Ambrosya bugu D A lı _scorpion_

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• O zaman şu durumda ben ip hesaptan çeksem full ambro odun alıp adaya bağışlasam sonra iptal etsem? Ne olucak bu durumda yaptırım ne oluyor oduncu kampına bağışlanan odunlar geri mi çekiliyor?
    @FastFooD

FastFooD wrote:

Bu durumun tespitinde sistem otomatik olarak hesabını kapatacaktır.
    Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir. Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.
  • _Dennis54 wrote:

O zaman şu durumda ben ip hesaptan çeksem full ambro odun alıp adaya bağışlasam sonra iptal etsem? Ne olucak bu durumda yaptırım ne oluyor oduncu kampına bağışlanan odunlar geri mi çekiliyor?
    @FastFooD

FastFooD wrote:

Bu durumun tespitinde sistem otomatik olarak hesabını kapatacaktır.

Diyelimki yeni bir trol hesap açtınız. İple bağladınız. Eylemi yapıp açtığınız hesabıda kapattınız. Adaya bağışladığınız odunlar geri alınmaz ancak ; İpli büyük hesabınıza yaptırım uygulanabilir. Tabi bu otomatik olarak değil. operatör marifeti ile olacaktır.
  • ambrosia bug u mu olur konuyu bilip bilmeden konu basligi acmaniz bile sacmalik

konu ile ilgili tum detaylar gerekli sekilde resmi yoldan oyun sahibi kuruluslara ceviri yapilarak fakslanacaktir

tamamen legal bir siparis ve odeme yapilmistir

burda magdur olan scorpion adli oyuncumuzken cephane bug u deyip konu acik ikariam tr yonetimini karistirmaniza sadece guluyoruz

zaten kisa surede bunu ikariam tr yonetimide gorecektir

ikariamda parasal olaylar sirket yonetiminin insiyatifi ve bilgisindedir

degerli cominity miz en kisa surede kendisi de olayin farkina varacaktir zaten bu tur olaylarda hesap gecici sureyle kapanir

oyuncumuzun kredi karti bilgileriyle harcamalar yapilmis ve o saatlerde banka guvenlik islemi uygulamistir

cephane bug umu da ambrasia bug u demeniz cidden komedinin en buyugu olmustur

ikariam takimini da bu basligi acan ve olayi carpitan oyuncu ve id leri icin islem yapmaya davet ediyorum

ambrosia bug u oldugu ispatlansin yarin komple her serverda oyunu birakmaya haziriz

magdur olan dostlarimizdir
  • Ahıskalı denilen oyuncu hangi serverda oynuyor.bu arkadaş sözünü tutan bir oyuncumudur. İspatlansın oyunu bırakıcam yazmış. Scorpion Agora'dan yazmış. Bir hile farkettim ve ambrosya aldıktan sonra işlemi iptal ettim diyor. Hepimiz ambrosya alıyoruz. Anında ambrosya hesaba geçiyor. Hepimizde biliyoruzki tüketici kanunlarına göre kredi kartı ile olan bir işlemi iptal ettirebiliyoruz. Scorpionda bunu yaptığını kendi ağzıyla itiraf ediyor. İspat burada . Ahıskalı adlı oyuncunun sözünü tutup tüm Serverlarda oyunu bırakıp bırakmayacağını göreceğiz.
  • Kayserili sen de eski d-a lı mısın yoksa :)

Forumda olan bir ilan üzerine vaktin birinde kredi kartımla belirtilen siteden kupon almak üzere işlem yaptım.. ama para bloke oldu, akşamın bir saati beni aradılar bu ödemeyi siz mi yaptınız ödemeyi bloke ettik diye, benim şahsi olarak başıma gelen bir olay, izin verdim işlemi yaptılar.

Bu konunun bilirkişileri bana yazabilir mi hangi sahtekarlığı yaptığım için acaba banka paramı bloke etmiş olabilir ve ambrossia yı geç almış olabilirim?
  • Ne yani gameforge hilemi yapıyor.ambrosya alım bölümünde feyk linkmi kullanıyor.bu arkadaş almış iptal etmiş.ambrosyayıda Paşa paşa kullanacağını sanmış. Ama evdeki hesap çarşıya uymamış.

Ayrıca Noir adlı oyuncu sen insanlara adres soran hakaretler eden biri olduğun için sana artık cevap yazmam. Seninle ilgili işlemlerde sürüyor. Forum ve oyun yöneticileri yaptığın tehditler ve hakaretler için gerekenleri yakında yapacaklar
  • Geç bunları kayserili, eski d-a lı mısın onu sorduydum?

Adamın yazdığı açık ortada " "ambrossia aldığım anda bir hile sezdim kredi kartından farklı bir yere mi para gidiyor diye alır almaz iptal ettim"
    yazmış gerisini siz oturmuş hikaye yazmışsınız.

Sen hiç fake web page görmedin sanırım, bu oyunda da var şifresini oyununu kaptıranlar oldu, fake banka siteleriyle dolandırılanlar oldu. Kendince şüphelendiği bir durum varsa en doğrusunu yapmış.
  • Oyunun giris sayfasinda fake web sayfasi yapilabilir. Ama oyuna girdikten sonra oyun icindeki herhangi bir arayüzü yapmak oyunu sifirdan yazmaktan gecer. bir oyuncu oyuna girdikten sonra mutlaka bina basar sehirleri kontrol eder. yagma yapar. yani kisacasi bütün bunlarin fake ni yapmak imkansizdir. cünkü fake kodlar görüntü amaclidir. misal oyunun giris sayfasini yapti. siz sifre ve kullanici adinizi yazdiginizda oyuna girmez. sifre yanlis diye uyari verir. yazdiginiz sifre ve kullanici adini fake arayüzdeki maile yollar. hepsini gectim ikariamin kod bilgileri gizlidir. hadi diyelim bunlarida yapti. bu bilgilerie sahip biri tutupta senin oyununu calmayla ugrasmaz. oturur kendisi oyun yazar.

Arkadas uyaniklik yapmis gördügüm kadari ile. birde süslü yalan uydurmus. ayrica banka hesap detaylarinda paranin nereye gittigi gözükür diye biliyorum.
    Geçmişine Sahip Çıkmayan Geleceğine Sahip Çıkamaz. (CİBRİL)