ƊЄԼƬƛ ƓüƇü İtttifakı Savaş ve Yağma Raporları

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Alınan raporlardan ötürü tebrik ederim arkadaşlar. Deltanın en köklü ve en iyi savaşçılarını içinde bulunduran ittifakımız, DELTANIN TEK HAKİMİDİR. Bunu herkese en güzel şekilde gösterdiğimizi düşünüyorum. Tarla olanlara da burdan geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum :D

Kılıcınız keskin olsun, aman dileyene kadar aynen devam :thumbup:
    • yeditepe schrieb:

bu yenılgı yeter onlara kafalarını cıkaramıyorlar artık sehırlerınden bu kadar dayanıksız oldugunuzu bılseydık bu kadar yuklenmezdık :)
      Kafa çıkarmak bir yana dursun, arma ittifakının tüm ileri gelenlerinin adamlarında hakimiyet kurulmuşken hala aralarında yenilgiyi kabul etmemekte direnenler var.
      Bu durum artık yüzsüzlüğü girmeye başladı...
      Neyse kafalarına vura vura, raporları yüzlerine çarpa çarpa öğretmeye çalışıyoruz. Ama öğrencinin de biraz gayret göstermesi lazım.
      Ben kesildim tamam hooop tatile demekle olmuyor. :D

Forum sayfamızda bu günkü konuğumuz ittifakımızın en karizmatik savaşçılarından POMPA...

Soru: Tayfun abi karizmanı neye borçlusun?
      _DaRBeCi_: Bak şimdi bu olmadı yeğenim... Ben karizmatik değil miyim?
      POMPA: Emrah bir çık bakayım sen aradan. Senin de kendine has bir karizman var tabi. :D
      Popülerlik... POMPA dedin mi herkes bir durur düşünür önce. Eee tabi bu durumda abine bir karizma katıyor... 8)

Soru: Oyunda savaş meydanına çıktığımızda adını gören kaçıyormuş abi... Ne demek istersin bu konuda?
      POMPA: Bu soruyu kaptanitiyara sorman daha iyi olur sanki. :D

Soru: O adam da senden ne çekti be abi...
      POMPA: Aslında gelse 1 seferde düzgünce kesilip gitse hiç bu kadar yormayacak kendini...
      Hayır komik olan taraf şu; kaçabileceğini sanıyor... :whistling:
      Buna inanıyor. :D

Soru: Eee abi bu kadar yağmayı nasıl yaptın?
      POMPA: Abim önce gemileri 2 gruba böldüm. Kaptan beyaz bayram yaptıkça veya rodos bastıkça diğer grup gemiden yağma yemeye devam ediyor. :D

Soru: Güzel taktik... Eee peki abi bölgede sadece kaptanihtiyar mı vardı? Başka operasyonlarının var mı?
      POMPA: Sen benim ne zaman boş durduğumu gördün bakalım lale...
      kaptanın yanında aperatif bir şeyler de yaptık tabi... 8)

Soru: Abi ateşdağlı da kaçmış gördüğüm kadarıyla...
      POMPA: İsmimiz yetiyor be abim. 8)
      Anlamıyorum ki savaşmayacaksan neden asker bastın?
      Hayır kaçtı da ne oldu sanki, yine kurtulamadı ki elimde... :boxing:

Soru: Askerleri kurtarmış ama yağmadan kurtulamamış...
      POMPA: Acemilik işte ne diyelim... :D

Soru: Abi senin de maşallah elinin ayarı yok ki. :D
      POMPA: Öyle deme, benim vurduğum yerde gül biter. :gul:

Soru: Abi böyle parça parça yakalayıp kesmekten yorulmadın mı?
      POMPA: DELTA GÜCÜ komandosu yorulur mu hiç?
      Keser keser yorulmaz, rodos yedik mi yılmayız...

Soru: Helal olsun abime... Var mı son bir söylemek istediğin? Daha fazla tutmayayım seni, illa kesecek bir armalın vardır... :D
      POMPA: Abim biz savaşın başında bir şey dedik.
      Bu işler öyle kısa sürmez, savaş uzundur.
      İlk birkaç zaman alınan 3-5 rapor ile kazanan belli olmaz. Galibi işin sonunda kimin tarla kimin ağa olacağı belirler.
      Biz şimdi ağa gibi paşa gibi zevkimizi sürüyoruz.
      Büyük laf edip altında kalanlar düşünsün. 8)

Raporlarımızın devamı da asılmaya devam edecektir.
      Emeğe geçen herkesi tebrik ederim.
      Takipte kalın yeni raporları kaçırmayın...

:thumbup:

Uçurtmalar rüzgar sayesinde uçmaz, rüzgara karşı durdukları için yükselirler.
    • kuttubayev schrieb:

Tebrikler arkadaşlar elinize sağlık :br:: :br::

Eyvallah Tolga abi, senin de verdiğin altınlara sağlık. :thumbsup:

DELTA'nın SESİ Gazetesi

Tarih: 05.07.2018
      Sayı: 3

SON DAKİKA

Rodos bastı, tatile kaçtı.

kanptanihtiyar baskılara dayanamayıp Rodos butununu kırarken objektiflere takıldı.

Fakat bastığı rodoslar da onu kesilmekten kurtaramadı...

NE YAPSA OLMUYOR

Rodos basması bile kaptanı kurtaramadı...

MAGAZİN SAYFASI

Bastığı rodos bu sefer işe yaramayan kaptan, ilk gemi ile Kanarya Adaları'nda uzun bir tatile çıktı.

Bunu gören ateşdağlı da biletini aldığı gibi;

Kurban Bayram'ın da geri dönmek üzere Oruç reis ve ramazanabi de memlekete giderken kameralarımıza böyle yakalandı.

3. SAYFA HABERLERİ

YAĞMALAR BİTMİYOR

SPOR SAYFASI

TOP BAŞI YAPTI

Gelecek sezon için büyük bir yapılanmaya giren ve başta kulüp başkanı olmak üzere köklü değişikliler yapan Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıklarına başladı.

Raporlar devam edecek...

Uçurtmalar rüzgar sayesinde uçmaz, rüzgara karşı durdukları için yükselirler.
    • ULUBATLI schrieb:

İyi geceler forum ahalisi...

Artık şu algıyı kırmak lazım.

Cephelerden çekilen, rodostan başka aksiyonu kalmayan arma ittifakı savaşı kaybetmiştir. Şu anda tatilde olmayan arma üyelerine yağmalar devam etmektedir.

Tarla oldular işte kısacası... :D

D'ARMA'DAĞIN

79:6 ADASI

81:8 ADASI

85:17 ADASI

86:17 ADASI

İfşalara devam...

Limanımı alana hesabımı veririm diye Aras...

Aramızda kalsın hala şifreyi göndermedi... :whistling:

İki günde bir oyuna gir çık yapıp, saldırı alınca yine palmiyeyi diken bora...

Ettiği lafı arkasında durmayan, tükürdüğü yalayan, her yerde ve her koşulda boş yapmayı başaran emre...

Mehmetyarbay ve Arasumut'u aylarca hem altın hem de general olarak besleyen diğer emre...

Bu arkadaşın da bende raporları mevcut, onları da asacağım daha... :D

İttifakımızın demirbaşlarından Tayfun abimiz yani sizin bildiğiniz ismi ile POMPA, bu aşağıdaki arkadaşı bir acayip kesti...

Raporları da yolda, gördüğünüz zaman ne dediğimi anlayacaksınız... :D

Arma ittifakının en büyük karacısı mindhunter, eski ismi ile STOLAS...

Balonsever poyraz34...

Aramızda kalsın eski generalim olur kendisi. Onu bu halde görmek üzücü... :(

Tüm eski dostları DELTA GÜCÜ ittifakında toplanmışken, o farklı bir yol seçti....

Balonları uçtuysa tabi... :baloon:

Şehir isimlerini bizi gıcık etmek için değiştiren şehzade...

O da dikmiş bir palmiye...

Bunlar aktif olarak savaşan arma ittifakı üyeleri. Diğer yağma yedikçe tatile alanları asmakla uğraşmadım...

Bir tek yarbayımız kaldı geriye...

DELTA GÜCÜ olarak Arma ittifakından aldığımız galibiyeti tamda ispatı niteliğinde..

Arma ittifakının düştüğü durum gözler önüne serer nitelikte..

• Selamın aleyküm herkese iyi forumlar, elimizde kalan raporlar varmış arşivimin güzide raflarından çıkarayım istedim..

Fazla söze gerek yok apoletsiz yarbayın son çırpınışları..

Yandaşçılarıda kılıçtan geçirilmiş..

Şimdi sırada çok özel bir oyuncu var, savaş boyunca arma ittifakının çeşitli bölgelerdeki oyuncularını

tarlası yapıp mahsül alma konusunda uzmanlık gösteren yağmacı kaptan KRAL JUMONG yine boş durmamış..

Tatil mode on her zaman ki gibi. 8)

İyi seyirler.
    • Tebrikler beyler
      Kral JuMoNg u ayrica tebrik ederim, tarla nedir nasil sürülur iyi biliyor :D

Savasın daha ilk ayi icerisinde ara sıra yada surekli olarak forumda aktif olan ARMA ittifagi uyesi arkadaslardan bugunlerde forumda aktif olanini goren oldu mu?

Savasi kaybetmenin hazimsizligi yüzünden oyuna ve foruma küsmüşler diyorlar var mı bilgisi olan!? ?(

Kesin bilgi olsun ama, yayacam :D