ƊЄԼƬƛ ƓüƇü İtttifakı Savaş ve Yağma Raporları

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• herzamanki gibi delta ekibi toparlanmış savaş alanında varlık gösteremeyenler burada maşallah helal olsun

arkadaşlar biz galibiz falan demeyin iki tarafın rapor sayfasına bakan herkes arma ittifakının kazandıgını anlar zaten savaş bir strateji oyunudur forumda boş boş yazmak ben jazandım naraları atmakla zafer kazanılmaz çıkıp savaşacaksın :D:D öyle 15-20 yagma raporu asıp ben savaş kazandım demesin kimse duydunmu ponpa efendi :D
    • aslinda schrieb:

herzamanki gibi delta ekibi toparlanmış savaş alanında varlık gösteremeyenler burada maşallah helal olsun

arkadaşlar biz galibiz falan demeyin iki tarafın rapor sayfasına bakan herkes arma ittifakının kazandıgını anlar zaten savaş bir strateji oyunudur forumda boş boş yazmak ben jazandım naraları atmakla zafer kazanılmaz çıkıp savaşacaksın :D:D öyle 15-20 yagma raporu asıp ben savaş kazandım demesin kimse duydunmu ponpa efendi :D
      İsmini vermeye cesaret edemeyen genç yine gelmiş :))
      Gel bekliyorum 86.17 de yağma yapıyorum sahiplerini kesiyorum gelde kurtar savaşın sanal galibi :))
    • Arkadaşlar hepinizi ayrı ayrı tebrik ederim elinize emeğinize yüreğinize sağlık..

Bu savaş başlarken dediğim söze geliyorum yine

Deltagücü savaşa girdiği zaman ramazan bayram tatil hiçbirşeyi umursamadan en az 7 ay savaşır

Bunu anlatamadık arkadaşlara sanırım halbuki bunu anlatacak TÜRK gibi FeaR gibi eski ittifaklarda vardı servarda asker gemi çekmek için ettikleri muhabbet yerine keşke bunlarıda sorsaymışlar :hoba:
      Ne diyelim bir musubet bin nasihatten iyidir :bumpcu:
    • ulubatli kardesim sunumlarin sahane, valla emeğin ödenmez senin...

Emre52 Ile ilgili daha önce yazdigim bir mesajda, bunu usulca kesip bi kenara atacaksıniz, forumda da oyunda da mesajlasip sakın haaa muattab alip kendinizi yormayin diye... Kesmişsiniz tatile postalamissiniz tamam, uzatmayin yahu usulca kenara birakin =)

Whatsapp da paylasilip foruma eklemeyen bir sürü rapor var onları da düzenleyip asmaniz lazim.

Raporlarınızi begenerek takip ediyorum LIKE atiyorum :D devamını da en kısa surede bekliyorum, acimayin bunlara, zamaninda Ben de acimadim, GRAND demeden once besmele çekiyor hepsı simdi :D

• Emre oyundan tatile almış olabilirsin ama hala foruma girip tırnaklarını yiye yiye bizim sayfaya geldiğini ve raporlara baktığını biliyorum.
      Senin bile yüzün kızarıyordur eminim...

Elime hangi rapor ulaşsa altından hep sen çıkıyorsun Emre, hayırdır? :D

Seviyesizin şehir ismine bakar mısınız?
      'Bütün kızlar toplandık' yazmak istemiş...
      Acaba bu şehir ismi için hakaretten mi yoksa cinsiyetçi yaklaşımdan mı ceza almalı? :hmmm:
      Yoksa her ikisinden de mi? :D
      Bununla ilgili bir anket başlatalım mı ahali ne dersiniz? :thumbsup:

Emre ve yardakçıları... Ne de güzel kesilmişsiniz maşallah.
      Güzide Türkçe'mizde bunun adı; kuşbaşı...

Şehir ismini bataklık yaptın da ne oldu Emre?

Bak bakayım o bataklıkta kim boğuldu?

:thumbup:

Uçurtmalar rüzgar sayesinde uçmaz, rüzgara karşı durdukları için yükselirler.
    • aslinda schrieb:

herzamanki gibi delta ekibi toparlanmış savaş alanında varlık gösteremeyenler burada maşallah helal olsun

Selamın aleyküm forum ahalisi.

Dün gece yaptığım sunum, özel mesajları paylaştığım için silinmiş ve ben de ceza almışım.
      Sorun değil aynı sunumu özel mesajları buraya yapıştırmadan tekrar yapacağım.

Kanıtlar bende mevcut ve her zaman mevcut kalacak... İsteyen olursa gösterebilirim.

Öncelikle şu 'aslinda' adlı oyuncuya cevap vererek başlayalım.
      Demiş ki; 'arkadaşlar biz galibiz falan demeyin iki tarafın rapor sayfasına bakan herkes arma ittifakının kazandıgını anlar. öyle 15-20 yagma raporu asıp ben savaş kazandım demesin kimse.'
      Öncelikle biz hiçbir zaman kazandık diye naralar atmadık. Bunu yapan arma ittifakıydı, onların da sesi kesildi zaten. Ayrıca astığımız raporlar öyle 15-20 yağma raporu değil, gözlüğünü tak da bak raporlara.

Yaşadığınız psikolojiyi anlayamıyorum.

Savaşın başından beri arma ittifakının 2 büyük yalanı vardı.
      1-) 'Biz daha çok asker ve gemi kestik.' dediler.

2-) 'Biz kazandık.' dediler.

Şimdi canlarım benim, kimi kandırmaya çalışıyorsunuz bilmiyorum ama;

SALDIRI PUANLARI

SAVUNMA PUANLARI

DELTA GÜCÜ ittifakı toplam saldır ve savunma puanı;

71,951,692

Arma ittifakı toplam saldırı ve savunma puanı;

67,368,123

'Biz fazla kestik.' lafınızı böylelikle bir kez daha çürüttükten sonra sıra geldi, 'Biz kazandık.' lafınıza...

Akıl var, mantık var. Lütfen kullanın;

Savaşı kazandık diyen bir ittifak nasıl olur da şu anda sadece 5 cephede savaşır?
      Daha 3 hafta önce 23 deniz cephesi var. Ne oldu ne değişti?
      Taşıyacak deponuz mu kalmadı? Generalliğiniz mi bitti?

Bittiyse verelim biraz, çekinmeden söyleyebilirsiniz. :thumbsup:

Şimdi, gelelim bu çok konuşan EMRE52'ye.
      Atalarımız boşuna dememiş, 'Çok laf yalansız olmaz.' diye.

Bu emreyi bilenler biler. Hep konuşur, boş konuşur. Ama sizin forumdan GRAND olarak tanıdığınız Ali Bey'in bir lafı var;
      Bunu kesin ve kenara bırakın sesi kesilir dedi.
      Ne kadar da doğru söylemiş...

21:66'da emrenin şehrinde savaşırken onunla aramızda pek çok konuşma geçti. O zamanlar emre kendine çok güveniyordu...
      Bana demişti ki, 'savaştan kaçmak için bahane arama, sana vermeyeceğim o bahaneyi.'
      Tamam emre dedim, zaten saldıran benim, bahane falan arayan yok. :D

Ama emre hala beni tahrik etmeye çalışıyordu... Klasik çirkef oyuncu işte... Bana yazdı ki;
      'Yarın aksiyonsuz kalırsan sehırlerın kapatılırsa buda bahane sayılmaz unutmaa bunuda:))) bu savaşın bahanesi yok anlaşdık mı pek sanmıyorum ama sizinle anlaşılmaz hiçbir konuda:)))'

bizimle hiçbir konuda anlaşılmazmış öyle dedi emre...

Hatta o kadar iddialıydı ki;
      'Seninle havan kesme anlaşması yapalım ne dersin. :))' yazacak kadar güveniyordu kendine...

Bu bahsettiğim tüm mesajların kayıtları ayrıca bende mevcut... İnanmayan olursa ben buradayım, sonuna kadar da lafımın arkasındayım.
      Dün akşam astığın sunumda tüm mesajlar mevcuttu. Görenler görmeyenlere iletsin. :D

Peki emre sözünde durdu mu?
      Bence bunu tahmin etme çok da zor değil.

İlk önce sözünü yeyip rodos vuracak kaçtı... Çekilmeyeceğim dediği cepheden, havan kesme anlaşması yaptığı cepheden...

Neden kaçtın? diye sordum.
      Dedi ki; siznkiler benim bölgeme geldi, şehirlerimi kapattı.
      Biraz yukarı çıkıp emrenin ne dediğini tekrar hatırlayalım;
      'Yarın aksiyonsuz kalırsan sehırlerın kapatılırsa buda bahane sayılmaz unutmaa bunuda:))) bu savaşın bahanesi yok anlaşdık mı pek sanmıyorum ama sizinle anlaşılmaz hiçbir konuda:)))'

Kiminle anlaşılmazmış bunu da öğrenmiş olduk.

Peki böyle kaçması onu benim elimden kurtarabildi mi?

Kurtaramadı...

Eee tabi ardından seri raporlar da gelmeye başladı.

Rodos basmış da onu da becerememiş, yine cepheden çekilmiş... :D

Sonunda ne mi oldu?

400k generallikle tatile kaçtı...

Bunlar haricinde balon aksiyonu yapmayı da bilmiyor eline yüzüne bulaştırıyor.
      Bakın bana balon aksiyonu yapmaya çalışmış; :D

Hepsini tek tek asmak ile uğraştırmayın buradan bakıverin;

Şimdi emreceğim balon aksiyonu yaparken 2 düz şahmerdan gönderilmez, bu 1...
      Aksiyonu yapmak için şehirde füze veya havan olması en önemli ayrıntı, yoksa böyle kesilirsin, bu da 2...

Başta EMRE52 ve forumda sürekli konuşan aslinda kullanıcısı olmak üzere tüm arma ittifakına sesleniyorum.

Kestik der kesilirsiniz, kazandık der 5 cepheye sıkışıp kaybedersiniz.
      Siz böyle sözünüzü yemeye devam ettikçe, kazandık naraları atıp 5 cepheye sıkıştıkça, biz fazla kestik deyip üstüne çatur çutur doğrandıkça sürekli yazdım yine yine yazacağım.

Delta'nın TEK ve GERÇEK SAHİBİ BİZİZ.

Siz sadece bizim tarlamızsınız.

:thumbup:

Uçurtmalar rüzgar sayesinde uçmaz, rüzgara karşı durdukları için yükselirler.
    • emreciğim ben cephedeyken limanlarda dolanip durdu ve emre cephedeyim oraya gel dedim ama emre dinlermi şuan kayıplarda olan -paşam- ganyum uda yanına alıp boş limanlarımızda dolandı. oyunu yeni öğrenmeye çalışan ganyum ve paşam bile rajon kesmeye başladı bölgemizde. mesajlarla tahrik ettiler ve 2008 de bu oyuna başladım bana bile ilk defa 2 gün usluptan ceza aldırdı emre.
      bunun sadece bi oyun olduğunu anlatamamış abileri . hem savaş yapıp hemde sohbet edebileceğimiz öğretilmemiş.
      paşam ganyum emre bekliyoruz her gece kontrol ediyoruz buradamısınız diye.
    • Tebrikler kanka iyisin iyiiiiii :)
      Işte böyle devam eder, bir madara olus hikayesi...
      Geçmiş olsun Arma geçmiş olsun emre52 :)
      Adami tatile yollarken bileti gidis dönüş alsaydiniz bari, Adam gittigi yerde kalmasin sonra =)
      Sunumun basligini Emre52'nin hüzünlü hikayesi yapsaydin tadindan yenmezdi ama yine guzel bir sunum olmuş babus helal :br::