Ambrosya bugu D A lı _scorpion_

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Ahıskalı adamda karakter yoksa İsterse 1 milyonluk arabaya binsin. Mesela ben Avrupa’da yaşamıyorum 100 binlik arabaya biniyorum diyelim o zaman ambrosia hırsızlığı yapabilir miyim? Sonra 2-3 yıl sonrA 500 binlik araba alınca artık ambrosia çalmamam mı gerekir ? Bumudur olay :))
    Nolr bu olayı başka ittifaktan biri yapsa çıkar arkadaşı tanımıyorum ama arka planda dans eden programlar vs diye saçmalar mıydın yine ?
  • Suskunkurt şükür zenginim harcıyorum çenenin yorulması gayet normal :)

Hiçbir savaşta savaştığı görülmemiş seni forumda çok konuştuğun için general yapmışlardı değil mi :D O yüzden forumda başlıklarınız bitmiyor, forumda ne kadar vıdı vıdı, iftira, karalama, o kadar rütbe, kaç iftira başlığına mesajına veya banlattığınız kaç hesap başına rütbe alıyorsunuz oyunda
  • Arkadaşlar konu zaten anlaşılmıştır. İkili tartışmaya gerek yok. GF zaten hesabı kapatarak gereğini yapmış. Böyle bir hile yapılabilirmi? teknik olarak mümkün bunu küçük hesapla yada büyük hesapla yapmak mümkün. Büyük hesapla yapmak oyuncu açısından hata, küçük hesapla yapmak hile olur. Önemli olan bunu küçük hesapla yaygınlaştırmamak. Buradan endişelerimizi dile getiriyoruzki, bu hilenin genelleşip kullanılmaması. Oyun yöneticilerinide uyarmış oluyoruz.
  • Emekli_ schrieb:

Sen lafı çevirme, nasıl ambrosia yüklüyorlar sana onu anlat. Yada sus İnan zararlı çıkarsın bu yükleme konusunda
    Lafa bakar mısın ? Ben bu laf üzerine ceza almıştım forumdan değil mi :) Yok bana ambrossia yükleyen yok, şükür param var, çenen de bu yüzden çok yoruluyor. Bak bu mesajımı al NoiR izin verdi yaz, de ki onun hesabına kendi kredi kartı haricinde amb alınmış mı incelenmesine izin veriyor yaz ve ticket aç :) izin verdim.

Hiçbir savaşta savaştığı görülmemiş seni forumda çok konuştuğun için general yapmışlardı değil mi O yüzden forumda başlıklarınız bitmiyor, forumda ne kadar vıdı vıdı, iftira, karalama, o kadar rütbe, kaç iftira başlığına mesajına veya banlattığınız kaç hesap başına rütbe alıyorsunuz oyunda
  • Çapsız :) evet benim mesajlarım 7 nisan 2017 ye kadar duruyor yanlış mı hatırlıyorum diye bakmak istedim ama bakamadım senin mesajlarına da bakacak değilim, cidden uğraşamam, konu açmaya gerek yok. İlk mesajımda yazdığım gibi yok diyorsan yoktur ve yanılmışım der geçerim. Olmadığın yerde arkandan konuşan yok, ben yazdım sen yok yazdın oldu bitti.
  • Sen ettiğin ettirdiğin küfürlerfen utandığın gün , scorpion açılırsa bende utanırım belki.
    Adaya nasıl geldiğin belli sana 5 şubat tarihini verdiğimde sarkabilir dedin, 7 şehrime gemi attırdın ama çoktan taşınmıştı şehirler. Sonra 1 şubatta geldin. Noldu forumdan TEK’e tek meydan okuyan er kişiye ? Neden kıvırdın Ahıskalı ? Konuyu saptırma, senin Avrupa’da binemediğin arabaya binen ambrosia hırsızlığı yapmaz, Agora’da itiraf eder, ispatlayın oyunları silecem dedin, neden kapalı scorpionun hesap ? Konuyu saptırmakta üstümüze Yok. 15 cephede savaşırım dedin 5 bin gemin olan yere geldim 5. Roundda topukladın neden ?
  • senin kadarini kimse gormemistir

adana geldim bir hafta konusmadin bile yedin yagmayi oturdun

korktun teselliyi adaya tasityin

kizilmazkenin adasinda 92*86 da savasiyorum sen tek e tek savassabilseydin cikip burda laf salatasi yapacagina orda benimle savasirdin

ama yokk sende korku cok sen benimokmeme yetmezsin suskun

bi paylassana canavar gibi binlerce raunt tek basina goturdugun savas

nerde yok tabiki filikaci seni

iftira atmayi birak sen 68:68 de kafana vururkenden aldigim ambrosia larin hesabini tutardi bu muhasebeci kenan

sen degismezsin kenan degismiyceksinde biz de tependen inmiyfez anla

bak arsivden daha senin thor dan ciktiginda attigin mesajlar duruyo onlari attirma bana bukez gercekten ortaya cikamazsin

ben senin kaybolmani susmani istemiyom

cunku kimisi ezilmekten zevk duyarmis senin gibi muhahah
  • Moderatörüm konuyu açan benim konuyu kapatabilirsiniz. Konu anlaşılmıştır. Scorpiona üzülmüyorum. Zaten o hesabı levoli11 hesabı banlanınca para ile satın almıştı. Eski hesabıda açılınca Levoli11 İ Bilecikli yapmıştı. Büyük ihtimal o hesapta devam ediyordur. İnşallah Bileciklide aynı hatayı yapmaz. Ah levent abi hiç gerek yoktu böyle şeylere. Bir kere affetmişler. Belki yine affederler. Rüzgarlı bahçe Ahıskalı 1 dakikada scorpionu açtırırım demesinden 24 saat geçti. Böyle iddialı laf ettiğine göre,33 gündede kendi hesabını açtırdığına operatörlerle ahbap çavuş ilişkisine girmiş demektir. Bu izlenime kapılma nedenim belli. Ya Ahıskalı esiyor yada birileri ona gaz veriyor.

Evet moderatörüm konuyu kilitliyebilirsiniz

Saygılar
  • Kayserili o yüzden o kadar hesabımız kapanıyor ve burada kapattırdığınız hesaplarla övünüp forumda oyunda bayram ediyorsunuz değil mi?

O yüzden hesaplar kapandı ama neden 3 gün önce değil ama 5 gün sonra kapandı diye buralarda mesajlar atıyorsunuz değil mi? Siz ticket açtığınız anda o hesaplar kapanmalı o yüzden bizim ahbap çavuş ilişkimiz var değil mi?

O yüzden devamlı bizim kapanan hesaplar üzerinden aylardır genel tartışma, yardım ve sorularda başlıklar açığ mağduru oynuyorsunuz değil mi?

O yaptıklarınız yüzünden kaç zamandır ticket açmayan ben ticket açtım ve daha yeni 5 civarında ticketim ceza almadınız ve kapandı.

Neyi nasıl yapıyorsunuz bilmiyorum ama alphada oyuncuların bildiği herşey bir gün aldığınız cezalarla da tek tek ortaya çıkacak.

Bizim hesaplarımız baştan sona elden geçti bakalım sizin hesaplarınız için tek tek ticketler açılınca ne olacak.