Ambrosya bugu D A lı _scorpion_

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Oyun hesabının kapanacağını bilerek senelerce emek verdiği kaç m lik hesabı ile üstelik oyunda gayet aktif oyun oynarken böyle bir uyanıklık yapmak pek akla yatkın değil. Üstelik onun daha önceleri ambrossia harcamışlığı vardır. Oyun yönetimi tarafından bile değil direkt sistem tarafından oyunun kapatılırken bunun gözden kaçmayacağını bilerek yapılan işlem için uyanıklık demek çok doğru olmasa gerek. Umarım bu durum düzeltilir ve hesap açılır. Bu arada sadece gördüklerinden değil arka planda çalışan programlardan da şüphelenmek gerekir, oyuna dönerse kendisine neyden şüphelendiğini sorarsınız.
    Eğer aralardan sızıntı olup böyle bir şeyi başarabileceğinize inanıyorsanız da buyrun kayserili yolu öğretmiş kimse tutmuyor siz de yapın bu uyanıklığı, belki sistem sizi görmez.
    İyi forumlar.
  • noir beyfendi ben sizle tartismak amacli yazmadim.sizileride tanimiyorum. konuyu önce fake sayfalarina bagladiniz baktiniz orasi tutmadi bu sefer arka planda calisan programlara bagladiniz konuyu. arka planda calisan programlar sizin sadece kredi karti bilgilerinize ulasabilir. yani siz ambrosiye alirken kredi karti bilgilerinizi giriyorsunuz. sadece o bilgileri kaydeder. senin yaptigin alis verise karismaz. bilgilerine ulasan kisi sadece kredi kartinin icini bosaltir. Bunlarinda yapilabilmesi icin sisteminiz keyloger veya truva benzeri casus yazilim yemesi gerekir. sisteminizde herhangi bir virüs programi varsa su an mevcut cogu keyloger ve truva benzeri yazilimlari %90 nini yakalar. kisacasi herhangi bir siteden yaptigin alisverisin parasini baska hesaba yönlendiremez. misal bazi alisveris siteleri vardir. sirf sizi dolandirmak icin acilmistir. size sahte ürün satar. gameforge da böyle bir site olmadigina göre...

konuyu fazla uzatmak istemiyorum. bakin kendiniz arkadasinizin sürekli ambrosiye aldigini söylüyorsunuz. yaptiginiz alisverisi iptal etmek yerine hesap detaylarindan paranin nereye gittigine baksaydi yada müsteri hizmetlerini arayip sorabilirdi degil mi? önceki alisverislerinin detaylarini karsilastirabilirdi.

Siz mutlaka arkadasinizla konusmussunuzdur. bunlari yazip savundugunuza göre. bu yazdiklariniz arkadasinizin düsüncesidir diye düsünüyorum. o sebepten dolayi ben uyaniklik yapmis diye söyledim.

eger arkadasinizin böyle bir savunmasi yok ise yada siz olaylari tam anlamiyla bilmiyorsaniz lütfen yazmayiniz. ben sizin yazdiklariniza göre bazi aciklamalar yaptim sadece.
    Geçmişine Sahip Çıkmayan Geleceğine Sahip Çıkamaz. (CİBRİL)
  • Bu yazdıklarımı yazmak için konuşmama gerek yok, oyun harici kendisiyle irtibatım da yok, o yüzden soramam. Mevzuyu da burada öğrendim, fake konusunu da açan ben değilim, bir şeylerden şüphelenen de ben değilim, en son mesajımda da yazdım çapsız kendisinin oyunu açılınca kendisine sorarsınız diye. Çapsız keşke benim yazdıklarımı okuyacak ve sorgulayacak zamanı ayırdığın gibi, o cümleden bütün bu hikayeyi nasıl yazdınız şeklinde kayseriliye de zaman ayırıp bir soru yöneltseydin. Mesela aynı şeyi ben orko-kdtk-thor dan bir hesap için duysam bug aklıma gelmez, kayserili kaç hesabın başını yedi acaba bu yöntemle ambrossia çekerken anında böyle bir durum olduğuna karar verdi diye insanın aklına gelmiyor değil mesela.
    Dediğim gibi, oyun hesabının kapanacağını bilerek senelerce emek verdiği kaç m lik hesabı ile üstelik oyunda gayet aktif oyun oynarken böyle bir uyanıklık yapmak pek akla yatkın değil. Umarın hesabı da en kısa sürede açılır.
  • noir beyfendi gercekten sizi anlamakta zorlaniyorum. fake konusunu acan siz degilsiniz tamam ama kayserili beyfendi böyle bir fake in yapilmayacagini yazmis. siz ise böyle bir fake in olabilecegini yazmissiniz. örneklemeler yapmissiniz. bende size ilk yazimi o yazi üzerine yazdim ve fake hakkinda ufakta olsa biraz bilgi vermek istedim. sonra siz arka planda calisan programlara bagladiniz konuyu. oyle birseyinde olmayacagini oldugunda nasil bir durumla karsilasacaginiz hakkinda bilgilendireyim dedim.

simdide diyorsunuz ki kayserili beyfendinin ambrosiye cekerken böyle bir durumun olduguna nasil karar verdi diyorsunuz. bunun cevabini kayserili aslinda vermis. ceza alan arkadasinizin kendi agzindan yazdigi mesaj ile böyle bir düsüncüye kapilmis. cevabini bildigim bir soruyu sormak bana mantiksiz geldi.

her yazdiginiz mesajda konuyu sürekli farkli yerlere cekiyorsunuz. eger konu ile alakali soru yöneltmemi istiyorsaniz ve cevap bu konuda degilse soyleyin sorayim o soruyu kayserili beyfendiye.
  • Çapsız bir üst ve ondan önceki mesajımda açık açık yazdım yazacaklarımı, ben neyden şüphelenildiğini bilemem, buradaki kimse bilemez, o cümleden yola çıkarak böyle bir başlık açmak ve böyle ağır suçlamalarda bulunmak art niyetlidir. Dediğim gibi eğer böyle bir bug varsa, kaldı ki coma bile sormuş nasıl bir bug var diye, bir cümleden yola çıkarak bunu buga bağlamak ekstra bilgi gerektirir. Böyle bir bug varsa ve onu da birisi kullanma niyetindeyse o kişi bunu senelerce emek verdiği 28m lik hesabıyla sırf bir kaç gün daha oyun oynayabilmek ve sonrasında sistem tarafından oyununun kapatılması için yapmaz.
    Tartışmaya uzatmaya gerek yok, ikimizde diyeceklerimizi dedik, karar okuyanların olsun.
  • ne kayserili ne su ne bu o adada iki kisi var biri iyonya digeri dagistanli

bunu yapanda dagistanli buyuk ihtimal cunku hesabina garnizon yapan teselli ile dagistanli

iyonya da olabilir ama konu o degil

yarali biri bunu buraya tasiyan ama bos konu amb bug u olmaz olamaz

scorpion adli oyuncumuz 100tl icin bunu yapicak adam degil

sokak ta gordugune verir o parayi

para mi Allah askina da adam 30m lik hesabini riske atacak

yaww ben avrupadayim ben binemiyom adamin bindigi arabaya

agzinizin suyu akmis thor
    lular vurdukca biz suskun buraya kosmus yine

s!en git once tatile kacan orko lideri hikmeti ara bu is yakinda cozulur
  • Burası scorpion un banı ile ilgili bir alan. Konuyu değiştirmeyelim. Ç@psız adlı arkadaş teknik açıklamaları yapmış. Geçen sene hile yapıp açıldığı için,tekrardan aynı hileyi yapmış. Hadi ilk defa olsa tamam diyeceğim. Ama bu Adam bunu alışkanlık haline getirmiş. Ahıskalı istesem bir dakikada scorpionu açtırırım demişsin.bu mesajı okuduktan sonra sana bir dakika değil. 3 saat veriyorum. Hadi açtırda görelim
  • Kimsenin açıkladığı bir teknik detay yok kayserili, çapsız daha önce zaten d-a ve coma hakkında neler yazmış oyuncu, kurtciğeri dersen zaten malum, forumda çıkıp çıkıp ne yapıyorsunuz bilmem böyle işlere de aklım ermez. Orko-Kdtk-Thor ittifağı olarak forumlardan çıkamıyorsunuz başka da bir şey yok zaten elinizden gelen bu.

Birisi çıkıyor bir şeyden şüphelendim ödememi o an geri çektim diyor siz de çıkmış hikaye yazıyorsunuz. Ne olduğunu buradaki kimse bilemez, o cümleden yola çıkarak böyle bir başlık açmak ve böyle ağır suçlamalarda bulunmak art niyetlidir. Dediğim gibi eğer böyle bir bug varsa, kaldı ki coma bile sormuş nasıl bir bug var diye, bir cümleden yola çıkarak bunu buga bağlamak ekstra bilgi gerektirir. Böyle bir bug varsa ve onu da birisi kullanma niyetindeyse o kişi bunu senelerce emek verdiği 28m lik hesabıyla sırf bir kaç gün daha oyun oynayabilmek ve sonrasında sistem tarafından oyununun kapatılması için yapmaz. Daha önce böyle bir şey oldu mu bilgim yok ama olduysa zaten sistemde gözden kaçmayacağını biliyordur, böyle bir şeyi hiç yapmaz.
  • NoiR. schrieb:

Kimsenin açıkladığı bir teknik detay yok kayserili, çapsız daha önce zaten d-a ve coma hakkında neler yazmış oyuncu,
    şu kısmı açıklarmısınız ben neler yazmışım d-a ve coma hakkında hatırlayamadım. kötü birşey yazsam anında ban yerim. forumda gözüken 224 mesaıjjmada baktım coma hakkınnda neler neler yazdıgıma daır birşey bulamadım pek.

geçmişte ban yemişliğim olabilir ama hatırlamıyorum. eger siz ceza dökümüme bakıp söylediyseniz onu burayada asında kendinizi deşifre etmemiş olursunuz KKK4
  • Ban yediğini yazdığımı hatırlamıyorum çapsız, deşifre olacak bir durumum yok ne forum ne de oyun için bırak görevi başvuru yapmışlığım bile yoktur. D-a hakkında bayağı bayağı saldırılarını yazdıklarını çok net hatırlıyorum geçmişte, bazı yazdıklarından sonra da benim kim olduğumu anlamaya çalışıyorlar diye de sanki bir ifaden vardı coma içindi sanki, yok diyorsan da yoktur çapsız, yok öyle bir şey dersin olur biter diretecek değilim, yanılmışım der geçerim, sorun yok.
  • NoiR. schrieb:

Ban yediğini yazdığımı hatırlamıyorum çapsız, deşifre olacak bir durumum yok ne forum ne de oyun için bırak görevi başvuru yapmışlığım bile yoktur. D-a hakkında bayağı bayağı saldırılarını yazdıklarını çok net hatırlıyorum geçmişte, bazı yazdıklarından sonra da benim kim olduğumu anlamaya çalışıyorlar diye de sanki bir ifaden vardı coma içindi sanki, yok diyorsan da yoktur çapsız, yok öyle bir şey dersin olur biter diretecek değilim, yanılmışım der geçerim, sorun yok.
    noir konuyu dagitip iftira atmaktan baska birşey yapmıyorsun. mesajlarım forumda duruyor. profılımin altında mesaj kısmına tıkla yazdıklarım tüm mesajlar cıkar. d-a ve coma hakkında söylediklerimi getır buraya. hatta yeni bir konu aç orda tartışalım.

yoksa ıftiracı ve yalancı duruma düşürüyorsun kendini.

ben senin amacını az cok anladım. ambrosıye hılesi yapan arkadaşını unutturup konuyu dağıtmak ıstıyorsun. ama yanlış kişi üzerinden gidiyorsun.
  • Kurtciğeri geçen bizim için açılan bir başlıkta yazılanlardan sonra ben de oluşan intibayı yazdım sadece. Ben kimse ile kavga etmiyorum, karalama da yapmıyorum, iftira da atmıyorum, başlık ve yazdıklarınız orada duruyor hala ben de oluşan intibada o yönde onu belirttim sadece. Kavga etmek gibi bir derdim yok, forumda saldırlar var yanıt vermeden olmuyor yanıt yazıyorum sadece.
  • NoiR. schrieb:

Kurtciğeri geçen bizim için açılan bir başlıkta yazılanlardan sonra ben de oluşan intibayı yazdım sadece. Ben kimse ile kavga etmiyorum, karalama da yapmıyorum, iftira da atmıyorum, başlık ve yazdıklarınız orada duruyor hala ben de oluşan intibada o yönde onu belirttim sadece. Kavga etmek gibi bir derdim yok, forumda saldırlar var yanıt vermeden olmuyor yanıt yazıyorum sadece.
    o zaman benim hakkimda yazdiklarini ispatlarmisin lütfen. yenii acacagin konuyu bekliyorum.
  • Noir senin ambrosiları başkaları almış diyorlar, forumda çok konuşuncamı alıyorlar nasıl oluyor :) ha savaşta şu an neler yapıyorsun, hani oyunla alakan yoktuya ondan diyorum. Şimdi gidip oyununa kim bakıyorsa sor banada cevap ver. Banada ambrosia nasıl alabilirler onuda anlat bi ara.
    Scorpion oyunda hile sezip para başka yeremi gitti deyip ödemeyi iptal edince , ambrosiada gelince ticket açıp çaldığı ambrosiaları söylemiş ödeme yapayım demiş mi ?
  • NoiR. schrieb:

Kendi yazdığım mesajlara baktım çünkü ben sana daha önce de burada mesaj yazdım en son 13 Aralık tarihine kadar inebildim. Daha eskiye nasıl iniliyor bana bir yaz bakacağım, yanlış mı hatırlıyorum diye
    ne nasil inliyor diger mesajlara nasil baktiysan onlarada öyle bakacan 7 nisan 2017 ye kadar mesajlarin duruyor. benim ise oyuna üye oldugumdan bu yana tüm mesajlarim duruyor. coma ve d-a hakkinda dediklerimi resimle. ama buldugun mesajlari kirpma neye cevap vermisim ne icin yazmisim onuda resimle konunu ac bekle. hatta mesajlarin linkinide ekle :) cünkü ben hatirlamiyorum hatirlat bana :)
  • NoiR. schrieb:

Kurtciğeri geçen bizim için açılan bir başlıkta yazılanlardan sonra ben de oluşan intibayı yazdım sadece. Ben kimse ile kavga etmiyorum, karalama da yapmıyorum, iftira da atmıyorum, başlık ve yazdıklarınız orada duruyor hala ben de oluşan intibada o yönde onu belirttim sadece. Kavga etmek gibi bir derdim yok, forumda saldırlar var yanıt vermeden olmuyor yanıt yazıyorum sadece.
    O konudada bu konudada oyun kurallarından bahsettim. Olabilecek olanlar hakkında fikrimi belirttim. Kimseyide itham etmedim . Elimde delil olmadan itham etmemde mümkün değil. Ama yazdıklarım bazılarının hoşuna gitmeyebilir. Doğruyu savunmak herzaman zordur.