ƊЄԼƬƛ ƓüƇü İtttifakı Savaş ve Yağma Raporları

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• benim tek gemilerim o şehirde ki mi sence yada sen keriz gibi tek bir şehir de mi topluyorsun gemilerini konuları saptırma karada da yeterli gücümüz desteğimiz vardı paylaştığın rapordada kesim farkımız belli insanı hem buradan hem agoradan çok güzel tahrik ediyorsun asıl böyle düşmanlardan korkacaksın onu anladım ağzı çalışanlardan :)

asıl ben seni iyi biri sanıp agoradan cevap verip sohbet ettim her fırsatta tahrik etmeyi çok güzel becerdin muhittin tebrikler :)
    • Kara savaşında yeterli desteğiniz varda niye savaşa sokmadınız diye sormazlar mı peki adama. Ben kimseyi tahrik etmem. Doğrular sizin canınızı yaktığı için böyle algılıyorsunuz. Madem yeterli desteğiniz var gelde kurtar bakalım sehrini nasıl kurtaricaksin görelim nekadar savascisin yada nekadar boş bir oyuncusun..
    • helguard kılıççıların bitince rodos bastın bu rodos streteji rodosu değil bunu ikimizde iyi biliyoruz.

Hadi stratejiydi 2.ye geldiğimde beyaz bayrak yaptın tüfekçi katliamı olmasın diye.

Kelime oyunu yapma boşuna tebrik et geç bizden kimse yazmadı sayfanıza bu nedir arkadaş çamur üstüne çamur...
      nakta kadar menfaat için virgül gibi eğilme !!!

DELTA GÜCÜ
      [size = 18] _DaRBeCi_ [/ size]
    • Her şeyin bir sırası var dostum merak etme ben kesimim yaptım o adada kesim farkıda ortada 200 300 tüfek kestin diye övünme orada :D

rodos meselesine gelecek olursakta dediğim gibi kara savaşı için vuracak olsam çoktan vurmuştum gemilerimi bekledim şehre soktum ve şuanda 3 cephede size saldırıyorum savaşmaktan korksam size saldırmazdım.

savaş başladı başlayası şehir ismlerini ne kadar değiştirdin biliyoruz.
    • Selamun aleyküm

Normalde foruma girmem foruma pek bakmam ama bazı arkadaşlar beni foruma bakmaya mecbur bıraktı malesef

Şimdi gelelim konumuza

Bu savaş başlarken demiştik ki bu savaş öyle 1 haftada 1 ayda bitecek bir savaş değil

Biz ℂˣƊЄԼƬƛ ƓüƇü ℂˣ Ailesi olarak ufak savaşlara girmeyiz

Girdiğimiz savaşlar ( Rakibin direncine göre ) 5 Aydan daha kısa sürmez

ARMA ittifakı sanıyorum bu savaşı 1 ayda 2 ayda bitirebileceğini düşünmüş ki sağa sola uçup Bölgelerine arkadan gelecek desteği kesmek istemişler

50.50 ve 35.56 bölgesine uçup burda başarı göstereceklerini düşünmüşler ki 2 arkadaş geldi ama umduklarını bulamadılar

Şuanda 7 8 bölgede savaşlar devam etmektedir..

Biz rapor vermişiz rapor almışız buna takılmayız biz bu savaşın sonunda ne olacak ona bakarız daha henüz 1 ay olmadan Arma ittifakı kendini tüketmiştir

Ban yedikleri hesaplarda 6m generalliği patlatacak kadar sıkışmış durumdalar
      Haa bu bizi rehavete düşürürmü asla hayır biz son sürat generallik basımlarına devam ederek savaşa devam ediyoruz..

ARMA ittifağının 7 düvelden generallik talepleri bizimde kulağımıza gelmiyor değil Başta KB ittifağı olmak üzere diğerleride kendilerini biliyor zaten tek tek saymaya gerek yok :)

Lakin onlara tavsiyem şudur ASILIN GENERALLİKLERE Çünkü ARMA ne kadar çabuk düşerse sıra sizede gelecektir...!!

Son olarakta ARMA lı arkadaşlara tavsiyem şudur bizim sayfamıza girip polemik çıkarmayın sizin sayfanızın kirlenmesini istemiyorsanız tabiki

Herkese iyi forumlar..

ℂˣƊЄԼƬƛ ƓüƇü ℂˣ VURDUMU AĞLATAN İTTİFAK..!!!
    • Selamın aleyküm herkese iyi forumlar..

Tarla ekip biçme işlemleriyle başlayalım...

Multilerinizden gemi basarken yanına filika da koyunda kesebilelim....

Normalde bu raporu asmazdım ama ceza alan oyuncularımızın,

kendi iradeleri dışında verdiği raporları asıp laf salatası yapan rakib'e ithafen bende asıyorum;

Şimdilik bukadar..

NOT: Savaşın başından beri multi hesaplarından aldığı destekle ayakta duran ve en son çare başka serverden

general deposu taşıyıp savaş bölgesindeki elemanlarına dağıtan arma ittifağına sayfalarında bizim hakkımızda

yorum yaparken dikkatli olmalarını ve yorum yapmadan önce dönüp bir defa da olsa kendilerine bakmalarını öneririm

biz neyiz de bu adamlara laf atıyoruz diye sorgulayın kendinizi ondan sonra hala yorum yapmaya devam ediyorsanız

oda kendi karakteriniz ve kişiliğiniz ile alakalıdır.

Herkese iyi forumlar.

Delta GÜCÜ Forum Sorumlusu.
    • Selamın aleyküm herkese iyi forumlar.

Gördük ki biz foruma rapor asmıyoruz diye boş şehir kabadayılığı yapanlar olmuş.

O halde bizde onlara kendi yöntemleriyle cevap verelim istedik.

ve akrep1624' kardeşimizi bu konuyla ilgili haberdar ettik..

Kendisi gerekeni yapıp tarla sürme işlemini başarıyla gerçekleştirmiştir.

Gerçi arkadaş malzemelerine kıyamamış miamiye tatile gitmişte neyse.. :D

[b][i][/i][/b]
      [b][i]Ve Sonuç Olarak;[/i][/b]
      [b][i][/i][/b]
      [b][i][/i][/b]
      [b][i][/i][/b]
      [b][i]Şimdilik bukadar birdahaki sefere miami tatil yolcusu,[/i][/b]
      [b][i][/i][/b]
      [b][i] Cx_Paladayıdır bununda bilgisini vereyim. 8) [/i][/b]
      [b][i][/i][/b]
      [b][i]İyi Seyirler.. :saplak: [/i][/b]
    • Disardan gp alip foruma asip kesmek kolaydir. İkariam searchdan kontrolunu saglayin arkadaslar ittifak disindan +16m gp girisi var ustune savas basindan begri +22t de altin girisi ne hikmetse :) -4t ye dusmus demek ki multiler ve destekciler bitmis :) armada savasan 10 kisi bizde savasan 35 kisi ve geride destekleyen 100 kisi savas ekip isidir multi degil :) baska serverden gp getirip disardam altin takviyesi almayla ahkam kesilmez. Simdinin savaslari hic mert degil ekonomisi cebinde parasi olan kazaniyor veya oyle saniliyor Delta Gücü isin sonuna bakar basina degil destekleriniz bitiyor anlasilan - ye dustugunuze gore :)
    • KABUSKA schrieb:

Disardan gp alip foruma asip kesmek kolaydir. İkariam searchdan kontrolunu saglayin arkadaslar ittifak disindan +16m gp girisi var ustune savas basindan begri +22t de altin girisi ne hikmetse :) -4t ye dusmus demek ki multiler ve destekciler bitmis :) armada savasan 10 kisi bizde savasan 35 kisi ve geride destekleyen 100 kisi savas ekip isidir multi degil :) baska serverden gp getirip disardam altin takviyesi almayla ahkam kesilmez. Simdinin savaslari hic mert degil ekonomisi cebinde parasi olan kazaniyor veya oyle saniliyor Delta Gücü isin sonuna bakar basina degil destekleriniz bitiyor anlasilan - ye dustugunuze gore :)
      Selamın aleyküm forum ahalisi...

Bütün deltadan gemi asker dilenip 3-5 tane rapor aldıktan sonra böbürlenen sözde savaşçılar

günü geldiğinde güvendikleri dağa kar yağdığı vakit nasıl kurtaracaklar kendilerini

bende merak etmiyor değilim @KABUSKA bekleyip görücez..

Şimdi geçelim raporlarımıza...

Generalimiz hakkında kendi sayfalarında atıp tutan arma üyelerine ithafen;

Sağda solda gemi bırakmayın sonra bu adam geceleri uyumuyor bilginize :D

Sayfalarında okadar kaçıyorsunuz ediyorsunuz diye ağlayan

armalılar karşısında sağlam birini görünce topuklamaktan vazgeçemiyor nedense.. :D

Yine Topuk Yine Topuk Nereye Kadar Kaçacaksın Arascığım :love:

Şimdi çok özel bir an'a tanıklık edeceksiniz...

Doğru dürüst kaçmayı bile bilmeyen kaçarken de arkasında bıraktığı

ittifak arkadaşını hezimete uğratmaktan çekinmeyen sözde savaşçı arasın

kaçışını göstereceğiz... :rolleyes:

Limanda savaşın başladığı ilk raund..

Gördüğünüz gibi içerde 3-5 saatlik savaşabilecek gemi mevcut...

Ve birkaç raund sonrası;

Geri Çekilme Sonucu Cephede Oluşan Hezimet Durumu;

Ve Kaçınılmaz Son;

Tüm bu topuklamalardan sonra yapılan liman aksiyonundaki şehir

isimlerine dikkat edelim..

Bknz:

Sen hem okadar kaçacaksın hemde aklınca şehir ismiyle siz kaçıyorsunuz

mesajı vereceksin hıhı bir akıllı sizsiniz zaten 8)

Generalimizi tebrik ederim arasumut ve yandaşçısına gereken dersi vermiştir emeğine sağlık.

Şimdi geçelim ekme biçme çalışmalarına...

Şimdilik burda noktalayalım.. Devamı çok yakın bir zamanda ve süprize hazırlıklı olun.. ^^ ;)

Dipnot: Bu sefer sıkıştığınızda taşıyacağınız generallik 3 milyon 4milyon olmasın arkadaşlar o yetmiyor artık

10 15 milyon taşıyın ki zevki çıksın biraz :D :D
    • Sıcak sıcak raporlarımızla tekrar burdalayız..

@GRAND Artık teamwiewermi yoksa başka birşeymi ben bilemem

hesabı kontrol eden arkadaş ya robot gibi hiç uyumuyor 1aydır

yada başka birşey var bu işin içinde.. bekleyip göreceğiz...

Az evvel de söylediğim gibi bütün delta bize karşı birlik olup aynı çatı altında

toplandı ya hani... Başka ittifaktan armaya geçen bir arkadaşımızın başına gelenler adlı çalışmamızı

sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz :D

Arkadaş yağmaları seri seri yedikten sonra adaları geliştirmek için kolları sıvadı...

Ve en sonunda ada bu hali aldı..

...

Öteki taraftan pompa da operasyonlarına kaldığı yerden devam etmiş sıcak sıcak

yeni bir kesimi de paylaşarak şimdilik aranızdan ayrılalım.. :thumbsup:

Emeği geçen herkesi tebrik ederim.. Akıyor bu aralar maşallah.. 8)

[b][i]
      [/i][/b]
      [b][i][/i][/b]
      [b][i][/i][/b]
    • burda bıkac eksıgınızı de duzeltyım dedim ... Birde bunlara cici gözkükmek ıcın kendını parçalayanlar var yanı butun deltayı tek çatı altında topladılar onların depolarıda yedıler ee tabı dua edin arma düşmesin eger düşerse kb sıydı pala dayısıydı yardım ve yataklık eden marabalık eden kim varsa gereği yapılacak ...
    • ^Sanji ^ schrieb:

Sıcak sıcak raporlarımızla tekrar burdalayız..

@GRAND Artık teamwiewermi yoksa başka birşeymi ben bilemem

hesabı kontrol eden arkadaş ya robot gibi hiç uyumuyor 1aydır

yada başka birşey var bu işin içinde.. bekleyip göreceğiz...

Az evvel de söylediğim gibi bütün delta bize karşı birlik olup aynı çatı altında

toplandı ya hani... Başka ittifaktan armaya geçen bir arkadaşımızın başına gelenler adlı çalışmamızı

sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz :D

Arkadaş yağmaları seri seri yedikten sonra adaları geliştirmek için kolları sıvadı...

Ve en sonunda ada bu hali aldı..

...

Öteki taraftan pompa da operasyonlarına kaldığı yerden devam etmiş sıcak sıcak

yeni bir kesimi de paylaşarak şimdilik aranızdan ayrılalım.. :thumbsup:

Emeği geçen herkesi tebrik ederim.. Akıyor bu aralar maşallah.. 8)

[b][i]
      [/i][/b]
      [b][i][/i][/b]

[b][i][/i][/b]
      robot felan degil dayi.
      Lambda serverinde ayni saftaydik bu aras ile, adamin sifresini bilen yok, yani sifre paylaşımi soz konusu degil, Ama evdeki bilgisayari surekli acik, arada elektrik kesintisi olursa o zaman teamwiever kopar, aras yani burak eve gelinceye kadar aras isimli hesabini hicbir sekilde kullanamaz, telefon hattindan ayri isyerindeki internetten farkli hesaplara giris yapiyor cunku. Bir de Telefonunda teamwiever programi yuklu, arada girip bakiyor Hersey yolunda mi, hesabi o anda idare eden herşeyi kaydasina göre yapiyor mu diye kontrol ediyor. Yani aras diye tek bir kisi yok, Ben evinamin den.supheleniyorum, kendi hesabi multi hesaplari Ile multiden banlaninca aras in hesabini kontrol ediyor olabilir. Zaten devam eden deniz savaslarina gemileri sokarkenki duzene dikkat Ederseniz ordan bile anlarsıniz hesabi farkli farkli kişilerin kullandigini.. Yonetici admin istese yani ugrassa cok basit sekilde bunu ortaya cikarabilir. Ugrasmak istemiyor ya da zamani yoktur bence...

Bu aciklamayi yaptim da, delta ittifagi bu konuyu boşversin... Isiniz savaslari takip etmek ittifak icinde lojıstık destek Dağılımıni saglam yapmak ve basımlari devam ettirmek... Arma çabuk pes eden bir ittifaktir. Suanda savaşanlara zaten sonradan armaya girenler ya da devsirilenler zaten onların da bir lımıtı var