DAYILARA DERS VERDİK

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• DAYILARA DERS VERDİK

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere hepaistos hem korsanda hemde savaşlarda ölü bir server. Bu ölü server de korsan yapıp çok bir şey başardığını sanıp sağa sola sataşan laf atan bir ittifaka ders verdik.

Biz şöyleyiz biz böyleyiz diyen F B I Megatron (köksal) isimli dayılar ittifakının üyesi korsanda geçtiğimiz dönem 1. bitirdi ve HODRİMEYDANEKİP diye nick yazdı.
      Köksal ve ittifakı multi yaparak bot yaparak ve ambrosia ile yani birçok ittifakın başvurduğu yollarla korsan kasan bir ittifak fakat ölü server olduğundan kimse aşlarına taş atmamış bu durumdan övünerek meydan okumuşlardı.
      Daha korsanın bitmesine 7 gün kala bunların aksine ambrosia kullanmadan liste vurmadan bot yapmadan meydan okumuş olduğu ittifakımla kastığım puanları listeye girmeden çevirerek mürettebat yaptım ve son 7 gün kala ne kadar ittifakında oyuncu varsa vurdum yani bu gün.
      Köksalın kendisi multileri de dahil indirdim hatta imzam da görmüş olduğunuz ss bunlardan birine aittir.

Bu arada şunu da belirteyim bu server açılalı 14 ay oldu ben başlayalı 1 sene oldu daha hiç bu server de korsan yapmadım hiç bir tecrübem yok bu server de sadece hadlerini bildirmek için biraz salladık arkadaşları son gün liste hayali kurmamaya gayret gösterin
      Umarım dersini almışsındır.

Meydan okuyanın son durumu

Meydan okuyanın multisi
      [b][/b]

Bu da ittifaklarındaki toplayıcılarımı neyse artık >ban: :hata::

NOT: GEÇEN DÖNEM LİSTEYE GİREN BÜTÜN MÜRCÜLERİNİ VURDUM

:br::