ƊЄԼƬƛ ƓüƇü İtttifakı Savaş ve Yağma Raporları

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Selamın aleyküm.

İyi günler, keyifli oyunlar forum ahalisi.

Özellikle bu son zamanlarda oyun bizim için tam anlamıyla bir eğlence merkezi haline gelmişken rakiplerimiz için bu kadar pozitif konuşamayacağım.

Nasıl bir ittifak önce 3-5 rapor alıp kendini kazanan ilan edip sonra da 3-4 cepheye sıkışarak kaçak durumuna düşer ki?
      Hem de kendi bölgesinde... Kalesinde...

Ayrıca şu ana kadar hep dediler ki, biz sizden kesimlerde öndeyiz.
      Gerçekten öyle mi acaba? :hmmm:

Hadi hep beraber bakalım.

Ben birkaç gün önce forumdan şöyle bir yazı yazmıştım;

ULUBATLI schrieb:

Sahi, sizin bir sözünüz vardı...

Dur bakayım neydi o?

Hehh hatırladım, demiştiniz ki;

'AYTİM VE DELTA GÜCÜ bir oldunuz üstümüze geliyorsunuz.'

Peki, bunun yanında savaşan arkadaşlarımızı arkadan vuran COFF ittifakına neden değinmiyorsunuz. Sadece GÖZTEPELİ'ye defalarca arkadan saldırdılar. Ama helal olsun verdi ağızlarının payını.

Size sürekli altın ve general desteği sağlayan TURK ittifakından, BST10 ittifakından, K-B ittifakından, 40HRM ittifakından, sürekli boşlukları sömleri ile dolduran ayrıca yeri geldiğinde maşanız olan CNR ittifakından ve şu anda adını yazmaya üşendiğim birçok farklı gruplardan neden destek alıyorsunuz?

Şu anda da yazdıklarımın sonuna kadar arkasındayım.

Bu gün oyundan bir inceleme yaptım.
      Hem bize baktım hem de rakiplere... Acaba dedikleri gibi kesimler öndeler mi diye? :hmmm:

Sonucu sizler de görmek ister misiniz?

Arma ittifakının saldırı ve savunma puanı;

Coff ittifakının saldırı ve savunma puanı;

K-B ittifakının saldırı ve savunma puanı;

TÜRK ittifakının saldırı ve savunma puanı;

CNR ittifakının saldırı ve savunma puanı;

40HRM ittifakının saldırı ve savunma puanı;

BST10 ittifakının saldırı ve savunma puanı;

İşte bu saldırı ve savunma puanları rakiplerimizin toplam puanları. Arma ve Coff hariç diğerlerinin daha çok geri planda kaldıklarını ve lojistik destek verdiklerini görüyorsunuz zaten.

Şimdi gelelim dillerinde düşürmedikleri DELTA GÜCÜ ve AYTİM ittifaklarına.

AYTİM ittifakının saldırı ve savunma puanı;

DELTA GÜCÜ ittifakının saldırı ve savunma puanı;

Tüm kayıtlar önünüzde. Ve bunlar ekran görüntüleri, resimlerden de görebileceğiniz gibi 19.06.2018 tarihinde yani bu gün çekilmiştir.

DELTA GÜCÜ ve AYTİM ittifaklarının toplam saldırı ve savunma puanı;

76,256,090

ARMA ve yaverlerinin topla saldırı ve savunma puanı;

71,593,484

Şimdi kim fazla kesmiş, kim fazla kesilmiş artık net bir şekilde gözüküyordur...
      Arkasına sığındığınız sadece 'Biz fazla generallik kesti.' lafı vardı.
      Bakalım bundan sonra ne söyleyeceksiniz.

Şimdi buraya gelip 'Eee ama bu saldırı ve savunma puanları sürekli değişiyor yani düşüyor. Arma ittifakı ve saz grubunun puanı düşmüş olamaz mı?' diye soracak olan illaki çıkacaktır.

Arma ve diğerlerinin puanı düştüğü kadar, bizlerinde saldırı ve savunma düştü. Savaşlar bittikçe herkesten aynı oranda saldırı ve savunma puanı azalır.

Yani hiiiiçç öyle bahane bulmaya çalışmayın artık.
      Çünkü sadece komik duruma düşüyorsunuz. :zuhah:

Daha en başından beri söyledik yine söylüyoruz.
      3-5 rapor alan değil savaşını sonunu getiren kazanır. Birkaç rapor toplayınca havanızdan geçilmiyordu... Geminiz yoksa verelim diyordunuz... Ne değişti canlarım şimdi?
      Taşıyacak hesap mı kalmadı?
      Generalliğiniz mi bitti? Bittiyse verelim biraz da 4 cepheye sıkışmayın. :D

Tekrardan yazıyorum ve siz kaçtıkça yazmaya devam edeceğim.

Delta, bizimdir.
      Burada bizim borumuz öter.
      Sizler de bizim tarlamızsınız.

Vee biz o tarlaları sürmeye geliyoruz...

:thumbup:

Uçurtmalar rüzgar sayesinde uçmaz, rüzgara karşı durdukları için yükselirler.
    • Merhaba

Konu dışı postlar temizlenmiştir.Burası sohbet başlığı değildir.Savaş raporları hakkında konuşabilirsiniz.Ayrıca "X ittifakı Savaş Raporları" başlığına sadece x ittifakı üyeleri savaş raporu asacaktır diye bir kural yoktur." İsteyen istediği yere rapor asabilir.Forum hesapları ile oyuncu hesaplarınız bağımsız olduğu için, kimin hangi hesapla oynadığını ve hangi ittifakta olduğunu kontrol etme imkanımız teknik olarak imkansızdır.Savaş raporunuz kurallara uygun ise ve ilgili dünyanın bölümünde ise Raporunuz Forum yönetimi tarafından kesınlıkle kaldırılmayacaktır.

Her türlü konu hakkında konuşmak için :arrow: Delta Genel Sohbet Başlığını kullanabilirsiniz.

Bu konuda anlaştığımızı umuyorum.

14. Tüm mesajlar forumdaki ilgili kısımlara yazılmalıdır. Bu kurala uymayan mesajlar silinir ya da taşınır.

a-) Konuya yazılan cevaplar konuyu açan kişinin ilk mesajına göre yani konunun amacına göre cevap yazmak zorundadır. Konunun amacına uygun olmayan mesajlar silinir ya da taşınır, konuyu amacından uzaklaştıran kişiler forumdan uzaklaştırılır

Son olarak karşı tarafa küçümseyici bir şekilde hayvan benzetmesi yapamazsınız.Hayvan benzetmesi yapan kişilere forum kuralları gereği gereken yapılmıştır.

16. a) Forum içerisindeki kullandığınız kelimelere ve üslubunuza dikkat etmeniz gerekir.. Karşı tarafı rahatsız etsin veya etmesin toplum ahlakına aykırı davranışlar kısa sureli forumdan uzaklaştırılmaya sebep olur.

Saygılarımla ObiWan
    • savasla ve yukardaki saldırı savunma puanları Ile ilgili Birkaç sey soyleyeyim... Saldırı savunma farkı olması gercekten tebrik edilecek bir durum...
      ARMA ittifaginda full örslü olanlar kat ve kat fazla, ama dün aksam whatsapp da bi resim paylasildi, Fatsali52 Arma uyesi PASAM I karadan yakalamis, FATSALI52 nin orsu yok, pasam in orsu aktif, adama diyorum ki kanka senin örsün yokmu, maalesef suanda yok ama Ben bunu yakalamisim Ben fazla zaiyat veririm ama sonunda bunu keserim...

Anlayisa bak yahu, delta ittifağının savasın başında gp deposu olmamasina arma ittifağının da savas bssladiktan sonra defalarca baska serverlerden gp deposu tasimak zorunda kalmasina da sasiriyorum...
      Arma Ile delta ittifaklarda arasinda ne fark olabilir diye düşündüm, birlik beraberlik konusunda delta ittifagi uyeleri arma ittifagi üyelerinden iki gomlek üstün oldugunu da burdan anliyorum... Arma ittifagi lambda serverinde de böyleydi, bu serverde yanina basla ittifak üyelerini de toplamis ama anlayis değişmediginden dolayi kesilmek ve kaybetmek Arma ittifağının kaderi olmaya devam etmis... Saldırı savunma puanları adasindaki fark, örssüz de olsa örslü rakibinden çekinmeyen bir anlasiyisin meyvesi bence...

Delta ittifağını sadece raporlarindan dolayi degil, bu Gosterdikleri Azimin başarılari için de tebrik etmek lazim... Helal olsun dostlar!

• Böyle sacma bı anlayıs yok. O gösterdigin ittifaklar sizinle "ittifak savaşı" anlamında bi savaşa girmedi ki tabi ki saldırı ve savunma puanları az olacak,sen kendını neden tek basına katamıyosun delta ve aytım ıle arma nın saldırı savunmalarını kıyaslıyosun :D neymiş 5k fazla saldırı puanına sahibiz biz kazandık mı oluyo :D Grand normalde böyle şeylerle cok dalga gecerdın ama bi menfaatin var senınde yoksa hayatta boyle sacma sapan bı yazıya "evet dostlar mükemmelsiniz aslansınız kaplansınız" demezsin :D Neyse deltarla üyeleri, su grand a bi hesap verinde girsin savasa yırtınıyo adam yalakalıktan görün şunu azıcık yav :D

• HULKKK schrieb:

Böyle sacma bı anlayıs yok. O gösterdigin ittifaklar sizinle "ittifak savaşı" anlamında bi savaşa girmedi ki tabi ki saldırı ve savunma puanları az olacak,sen kendını neden tek basına katamıyosun delta ve aytım ıle arma nın saldırı savunmalarını kıyaslıyosun :D neymiş 5k fazla saldırı puanına sahibiz biz kazandık mı oluyo :D Grand normalde böyle şeylerle cok dalga gecerdın ama bi menfaatin var senınde yoksa hayatta boyle sacma sapan bı yazıya "evet dostlar mükemmelsiniz aslansınız kaplansınız" demezsin :D Neyse deltarla üyeleri, su grand a bi hesap verinde girsin savasa yırtınıyo adam yalakalıktan görün şunu azıcık yav :D
      Raporları kirletme, kıskanıyorsa sayfaya girme. İlla cevap verecek diye saçmalıyorsun çünkü... :thumbdown:

Saldırı/savunma puanında DELTA ve AYTİM ile sadece Arma ittifakını karşılaştırsam fark çok daha büyük olurdu...
      Bunu düşünemiyor musun?

Arma ittifakı ne demişti hep birlikte tekrar hatırlayalım;

'DELTA ve AYTİM bir oldunuz bizim üstümüze geliyorsunuz.' demiştiniz. Değil mi? Bunu hatırlıyorsundur!

Ve şunu da eklemiştiniz;
      'Biz sizden fazla asker gemi kestik.'

Ben de diyorum ki; yok öyle bir şey, kendinizi kandırmayın.
      Hem sizin hem de müttefiklerinizin toplam saldırı ve savunma puanı, DELTA ve AYTİM ittifakının saldırı/savunma puanından az.

Bizim hiçbir zaman böyle bir derdimiz olmadı. Ne oyundan ne de forumdan şu ana kadar biz fazla asker gemi kestik, şöyle yaptık böyle yaptık demedik.
      Bunu hep siz söylediniz...
      Ve şu anda ben de sizi yalancı çıkarıyorum. Rahatsız oluyorsan, umurumda değil. :evil:

Madem o kadar istedin, al bakalım.
      Diğer hiçbir ittifakı dahil etmeden sadece DELTA ve Arma arasındaki sayılara bakalım...

SALDIRI PUANLARI

SAVUNMA PUANLARI

DELTA ittifakı saldırı ve savunma puanı toplamı;

74,538,819

Arma ittifakı saldırı ve savunma puanı toplamı;

70,178,899

Bunlara rağmen, hala inkar etmek isteyeniniz varsa;

:zuhah: :zuhah: :zuhah: :zuhah: :zuhah:

• Forum yoluyla kendini galip ilan edenler şuan kapana kısılmış 3 4 cephede savaşı ne kadar uzatırsak kardır düşüncesindeler.sorun değil o cepleride düşürürüz.
      Bu savaş 6 aydan başlar fazlasını ben bilmem demiştim ve 3 ayda bitişe geldi şuan kim güçlü kim dayanıklı gördük zaten.kendinizin dahi inanmayacağı galip apoletini burda kendinize takmayın. bu sadece hayal ve avuntudan ibarettir.
      nakta kadar menfaat için virgül gibi eğilme !!!

DELTA GÜCÜ
      [size = 18] _DaRBeCi_ [/ size]
    • GRAND schrieb:

Delta ittifağını sadece raporlarindan dolayi degil, bu Gosterdikleri Azimin başarılari için de tebrik etmek lazim... Helal olsun dostlar!
      Senin manevi desteğin yeter be abi.
      Az mı altın aldım senden, iliğine kadar sömürdüm seni... :D

Yepyeni konuklarla geldim. Bu günkü misafirlerimiz FATSALI52, orti52 ve GÖRKEMLİ.
      Boş şehirleri dolanırken çok eğlenirken arma üyeleri, kendilerine saldır yapılınca nasıl ağlıyor, nasıl kaçıyor ve nasıl tatile alıyor hep beraber göreceğiz.

Keyifli seyirler dilerim. :thumbsup:

Öncelikle FATSALI52'nın emrenin şehirlerini kollayan armalıyı nasıl kovaladığını izleyelim...

Maşallah abime orantısız kesmiş...

Peki bu kesimlerden sonra ne mi oldu?

Böyle tek tek zor olur diye düşünmüş olacaklar ki;

Böyle güzel bir kombo ile taçlandırmışlar yağmaları...

Eee peki Emre'nin akıbeti ne oldu?
      Bence bunu tahmin etmek çok da zor değil... :D :D

:D

Soru: Kerim abi ne yaptınız siz öyle?
      FATSALI52: Ne yapmışız canım kestik birazcık o kadar. :D
      orti52: Hemşerim Kerim kardeşimle beraber bu Emre'ye Ordu'nun derelerinin nasıl aktığını gösterdik hepsi bu... 8)

Soru: Abi sanırım bu Emre ile aranızda özel bir çekim var, hep berabersiniz?
      orti52: Tabii canım... O da hemşeri ne de olsa. :D
      Ama biraz boş yapıyor, inşallah zamanla öğreteceğiz kafasına vura vura.

Soru: Yav abiler elinizin ayarı da yok maşallah. Adama oyunu bıraktıracaksınız.
      FATSALI52: Dur bakayım dur daha karpuz kesecektik, nereye gidiyor? :D
      orti52: Emre ile işimiz bitti zaten, gece de Paşam'ı kıstırdık ama rodos vurup kaçtı...
      Çok soru sormada o raporları as, kırdırtma kafanı. :D

Tamamdır abi niye kızıyorsun ki... :D

orti52'nin donanmasını görünce küçük dilini yutan Paşam'ın kayıkları bakın nasıl kaçıyor.

Sadece denizden kaçsa yine iyi karadan da uçmuş.

Soru: Kerim abi dün akşam oyun hayatımda çok nadir görebileceğim bir laf ettin. Dedik ki sana, 'Örsün yok çok kesiliyorsun.'
      Sen dedin ki 'Belki çok kesileceğim ama bunu da buda kesmeden bırakmayacağım.'
      Bu konu hakkında varsa son sözlerini alalım.
      FATSALI52: Önemli olan kimin kimi fazla kestiği değildir kardeşim, en son kimin işi bitirdiği önemlidir.
      GÖRKEMLİ: Paşam'ın Örsü olsa da olmasa da biz o gece oraya Paşam'ı bitirmek için gittik.
      orti52: Rodos vurup kaçmasa bitirecektik de. :D

Soru: Peki en son Paşam ne yaptı?
      GÖRKEMLİ: Ne yapacak, ne fazla ne yapabilir ki? :D
      orti52: Abileri gibi o da tatile kaçtı... :D

Elinize, yüreğinize ve emeğinize sağlık abiler.

Biz bu yüzden Delta'nın tek ve gerçek sahibiyiz işte.

Raporların devamı da gelecek, izlemeye devam edin.

• Tebrikler arkadaşlar

Aynen böyle devam, sadece cephede degil, geriden bastıklari birimleri de daginik bir sekilde yakalayip kesmek lazimdi... Cepheden kacanlari da kistirip kesin :)

Fatsalida nasil bir Azim varsa, savasi gördügu yere bodoslama Allah ne verdiyse dalmis, yahu az az gonder, adamlarin elimden gelen tek sey rodos basıp kacmak, bari adamlara rodos basinca fazla bırım dağıtma zevkini yasatmayin. Yani kısaca her türlü ezin, ezikligi yaşatin her birine :thumbup:

• Biz cephelerde savaşırken arkadan saldırmayı mertlik olarak gören bir takım kendini oyunun piri sananlara geri dönüp ders vermek için olabilirmi

Emre52 sana gelince seviyeli olmayı tercih etmişimdir
      Ama sana karşı olmucam bunu bil...
      nakta kadar menfaat için virgül gibi eğilme !!!

DELTA GÜCÜ
      [size = 18] _DaRBeCi_ [/ size]
    • William Wallace schrieb:

Raporlarınızdan dolayı tebrik ederim ama PAŞAM onların adasını ziyarete gittiğinde neden hepsi tatile kaçtı bunuda açıklar mısın ?
      Erken rezervasyondan dolayı indirim vardı sanırım
      :D :D
      Tabi cevap verelim şu arkadaşa benim 2 aylık oğlum var o zamanlar çocuk hasta 1 hafta uğraştık pasama sor bakalım bizim şehre geldi evett karacilarim onun 2 katı onu orada kesebilirdim ama çocuğumdan dolayı bakma fırsatım olmadı şimdi bu soruyu ona sor geldik rodosu vurup uçtu gitti tatile sorun neden gitmiş?
    • LoDoS_21 schrieb:

Biz cephelerde savaşırken arkadan saldırmayı mertlik olarak gören bir takım kendini oyunun piri sananlara geri dönüp ders vermek için olabilirmi

Emre52 sana gelince seviyeli olmayı tercih etmişimdir
      Ama sana karşı olmucam bunu bil...
      kardeşim bu eski değil şuan boş şehrımde duruyorlar yan adada gemı olan şehre gelıyorlar 20k gemılerı mevcut ellerinde ama bnmkıleri görünce tüyüyorlar sonra burda 300 500 adet aldıkları yagmayı asıp şöyle yaptık böyle yaptık diyorlar. arkadan saldırmış demişsin de ben gittiğimde kendimin 3 katı gp ye gittim kaçmasalarmış birimlerini yakaladım 3 katımdı benim ama yinede kaçmayı seçtiler. savaş sadece bir bölgede değil serverın her yerinde savaş öyle bir kural mı koyduk sadece şu koordinatta savaşıcaz diye.? Modlar mesajları siliyor zaten daha fazla irdelemeye gerek yok herşey ortada.
      :angry: