ƊЄԼƬƛ ƓüƇü İtttifakı Savaş ve Yağma Raporları

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• aslinda schrieb:

burasıda bir garip adamlar perişan etttiler sizi 3-5 yagma asıp kendınızı tesellli edin ancak yenılginizden ders alıp bırdhakı savaşa sakın hazırlamayın kendınızzi kendınız uyanık sananlar takımı oyunda savaş kazanamayıpta kazandım dıye lanse etmekle bu iş olmaz :D
      Sen ne kadar boş konuşan bir insansın... Hata bende ama raporları geç asıyorum diye senin ağzına laf veriyoruz. :rant:

Seni dikkate almasak daha iyi ama o zamanda kafam rahat etmiyor, çünkü haksızsın. :thumbdown:

Hala diyorsun ki 3-5 yağma. Senin kazanmaktan anladığın ne birader?
      Biz gittik armanın bölgesinde 3 aydır savaşıyoruz.
      Fakat arma bizim bölgemizde 4. günde sonra rodos vurdu, cephelerden çekildi ve sömlerini söküp gitti.

Daha dün gece MEHMETYARBAY ile konuştum. Rakip ittifakta şu anda savaşta kalan tek sağlam kişi... Senin gibi dışarıdan izleyen de değil.
      Bana dedi ki;
      '6 cephe var sanırım kardeşim bana kalırsa çok bile. Koşullar müsait değil, bu şekilde gittiği yere kadar savaşırım.'

Arma savaş başında ne diyordu?
      'Biz DELTA GÜCÜ ittifakını 1 ayda indiririz.' diyordu.

Peki şimdi ne oldu?
      yarbayımız hariç kimse kalmadı doğru düzgün savaşta.

KKeReMM schrieb:

Öncelikle aldığınız raporlardan dolayı hakikaten tebrik ederim arkadaşlar.

Ama ARMA ittifakının banlanan 25m GP İ ve kalan GP miktarını düşünerek yorumlar yaparsak sevinirim. Elbette '' banlanmasaydı kardeşim'' diyeceksiniz fakat banlandı maalesef.

DELTA Serverinde aktif oynamayı , OMEGA serverini kesinlikle pasife aldığımı ve orda ki KARDEŞLERBİRLİĞİ(BULUT) İttifakını dağıtmadan ama oldukça küçülterek pasife aldığımı, oradan gelecek hiç bir saldırıya cvp vermeyeceğimi ve gerekirse tatile alacağımı ama oradan buraya destek olacağını buradan siz değerli rakiplerime bildirmiş olmaktan mutluluk duyarım.

Bundan sonra K e R e M Olarak sizlerle seve seve mücadele edeceğim arkadaşlar.

Şimdi DELTA da GP Toparlamaya çalışıyoruz ve mevcut devam eden cephelerimiz var..Aynı sizin birkaç hafta önce dediğiniz gibi savaşı elimizde GP olmadığı için küçültüp devam ettirmeyi planlıyoruz. DELTA serverinde savaşların 7 ay sürdüğünü , henüz savaşın 3 ya da 4. ayda olduğunu zaten ilan etmiş durumdasınız. Bu nedenle devam eden savaşlarda herkese başarılar diliyor ve mücadelemizin birbirimizden AMAN dileyene kadar devam edeceğinide TÜM DELTA serverine ilanen duyurmuş olayım.

Herkese başarılar dilemeden önce de dilerseniz RODOS suz savaşabiliriz..

İyi akşamlar.
      Bak bu mesajda KKeReMM özetle ne demiş;
      Armanın 25 milyon generalliği banlandı.
      Elimizde GP olmadığı için savaşı küçültüp devam ediyoruz.
      Delta'da savaşlar 7 ay sürer henüz 3 ya da 4 ay oldu.
      İki taraftan biri pes edene kadar devam.

Rakip ittifak üyeleri bunları söylerken sen hala hangi kafa ile bunları yazıyorsun aslında? :hmmm:

Savaşlar ilk 1-2 ayda alınan raporla bitmez.
      Bunu rakip ittifak da biliyor ve kabul ediyor. Bana yazdıkları mesajları da gösterdim, forumdan yazdıklarını da...
      Hala mı konuşacaksın be aslında.... :hmmm:
      Arma ittifakından bile doğru düzgün kimse bir şeyler yazmıyor, senin ne kaşıntın var? ?(

Soru: Yav Kerim abi, ne diyor hala bu? Neyi anlatmaya çalışıyor?
      FATSALI52: Valla bilmiyorum ki kardeşim. Sanırım sadece algı yaratmaya çalışıyor... :D

Soru: Emirhan'ım bunlar hala ne anlatmaya çalışıyorlar acaba?
      JOKZİLLA: Valla kardeşim ben vurmaya devam ediyorum ama dayak da adam etmiyor ki bunları... :D

Soru: Erdoğan abi, ne yapacağız biz bunlarla? Depo getirmelerini bekleyene sürekli böyle gönüllerini mi eğlendireceğiz?
      orti52: Oğuzhan, bunları sadece kombolar adam eder. Sen bizim kombo raporlarını as bakayım. :thumbsup:

Soru: Erdoğan abim hepinizin eline koluna sağlık... Bu nasıl bir organizasyon böyle?
      orti52: Kardeşim kestik mi? Kestik... Kazandık mı? Kazandık.. O zaman bu yağmalar da hakkımız.
      FATSALI52: Artık kombosuz yağma da tat vermez oldu... :D

Sana bir sorum var aslında.

Savaş bitiren bir ittifakta 20 milyon generallik ne arıyor? Şu anda arma ittifakı içinde 7 milyon cezalı generallik var. Peki nerede o 13 milyon generallik?

Bu miktar savaşı bitiren biri ittifak için çok fazla değil mi?

aslında;
      Savaşı kazanan biziz. Bundan emin olabilirsin.
      Biri ittifak elinde 13 milyon general varken savaştan çekiliyorsa, 'biz DELTA GÜCÜ'nü 1 ayda hallederiz.' dedikten sonra 3 ayda bu duruma düşüyorsa o ittifak savaşı kaybetmiştir...
      Tüm önemli oyuncuları tatilde olan ittifak savaşı kaybetmiştir...

Ve artık bu denilenler üzerine yazacağınız 'onlar savaşı bitirdi, sizi dikkate almıyorlar.' söylemleri tamamen içi boş ve saçma olacaktır.
      Böyle bir yüzsüzlük yapacağınızı hiç sanmıyorum...

Savaşın ilk ayağının kazananı DELTA GÜCÜ ittifakıdır.
      Çünkü savaşlarda ilk başta alınan 3-5 rapor değildir önemli olan.
      Kimin en sonunda kimi tarla yaptığı önemlidir.

Raporların devamı gelecektir.
      Takipte kalın.

:thumbup:

Uçurtmalar rüzgar sayesinde uçmaz, rüzgara karşı durdukları için yükselirler.
    • Hazmedemeyenlere soda !

Diyerek hızlıdan bir giriş yapalım..

Şu hazımsızlık sorununuzu bir halledemediniz arkadaş bitmedi gitti ağlamalarınız.

Benim anlamadığım bizim sayfamızda ağlama duvarı'mı yazıyorda burda ağlıyorsunuz durmadan.

Neyse, geçelim raporlarımıza size en güzel cevap onlar..

İlk sırada artık 2 tane cepheyi besleyecek kadar gemileri kalmayınca

gemilerini çakma yarbaya devredip tatile kaçan mindhuterin kaçışı var..

BKNZ:

''MERKEZİMİZ'' diye tabir ettikleri adanın manzarası..

Şimdi gelelim tarla çalışmalarımıza..

Kombolar..

Şimdilik bukadar, devamı için takipte kalın.

@aslinda isimli arkadaş ağlamaya devam etsin, bizde kombo yapmaya devam edelim..

• İyi geceler forum ahalisi...

Artık şu algıyı kırmak lazım.
      Cephelerden çekilen, rodostan başka aksiyonu kalmayan arma ittifakı savaşı kaybetmiştir. Şu anda tatilde olmayan arma üyelerine yağmalar devam etmektedir.
      Tarla oldular işte kısacası... :D

D'ARMA'DAĞIN

79:6 ADASI

81:8 ADASI

85:17 ADASI

86:17 ADASI

İfşalara devam...

Limanımı alana hesabımı veririm diye Aras...
      Aramızda kalsın hala şifreyi göndermedi... :whistling:

İki günde bir oyuna gir çık yapıp, saldırı alınca yine palmiyeyi diken bora...

Ettiği lafı arkasında durmayan, tükürdüğü yalayan, her yerde ve her koşulda boş yapmayı başaran emre...

Mehmetyarbay ve Arasumut'u aylarca hem altın hem de general olarak besleyen diğer emre...
      Bu arkadaşın da bende raporları mevcut, onları da asacağım daha... :D

İttifakımızın demirbaşlarından Tayfun abimiz yani sizin bildiğiniz ismi ile POMPA, bu aşağıdaki arkadaşı bir acayip kesti...
      Raporları da yolda, gördüğünüz zaman ne dediğimi anlayacaksınız... :D

Arma ittifakının en büyük karacısı mindhunter, eski ismi ile STOLAS...

Balonsever poyraz34...
      Aramızda kalsın eski generalim olur kendisi. Onu bu halde görmek üzücü... :(
      Tüm eski dostları DELTA GÜCÜ ittifakında toplanmışken, o farklı bir yol seçti....
      Balonları uçtuysa tabi... :baloon:

Şehir isimlerini bizi gıcık etmek için değiştiren şehzade...
      O da dikmiş bir palmiye...

Bunlar aktif olarak savaşan arma ittifakı üyeleri. Diğer yağma yedikçe tatile alanları asmakla uğraşmadım...

Bir tek yarbayımız kaldı geriye...

• casperus schrieb:

bakın yine söylüyorum bu bir dramdır :D
      Doğru söze ne denir? :thumbsup:

DELTA'nın SESİ Gazetesi
      Tarih: 27.06.2018
      Sayı:2

SON DAKİKA

YİNE HÜSRAN !

Ajansımıza gelen son dakika haberine göre E-G-E-M-E-N cephelerden kaçmış ve ağır kayıplar vererek savaştan çekilmiştir.

Hoyratça, umarsızca ve biraz da vahşice kesilen E-G-E-M-E-N'i abisi AteŞDaĞLı bile kurtaramamıştır.
      arma ittifakının Kapı Menteşeleri ve Halı Püsküller'inden sorumlu bakanı olan AteŞDaĞLı, yaveri olan E-G-E-M-E-N'i destekleyemeyişi objektiflere işte böyle yansıdı.

Kaçmayı gururuna yediremeyen E-G-E-M-E-N son bir gayret elindekilerle şehrini kurtarmak için saldırsa da nafile...
      Kesilirken attığı çığlıklar Delta semalarında yankılanırken, arma ittifakı bir cepheyi daha kaybetmiştir...

Sonuç, yine hüsran...

MAGAZİN SAYFASI

Arma ittifakının en büyük karacı dediler...
      Çok iyi aksiyon yapar dediler.
      Ama o Papua Yeni Gine'de tatilde !

İşte DELTA GÜCÜ ittifakının gazetesi Delta'nın Sesi objektiflerini yansıyan kareler...

Şok şok şok !!!

İkili ilk kez bir arada görüntülendi.
      Delta Gücü farkıyla sizlerle.

Önce beraber denize giren ikili, ardından plaj voleybolunda hünerlerini sergiledi.

Keyifleri dikkatlerden kaçmayan ikili plaj voleybolunda da yenildikten sonra gözlerden kayboldu...

3. SAYFA HABERLERİ

BALON AKSİYONU YAPACAKLARDI, KÖFTELİK KIYMA OLDULAR...

ARMA TEDARİKÇİLERİ GECE KARANLIĞINDA BOĞULDU

Gece yaptığı baskınlarla Arma ittifakına göz açtırmayan DELTA GÜCÜ ittifakının harekatları yüzünden denizler kızıla döndü...

En son tatil ile son bulan katliamda, DELTA GÜCÜ ittifakı armanın ocağına palmiye ağacını dikti...

SPOR SAYFASI

Ramazanabi KAÇARKEN USAIN BOLT'u GEÇTİ

Delta'nın Sesi Muhabiri: Sayın Usain Bolt, biliyoruz emekli oldunuz ve kırılması çok zor rekorlara imza attınız.
      Fakat iyiden de iyi varmış demek ki, Ramazanabi sizin rekorlarınızı tarihe gömdü...
      Usain Bolt: Ne ?!! Rekorumu mu kırmış...

Delta'nın Sesi Muhabiri: Ramazanabi kaçarken arkasından kalkan toz bulutunu görenler bile var.

Bolt: Ne diyebilirim ki?..
      Ben bir efsaneyim ama onu rakor kırsa bile kimse hatırlamayacak... 8)

Delta'nın Sesi en güncel haberler ile yeniden burada olacak.
      Gündemden kopmamak için takip edin ve bildirimleri açın. :D

• İyi günler ahali !

Felicity modum ben bu mesajı yazarken konuyu geziyor...
      Sanırım siz de sunumlarımı seviyorsunuz değil mi? :D

Şuraya birkaç yağma raporu bırakıyorum, bir ara bakarsınız. :D

Nasıl ama, iştahınız açıldı değil mi? :thumbsup:

Raporlarımız kesinlikle organiktir...
      Ve bazı armalıların yaptığı gibi gerideki boş şehirler dolaşarak değil, direk ana savaş adasında yapılmıştır...

Gerçi gerideki şehirleri yağmalayan tüm armalılar şu anda ya tarla oldu ya da tatilde ama... :whistling:

• aslinda schrieb:

anca multi yagmalayın başkada bişi yapamazsınız multi yagmalamaklada savaş kazanılmaz
      Senin bu mesajı yazarken sadece 2 amacın olabilir;
      Ya bizi kışkırtmak ve kızdırmak istiyorsun, ya da algılama düzeyinde bir sıkıntı var.

Sonra forumdan beyin resmi gönderip ' Kullanın! ' yazınca ben ceza alıyorum.
      Senin gibi insanları bırak forumdan, toplumdan uzaklaştırmak lazım.

Özrün kabahatinden büyük.
      'Multi hesap yağmalamakla savaş kazanılmaz.' diyorsun...
      Bana mı sordunuz multi hesap açarken?

Bu sayfadan;
      1-) Kapattığımız ada görüntülerini attım.
      2-) Tatile kaçan bütün arma ittifakının üyelerini attım.
      3-) Daha bu sabah arkasına bakmadan kaçanları attım.
      4-) 'Biz fazla kestik.' diyen armanın saldırı savunma puanında düştüğü hezimeti attım.
      5-) MEHMETYRBAY'ın 'Savaşı gittiği yere kadar böyle götüreceğim, herkesi tatile aldırttım.' dediği mesajları, tükürdüğünü yalayan emreyi, 2 rapor alıp coştuktan sonra adaları kapatılınca rezil olup kaçan tüm armalıları attım.

Hala hangi yüzle yazıyorsun?

Sadece ama sadece 3 kişi kaldı.
      'Koskocaman' ( :bet: ) arma ittifakından sadece 3 kişi kaldı...
      MEHMETYARBAY, AteŞDaĞLı ve günde 2 sefer Rodos basan Ramazanabi...

Hala neyi konuşuyorsun aslında...

Oku be kardeşim, yukarıdaki asılan raporları oku...
      'Savaşı bitirdiler sizi takmıyorlar.' dediğin ittifak Gamma'dan general deposu taşıyacağını yine bu sayfadan yazdı.

Ayıp...
      Gerçekten başka diyecek bir şey bulamıyorum, ayıp.

Beyaz bayrak bile utandı artık...

Rodos butonu aşındı artık...

Ramazanabi'nin acizliğine bak! Ne kadar çaresiz ve yardıma muhtaç kaldığın bak!
      Günde 2 sefer rodos vuruyor, tarihlere dikkat edin.

Bunlar da yarbayın rodosları...

aslında, bak senin de anlaman için bir kez daha yazıyorum, tane tane oku.

Bu savaş BİTTİ.
      Kazanan DELTA GÜCÜ ittifakıdır.
      Arma ittifakında savaşan 3 kişi kalmıştır, kalanlar tatile almış ya da tarla olmuştur.

Bizler DELTA GÜCÜ'yüz.

Bizler Delta'nın TEK VE GERÇEK SAHİBİYİZ.

Diğerleri sadece çakma yan sanayi ürünleridir.
      Bizi 1 ayda indireceğini iddia eden arma ittifakı şu anda yokları oynuyor.

d'ARMA'dağın oldular.

• Merhaba

Konu dışı postlar işlem yapılmak üzere kaldırılmıştır.Bu arada konu dışı postları kaldırdığım zaman sizin alıntıladığınız ve rapor astığınız mesajlarıda kaldırmak zorundayım.Kaldırdığım bir postun alıntısı konu içinde duramaz.Bu konuda dikkatli olabilirsiniz.

Saygılarımla ObiWan
    • ObiWan schrieb:

Merhaba

Konu dışı postlar temizlenmiştir.Lütfen kullanıcı nickleri ile dalga geçmeyiniz.Kulanıcı nicklerini değiştirip kendi kafanızda uyarlamayınız. Ceza alabilirsiniz.

Saygılarımla ObiWan
      Merhaba

Daha uyarımdan 1 gün geçmeden kullanıcı nicki ile dalga geçtiğiniz için 2 kişiye işlem uygulanmıştır.Lütfen uyarılarımı dikakte alın arkadaşlar.Ban atmak istemiyorum fakat beni zorunda bırakıyorsunuz.

Saygılarımla ObiWan
    • ObiWan schrieb:

ObiWan schrieb:

Merhaba

Konu dışı postlar temizlenmiştir.Lütfen kullanıcı nickleri ile dalga geçmeyiniz.Kulanıcı nicklerini değiştirip kendi kafanızda uyarlamayınız. Ceza alabilirsiniz.

Saygılarımla ObiWan
      Merhaba
      Daha uyarımdan 1 gün geçmeden kullanıcı nicki ile dalga geçtiğiniz için 2 kişiye işlem uygulanmıştır.Lütfen uyarılarımı dikakte alın arkadaşlar.Ban atmak istemiyorum fakat beni zorunda bırakıyorsunuz.

Saygılarımla ObiWan

Sayın Moderatör;

Eğer buradaki konuşmaları ve raporları yakından takip ediyorsanız görecekseniz ki, eğer rakip tarafından tahrik edilmez isek hiçbir sıkıntı olmuyor. Rapor sayfamızı kirletmek ve yapılan sunumları gölgelemek için artık yüzsüzlük düzeyinde mesajlar yazılıyor bu sayfadan. Eğer bu tahrik mesajları olmaz ise bizden yana da hiçbir sıkıntı çıkmayacaktır.

Şimdi gelelim kesimlere...

Filikasız bırakmış gemileri ki biri gelip kesmesin, dağılsın gemiler diye... :zuhah:

Dağıtmadan keseriz biz de... :thumbsup:

• Selamın aleyküm iyi forumlar,iyi akşamlar.

Normalde foruma pek bakmamda malum forum sorumlumuz ve aynı zamanda generalimiz @^Sanji ^

modumuzun uygun görmesi sebebiyle 7 gün forumdan uzaklaştırıldı

Şimdi gelelim fasulyenin faydalarına, kaldırılan postta olan ''GENERALİMİZE'' ait yağma raporları ile başlayalım..

Gelelim ''YAĞMACI KAPTAN'' ünvanıyla deltaya nam salan değerli üyemiz KRAL JUMONG'un raporlarına..

Veee arkadaşta daha fazla yağmalara dayanamayacağı için miamiye tatile çıkıyor :D :D

64:34 Civarlarında günlerdir süren bir savaş var, sürekli rodosların vurulduğu, kaçışların kol gezdiği

ve büyük bir hazımsızlığın bulunduğu bir ortam. Bundan haberdar olan ittifak generallerimizden

GÖZTEPELİ, adaya şehir kurup olaya bir el atmak istemiş, fakat savaşamadan hevesi kursağında kalmış..

Çünkü ramazanabi denen şahıs yaptığı okadar laf cambazlığına rağmen arkasına bakmadan kaçmış..

İşgal ettiği boş şehir bir anda dolunca arkasında bakmadan topuklamayıda ihmal etmiyor çakma savaşçımız..

DELTA GÜCÜ GURURLA SUNAR.