ƊЄԼƬƛ ƓüƇü İtttifakı Savaş ve Yağma Raporları

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Selamın aleyküm..

Miami tatiline çıkan çıkana reisler.

Gün geçmiyor ki bir armalı tatile alıp kaçmasın.

Benim merkezime gelip 3 kişi bana saldırdıklarında

ben tatile almaya tenezzül etmemiştim elleri boş dönmüşlerdi.

Fakat herkes benim kadar mert savaşamıyor maalesef.

Raporlarımıza geçelim..

Arkadan vurmaya çalışırken pat diye sert kayaya çarpıldı arkadaş :D

10 Raund Savaşmak Fazla Bile Dedi Ve Miami Modasına Oda Uydu Nede Olsa Coff

Üyesi Bunların Alayı Böyle Zaten 8)

BKNZ:

Şimdi gelelim armalı arkadaşımızın dramına... >oley:

Adaya çıkış yapıp 400-500 alev gemisini kestikten sonra arkadaş birden cesaretlendi

ve sabaha karşı savaş başlattı kendi limanında fakat ertesi gün akşam dahi olmadan

baktı ki bütün şehirlerinde kesilecek hooop diye tatile kaçtı.

Bütün bu kesimlerin ardından;

Birdahaki sefer kimin elinde maşa olduğunuza dikkat edin,

eğer delta gücüne karşı savaşıyorsanız destek verdiğiniz maşası olduğunuz

ittifak düştüğünde ilk ziyaretim yine sizlere olacaktır.

Ve burdan açık açık söylüyorum

Sıradaki sensin mehmetyarbay boşboğazlığı bırakıp savaşırsın inşallah. :tripp:

Keyifli oyunlar dilerim..

DELTA GÜCÜ FORUM SORUMLUSU&GENERALİ.

• Göztepe her iki tarafın raporlarınada baktım sizin astıgınız raporlar onların raporları yanında sadece cerez olur

anladıgım kadarı ile sizin üye sayınız fazla ama savaşmayı bilmiyorsunuz onların ise üye sayısı az ama savaşçı insanlar

burada boş yapacagına sezarın hakkı sezara demekten kendini alı koyma ve adamların rapor bölümüne gidip tbrk et bence

raporlarınız içinde tbrk ederim
    • Arkadaş nekadar gereksiz konuşuyorsunuz yahu.

Yemin ederim savaşın başından beri ağlama duvarına çevirdiniz şu sayfayı.

Git şakşakçılığını başka yerde yap rakibinin adalarına 6 tane şehir taşıyıp sonrada o şehirlere

gömülmek kaçmak ne demek git sor yandaşlarınada anlatsın sana.

Ada benim diye artistlik yaptığınız 35-56 adasından asker kaçırmak için 40 takla

attınız da adadan cıkamadınız rezilliğinizi yazmıyoruz diye görmüyoruz sanmayın.

Paylaştığım raporlara ve ada görüntülerine iyi bak rakibin merkezimiz dediği adalar işgalimiz ve kontrolümüz altında.

Şimdi asacağım raporlara iyi bak belki sana emzik olur :D

Kendisi tatile gönderdiğim kingofnort olur :D :D

Buda çaresiz şehzadenin son çırpınışı ve ardından miami tatiline çıkışı..

BKNZ:

Gelip savaştığımız bütün adalar bizim elimizde ve kontrolümüz altında.

Hani bir çaresizlik,yenilgi tescili bundan daha güzel anlatılamaz sanırım.

Burdada K-B'li ARMA maşasının tatile tüyüşü mevcut...

Şimdi yenilen kim, tarla olan kim bir daha bak bakalım belki ağlamayı kesersin..

Son olarak çaresiz kaçışlarımızdan birtanesinide gösterelim şimdilik noktalayalım..

Devamı çok yakında, siz ağlamaya devam edin bizde ezmeye devam edelim. :thumbup:
    • Teşekkürler @GRAND artık kimsenin bir dirhem şüphesi kalmamıştırki;

DELTA GÜCÜ ittifakı delta dünyasının tek lideridir, çakma liderlere prim vermeden gereğini yapar.

Sözü fazla uzatmadan merkezimize atılan ışınlarda patetes olan armalıları boy boy gösterelim..

İlk sırada 100k'dan fazla askeri olup hezimete uğrayacağını anlayınca kaçan kebapçı celal var.

Çaresiz kalınca hemen rodos amcasına telefon açmayı ihmal etmemiş tabiki.

BKNZ:

Denizdede aynı çaresizlik devam etmiş..

Ardından;

Veee miami modasına bu arkadaşımız da uyuyor tatile .

Şimdi gelelim kendilerini 35-56'nın tanrısı ilan edip sonrada arkalarında bakmadan kaçarken

ittifak arkadaşlarını çaresiz bir şekilde kesilmeye terkeden acizlerin göz önüne çıkmasına..

Mindhunter isimli arkadaşımız adadan hiçbir türlü çıkamayacağını anlayınca önce

adadaki diğer şehirlere konuşlanıp kaçmaya çalışıyor oda olmayınca

ittifak üyelerimizin şehrine 8'er saatlik şehri koru aksiyonu yapıyor

fakat generallerimizden pompa acımıyor ve onu her kaçtığı yerde yakalayıp darma dağın ediyor.

Buda acizliğine taktığı son kılıf :D

Bknz:

Tüm bu aksiyonlardan sonra adada oluşan durum..

Balon aksiyonunu bile doğru düzgün yapamıyorsun midhunter :P :P

Gelelim çakma yarbayımızın savaş başında çok böbürlendiği 50-50 adasında olan bitenlere..

Taşıyacak gp'si yada yalvaracak müttefiği kalmadığından mütevvellit

Rodos modasına uyup şehrini ''ÇARESİZ'' bir şekilde teslim ediyor..

Ve son olarak ada manzarası bu hali alıyor..;

Savaşın galibinin kim olduğunu görüyorsunuz, daha fazla anlatmaya gerek yok.. :D

DELTA GÜCÜ FORUM SORUMLUSU & GENERAL'İ. 8)
    • aslinda schrieb:

Göztepe her iki tarafın raporlarınada baktım sizin astıgınız raporlar onların raporları yanında sadece cerez olur

anladıgım kadarı ile sizin üye sayınız fazla ama savaşmayı bilmiyorsunuz onların ise üye sayısı az ama savaşçı insanlar

burada boş yapacagına sezarın hakkı sezara demekten kendini alı koyma ve adamların rapor bölümüne gidip tbrk et bence

raporlarınız içinde tbrk ederim
      Selamın aleyküm forum ahalisi.

Görüyorum ki hala savaşın ne demek olduğunu hala anlamayan kişiler var. Hem de çok fazla var.

Öncelikle şu konuya bir açıklık getirelim.

DELTA'NIN TEK VE GERÇEK SAHİBİ BİZİZ.

Burada bizim borumuz öter.

90.2'de, 81.8'de ve bunların çevre adalarında aylardır savaşıyoruz. Rodos vurduk mu, vurduk.
      Ama kaçmadık.
      Gelip 2-3 cephe açıp 4 gün sonra arkamıza bakmadan kaçmadık.
      22.66'ya geldiniz, 4 gün sonra hepiniz rodos vurup KAÇTINIZ.

Savaşmak nedir biliyor musunuz?

Birkaç oyuncuya elinizdeki tüm altını ve tüm generalliği aktararak savaş yapılmaz. Savaş birlik beraberlikle yapılır. Savaş birbirine destek olarak yapılır.
      Fazla asker gemi kesen değil savaş sonunda bayrağı diken savaşı kazanır.

Biz nasıl savaşırız biliyor musunuz?

Öncelikle, ittifak mantığını benimseriz. Biz, beraber hareket ederiz. Hep beraber kazanır veya kaybederiz.

Bir işe başladık mı sonuna kadar gideriz...

Karakterli savaşırız mesela. Kendimiz de yapıyorsak da başkasını yapma demeyiz.
      Yani kendimiz de Rodos vuruyorsak başkasına vurma demeyiz.

Hala sanıyorsunuz ki savaşı arma ittifakı kazandı...

Güldürmeyin bizi !

Kendini kazanan sanan ittifak 3 cepheye sıkışmış durumda şu anda... Elindeki tüm gemileri aynı şehirlere toplamışlar, tüm cepheleri kapatmışlar bekliyorlar.
      Bu mu kazanan ittifak?

TEKRARDAN VE ÜSTÜNE BASA BASA, ALTINI ÇİZE ÇİZE SÖYLÜYORUZ.

DELTA'NIN AĞASI BİZİZ.
      BURASI BİZİM.
      SİZ DE BİZİM TARLAMIZSINIZ.

Savaş başında 3-5 rapor almakla bitmiyor her şey.
      Sonunu getirebilen kazanır.

Raporların devamı yolda, şimdiden keyifli seyirler dilerim.

:thumbup:

Uçurtmalar rüzgar sayesinde uçmaz, rüzgara karşı durdukları için yükselirler.
    • Merhabalar;

2 saat öncesi uyarı yapılmış olmasına rağmen konu dışı ve polemik yaratacak postlar atılmaya devam etmektedir. Böyle devam edilmesi halinde konuya açılmamak üzere kilit atmak durumunda kalacağım. Bu son uyarı mesajıdır.

Lütfen konu dışı, polemik yaratacak postlar atmayınız. Forum kurallarını ihlal etmeyiniz.

Saygılarımla.
    • Felicity schrieb:

Merhabalar;

2 saat öncesi uyarı yapılmış olmasına rağmen konu dışı ve polemik yaratacak postlar atılmaya devam etmektedir. Böyle devam edilmesi halinde konuya açılmamak üzere kilit atmak durumunda kalacağım. Bu son uyarı mesajıdır.

Lütfen konu dışı, polemik yaratacak postlar atmayınız. Forum kurallarını ihlal etmeyiniz.

Saygılarımla.

İyi geceler.

Bundan sonra DELTA GÜCÜ ittifakının sayfasında sadece raporlarımız konuşacaktır.

Hatta hemen başlayalım. :D

Elimizdeki raporları asmayı geciktirdik diye, arma ittifakı kendini kazanan ilan etmiş bile.
      Kazanan ittifakın cephe kapatmak için sürekli rodos vurması veya savaşlardan çekilmesi de kazanan sıfatına ne kadar yakışıyor acaba? :hmmm:

Ama taaaa en başından beri altını çize çize anlattık. Savaşlar birkaç cephe ile bitmez...
      3-5 rapor almanız kazanmanız anlamına gelmez diye. Fakat dinletemedik.
      İttifakımızda bos bıyıklı ve gür sakallı abilerimiz de var ama sözümüzü dinlemediler işte. :D :D :D

Adalarımıza gelip arkadan vurmaya çalıştınız mesela...

90.2, 81.1 ve çevre adalarında olan ana savaş bölgelerinden çok ama çok uzaklarda 2.65'e geldiniz, bir gece ansızın...
      Ama baskın basanındır, değil mi? :D

Sahi, sizin bir sözünüz vardı...
      Dur bakayım neydi o?

Hehh hatırladım, demiştiniz ki;
      'AYTİM VE DELTA GÜCÜ bir oldunuz üstümüze geliyorsunuz.'

Peki, bunun yanında savaşan arkadaşlarımızı arkadan vuran COFF ittifakına neden değinmiyorsunuz. Sadece GÖZTEPELİ'ye defalarca arkadan saldırdılar. Ama helal olsun verdi ağızlarının payını.
      Size sürekli altın ve general desteği sağlayan TURK ittifakından, BST10 ittifakından, K-B ittifakından, 40HRM ittifakından, sürekli boşlukları sömleri ile dolduran ayrıca yeri geldiğinde maşanız olan CNR ittifakından ve şu anda adını yazmaya üşendiğim birçok farklı gruplardan neden destek alıyorsunuz?

Siz kaç kişi oldunuz da DELTA GÜCÜ'nün üstüne geliyorsunuz bir oturun da hesaplayın bakalım.

Birkaç tane de yağma asayım şuraya...
      Bu yağma raporlarını sizin gibi arkada kalan boş şehirleri dolaşarak değil direk savaş bölgesindeki şehirlerinizi dolaşarak topladım;

Çok sevdiğim bir abim dedi ki bu gün;

Oğuzhan, raporları çok geciktirdi kafanı kıracağım senin. :D
      Bu akşam tüm raporları as.

Emrah abi asmakla bitmiyor ki raporlar maşallah.
      Devamı da yarına artık.
      Şimdiden iyi seyirler.

• Bu gün keyifleriniz nasıl bakalım forum ahalisi?

Eee mübarek bayram da bitti, tabi bunun yanında bayram tatili de.

Her ne kadar bayram dolayısı ile tatile alan rakip ittifak üyeleri hala oyunu açmasa da resmi olarak bitti tatil, onların da haberi olsun.
      Madem bayram dolayısıyla tatile alıyorsun, neden bunu bayramdan önce değil de bayram sabahı, bayramın 2. ve 3. günü yapıyorsun?
      Bayram için yola gidecek meşgul olacak adam oyunu neden bayram sonrası tatile alır ki?
      Kafamda yine cevapsız sorular...

Şimdi tatil bitti iş güç başladı diye sizin moraliniz bozulmuştur. Ama ben sizin keyfinizi nasıl yerine getireceğimi biliyorum.

Eski VİP diplomatı ve şuanda DELTA GÜCÜ ailesinin genç ve yakışıklı olanlarından X-Rays ile bir söyleşi yaptık bu gün.

Soru: Sevgili X-Rays, tüm bu olaylar nasıl başladı?
      X-Rays: Malum ittifak savaşı var. Ben ve bölgedeki arkadaşlarım da gerekli desteği vermek için hazırlık yapıyorduk. Bir de ne görelim... Bazı fırsatçılar, bizim bölgeye gelmemizi bekleyip arkadan şehirlerimizi vurmaya başlamış. Ben de kırdım dümeni döndüm bizim oralara. Amacım tamamen duygusal.
      Dedim güzel bir karşılama töreni yapalım...

Soru: Peki karşılama töreni nasıldı?
      X-Rays: Bir tek kırmızı halımız eksikti... Onu rakibin kırmızı raporları ile tamamladık.

Soru: Bölgedeki arkadaşlarla aranızdaki uyum nasıl? Koordine olabiliyor musunuz?
      X-Rays: Biliyorsun ki ittifak olarak birlik beraberlik bilincine ve ruhuna sahip bir topluluğuz. Bunu bölgedeki arkadaşlar da aldığımız raporlarda kanıtladılar.

Soru: Hey maşallah. Sıkıntı yok yani, ne güzel.
      Peki bu savaşlar haricinde kendinize ayırdığınız zamanda ne yapıyorsunuz? Yani bir hobiniz var mı?
      X-Rays: Olmaz mı canım hiç... Dağınık gemi kesiyorum. :D

Soru: Gayet güzel sevgili X-Rays... Meşgulsünüzdür sizi fazla tutmayalım burada. Son bir sorum olacak.
      Sizce rakibin en büyük hatası neydi?
      X-Rays: Bölgeye gelmeleri... 8)

Ehh ne diyelim, başarılarınızın devamını dileriz. Tebrikler. :br::

Şimdilik bu kadar. Devamı gelene kadar sabırsızlıkla bekleyin.
      Dedim ya şimdilik...

• Öğleden sonra artık herkes iş çıkış saatini beklerken birkaç rapor daha bırakıyorum buraya.

Bir ara bakarsınız.

Kendini kazanan ilan eden ARMA ittifakı...
      Vay canlarım benim.

Arkadaş ya yeni tür bir saldırı düzeni deniyor. Ya da askerleri dağıtarak sıkıştığı adadan kaçmaya çalışıyor.
      Eğer yeni bir taktik deniyorsa biri söylesin, olmuyor. :D :D :D
      Hee yok KAÇIYORSA, hala hangi yüzle kendine kazanan diyor? :hmmm:

Bölgeye gemi geliyor, savaş için gidiyoruz.
      Hooop Rodos. 8|
      Ama Rodos'u biz vuruyorken demediğinizi bırakmıyordunuz.
      Ne değişti şimdi?

Çok da bir şey yapmamıştım aslında, birkaç gemi kestim sadece; :whistling:

Ama arkadaş kalanları kurtarmak istiyor olacak ki; :D

Neyse, ne diyelim? Olur böyle şeyler.

Yeni raporlarla buluşana kadar iyi bakın kendinize.

• ARMA uyesi mındhunter in yukarda asilan raporlarina baktim da, arkadas olacak is degil bi insan kendini böyle ezik bir duruma sokar mi yahu? Zaten ARMA uyesi olunca böyle seyler oluyor da hangi cok zeki arkadasi bunu ona tavsiye etti??? Tamam oyle böyle bir şekilde askerleri kacırdın diyelim, yahu sifirlansan tum Askerlerin kesilse bu kadar rezil olmazdin be bilader!!!!!! :huh:

• İyi geceler.

Gece gece yine ağzımızın üstüne yedik Rodos'u.

DELTA GÜCÜ ve AYTİM ittifaklarını birleşmekle suçlayan rakiplerimiz maşallah Delta'nın her yerinden generallik toplamakta. Bu da yine onların bir maşası...

GÖYDÜNLÜ'nün bu gemileri satarken hesaba katamadığı bir ayrıntı vardı...

Ben ! :thumbsup:

Arma ittifakının savaş bölgesinin göbeğinde çok sayıda aksiyon yaptım bu zamana kadar.
      Birkaç tanesini asayım şuraya.

Daha güzel raporlar da var tabii ki.
      Ama onları da artık yarın asacağım, iş yerinde canınız sıkıldıkça açar bakarsınız. Gözünüz gönlünüz açılır.