EKİP VS KIRIK Savaş Sonucu

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• EKİP VS KIRIK Savaş Sonucu

SERVER PAKLANIYOR

Bu savaştan sonra hepaya veda edecek kırık-dalton ittifakı hangisi hoşunuza giderse iki isimde aynı ittifakın hazin sonunu sizinle paylaşıyorum.
      Bu serveri hala takip eden var mı bilmiyorum ama yinede ekibimin başarısını paylaşmak istiyorum.

Önce korsanda ders verdik, şimdide general savaşında derslerini aldılar.
      Savaş sırasında açtığımız ticketler sonucunda generalleri nakedforce, üyelerinden first moment(üstünde 238k gp ile + ip paylı bütün hesapları), 995k general puanındaki ağırabi depolarını BANLATTIK
      Bu savaştan sonra kırık ittifakının bir hükmü hepada kesinlikle kalmamıştır.

Lafı daha fazla uzatamadan raporlara geçeceğim son olarak bu savaşta 1 kara 2 deniz cephesinde 350 raundluk cephelerde rodos bastılar.

[b][/b]

EN ALTTA RODOSU GÖRE BİLİRSİNİZ

EN ALTTA RODOSU GÖREBİLİRSİNİZ

EN ALTTA RODOSU GÖREBİLİRSİNİZ

fbı megatronun (köksalın) alev attığı şehri o uyurken basmak :br::

fısmomentin banlanıp aramızdan ayrıldığı rapor :parti:

serkanın koşa koşa tatile aldığı rapor. Neden tatile aldı söyleyim multi tarlaları rıdvan gidince banlandı ve örsün inancını yükseltecek multileri olmadığından, kendi tapınaklarının seviyesinide multilere yaslandıkları için yükseltemediğinden zaten rapor üstünlüğünü verdik her cephede birde 3-4 seviye örs ile savaşmaya devam edip rapor üstünlüğünde iyice rezil olmayalım bukadar rezil olduğumuz yeter düşüncesiyle tatile aldı. :stick:

en sevdiğim raporda geliyor sözüm ona kırık generali nakedforce savaştan kaçıp birimlerini geri çekti ve ışın atıp artistlik yaptığı şehrini bize teslim etti :tackle:

kırık generali nakedforce kaçarak çekildi aşağıda görebilirsiniz

SAVAŞTAN KALAN KARELER EN SEVDİĞİM

kırık generali nakedforce

EKİP VS KIRIK SAVAŞINDAKİ SONUÇ
      EKİP İTTİFAKI: savaşta kesilen general puanı 1.015.345
      KIRIK İTTİFAKI: savaşta kesilen general puanı 1.131.877

!!116k GP fazla kesmişiz!!!

Bunun yanında banlanan hesaplardaki toplam 1.401.378 GP

Bu savaşta kırık ittifakının toplam general puanı gideri

!!! 2.533.255 !!!

Server savaşında bütün cephelerde rapor üstünlüğüyle kazanan

:parti: !!! EKİP İTTİFAKI !!! :parti:

The post was edited 2 times, last by ObiWan: 15. a) Bütün harfleri büyük yazmak, bağırmak anlamına gelmektedir. Tamamı ya da büyük bir bölümü büyük harfle yazılmış olan mesajlar silinir. Büyük harflerle konu baslıkları açmak yasaktır. b) Mesajlarda kullanılan punto maksimum 14 olmalıdır. 14 puntodan büyük yazılmış olan mesajlar yaptırıma tabidir. //Edit:ObiWan ().

• 3-5 bişeyde ben ekleyeyim dedim. fbı megatron yani köksal adlı arkadaş bizim eski üyemiz olur kendisi ittifağıma gelmeden önce ve geldikten sonra onur abi sen şöyle kralsın böyle kralsın senin üstüne savaşçı görmedim vs vs gibi laflar etti. sonrasında kırıkla savaşa girdik ve ittifaktan kimse destek vermeyince ve bazı beklenmedik aksilikler olunca savaştan çekilmek zorunda kaldık. bunu gören köksal karşı tarafa geçti. karşı tarafın zaten bize olan kinini ve bizi yenmek için oyuna ne kadar para bayıldıklarını biliyorsunuz zaten anlatmama gerek yok. biz bu servere hiç depo indirmedik hep kendi emeklerimizle bişeyler yaptık savaşlara şehir ışınlamadık. ama son savaş çok ciddi olduğu için ve bunların ağzının payını vermek için savaş adasına 2 şehir ışınladım sonrasında 1 depoda biz indirdik ki bizim depo indirmemizi hiç hesaba katmamışlardı bunlar bi şoka uğradı. sonrasında depo indirmemize bozulan kırık bize hileci demeye başladı servere hile ile 2.3m gp indirip hesabı direk server birincisi yapmaları yetmezmiş gibi. sonrasında ne hikmetse bize hileci diyen arkadaşlar akşamına depolarla birlikte banlanmaya başladı. haram maldan fayda gelmez işte zira kendileri kendi üyelerinin deposunu çalmışlardı cezalarını almış oldular onlarada yar olmadı.

Gelelim asıl mevzuya. fbı megatron durduk yere generalimizi kıskanıyorsun vs vs laflar etmeye başladı. ki generalimiz dediği kişide forumda herkesin nickini olduğu gibi yazdırıpta benimkini küçük yazdıran defalarca savaş sırasında şehir isimleriyle bana gönderme yapan bizim ittifaktaki kişilerle konuşurken hakkımda o ismi lazım olmayan şahsiyet diye bahseden kıskanç birisidir bunu kıskanacağıma kafama sıkarım :) kendisi çok fazla ortalıkta kral benim en iyi general benim diye serverde gezdi bende teke tekte göreceğiz dedim ve generallerinin saldırdığı şehirlere benden başka kimsenin gemi sokmamasını teke tek kapışacağımı söyledim. aşağıda attığım raporlarda bunun kanıtıdır raporlarda vatanseverde vardır fakat o sadece savaşı izlemek için 20 filika atmıştır kesimler sadece bana aittir. bu kıskanç vatandaşının hazin sonunu ve kaçışını keyifle izleyebilirsiniz :)

NOT: KESİM ÜSTÜNLÜĞÜNÜ GÖRMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR BUHARLI KESİMLERİNE BAKSINLAR

• Uzun zamandir tabiri caiz ise piyasada yok idim haberlerden ve olaylardan uzak idim. Lakin bu istatistiklerle bezenmis, hareketli ve komik imojilerle suslenmis detayli guzel haberler beni ziadesi ile mesut etti eline saglik azizim :) aklima gelmis iken diyer azizlere lafim yokta aralarinda bi tane satilmis, donek var onun dersini vermissiniz. Ruzgari arkasina almak isteyenlere, ruzgarin ne zaman nereden esecegini belli olmadigini ruzgarin azizligini ögretmissiniz :) lakin cabuk unutur insan akli hele hele gecmisini unutmaya meyilli ise. Lutfen sık sık hatirlatin kendinizi :)
    • Ya cidden olayları bu kadar çarpıtmanız olağan dışı savaşı kazanmış olabilirsiniz insanlara yalan söylemenize ne gerek var? Ben size anlatayım öncelikle getirdiğimiz depolar satın alma değil phide benim asker basıp attığım depolar. Korsan konusunda vatansever çok merak editorum oyunun en başından beri kaç defa sıralamaya girdin sadece geçen dönem bizim arkadaşların yarısı tatilde yarısı final lere çalışıyordu bu dönemde korsan yaptın diye mi seviniyorsun. Nakedforce yi senin sçtığın ticket mı banlattı? Pannacotta ya sövdü diye banlandı bunun ss leride var öyle bir havalandınız ki.
      Kendş kaybettiğiniz sabaşı beklenmedik olaylar diye adlandırıp bu savaşı ezdik demen senin acizliğin.

Dediğin başka bir şey de ben bu servera hiç depo getirmedim dedin. Savaş sırasında getirdiğin depoyu kast etmiyorum şuanda oncan önce lidyalı onur 1t altın deposunu ve 700k lı gp deposunu söylüyorum kaldıki first moment banlanmasa yeni hazırladığım 2t altınlı ve 2m gp li depoyuda getirecektim ve savaşı kazanıcaktık rıdvan abinin banlanması savaşın seyrini değişitirsi. Bu size son mesajım. Olayları bütün çıplaklığı ile yazdım buraya ne bir eksik ne bir fazla insanlara yalan söylerek kandırmanıza gerek yok. Yaşınızın adamı olun
      Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir. Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.
    • Ah Ah eskıler ne kadar guzeldı depo yoktu herkes savas tarıhı belırler delıkanlıca savasırdı Ama ne olduysa bu serverda özellıkle para ıle oynayıp depo ustune depo getırerek savas kazanıp sonrada bu sekılde konusurken hıc mı yuzunuz kızarmıyor Dennis kardesım Madem Savascısınız Cok bılıyorsunuz Depoları kapatın Adam gıbı Hephaistostakı ımkanlar ıle Asker basıp altın kasın delınkanlı gıbı savasın Oyunda bıle fırıldak olmayı nasıl basarıyorsunuz anlamıs degılım Herkes Yasının adamı degıl Sadece kırık ıttıfakı yasının adamı Vay be yuzunuz kızarsın bıraz dıcemde kızarmıyor demekkı buraya yazabılıyorsun

Not : Sımdı dennız baslar yıne oyunun ımkanları böle ıp paylasımını bızmı cıkardık oyun bu ımkanı saglıyor gp depolarına ızın vermesınler vb bahanelerle cevaplar :D:d Her zamankı Dennıs

Vatansever ve Ekıp ıttıfakını Canı gönulden Tebrık ederım ELLERINIZE SAGLIK BEYLER
      Dünyɑ duydu sesimizi Türk bu durmɑz geri!
    • Dedim yorumun sonunda savaşı biz kazandık yazacak neyse ki beklediğim kadar olmadı :)
      Allah'tan raporları astık da kimin düzenbaz kimin yalancı olduğu belli oluyor.
      Bu arada savaşa girmişliğin yok bi emek vermişliğin yok bi cephede ismin geçmiyor ne bu kuyruk acısı be kardeşim bu kadar mı yediremediniz yenilgiyi saçma sapan yorumlar peşindesiniz. :rusrulet:

_Dennis54 wrote:

Ya cidden olayları bu kadar çarpıtmanız olağan dışı savaşı kazanmış olabilirsiniz insanlara yalan söylemenize ne gerek var? Ben size anlatayım öncelikle getirdiğimiz depolar satın alma değil phide benim asker basıp attığım depolar. Korsan konusunda vatansever çok merak editorum oyunun en başından beri kaç defa sıralamaya girdin sadece geçen dönem bizim arkadaşların yarısı tatilde yarısı final lere çalışıyordu bu dönemde korsan yaptın diye mi seviniyorsun. Nakedforce yi senin sçtığın ticket mı banlattı? Pannacotta ya sövdü diye banlandı bunun ss leride var öyle bir havalandınız ki.
      Kendş kaybettiğiniz sabaşı beklenmedik olaylar diye adlandırıp bu savaşı ezdik demen senin acizliğin.

Dediğin başka bir şey de ben bu servera hiç depo getirmedim dedin. Savaş sırasında getirdiğin depoyu kast etmiyorum şuanda oncan önce lidyalı onur 1t altın deposunu ve 700k lı gp deposunu söylüyorum kaldıki first moment banlanmasa yeni hazırladığım 2t altınlı ve 2m gp li depoyuda getirecektim ve savaşı kazanıcaktık rıdvan abinin banlanması savaşın seyrini değişitirsi. Bu size son mesajım. Olayları bütün çıplaklığı ile yazdım buraya ne bir eksik ne bir fazla insanlara yalan söylerek kandırmanıza gerek yok. Yaşınızın adamı olun

• Benim bir kuyruk acımın olduğu yok size karşı bir saygısızlıkta yapmıyorum ayrıyetten savaşta olmadığımı kim söyledi? Ben sadece sizin yalan söylemenize anlam veremiyorum
      Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir. Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.
    • Abisi madem 2t altınınız var niye 500m altın cektim diye yaygara kopardiniz hileci dediniz pannacottaya sövdünüz ? Getirip çekeydiniz üstünüze. Geçenki savaşı kaybettiniz dedin asıl yalan söyleyen sensin o savastada kesim üstünlüğü bizdeydi sadece adamlarımız savaşa gelmedi ve ittifak lideri olarak ben bile ciddi savaşmadım oyuna bakmadım bile ön saflari atıp çıktım ama sizin bize attığınız saçma sapan mesajlar bizi ciddi oynamaya sürükledi oturduk konuştuk düzgün sağlam adamlarla savaşa girmeye karar verdik ittifakımızı düzene soktuk ve bu savaşı kazandık. Haa ismi galipte yazan savaşı kazanır diye biliyorsanız bırakın bu oyunu çünkü gercek savaşcılar fazla kesenin savaşı kazanacağını bilir. Bu savasta 2m gp daha getirseydiniz 2m yide geç 100m daha gp getirseydiniz bile savasi biz kazandik çünkü her raporda bizden 20-30k fazla gp kestirdiniz. Ki sürekli cephelerden kaçtınız savasılan cepheler devam etseydi her cephede 100k fazla kesilecektiniz savaş bitene kadar. Daha alev atmayi bilmiyorsunuz ön safı defalarca her cephede alev dolduranlar burda bizimle savaş konuşmasın.