[ТUЯКS], Kandilli şehrinden FAFİ[ТUЯКS], Kandilli şehrinden Dream[ТUЯКS], Kandilli şehrinden Muckyeah[ТUЯКS], Kandilli şehrinden Bay Gece[ТUЯКS], Kandilli, KABUS, SEYİT ONBAŞI K1, Kristal 2, Üzüm2, HoCa şehrinden Dayıı[ТUЯКS], Kandilli şehrinden gkhnbey[ТUЯКS]
      vs
      HoCa şehrinden Atalante[-UHH-], ÜZÜM şehrinden EVENT[-UHH-], ATSIZ şehrinden Samoelo[-UHH-], Yldrm, General şehrinden Theseus-2260[-UHH-], ʂülբüɾ էօzմ亗, ოεɾოεɾ şεհɾἶ亗 şehrinden FNY[-UHH-], Kılıç, Uskumru şehrinden Wanheda[-UHH-], ÖNEMLİİİİİ, Türkistan, Ötüken, MaNaS44 şehrinden Büyükelçi[-UHH-], BAŞBUĞ, Türkije şehrinden Getorix[-UHH-], YıldırımBayezid şehrinden K_A_Y_I[-UHH-], BÖRÜ şehrinden SANCAR[-UHH-], Kristal 1, BEBELERE BALON şehrinden D a Y ı[-UHH-], HoCa, GeCe KoNDu, CeSeT, AbbaS KaRa, AnKaRaLı, AnKa KuŞu, AnKaRa GüCüüü, BuRSa, Polis şehrinden ŞeKiL ÇoCuK[-UHH-], MY GRUP V, MY GRUP II, MY GRUP IV, MY GRUP VI, MY GRUP I, MY GRUP VII şehrinden MY GRUP[-UHH-], MAHSUN, ÜSKÜP, MAVİ, KONYA, SAMSUN şehrinden kahraman52[-UHH-], HoCa, HUN İMP şehrinden ŞirinBaBaa[-UHH-], Erythrai, Miletos, Priene şehrinden SMYRNA[-UHH-], CBR 1000RR, DAWNSTAR, KARŞIYAKALI, SKYRIM, DAWNGUARD şehrinden KRALZEUS[-UHH-]

---------------------------------------------------------------------------------------------
      Sülfür Tüfekçi.......................5986(-0) - Sülfür Tüfekçi.......................0(-8145)
      Kılıç Ustası.....................5751(-94668) - Kılıç Ustası........................0(-97646)
      Hoplit.........................12809(-113977) - Hoplit.............................0(-104934)
      Buhar Devi..........................299(-436) - Buhar Devi...........................0(-5971)
      Gyrokopter........................638(-11494) - Gyrokopter........................770(-10607)
      Balon-Bombardımancısı..............141(-4120) - Balon-Bombardımancısı................0(-5565)
      Şahmerdan............................523(-31) - Şahmerdan............................0(-2742)
      Havan Topu..........................987(-497) - Havan Topu..........................254(-535)
      Hekim.................................287(-0) - Hekim.................................492(-0)
      Aşçı..................................929(-0) - Aşçı..................................667(-0)
      Mancınık..............................82(-14) - Mancınık.............................72(-300)
      Mızrakçı.............................1000(-0) - Mızrakçı.............................0(-6464)
      Okçu...................................60(-0) - Okçu..................................0(-800)
      ............................................. - Taş Atıcı.............................0(-400)
      ---------------------------------------------------------------------------------------------
      Generaller..........................-344203.8 - Generaller..........................-429405.7
      Saldırı puanı......................1073514.25 - Savunma puanı........................860509.5
      Hasar................................17210190 - Hasar................................21470285
      Hasar Dağılımı............................44% - Hasar Dağılımı............................56%

Galip: Fatality-[ТUЯКS], Nrepra[ТUЯКS], Tüpçü fikret[ТUЯКS], Kaananas[ТUЯКS], Uslanmaz68[ТUЯКS], Dream[ТUЯКS], Sola-SAMET[ТUЯКS], De-Ja-Vu[ТUЯКS], FAFİ[ТUЯКS], HızlıGonzalez[ТUЯКS], Brutality[ТUЯКS], Uzay Ç[ТUЯКS], Bay Gece[ТUЯКS], CANDAS[ТUЯКS], DOКTOR[ТUЯКS], gkhnbey[ТUЯКS], Medyen[ТUЯКS], Madbox[ТUЯКS], Muckyeah[ТUЯКS], Dayıı[ТUЯКS], RedStar[ТUЯКS]

Kaybedenler: EVENT[-UHH-], SANCAR[-UHH-], KRALZEUS[-UHH-], kahraman52[-UHH-], D a Y ı[-UHH-], Büyükelçi[-UHH-], Getorix[-UHH-], MY GRUP[-UHH-], zxcxts[ТUЯКS], Wanheda[-UHH-], Samoelo[-UHH-], KucukBey[ТUЯКS], -JiMmy-[ТUЯКS], K_A_Y_I[-UHH-], Atalante[-UHH-], NOBLEKİNG[ТUЯКS], SMYRNA[-UHH-], ŞeKiL ÇoCuK[-UHH-], Theseus-2260[-UHH-], FNY[-UHH-], ŞirinBaBaa[-UHH-]

haters gonna hate
      Şu sıralar kullanıcı adım Fatality- ...