ƊЄԼƬƛ ƓüƇü İtttifakı Savaş ve Yağma Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Raporlar güzel iyi atıp tutmuşsunuz :) Göztepeli kardeşim raporların ilk başında şöyle bir yazı ve resim vardı sanırım :) Işın öyle değil böyle atılır adı altında :) Rica etsem şuan 81-8 adasının güncel fotoğrafını paylaşabilir misin :)

Dur sen zahmet etme ben paylaşayım dilersen :)

Şehri dahi alınmış o ''GÖBEĞİMİZE'' ışın atan delta üyesi :) İlk resimde olduğu gibi devam eden savaşların hiç biri yok :) Peki neden bunu bir cevapla istersen güzel kardeşim :)

Gerçekten bu oyunda bu kadar laf cambazlığı yapılan başka bir dünya görmedim :) Tıkıldığınız şehirlerinizden çıkıp erkek erkeğe savaşmanız dileği ile... İyi forumlar..
    • mehmet yarbay...

Herhangi bir resmin varsa kendi sayfanda paylaş
      Burda polemik yapma.

Gözükara oraya geldiğinde o şehirler yakılıp alındımı evet öyle olmasa o resim olmazdı.

O zaman orda durup hiç vermeyecektin o şehirlerini resmi asılıncada buraya gelip polemik yaratmayacaktın.

İyi forumlar

Sayfamızda kimse polemik yapmasın bizde sizin sayfanızı kirletmeyelim...
      nakta kadar menfaat için virgül gibi eğilme !!!

DELTA GÜCÜ
      [size = 18] _DaRBeCi_ [/ size]
    • Gerçekten yazık köztepe : ))
      Rapor vurduğunuz raporu asmışsın : )
      Hem çok daha fazla kesilip hem rodos vurup hem de o raporu asabilmek büyük cesaret : )
      Nasıl yapabiliyorsunuz bunu, inanın savaşı gören bilen o raporu nasıl astırabiliyor ? : )
      Mavi marmara sen de mi söylemiyorsun hem rodos vurulan raporu asmış, hem fazla kesilmiş, hem de yenmiş gibi asıyor
      Alev aksiyonundan sonra savaşta kalan alevlerin çekimininden sonra da ss almış sanki tüm gemileri çekmiş gibi görüntü oluşturuyor

Komik : )))
    • Selamın Aleyküm..

Mavi Marmaranın şehirinde alınan raporlardan hiçbirini asmadım öncelikle onu belirteyim.

Bir ikincisi burası ağlama duvarı değil. Kesilen generalin mehmetyarbay gelir burda ağlar.

Sen gelirsin burda ağlarsın.

Multiden banlanan üyeleriniz başka yerde ağlar ne olacak bu ağlamalarınız çözemedim ben sizi.

Kesim farkı ortada ve sonuç korkaklıktan vurulan bir rodosla heba edilmiş bir kıyım..

Banlanan karakalpaklı ve hulk zebaniyede burdan selam gönderelim.

Ve şimdilik kombomuzla noktalayalım..

• Herkese hayırlı akşamlar...

İttifak generallerimizden Jilet'in arma merkezdeki yağmalarıyla karşınızdayız...

Yağma yaparken kesimi de ihlal etmiyoruz tabiki...

Yahu kardeşim şu askerleri aşçısız bırakmayın hepsini kesemiyoruz sonra.. 8)

Arkadaş bir türlü aşçı basmamış üzümleri kıymetli sanırım :D :D

Kapanışı güzel bir kara kesimiyle yapalım...

Abimle kameralara poz verdikte biraz... ;)

Kaçışımızıda şöyle gösterelim de..

Sözde savaşçıyız diyen armalılar belki ağlamayı bırakır..

Bknz:
      [/b]
      İyi Seyirler Devamı Çok Yakında... :love: [/b]

• Yeni raporlarımızla karşınızdayız..

Lakin busefer ağlayanlara baya emzik vereceğiz...

mehmetyarbayın bahsettiği göbeğe ışından gelen bol mahsüller,kaçışlar,kıyımlarla başlayalım...

Konu boş konuşmaya gelince ağız dolusu konuşan mehmetyarbay,

daha nasıl saldıracağını bilmiyor..

Bunada saldırmayı öğretememişler.. 8)

[i][/i]
      [i][/i]
      [i][/i]
      [i][/i]
      [i][/i]
      [i][/i]
      [i]Yarbayım busefer kaçıcak delik bulamamış maalesef hazin son :D [/i]
      [i][/i]
      [i][/i]
      [i][/i]
      [i]Tarla sürmeyide unutmuyoruz tabiki...[/i]
      [i][/i]
      [i][/i]
      [i][/i]
      [i][/i]
      [i][/i]
      [i][/i]

Ne malzeme varmış çek çek bitmiyor :D

gözükara show kaldığı yerden devam edecektir...

Sıra da perugino var
      :thumbsup:

Kaçma rekoru kıran ittifak olarak tarihe geçicekler bir kaçış daha...

Tarla da sürmüş biraz.. Hiç insaf yok bu peruşta 8)

İtina ile havan kesilir...

Mahsulleri toplamaya devam :love:

Raporlarda emeği geçen değerli savaşçılarımızı tebrik ederim.

Kılıcınız keskin olsun dostlar..

Dipnot: Raporlara gölge düşürmek için sayfamızdan çıkmayan armalılar'a soruyorum;

Ağlayacaksanız OYNAMAYALIM. ?..

• Selamın aleyküm iyi forumlar...

Birkaç rapor birikmiş bırakalım şuraya ağlama modundan çıkarlar belkim :P

Biraz da kombo yapalım :D :D

Seviyorsunuz bu hayatı gençleeer 8)

Şöyle bir de dram asalım oda eksik kalmasın :D

Silahlı kuvvetlerim savaş bitmeden neden ayrıldılar acaba ?( ?( :huh: :huh:

Birileri yine rodos butonu kırdığı içinmiş meğer.. 8)

İyi Seyirler. Devamı Çok Yakında..
    • Herkese hayırlı akşamlar...

Günlerdir hesabının puanıyla övünen beni yen hesabımı veririm diyen arasumutun

gecenin bir yarısı generalimiz pompa tarafından kıtır kıtır kesilmesi üzerine

foruma girmek iktiza oldu..

Uyursan ölürsün sloganıyla kesim işlemine başlamış generalim..

Ve devam da ettirmiş...

[b][i][b][i][/i][/b][/i][/b]
      [b][i][b][i]Şimdi gelelim mertlikten bahsedip savaşan oyuncuyu arkadan vurmaya çalışıp[/i][/b][/i][/b]
      [b][i][b][i]sonu hezimet olan vatandaşa.. Size çok tanıdık gelecek bir isim..[/i][/b][/i][/b]
      [b][i][b][i]Arkadaş sözde yağma atmaya geliyor ya.. [/i][/b][/i][/b]

[b][i][b][i]Tabii şehiri boş sanıp saldırıyor fakat raund başlayınca birde görüyorki karşısında binlerce asker..[/i][/b][/i][/b]
      [b][i][b][i]Fakat artık kurtuluşu olmadığını anlayınca bir güzel kesiliyor..[/i][/b][/i][/b]
      [b][i][b][i]Yağma böyle yapılır arasumut onuda bilmiyorsan öğretelim. 8) [/i][/b][/i][/b]
      [b][i][b][i]Darbeci'nin kesimleriyle devam edelim..[/i][/b][/i][/b]

Sur geçmek için topçu lazım gençler.. Bilmiyorsanız onunla ilgilide biraz ders verebiliriz..

Rodos kalmayınca hazin son :D :D

Arkadaş artık hobiye bağladı 11 saatte bir rodos vuruyor

buda taktik amaçlı galiba :D 8)

Şimdi gelelim ben rodos basmam sizin gibi

rodos korkların işidir falan filan birton zırvalayan

hellguard adlı şahısa...

Baktı tüfekçileride kesilmeye başladı hemen rodos amcasına telefon açtı..

:evil: :evil: :evil: :evil:

..

DELTA GÜCÜ GURURLA SUNAR... 8) 8)

DİPNOT:Girdiği her cephede rodos basmaya başlayan armalıların sonu yakın gibi duruyor
      boş lakırtıdan hoşlanmayız icraat severiz sizleride icraat yapmaya bekleriz... 8)

• Öncelikle iyi akşamlar raporlar güzel savaşta güzel gidiyor.

Şimdi gelelim ben rodos basmam sizin gibi

rodos korkların işidir falan filan birton zırvalayan

hellguard adlı şahısa... ben böyle bir söz söylemedim lütfen sözleri çarpıtıp yanlış bir algı yaratmayalım agoradan mesajlaştık her şey ortada. tüfekçilerimizin de kesildiği yok orada raporda da belli kesimde üstünüz sadece gemilerimin şehre girmesi gerekiyordu bu bariz bir şey lütfen atıp tutmayalım
    • Konuya atlayacağını bildiğim için tüfekçilerin kesildiği raporun ve kaçışının ss'lerini elimde beklettim ki sazan gibi atlayasın. Agora mesajlarını burda paylaşmak yasak. Bu yüzdendir ki paylaşamam. Fakat neyin ne olduğunu herkes iyi biliyor. Tüfekçilerinin kesilmediğini idda ediyorsun ya. Gel bakalım kesilmiş mi kesilmemiş mi.

Ve Sonundaki '' hellguard oyuncusunun orduları geri çağırıldılar ve savaş meydanını terk ettiler''

ibaresini de es geçmiyelim. Madem okadar savaşmak istiyorsun,

neden askerlerini çekiyorsun geriye diye sormazlarmı adama?

Lafla peynir gemisi yürümüyor dostum bunu bilmeniz gerek ama sizin tek bildiğiniz.

Asılan raporlara gölge düşürmek ve forumda ağlayıp durmak.
    • Bukadar aciz bukadar zavallı başka bir oyuncu ve başka bir ittifak görmedim. Yıllardır delta dünyasında savaş yaparım ama sizin kadar boş oyuncuyla dolu bir ittifağa rastlamadım. Eski düşmanlarımızı özlettiniz resmen bravo.. Neden savaşmaktan kaçtığını niye açıklamıyorsun? Bizde savaş son asker son gemı kesilene kadar bitmez siz sıkışınca rodos basıp bunu strateji olarak lanse edip çaresizliğinizi gizlemeye çalışıyorsunuz ama daha çok acık veriyorsunuz haberin olsun. Gemilerim şehre girsin diye rodos vurdum dedin ya hani. Ben senin şehrine dün akşam girdiğimde kendi gemilerin vardı zaten. Yalan söylemenin bir anlamı yok. Açık açık söylesene tüfekçileri kestirip rezil olmamak için rodos bastım diye.. Bu sana son mesajımdır dahada bunun üstüne mesaj atma git kendi sayfanda ağla..

Git generaline de söyle yağma yapmayı öğrensin..

Haydi hayırlı akşamlar..