ƊЄԼƬƛ ƓüƇü İtttifakı Savaş ve Yağma Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Üzüm 2 şehri için Savaş
      (31.05.2018 19:08:18)
      Üzüm 3 şehrinden SADIKLI EMPİRE[ƊЄԼƬƛ]
      vs
      Üzüm 2 şehrinden Gardum[BST10]

---------------------------------------------------------------------------------------------
      Sülfür Tüfekçi.........................61(-0) - .............................................
      Kılıç Ustası..........................450(-0) - .............................................
      Hoplit................................568(-0) - .............................................
      Buhar Devi.............................13(-0) - .............................................
      Şahmerdan..............................45(-0) - .............................................
      Havan Topu.............................31(-0) - .............................................
      Hekim..................................10(-0) - .............................................
      Aşçı...................................30(-0) - .............................................
      ............................................. - Sur.....................................0(-7)
      ---------------------------------------------------------------------------------------------
      Generaller..................................0 - Generaller..................................0
      Saldırı puanı...............................0 - Savunma puanı...............................0
      Hasar.......................................0 - Hasar.......................................0
      Hasar Dağılımı.............................0% - Hasar Dağılımı.............................0%

Galip: SADIKLI EMPİRE[ƊЄԼƬƛ]

Kaybedenler: Gardum[BST10]

Üzüm 2 Şehri SADIKLI EMPİRE[ƊЄԼƬƛ] tarafından yağmalandı. Aşağıdaki kaynaklar yürütüldü: 67,871 Odun, 24,628 Üzüm Suyu
    • Herkese iyi akşamlar..

Bir kaç gün önce emre52 ve gardum sadıklı empire'yi tarlamız yaptık

şöyle yaptık böyle yaptık diye bol bol atıp tuttular.

Ama gelin görün ki tarla olan gardum ve -PAŞAM- adlı arkadaşlar oldu

birlikte inceleyelim;

Arkadaş boş şehre yağmaya geldiğini düşününce

elektrik çarpmış sanırım :D :D

Yağma nasıl atılır dersimizde bugün :love:

Yağma dersi için tebrikler fatsalı52 devamını bekliyoruz.. ^^

Sırada kankam var :rolleyes:

Tüm bu yağmalardan sonra forumda çok konuşan geveze arkadaş miamiye tatile çıktı..

Bknz:

Tebrikler arkadaşlar tarla sürmeye devam ediniz lütfen.. :D :D
    • Tarafsız bir şekilde olaya baktığımda DELTA GÜCÜ İttifakı raporlarda daha fazla kesilmiş ancak vurdukları RODOS lardan dolayı Galip kısmına kendi isimlerini yazdırdıkları için ve şuan savaş esnasında olduklarından Sayfalarıda boşkalmasın diye sanırım bu raporları asıyorlar.

Fakat arkadaşlar astığınız raporların %95 inde siz daha fazla kesilmişsiniz..

Eğer sayfanızı şendlendirmek istiyorsanız asmaya devam edin.

İyi eğlenceler.
    • Yav arkadaş utanmanız yokmu sizin? nasıl adamlarsınız allah aşkına. Şu sayfada 1 tane rodosla alınmış rapor asılmadı. Ama sizin korkaklıktan rodos vuran adamlarınız tonla raporu mevcut ne kadar çok veriyorsunuz ağlamayı yahu. Ne o yoksa generalemi sıkıştınız? Fazla sesiniz çıkmaya başladı ne yüzsüz adamlarsınız gidin başka yerde ağlayın kardeşim burası DELTA GÜCÜ savaş raporları sayfasıdır ağlama duvarı değil.
    • ^Sanji ^ wrote:

Yav arkadaş utanmanız yokmu sizin? nasıl adamlarsınız allah aşkına. Şu sayfada 1 tane rodosla alınmış rapor asılmadı. Ama sizin korkaklıktan rodos vuran adamlarınız tonla raporu mevcut ne kadar çok veriyorsunuz ağlamayı yahu. Ne o yoksa generalemi sıkıştınız? Fazla sesiniz çıkmaya başladı ne yüzsüz adamlarsınız gidin başka yerde ağlayın kardeşim burası DELTA GÜCÜ savaş raporları sayfasıdır ağlama duvarı değil.
      Hocam bu yorumu üzerime alınıyorum .Ben olaya tarafsız baktım. Yaklaşık 10 yıldır oynuyorum bu oyunu ve foruma asılan raporlara baktığımda kesilen tarafın sizler olduğunu görüyorum dedim sadece.
    • KKeReMM wrote:

^Sanji ^ wrote:

Yav arkadaş utanmanız yokmu sizin? nasıl adamlarsınız allah aşkına. Şu sayfada 1 tane rodosla alınmış rapor asılmadı. Ama sizin korkaklıktan rodos vuran adamlarınız tonla raporu mevcut ne kadar çok veriyorsunuz ağlamayı yahu. Ne o yoksa generalemi sıkıştınız? Fazla sesiniz çıkmaya başladı ne yüzsüz adamlarsınız gidin başka yerde ağlayın kardeşim burası DELTA GÜCÜ savaş raporları sayfasıdır ağlama duvarı değil.
      Hocam bu yorumu üzerime alınıyorum .Ben olaya tarafsız baktım. Yaklaşık 10 yıldır oynuyorum bu oyunu ve foruma asılan raporlara baktığımda kesilen tarafın sizler olduğunu görüyorum dedim sadece.

Selamın aleyküm hocam.

Savaşlardaki kesim sayılarını belirleyen en önemli özellik Örs tapınağıdır. Bu eleştiriyi yaparken ARMA ittifakının Delta'ya sonradan geldiğini ve geldiğinde onlara istedikleri yerlere şehir taşıma hakkı verildiği de unutma. Bizdeki çoğu kişide 6 Örs yokken, ARMA'da savaşan herkesin 6 adet Örs'ü bulunmakta.

Bizler de bu açığımızı birlik ve beraberliğimiz ile kapatıyoruz. ARMA adına aktif olarak savaşlara destek veren üye sayısı bir elin parmaklarını geçmezken, bizde savaşlara destek verenlerin sayısı hiç de az değil.

ARMA ittifakının mantığı şu, tüm askeri ve gemiyi 5 kişiye yükle, bunlara altın desteği de ver, nasıl olsa karaborsa da var sağdan soldan general toplarız, sonra bu 5 kişi sürekli savaşsın.
      Biz böyle düşünmüyoruz KKeReMM...
      Bir var olan gücümüzü birlik beraberliğimizden alıyoruz. Fazla kesen kişi savaş kazanmaz. Savaşın en sonunda, bundan belki 2-3 ay hatta beli de daha sonra işin sonunu getirebilen kazanır.

Ayrıca kişinin terbiyeli de olması gerekir. Ailevi değerlere dil uzatmaması, bir oyun için bu kadar düşmemesi gerekir.

Mesela aşağıdaki raporda da adı geçen hellguard. İttifakımızdan bir arkadaşımıza forum üzerinden ağır küfürler sarf etti. Ama cezasını aldı ve banlandı.

Hesabı banlandıktan 1 ay sona açılacaktı. Yani yakın zamanda geri dönecek. Ama asker ve gemisinin kesilmiş olması ona büyük bir sürpriz olacak gibi...
      Normalde banlanan bir adamdan aldığımız raporu asmazdık. Fakat, ARMA ittifakı bizim oyuncumu olan Perugino'dan oyuncu cezalı iken rapor almış ve aldıkları raporu da foruma asmışlardı. Biz niye asmayalım değil mi?

Devamı da gelecektir.
      İyi oyunlar.

:thumbup:

Uçurtmalar rüzgar sayesinde uçmaz, rüzgara karşı durdukları için yükselirler.
    • İttifak savaşlarını Birbirileri ile çarpışan CÜSSE lere benzetirim.

Arma 100 kişilik Delta 160 kişilik bir CÜSSE ye sahip.

Destekçilerinden bahsetmeyelim. Bahsedersek işin içinden çıkamayız.

Ulubatlı arkadaşım örs sayısına sahip savaşçılardan bahsetmişsin ve sonradan gelen ittifakların bu konuda avantajlı olduklarını söylemişsin ve ksinlikle haklısın ama yerleşik serverlerde de savaşçılar hesaplarını örs e taşımış ve bu avantajı avantaj olmaktan çıkarmışlardır.

Artık tek dezavantaj var oda yerleşik oyuncuların dağınık , birleşmeden gelen oyuncuların hemen hemen aynı adalara sahip olmasıdır.E haliyle yağma konusunda yerleşik oyuncular biraz daha fazla yağma alıyordur.

Şimdi CÜSSE ler demişken bu CÜSSELER elbette hemen yıkılmaz ve pes etmezler.Ama CÜSSE lerden akan kan oranı sizde biraz daha fazla arkadaşım.Tamda anlatmak istediğim sanırım bu.

Savaşa katılan arkadaşlar benim Omegadan arkadaşlarımdırlar aynı zamanda.Şu an sizlerle savaş içerisinde değilim ama anladığım kadarı ile RODOS u en çok vuran siz ve RODOS vuran ARMA oyuncularına saldırıya kesinlikle geçmiyorsunuz.

Bu son paragrafımı izninizle birz daha açmak istiyorum. DELTA oyuncuları bunu kesinlikle bilmelidirler..Ben duyduğumda şaşırmıştım açıkçası.Şimdi RODOS vuran DELTA oyuncularına ARMA ittifakı tekrar saldırıya geçiyor Amaaaa RODOS vuran ARMA ittifakı oyuncularına tekrar saldırıya geçmiyorsunuz arkadaşlar.Buda aslında sizin pencerenizden baktığımızda ' savaşı bitiriyoruz ama gene saldırıyorlar''anlamı taşımaktadır. Yani aslında ARMA ittifakı RODOS lardan sonra saldırı düzenlemezse bu savaş çoktan bitmiş.

Muhtemelen atladığım birkaç konu olmuştur ama sizin savaşınızın tablosu bu arkadaşlar.Özürdileyerek söylüyorum ki RODOS lara çıkmadan RODOS vurarak bu savaşı devam ettiriyorsunuz sadece.
    • KKeReMM wrote:

İttifak savaşlarını Birbirileri ile çarpışan CÜSSE lere benzetirim.

Arma 100 kişilik Delta 160 kişilik bir CÜSSE ye sahip.

Destekçilerinden bahsetmeyelim. Bahsedersek işin içinden çıkamayız.

Ulubatlı arkadaşım örs sayısına sahip savaşçılardan bahsetmişsin ve sonradan gelen ittifakların bu konuda avantajlı olduklarını söylemişsin ve ksinlikle haklısın ama yerleşik serverlerde de savaşçılar hesaplarını örs e taşımış ve bu avantajı avantaj olmaktan çıkarmışlardır.

Artık tek dezavantaj var oda yerleşik oyuncuların dağınık , birleşmeden gelen oyuncuların hemen hemen aynı adalara sahip olmasıdır.E haliyle yağma konusunda yerleşik oyuncular biraz daha fazla yağma alıyordur.

Şimdi CÜSSE ler demişken bu CÜSSELER elbette hemen yıkılmaz ve pes etmezler.Ama CÜSSE lerden akan kan oranı sizde biraz daha fazla arkadaşım.Tamda anlatmak istediğim sanırım bu.

Savaşa katılan arkadaşlar benim Omegadan arkadaşlarımdırlar aynı zamanda.Şu an sizlerle savaş içerisinde değilim ama anladığım kadarı ile RODOS u en çok vuran siz ve RODOS vuran ARMA oyuncularına saldırıya kesinlikle geçmiyorsunuz.

Bu son paragrafımı izninizle birz daha açmak istiyorum. DELTA oyuncuları bunu kesinlikle bilmelidirler..Ben duyduğumda şaşırmıştım açıkçası.Şimdi RODOS vuran DELTA oyuncularına ARMA ittifakı tekrar saldırıya geçiyor Amaaaa RODOS vuran ARMA ittifakı oyuncularına tekrar saldırıya geçmiyorsunuz arkadaşlar.Buda aslında sizin pencerenizden baktığımızda ' savaşı bitiriyoruz ama gene saldırıyorlar''anlamı taşımaktadır. Yani aslında ARMA ittifakı RODOS lardan sonra saldırı düzenlemezse bu savaş çoktan bitmiş.

Muhtemelen atladığım birkaç konu olmuştur ama sizin savaşınızın tablosu bu arkadaşlar.Özürdileyerek söylüyorum ki RODOS lara çıkmadan RODOS vurarak bu savaşı devam ettiriyorsunuz sadece.

Elimden geldiğince kısa yazacağım, çünkü rapor sayfalarının sadece raporlara ait olmasını istiyorum. Ayrıca bir yandan da Fenerbahçe'nin seçimini takip ediyorum. :D

DELTA GÜCÜ içindeki tatilde olan ve düşük puanlı oyuncular çıkınca 120 kişilik bir CÜSSE senin değiminle... Fakat gözlemlediğim kadarıyla ARMA sadece 5 kişilik bir CÜSSE.
      Ve mantığa ters düşmeden bu durumu açıklayamazsın. Destekçilerden bahsetmeyelim işin içinden çıkamayız diyorsun. Aslında öyle bir kolay çıkarız ki...

DELTA GÜCÜ ittifakı yanında AYTİM'den aldığı destek ile bilikte ARMA ile savaşıyor. Bunun yanında ARMA ittifakı KARDEŞLER BRLĞ(K-B ), Araf(COFF ), HARAMİLERÇETESİ(40HRM ) ve İHTİYARLAR(BST10 ) ittifaklarından destek alıyor. Yok bu adı geçen ittifaklardaki düzensiz general puanı artıp azalışlarını ve devasa altın miktarı oynamalarını açıklayamayız. Bak görün mü ne kadar da kolay çıktık işin içinde.

Yerleşik serverlerdeki savaşçıların da hesaplarını Örs'e taşıdıklarını söylemişsin. Şu anda aktif olarak savaşan 30'dan fazla üyemiz var ittifak içerisinde, ama bunlardan sadece 7 veya 8 kişide full Örs var. Yani herkesin imkanları 6 örs için şehir taşımaya yetmiyor maalesef. ARMA'lı oyuncular da cephelerde gördükleri için bu konuda beni onaylayacaktır, Örs'ü sürekli aktif olan 6-7 kişi varken cephelerde savaşan 30 kişiden fazla... Savaşmak isteyen adama da olmaz gelme denmez zaten.

Birkaç buharlı, birkaç füze veya birkaç hoplit-kılıç kaybetmekle ile savaş kaybedilmez. Eğer bu senin için bir kan kaybı ise bizim dükkanı kapatıp gitmemiz lazım. :)

Rodos konusuna da ufak bir değineyim. Biz 5. seviye ARMA genelde 4. seviye rodos kullanıyor. Ben arada bir fark göremiyorum ama ARMA'lı arkadaşlar buna inanıyorlar ki yapıyorlar. Ne diyelim onların bileceği iş...
      Bir sıra cepheleri daraltma kararı da aldık, doğrudur. Bunu saklamanın ve inkar etmenin bir anlamı yok. Zaten ARMA ittifakımıza soktuğu casus sayesinde bu konuyu da biliyordur sirküler mesajlarımızdan, o yüzden gizlemenin de hiçbir anlamı yok. :)

Biz şu anda mutluyuz. Savaşlar devam etmekte ve ittifakta bir birlik havası sürmekte. Rakiplerimize nazaran Delta serverinde daha az müttefikimiz ve el altından destek görebildiğimiz arkadaş var. Bu yüzden basımlar devam ediyor.

Bu savaşın nihayetinde zafer; daha çok asker ve gemi kesen değil, işin sonunu getirebilecek kadar kararlı olan tarafın olacak.

• KKeReMM wrote:

^Sanji ^ wrote:

Gardas güldürme beni tarafsizmis. 10 yildir mehmet yarbay ile omegada ve bir col serverda yan yan oynayan bendim.

Gardas mehmet yarbayin multilerine bakiciligida yapan bendim. Altinlari aktaranda bendim.

Gardas 10 yil öncede yalanciydin hala yalancisin :geri:
    • Ulubatlı raporlar çok güzel hem karada hem denizde güzel kesmişsin. Altınlarımı kurtardığın için de ayrıca tebrik ederim asker basımı kolay basılır asker. :) ama küfürden ağır şeyler var ittifak arkadaşına da söyledim bunu insanın karakterine dokunan ağır ithamlarda bulunuyor kendisi uyarmamıza rağmen de devam ediyor ben suçumun farkındayım cezamıda çekiyorum sürekli bunu dile getirip adımın geçmesi hoş değil :)
    • Turp wrote:

KKeReMM wrote:

^Sanji ^ wrote:

Gardas güldürme beni tarafsizmis. 10 yildir mehmet yarbay ile omegada ve bir col serverda yan yan oynayan bendim.
      Gardas mehmet yarbayin multilerine bakiciligida yapan bendim. Altinlari aktaranda bendim.

Yukarıda iyi okursanız şu an sizinlie savaşan ve omegada beraber oynadığım oyuncular olduğunu söyledim .Tekrar okumanızı rica ediyorum.Muhtemelen forumda okumaktan çok yazmayı seviyorsunuz.

Ayrıca kesnilikle size karşı savaşmıyorum .Ama savaşmak isterdim.Temennim odur ki ilerde neden olmasın.

Delta serverini birlikte daha heyecanlı hale getiririz.

iyi oyunlar.
    • hellguard481 wrote:

Ulubatlı raporlar çok güzel hem karada hem denizde güzel kesmişsin. Altınlarımı kurtardığın için de ayrıca tebrik ederim asker basımı kolay basılır asker. :) ama küfürden ağır şeyler var ittifak arkadaşına da söyledim bunu insanın karakterine dokunan ağır ithamlarda bulunuyor kendisi uyarmamıza rağmen de devam ediyor ben suçumun farkındayım cezamıda çekiyorum sürekli bunu dile getirip adımın geçmesi hoş değil :)
      Teşekkür ederim. Emin ol ki altın asker ve gemiden çok daha kolay bulunan bir şey. :D

Dedim ya normalde böyle bir şey yapmazdım. Karşılık veremeyecek biriyle savaşmaz ya da raporunu asmazdım. Fakat ARMA'nın zamanında bizim oyuncumuzdan cezalı iken aldığı raporu asması üzerine bu olay yaşandı.

KKeReMM wrote:

Turp wrote:

KKeReMM wrote:

^Sanji ^ wrote:

Gardas güldürme beni tarafsizmis. 10 yildir mehmet yarbay ile omegada ve bir col serverda yan yan oynayan bendim.Gardas mehmet yarbayin multilerine bakiciligida yapan bendim. Altinlari aktaranda bendim.

Yukarıda iyi okursanız şu an sizinlie savaşan ve omegada beraber oynadığım oyuncular olduğunu söyledim .Tekrar okumanızı rica ediyorum.Muhtemelen forumda okumaktan çok yazmayı seviyorsunuz.

Ayrıca kesnilikle size karşı savaşmıyorum .Ama savaşmak isterdim.Temennim odur ki ilerde neden olmasın.

Delta serverini birlikte daha heyecanlı hale getiririz.

iyi oyunlar.

KKeReMM, hocam ben senin kim olduğunu az çok tahmin edebiliyorum. Niyetinin kötü olmadığını da anlayabiliyorum. Fikirlerin için teşekkürler, ama burası savaş raporu sayfası. Artık bu yazışmaları sonlandıralım da iki taraf da raporunu asarak konuşsun.

Teşekkürler, iyi oyunlar.

• KKeReMM wrote:

ULUBATLI Kardeşim özürdileyerek sayfanızdan çıkış yapıyorum.Kolay gelsin.

Özür dilenecek bir duum yok. Dediğim gibi kim olduğunu az çok tahmin ediyorum ve niyetinin kötü olmadığını biliyorum.

Sen fikirlerini sundun, ben zıtlarını düşündüğü ve neden böyle düşündüğümün temellerini anlattım Ama sonuçta burası rapor sayfası daha fazla uzatmaya da gerek yok. :)

İyi oyunlar.

• Selamın aleyküm.

Birkaç saattir fenerbahçenin kongresi sebebiyle buralarda yoktum lakin geldiğimde gördüğüm

manzara beni hayrete düşürdü. Önce savaşı rodosla götürdüğümüz aslında yenildiğimiz söylenmiş,

sonra da savaşta sadece maşa olan arma ittifağına şakşakcılık yapan bir şahıs bize efendilik tavsiye etmiş.

Öncelikle bu şahıs önce kendisi efendi olup harcanan emeğe saygı göstersin sonra gelip bizi yargılasın

tabiki yüzü tutarsa..

Özellikle belirtmek isterim ki bu sayfadaki hiçbir rapor rodosla alınmamıştır,

tam aksine rakibi göstere göstere kıtır kıtır keserek alınmıştır çamur atarken iyi

araştırmanızı öneririmki sonra rezil rüsva olmayın şuanki gibi..

Şimdi gelelim cüsse meselesine, arma ittifağının cürmü neki DELTA GÜCÜ ile başa baş mücadele edebilsin.

Deltanın yarısından gp dilenipte savaşı ANCA sürükleyebilen zavallı bir ittifaksınız başkada birşey değilsiniz,

eğerki olsaydınız hakkınızı vermekten gocunmaz tebrik de ederdik bunun örnekleride mevcut..

Lütfen artık sayfamızda AĞLAMAYINIZ! Varlığınız sayfamızı kirletmekten başka birşeye yaramıyor çünkü..

Raporlarımıza geçelim...

Fatsalı52 ve Sadıklı Empire dostlarımız tarla sürmeye devam ediyorlar her zamanki gibi 8)

Fakat kesim yapmayıda ihmal etmiyorlar tabiii. :love:

Kombo yapmadanda olmaz maalesef KKK4

Kral Jumonga boş geçmemiş her zamanki gibi;

Dayınızı kollayın yoksa deposunda malzeme bırakmayacak bizim çocuklar.. :D :D

İttifak'ımızın gözbebeklerinden MAVİ MARMARA'nın raporlarıyla devam edelim..

Arasumut bey her zaman olduğu gibi topuk rekoru kırmış yine :D

Parça parça gemi bırakmayın bu adamlar dayanamıyor kesiyor sonra 8)

Gelelim günlerdir TÜRK & Arma İşbirliğine Rağmen Yağmalanan ramazanabi adlı

şahsın dramına... :D

Şimdi rodos vuruyorsunuz yok buton kırdınız şu yaptınız bu yaptınız diyorsunuz ya hani..

Fırsatçılık yapmak için 3-4 seviye rodos vurup rapor almaya çalışıyorsunuz sonrada vurduğumuz

rodoslar için gelip saatlerce sayfamızda ağlıyorsunuz..

Gelelin beraber bakalım rodos butonunu kim kırıyor..

Bukadar yapılandan sonra sakın olaki rodos vuruyorsunuz diye ağlamayın.

Daha fazla komik duruma düşmeyin forum sayfamızdanda uzak durun..

İttifak arkadaşlarımı ayrı ayrı tebrik ederim elinize emeğinize sağlık dostlarım. <3

@ObiWan Modum Sayfadaki gereksiz postları temizlermisiniz.