ƊЄԼƬƛ ƓüƇü İtttifakı Savaş ve Yağma Raporları

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• ULUBATLI schrieb:

aslinda schrieb:

herzamanki gibi delta ekibi toparlanmış savaş alanında varlık gösteremeyenler burada maşallah helal olsun

arkadaşlar biz galibiz falan demeyin iki tarafın rapor sayfasına bakan herkes arma ittifakının kazandıgını anlar zaten savaş bir strateji oyunudur forumda boş boş yazmak ben jazandım naraları atmakla zafer kazanılmaz çıkıp savaşacaksın :D:D öyle 15-20 yagma raporu asıp ben savaş kazandım demesin kimse duydunmu ponpa efendi :D
      Selamın aleyküm forum ahalisi.
      . Bunu yapan arma ittifakıydı, onların da sesi kesildi zaten. .

aleykum selam:D

Sesi kesildmi adamlar sizi umursamıyor gibi ben raporlardan bunu anlıyorum

sahaya çıktınız 90 dkka oynadınız maç bitti stadın lanbalarını bile kapatmışlar siz neyi ıspatlamaya çalışıyorsunuz forumdan konuşarak savaş kazanılmaz tbrk edin karşı tarafı olsun bitsin
    • aslinda schrieb:

ULUBATLI schrieb:

aslinda schrieb:

herzamanki gibi delta ekibi toparlanmış savaş alanında varlık gösteremeyenler burada maşallah helal olsun

arkadaşlar biz galibiz falan demeyin iki tarafın rapor sayfasına bakan herkes arma ittifakının kazandıgını anlar zaten savaş bir strateji oyunudur forumda boş boş yazmak ben jazandım naraları atmakla zafer kazanılmaz çıkıp savaşacaksın :D:D öyle 15-20 yagma raporu asıp ben savaş kazandım demesin kimse duydunmu ponpa efendi :D
      Selamın aleyküm forum ahalisi.
      . Bunu yapan arma ittifakıydı, onların da sesi kesildi zaten. .

aleykum selam:D
      Sesi kesildmi adamlar sizi umursamıyor gibi ben raporlardan bunu anlıyorum

sahaya çıktınız 90 dkka oynadınız maç bitti stadın lanbalarını bile kapatmışlar siz neyi ıspatlamaya çalışıyorsunuz forumdan konuşarak savaş kazanılmaz tbrk edin karşı tarafı olsun bitsin
      savas bittide bizim mi haberimiz yok biz burdayız sizde tatilde =) nasıl kacacagınızı şasırdınız savasan surda 3-5 kişi kaldınız onlarda ne kadar dayanacak bakalım tatile gitmek yerine kazananı yani bizi tebrik edinde sizi tatile göndermek zorunda kalmayalım. :) :hoba:
      demedim mi muhittin bunlar kazandık diye cıkar nara atarlar bi bakarsın ki tatil beldeleri bunlar yüzünden %100 doluluk oranına ulasır diye :bet:
    • Öncelikle aldığınız raporlardan dolayı hakikaten tebrik ederim arkadaşlar.

Ama ARMA ittifakının banlanan 25m GP İ ve kalan GP miktarını düşünerek yorumlar yaparsak sevinirim. Elbette '' banlanmasaydı kardeşim'' diyeceksiniz fakat banlandı maalesef.

DELTA Serverinde aktif oynamayı , OMEGA serverini kesinlikle pasife aldığımı ve orda ki KARDEŞLERBİRLİĞİ(BULUT) İttifakını dağıtmadan ama oldukça küçülterek pasife aldığımı, oradan gelecek hiç bir saldırıya cvp vermeyeceğimi ve gerekirse tatile alacağımı ama oradan buraya destek olacağını buradan siz değerli rakiplerime bildirmiş olmaktan mutluluk duyarım.

Bundan sonra K e R e M Olarak sizlerle seve seve mücadele edeceğim arkadaşlar.

Şimdi DELTA da GP Toparlamaya çalışıyoruz ve mevcut devam eden cephelerimiz var..Aynı sizin birkaç hafta önce dediğiniz gibi savaşı elimizde GP olmadığı için küçültüp devam ettirmeyi planlıyoruz. DELTA serverinde savaşların 7 ay sürdüğünü , henüz savaşın 3 ya da 4. ayda olduğunu zaten ilan etmiş durumdasınız. Bu nedenle devam eden savaşlarda herkese başarılar diliyor ve mücadelemizin birbirimizden AMAN dileyene kadar devam edeceğinide TÜM DELTA serverine ilanen duyurmuş olayım.

Herkese başarılar dilemeden önce de dilerseniz RODOS suz savaşabiliriz..

İyi akşamlar.
    • KKeReMM schrieb:

Öncelikle aldığınız raporlardan dolayı hakikaten tebrik ederim arkadaşlar.

Ama ARMA ittifakının banlanan 25m GP İ ve kalan GP miktarını düşünerek yorumlar yaparsak sevinirim. Elbette '' banlanmasaydı kardeşim'' diyeceksiniz fakat banlandı maalesef.

DELTA Serverinde aktif oynamayı , OMEGA serverini kesinlikle pasife aldığımı ve orda ki KARDEŞLERBİRLİĞİ(BULUT) İttifakını dağıtmadan ama oldukça küçülterek pasife aldığımı, oradan gelecek hiç bir saldırıya cvp vermeyeceğimi ve gerekirse tatile alacağımı ama oradan buraya destek olacağını buradan siz değerli rakiplerime bildirmiş olmaktan mutluluk duyarım.

Şimdi DELTA da GP Toparlamaya çalışıyoruz ve mevcut devam eden cephelerimiz var..Aynı sizin birkaç hafta önce dediğiniz gibi savaşı elimizde GP olmadığı için küçültüp devam ettirmeyi planlıyoruz. DELTA serverinde savaşların 7 ay sürdüğünü , henüz savaşın 3 ya da 4. ayda olduğunu zaten ilan etmiş durumdasınız. Bu nedenle devam eden savaşlarda herkese başarılar diliyor ve mücadelemizin birbirimizden AMAN dileyene kadar devam edeceğinide TÜM DELTA serverine ilanen duyurmuş olayım.

İyi akşamlar.
      Kerem kankam,
      Banlanan gp miktarini yazmissin da bunlar zaten baska serverden tasinan gp depolarindan gelen gpler degil mi? Yani Arma ittifagina arti yada eksik olarak birsey kattigi yok.

Istersen omega daki tüm bulut ittifağını icinde gp depolari Ile buraya tasiyin, cok bir fark yaratacagini sanmıyorum keza bu tarafta da durum farkli degil.
      Ancak şu yazdığın mesajda biraz yenilgiye doymayan pehlivan havasi var. Savaşta kerem olarak devam edecegim yazmissin, Delicafer isimli hesabin daha onceden zaten sende oldugunu Ben tahmin etmistim de senin bu sekilde bir soz soylemen benim tahminimde yanilmadigimi gosteriyor gibi, ne dersin?

Ayrica, delta ittifağının senin gibi bir savaşçı rakibe karsi da hertürlü tedbiri olacaktır. Kimleri kesip atmadilar ki bunlar? Bence bu savas daha uzun sürecek, 7 ay Ile sinirli kalacagini sanmıyorum. Her an Hersey olabilir heee ne dersin :D

• GRAND schrieb:

KKeReMM schrieb:

Kerem kankam,
      Banlanan gp miktarini yazmissin da bunlar zaten baska serverden tasinan gp depolarindan gelen gpler degil mi? Yani Arma ittifagina arti yada eksik olarak birsey kattigi yok.

Istersen omega daki tüm bulut ittifağını icinde gp depolari Ile buraya tasiyin, cok bir fark yaratacagini sanmıyorum keza bu tarafta da durum farkli degil.
      Ancak şu yazdığın mesajda biraz yenilgiye doymayan pehlivan havasi var. Savaşta kerem olarak devam edecegim yazmissin, Delicafer isimli hesabin daha onceden zaten sende oldugunu Ben tahmin etmistim de senin bu sekilde bir soz soylemen benim tahminimde yanilmadigimi gosteriyor gibi, ne dersin?

Ayrica, delta ittifağının senin gibi bir savaşçı rakibe karsi da hertürlü tedbiri olacaktır. Kimleri kesip atmadilar ki bunlar? Bence bu savas daha uzun sürecek, 7 ay Ile sinirli kalacagini sanmıyorum. Her an Hersey olabilir heee ne dersin :D
      Kanka haklısın DELİCAFER ile bir ara savaştım ve ban yedi kardeşim. Ama ondan sonra savaşmadım hiç. Zaten DELİCAFER sebebi ile bu savaşın gidişatı hakkında bilgim ve burda ki biliyorsun arkadaşlarımız sebebi ile var. DELİCAFER zamanında forumda yazmadım hiç .Banlandığında forumda ''şu anda deltada değilim dediğimde'' hakkatten delta da aktif savaşmadım ve hesabım olmadı kanka hiç.Ama şimdi bu servere savaşmak için gelmeyi planlıyor ve gp biriktiriyoruz kardeşim.Hatta serverdeyim ama öncelikle hazırlığımı iyi yapmam lazım. Bu arada omegada ki liderimiz DELİCAFER olduğu için bunu biliyorsun kanka :))

Ama seni seviyorum. Rakiplerimizi tanımıyorum kardeşim..Karşımızda ne var ne yok bilmiyorum ama gerekte yok.Herkes kendince iyidir.Reelde ve oyunda herkes mutlaka sağlamdır karakterlidir ki karakterle işimiz yok sadece oyun oynuyoruz.

Hakkımızdan hayırlısı kardeşim.
    • Rodos konusuna ben değineyim bir kaç kişi hariç arma ittifakında muhattaba alacağım kimse yok.bu saatten sonrada anlaşma olmaz.
      Arma ittifakında bir çok üye rakipten öte düşmandır.
      Küfür vs neler neler
      Seviyesizlikte cabası onun için ne ektiyse herkez onu biçicek.
      nakta kadar menfaat için virgül gibi eğilme !!!

DELTA GÜCÜ
      [size = 18] _DaRBeCi_ [/ size]
    • KKeReMM senin ve senin gibi oyunun oyun olduğu bilinciyle hareket eden ve rakiplerine saygı duyan oyuncuları deltada görmek bizi de mutlu eder. Arma ittifakındaki birkaç oyuncuya yönelik söylemleri aşırı buluyor anlamakta güçlük çekiyor olabilirsin hele içinde dostların da varsa üzülüyor da olabilirsin. Arma üyelerinden bazılarının gerek savaş raporlarındaki küçümseyici alay edici belaltı sözleri gerekse de özelden yazdıklarını öğrenme imkanın olursa bu tepkinin sebebinide anlarsın. Bu vesile ile hoşgeldin der, ben ve benim gibi oyuncuların delta ittifakında olalım veya olmayalım oradaki arkadaşlarımıza son altın ve son askerimize kadar desteğimizi aynı kararlılık ve azimle devam ettireceğimizi bildiririm.
    • KKeReMM schrieb:

Öncelikle aldığınız raporlardan dolayı hakikaten tebrik ederim arkadaşlar.

İyi akşamlar
      İyi akşamlar K e R e M.

Yukarıdaki asılmış olan sunumları dikkatli okursan, zaten arma ittifakının taşırken banlattığı 25 milyon generallikten de bahsettim, şu anda Delta içerisinde bulunan banlatılmış 7 milyonluk toplam generalliklerinden de bahsettim.

Getireceğiniz generallikleri sabırsızlıkla bekliyoruz.

En başından beri dedik zaten, savaş 1 aylık iş değildir diye.
      Ama arma ittifakı bizi dinlemek istemedi ve kendini kazanan ilan etti.
      Bayramı bahane edip bayramdan önce değil de bayramın ikinci günü tatile alan mı dersin, forumdan arkadaşlarımıza küfür edip 1 ay ceza alanlar mı dersin, EMRE52 gibi sürekli boş boş konuşup sıkıyı görünce kaçıp sözünü yiyenler mi dersin...
      Neler gördü bu gözler.

Savaşın başından beri minimum 14, maksimum 23 cephede deniz savaşı yaptık. Minimum 2 maksimum 6 olmak üzere kara savaşlarını da dahil edersek hiç bu kadar küçülmemişti savaş.
      Armanın göbeğine geldik, merkezlerine yani kalelerine... 4 aydır da oradayız, çıkaramadılar bizi.
      Onlar bizim merkezimize çıkartma yapmaya geldiklerinde sadece 4-5 gün dayanabildiler.
      Ama hiçbir zaman toplam 6 cepheye sığınmadık.
      79:6'da 1 adet, 81:8'de 2 adet ve 90:3'de 3 adet yani toplam sadece 6 cephe...

Yukarıda da yazdığım gibi sabırsızlıkla bekliyoruz destek getirmeniz.

Şimdiden de başarılar diliyorum, yazdığın güzel mesaja dayanarak.

Anlaşalım Rodos vurmayalım diyorsun da armalı arkadaşlar Rodos butonunu kırdılar zaten.

Ama bu sadece kaçınılmaz sonu 1 raundluk geçiktirdi.

Savaş başında iddialı konuşan taraf da hep arma ittifakıydı.
      'Limanımı alana hesabımı veririm.' diyordu Arasumut0813;

Raporlar asılmaya devam ettikçe zaten göreceksiniz ki savaş ilk ayağı çoktan bitti.
      Elimde asılmamış 200'den fazla rapor var. Kesim, yağma, vurulan rodoslar...
      İsterseniz bu mesajımdan sonra asacağım rapor sayısını hesaplayabilirsiniz. Bakalım 200'ü geçecek mi geçmeyecek mi diye?
      Eğer geçmeyecekse ben yine buradayım.

Bitti, savaşın ilk ayağı çoktan bitti.
      Kalanları süpürüyoruz, yağmamızı yapıyoruz şu anda.
      Ne getirecekseniz, çabuk getirin hocam.

Rövanş için biz buradayız.

:thumbup:

Uçurtmalar rüzgar sayesinde uçmaz, rüzgara karşı durdukları için yükselirler.
    • Selamın aleyküm, kısa süreli bir ayrılıktan sonra tekrar bir aradayız.

sayın moderatörüm spray kullanmanın üsluba aykırı bir davranış olduğunu

düşündüğü için beni 3 günlük tatile yollamıştı, tatil bitti burdayım..

Şimdi gelelim fasulyenın faydalarına, rakip ittifaktan bir şahıs

rodos konusuna değinmemişsiniz demiş, hergün rodos vurduklarından haberi yok heralde.

nereye ışın atılsa, nereye operasyon yapılsa ilk başvurdukları yer rodos amcaları.

o yüzden karşı tarafa yazarken biz napıyoruz diye bakın önce ondan sonra teklif getirin.

BU SAATTEN SONRA RODOS KONUSUNDA ANLAŞMA FALANDA BEKLEMEYİN. :thumbup:

Bir önceki sunumum kaldırıldığı için şöyle bir deniz manzaralı

MERKEZ KAPATMA GÖSTERELİM..

Kendini tanrı olarak ilan eden arasın dramını göstermedende geçmeyeceğim tabi..

Kombo yapmadanda duramayız hiç :D

Raporun yarısı kayıplarda ama aldığımız kaynakları bilenler bilir..

Kaçışlar falan havalarda uçuşuyor yine kafalar pırıl pırıl :thumbsup:

Şimdilik bukadar,gün içerisinde tekrar görüşmek üzere.. :thumbup:
    • Selamın aleyküm herkese keyifli forumlar..

İttifakımızın güzide yağmacılarından, KRAL JUMONG'un tarla ekip

biçmeleriyle karşınızdayız, bu adamda üretim hiç yok hep başka yerlerden sömürü var.

İngiltere gibi mübarek sömürgeci politikayla ayakta duruyor :D :D

[i][b][/b][/i]
      [i][b][/b][/i]
      [i][b][/b][/i]
      [i][b][/b][/i]
      [i][b]Tüm bu yağmalardan sonra kesim'ide ihmal etmiyor tabiki.. 8) [/b][/i]
      [i][b][/b][/i]
      [i][b][/b][/i]
      [i][b][/b][/i]
      [i][b]Tebrikler üstad, harika işler çıkarıyorsun emeğine sağlık.. :kilit: [/b][/i]
      [i][b][/b][/i]
      [i][b]Gözükara'nında selamı var, TARLALARIM'A söyleyin bu iş çoktan bitti[/b][/i]
      [i][b][/b][/i]
      [i][b]artık boşuna debelenmesinler, kesinleşmiş galibiyetimizi gölgeyemezler diyor..[/b][/i]
      [i][b][/b][/i]
      [i][b][/b][/i]
      [i][b][/b][/i]
      [i][b][/b][/i]
      [i][b][/b][/i]
      [i][b][/b][/i]
      [i][b][/b][/i]
      [i][b]Kombomuzu apolet söken, MAREŞALİMİZ _DARBECİ_'ye hediye ediyoruz..[/b][/i]
      [i][b][/b][/i]
      [i][b][/b][/i]
      [i][b][/b][/i]
      [i][b]Ardından kaçışlar kaçışlaaar :tripp: [/b][/i]
      [i][b][/b][/i]
      [i][b][/b][/i]
      [i][b][/b][/i]
      [i][b][/b][/i]
      [i][b][/b][/i]
      [i][b]Şimdilik bukadar, devamı çok yakında ve sizlere güzel süprizlerim var.. :thumbup: [/b][/i]
      [i][b][/b][/i]
      [i][b][/b][/i]
    • Merhaba Arkadaşlar

Şimdi samimi bir şekilde yazmak istiyorum.Bazıları hazır mesaj diyor ama şimdiye kadar forumda hiç bir zaman hazır mesaj kullanmadım.Tek tek hep en baştan kendim yazmışımdır.

Öncelikle arkadaşlar savaş raporlarını farklı yollarla hazırlıyorsunuz.Komik resimler, komik sözler kısacası hayal gücünüzde şekillendirerek farklı paylaşıyorsunuz.Bu benim bir mod olarak çok hoşuma gidiyor. Başka raporları göz ucuyla kontrol edip kapatıyorum.Lakin Delta,Lips ve Notosta güzel değişik raporlar asılıyor.Yapın daha güzel ilgimi çekiyor ama hakarete varacak ve karşı tarafı rencide edecek şekilde paylaşmayın.Beyin resmi koyup Kullan! demeyin ya da arka plana sazan, kuzu, bebek resmi koyup rencide edici paylaşmayın.Bunlara normalde istesem 16.a dan ban atabilirim.Fakat ben arşivlemeyi tercih ediyorum.Ben sizin mesajınızı kaldırıp arşivliyorsam bilin ki bir yerde hatanız var açık açık yazmak zorunda değilim.Bu konuları idrak etmeniz gerekiyor.Lütfen savaş raporları paylaşırken biraz daha dikkatli olalım.Rencide edici olmadan, hakaret anlamı taşımadan paylaşalım.

İkinci olarak savaş raporları bölümünde savaş raporları dışında konuşmak yasaktır.Ben bu sebepten 14.a üzerinden size ban atabilirim. Fakat oyuncuları soğutmamak için şimdiye kadar yapmıyordum.Şu an size arşivi açıp göstersem Delta Gücü İttifak Savaş raporları sayfasında konuyla alakasız 6 sayfa post birikmiş.Bu 120 mesaj yapar.Ben tek tek bu mesajları okumaktan sıkılmıyorum .Benim görevim okurum.Fakat ben uyardıktan ve banlamadıktan sonra bu demek değil ki mod zaten banlamıyor biz yapalım.Ben artık art niyet taşıdığını düşünerek üzülerek söylüyorum ki artık bu konuda savaş raporu konusu dışında konuşanlara ban atmak zorundayım.Bu başlığa özel bir uygulama değildir.Artık uyarılara rağmen halen savaş raporu dışında konuşulan 1-2 başlığıda dahil ettim.Artık insiyatif göstermeyeceğim.Delta Genel Sohbet başlığından istediğiniz gibi yazabilirsiniz.Orada hakaret etmediğiniz sürece kimse size karışıp müdahale etmez.

Üçüncü olarak , forumdan uzaklaştırılan bir kullanıcının mesajını forumda bir başkasının paylaşması yasaktır.Biz zaten yaptığı ihlaller sonucu o kullanıcıyı forumdan uzaklaştırmak için banlıyoruz.Lakin siz gelip onun mesajını burada paylaşırsanız bizim uzaklaştırmamızın ne manası kalır.Herkes başkasının üzerinden mesaj yollasın.Biz boşuna ban atmış olalım.Boşuna birileri başkasına hakaret etmiş olsun.Ben buna gelemem arkadaşlar.Ceza gerekiyorsa smodlarımla konuştum.Gerekeni yapacağım.

Son olarakta ben bir kavga çıktığında gerçekten ağır bir durum yoksa karşılıklı tarafların hafif hakaretlerini görmezden gelirim.Eğer birinin banlanmasını çok istiyorsanız ve bu hakaretler karşılıklıysa iki tarafıda banlarım.Bu 14.a içinde geçerlidir.Eğer 1 kişiyi 14.a dan banlayacaksam konuya konu dışı yazan herkesi banlarım.Kişiye göre ban atmam.Ya herkesi banlarım ya herkese insiyatif gösterir arşivlerim.Eğer gerçekten büyük bir ihlal değilse.

Bu mesajları uzun uzun yazdım fakat sürekli uyarmamıza rağmen siz ihlal yapmaktan vazgeçmiyorsunuz.

Okuduğunuz için teşekkürler

Konu tekrardan aktif edilmiştir.Konu dışı mesajlar ceza verilmek üzere kaldırılmıştır.

Saygılarımla ObiWan
    • ^Sanji ^ schrieb:

Selamın aleyküm herkese keyifli forumlar..

İttifakımızın güzide yağmacılarından, KRAL JUMONG'un tarla ekip

biçmeleriyle karşınızdayız, bu adamda üretim hiç yok hep başka yerlerden sömürü var.

İngiltere gibi mübarek sömürgeci politikayla ayakta duruyor :D :D

[i][b][/b][/i]

[i][b][/b][/i]

[i][b][/b][/i]

[i][b][/b][/i]

[i][b]Tüm bu yağmalardan sonra kesim'ide ihmal etmiyor tabiki.. 8) [/b][/i]

[i][b][/b][/i]

[i][b][/b][/i]

[i][b][/b][/i]

[i][b]Tebrikler üstad, harika işler çıkarıyorsun emeğine sağlık.. :kilit: [/b][/i]

[i][b][/b][/i]

[i][b]Gözükara'nında selamı var, TARLALARIM'A söyleyin bu iş çoktan bitti[/b][/i]

[i][b][/b][/i]

[i][b]artık boşuna debelenmesinler, kesinleşmiş galibiyetimizi gölgeyemezler diyor..[/b][/i]

[i][b][/b][/i]

[i][b][/b][/i]

[i][b][/b][/i]

[i][b][/b][/i]

[i][b][/b][/i]

[i][b][/b][/i]

[i][b][/b][/i]

[i][b]Kombomuzu apolet söken, MAREŞALİMİZ _DARBECİ_'ye hediye ediyoruz..[/b][/i]

[i][b][/b][/i]

[i][b][/b][/i]

[i][b][/b][/i]

[i][b]Ardından kaçışlar kaçışlaaar :tripp: [/b][/i]

[i][b][/b][/i]

[i][b][/b][/i]

[i][b][/b][/i]

[i][b][/b][/i]

[i][b][/b][/i]

[i][b]Şimdilik bukadar, devamı çok yakında ve sizlere güzel süprizlerim var.. :thumbup: [/b][/i]

[i][b][/b][/i]

[i][b][/b][/i]

üstteki yağma raporların etkisinde kalarak bir ilham geldi bir ilham geldi.
      üstte tarla olmuş yağmalanmış arma şehirlerinin raporunu görünce bir ilham geldi bir ilham geldi:)
      altta yazdığım akrostiş şiiri kaleme aldım:)
      baş harflere yukardan aşağıya

T arlaları pek verimli armanın
      A stıkça raporları bahane arar kaçmanın
      R aporun hasretler yeşiline
      L azımsınız bize kaçmayın birer birer tatile
      A ncak olur sizden tarla bize...

• Raporlar için tebrik ederim. :thumbsup:

Ehliyet almak için para biriktirmem lazım. Para için de çalışmak lazım. Bu yüzden gündüz foruma bakamıyorum fazla. Ama yakında yeni raporla geleceğim karşınıza. :D
      Şu bahsettiğimiz 200'ü aşkın raporu asalım artık... Gerçi Muhittin yağmaların ufak bir kısmını asmış ama...

:thumbup:

Uçurtmalar rüzgar sayesinde uçmaz, rüzgara karşı durdukları için yükselirler.
    • Selamın aleyküm, herkese iyi forumlar.

@GRAND reis rapor istemiş, hiç onu kırarmıyım hemen geldim buralara..

Ammmaaa önce çakma yarbayımızın apoletleri söküldükten sonraki

halini göstermekten büyük haz duyacağım..

Yağmacı Kaptanımız KRAL JUMONG'un yeni yağmalarıda var tabiki..

Araya kendimi de sıkıştırayım bari malum tarla çok :D :D

Şimdiii karşınızda çok acınası bir durum var , bu arkadaşlar daha birkaç hafta öncesinde

bizi yerden yere vurup biz savaşı kazandık, siz bizim tarlamızsınız biz tanrıyız gibisindne konuşuyorlardı

sonra ne mi oldu, güvendikleri dağa karlar yağdı çığ düştü tepe taklak oldular.

PATATES OLDULAR.

Ammaaa bizim ordulular ekibinde hiç acıma yok. Görmüşler 4k buharlıyı, hiç dururlarmı

hemen doğrayıp üstüne nar ekşisine bir güzel döküp yemişler... :D

Sürekli kesim farkından konuşan armalılar, bu rapora iyi baksın

DİPNOT: Sürekli sayfamızda hır gür çıkarıp, sonrada utanmadan moderatöre iletip sayfamızın itibarını

zedeleyen arma ittifakının içindeki ve dışındaki MAŞALAR burayı birdaha işgal etmesinler.

Eğer çok tartışmak istiyorlarsada buyursunlar bu konuda devam edelim..

Keyifli FORUMLAR.. :thumbup:
    • 152 raund sürdu 4 000 buharı kesmek
      ya anlamadığım 4 000 buharı sahipsiz bırakıyorsunuz yanına 30 filikayı niye bıraktınız, keserken dağılmasın diye mi bıraktınız. :kılıc: :kılıc:
      yağma raporlarının hepsini atmadık zindana, depolarını kuruttuk sayılır. sülfürüm bitmişti zaten gerçekten süpersiniz,
      şimdi yandaş ittifaklarınızda.
      adayı kurutuyoruz inş fatsalı52, tc-vipersnake ve görkemli ile
      veriyoruz komboları fırsat buldukça :))
    • Selamın aleyküm, herkese iyi akşamlar forum ahalisi.
      Yepyeni kaçışlar, rodos vurmalara rağmen elimizden kurtulamayanlarla dolu bir akşamda tekrardan beraberiz..
      Adaya gelmek üzere olduğumu duyan bazı arkadaşlar, generallerimizden
      pompanın ışınladığı şehre karadan saldırı düzenleyerek beni kitlemek istediler.
      Sonuç ne mi oldu? Gelin beraber bakalım..

3 Raund Savaştıktan Sonra Tatil Mode On,

[b][i]Eee arkadaş tatile aldı diye gidecek değiliz demi..[/i][/b]
      Adayı biraz dolaşalım istedik, sonrada ekteki manzara ortaya çıktı..
      Düşman için pek iç açıcı olmasada bizim için çok zevkliydi 8)

Belgeselimizin sonunda ne mi oldu. Bir kez daha ''EN İYİLER'' kazandı..
      Busefer rodos bile o şehirlere bayrak dikilmesine engel olamadı zira rodos vururken benim oyunda olup o cepheyi kurtarma ihtimalimi hiç düşünmedi arkadaş..

Ve kaçınılmaz son;

Şimdi gelelim zeki(!) arkadaşımız ateşdağlıya..

İşgal ettiğim limanda oltaya bir yem attım ve denize salladım. Denizden çıkan kim oldu dersiniz..

Arkadaş beni kesip rapor almaya çalışırken çarpıldı ve kaçmak zorunda kaldı..

[b][i]Bir bölgede savaşırkende birde ne duyayım..[/i][/b]
      ARMA merkezinden mindhunterin ağlama sesleri geliyor koştum baktım tabiki haliyle..

Sanki elimizden kurtulabilecek gibi birde rodos basman yokmu vallahi gülme krizlerine sokuyorsun beni yav :thumbsup: [b][i][/i][/b]
      [b][i][b][i]Gelelim tarla sürme çalışmalarımıza, ordada işler yolunda bol mahsül var..[/i][/b][/i][/b]

APOLET SÖKEN MAREŞAL _DARBECİ_ 'nin ekip biçme çalışmalarıyla devam edelim..

Şimdide kesimlere geçelim...

[b][i]Emeği geçen bütün dostlarımı tebrik ederim..[/i][/b]
      DELTANIN TEK HAKİMİ DELTA GÜCÜ'NÜN
      GENERALİ.....