Pinned Pan Genel Sohbet Odası

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• spook wrote:

Psikopat wrote:

spook wrote:

Sevgili arkadaşlar, önce şunu bir açıklayalım.

Heyet ittifakı, Fetih ittifakına saldırmış. Devam eden savaşları mevcut. Adayı kapatmış savaşıyor.
      Devam eden bir cepheye 3 farklı kişi girse 1vs 3 olur benim bildiğim. Sanırım siz farklı bir ada, farklı bir şehire yapılan saldırıyı da 1 vs 3 olarak algıladınız. >oley:

Savaştasınız diye size kimse saldırmayacak, yağma atmayacak, bol olan askerinizi birazcık kesemeyecek diye bir kural mı var ikariam da :thumbdown:

Sanki siz olayı biraz çarpıttınız :hata::
      Şu an hazırsınız. Gp de biraz var, az da organize olmuşsunuz gördüğüm kadar. Bunlar güzel hareketler. Tebrikler.

Biz de hazırlanınca bu birlikteliği görmek isteriz.

Herkese keyifli forumlar olsun.
      :tes))
      Dediğin noktadan bakarsak bile 1vs 2 oluyor. Fetihle med aynı rapordalar 4 büyük cephede 400k gp takviyesi yaptı. Yani raporlar bi önceki KABUS savaşında hani siz Fetih'i dahil etmiştiniz tek rapordaydınız ya öyle işte.Hazırlanın abi bekliyoruz...
      Burada kendine göre yontma olayı istersen.Süre isteyip başka ittifaka gideceğiz dedin, süre dolmadan önce fetih ittifakına saldırdın, hızını alamadın yada ittifakına söz geçiremedin ki benim üyelere daldın. Sonra ben karşı durdum, bilmem kaç para harcadım dediğin günü de bilirim, yurt dışına gideceğim no'lur bize gelme dediğini de...
      Roki yanına gönderdiğin oyuncunun ne hale düştüğünü de biliriz, nadir miydi neydi?
      Sen 2 kişiye çelme tak biri erken gelmiş diğeri geç, zamanı mı önemli yeri mi.

Meşhur bir söz var,
      Bir gece ansızın gelirim ama bu sıra değil. Ama bir gece :bump:
      öncelikle herkese iyi akşamlar. Adım geçtiği için yazıyorum foruma yazmak adetim değildir. Gp getirmeler filan gelmiş oyuna tadı tuzu kaçmış tüm ittifaklar bunu yapıyor. Bu bizim gibi yavaş yavaş asker basanların emeklerine bir haksızlık. Kimseye yağma atmadım şu ana kadar gelişsin savaş meydanında görelim diye. Çünkü kendimi ittifak oyuncusu olarak gördüm. Ama bu savaşlarda dediğim gibi mertlik kalmamış. Roki konusuna gelince beni kimse ona göndermedi. Sadece şehir isimlerini değiştirerek konuştuğum arkadaş. Adasındaki inaktifi görünce adanda bana da yer ayır dedim oda çok beklersin dedi. İnaktif düşünce adasına şehir taşıdım. Olay bu. Bu gp olayları midemi bulandırınca tüm şehirlerimi en uzak noktaya taşıdım. Yenmek yenilmekten değil. Herkese saygılar. İsmim nadir ayyıldız benimle herhangi bir sıkıntısı veya sorunu olanlar içinde telefon. 5077537970
    • Valla yenmek yenilmek önemli değil en başta da psikopat a demiştim. önce biz sonra siz yendiniz. Eyvallah. Ama bu gp taşımaları oldukça ne oyunun ne de savaşın tadı yok. İçine ettiler iyice oyunun. Bunun önüne geçilmesi lazım artık. 2008 den beri ara ara belli serverlarda oynadım. Oyunun ve savaşların eski tadı yok. Herkes dostlarını yarı yolda bırakmamak için devam ediyor ve bırakmak için bahane arıyor. En azından ben öyleyim. Ban yiyene kadar da hiç bir savaşı ve oyunu bırakmadım. Ama bu işin suyu çıktı. Gerekirse toplu olarak bırakalım ve İkariam adminlerine bir mesaj verelim. Dikkate alırlarsa ne ala. Ama almazlarsa da zaten oyunun içine etmişler bırakır gideriz. İsteyen istediği gibi at koştursun. Saygılar. İyi oyunlar(Ama ortada iyiyi bırak oyun kalmamış)
      Zeta-Phi-Demeter-Pan

emrekorkmaz:)
    • Psikopat wrote:

spook wrote:

Psikopat wrote:

spook wrote:

Heyet ittifakı, Fetih ittifakına saldırmış. Devam eden savaşları mevcut. Adayı kapatmış savaşıyor.
      Devam eden bir cepheye 3 farklı kişi girse 1vs 3 olur benim bildiğim. Sanırım siz farklı bir ada, farklı bir şehire yapılan saldırıyı da 1 vs 3 olarak algıladınız. >oley:

Savaştasınız diye size kimse saldırmayacak, yağma atmayacak, bol olan askerinizi birazcık kesemeyecek diye bir kural mı var ikariam da :thumbdown:

Şu an hazırsınız. Gp de biraz var, az da organize olmuşsunuz gördüğüm kadar. Bunlar güzel hareketler. Tebrikler.

Dediğin noktadan bakarsak bile 1vs 2 oluyor. Fetihle med aynı rapordalar 4 büyük cephede 400k gp takviyesi yaptı. Yani raporlar bi önceki KABUS savaşında hani siz Fetih'i dahil etmiştiniz tek rapordaydınız ya öyle işte.Hazırlanın abi bekliyoruz...
      Burada kendine göre yontma olayı istersen.Süre isteyip başka ittifaka gideceğiz dedin, süre dolmadan önce fetih ittifakına saldırdın, hızını alamadın yada ittifakına söz geçiremedin ki benim üyelere daldın. Sonra ben karşı durdum, bilmem kaç para harcadım dediğin günü de bilirim, yurt dışına gideceğim no'lur bize gelme dediğini de...Roki yanına gönderdiğin oyuncunun ne hale düştüğünü de biliriz, nadir miydi neydi?

Meşhur bir söz var,
      1- Ben savaş bittikten sonra 2 hafta sonra yokum dedim sana 2 hafta savaş mavaş uğraşamam dedim. Sende eyw gelmeyiz dedin fetihi dahil ettiğin savaştan sonra.... Nolur gelme vs de demedim uydurma bence :) Ben allahtan başka kimseye nolur demem bu hayatta...
      Rookieye attığım yağma raporları var gönderdiğim oyuncu kimmiş bilmiyorum. Sende boş konuşanlar tayfasına katıldın yazıp çizeceğine oyunda limanı fethet falan var ona bas da gel yanıma
      Yasak olmasa, ban yiyecek olmasam mesajları da atardım buradan. ?(
      Ben uyduruyorum, yok yok olmayan şeyleri kurgu yapıyorum bu daha iyi. :baby:
      Anlamak istediğin gibi anla herşeyi. Ego tavan :br::

Çok beklersin savaşayım diye,

Protesto ediyorum adaletsizliği, oyuna ara veriyorum.
      Her ay 500 ambro çeken biri 2 ay girmese gameforge birşey kaybetmez, 50 kişi girmezse belki değişir.

Pan sizin olsun, birbirinize savaş açarsınız artık KKK2
      Biz birkaç kişi ara veriyoruz :sarhos:
    • nadirayyildiz wrote:

spook wrote:

Psikopat wrote:

spook wrote:

Burada kendine göre yontma olayı istersen.Süre isteyip başka ittifaka gideceğiz dedin, süre dolmadan önce fetih ittifakına saldırdın, hızını alamadın yada ittifakına söz geçiremedin ki benim üyelere daldın. Sonra ben karşı durdum, bilmem kaç para harcadım dediğin günü de bilirim, yurt dışına gideceğim no'lur bize gelme dediğini de...Roki yanına gönderdiğin oyuncunun ne hale düştüğünü de biliriz, nadir miydi neydi?

Meşhur bir söz var,
      öncelikle herkese iyi akşamlar. Adım geçtiği için yazıyorum foruma yazmak adetim değildir. Gp getirmeler filan gelmiş oyuna tadı tuzu kaçmış tüm ittifaklar bunu yapıyor. Bu bizim gibi yavaş yavaş asker basanların emeklerine bir haksızlık. Kimseye yağma atmadım şu ana kadar gelişsin savaş meydanında görelim diye. Çünkü kendimi ittifak oyuncusu olarak gördüm. Ama bu savaşlarda dediğim gibi mertlik kalmamış. Roki konusuna gelince beni kimse ona göndermedi. Sadece şehir isimlerini değiştirerek konuştuğum arkadaş. Adasındaki inaktifi görünce adanda bana da yer ayır dedim oda çok beklersin dedi. İnaktif düşünce adasına şehir taşıdım. Olay bu. Bu gp olayları midemi bulandırınca tüm şehirlerimi en uzak noktaya taşıdım. Yenmek yenilmekten değil. Herkese saygılar. İsmim nadir ayyıldız benimle herhangi bir sıkıntısı veya sorunu olanlar içinde telefon. 5077537970
      Nakleden hatalı bilgi vermiş Nadir Bey, hakkınızı helal ediniz. Benden yana helal olsun.
      Saygılar.
    • lithium wrote:

Forumda gezinirken tesadüfen gördüm hocam, merak ettim. Noldu da kendi tabirinle bu duruma düştün">
      Bunu bana karşı söylemişti bide daha yeni hatırladım KKK7
      Yav diyorum bu Turks ittifağı çok yüzlü diye kimse inanmıyor bunların hayatı yalan :baby:
      Gp getirmem der GETIRIR
      Gp getirtmelerine izin vermem der 2T GP GELİNCE İNZIVAYA ÇEKİLİR sizle ugrasamam diyip forumu bırakır
      Etraf sakinleşince tekrar gelir
      #ÇokYüzlüTurks
      #HerkeseYetecekKadarYüzüOlanTURKS
      :spamm:
    • sagopa52 wrote:

lithium wrote:

Forumda gezinirken tesadüfen gördüm hocam, merak ettim. Noldu da kendi tabirinle bu duruma düştün">
      Bunu bana karşı söylemişti bide daha yeni hatırladım KKK7 Yav diyorum bu Turks ittifağı çok yüzlü diye kimse inanmıyor bunların hayatı yalan :baby:
      Gp getirmem der GETIRIR
      Gp getirtmelerine izin vermem der 2T GP GELİNCE İNZIVAYA ÇEKİLİR sizle ugrasamam diyip forumu bırakır
      Etraf sakinleşince tekrar gelir
      #ÇokYüzlüTurks
      #HerkeseYetecekKadarYüzüOlanTURKS
      :spamm:
      gp gelecek
      ve altın da gelecek
      hatta skiron a da getirecez
      sagoo çok laf edion accık icraat yap

- X-İCONİUM-X -