İNTİKAM ''BÖRÜ''

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• İNTİKAM ''BÖRÜ''

• SELAM,
      BİLİNDİĞİ ÜZERE BÖRÜ İLE DAHA ÖNCEDEN BIR SAVAS YAPMAK ISTEMİS ÇEŞİTLİ HİLELERE MARUZ KALMIS,FORUMDA SAGDAN SOLDAN YAPISTIRMA KELİMELER İLE İTTİFAKIMIZA VE ŞAHSIMA AĞIR İTHAMLARDA BULUNMUŞLARDIR... BÖRÜ MKA RAPORLARINDA LİDERLERİ LEGENDARY1903 KENDINE DİKKAT ET BİZE LAZIMSIN DEMİŞTİ RAPORLARI YAYINLAMADAN ÖNCE BIR HUSUSTAN DAHA BAHSEDEYİM VE BASLAYALIM ... PERİAPAKAL'A ''ÇAKAL SÜRÜLERİ'' İTHAMINDA BULUNUNCA ;BİZ ONA ''İTTİFAK RUHU DİYORUZ DEMİŞTİ ..

GELİN ŞİMDİ İTTİFAKLARININRUHUNU HEP BERABER İNCELEYELİM . . .
      .1.adaya geldik İŞGALLER FETİHLER SONRASINDA 1 2 SAAT BEKLEDİK .. ONLARIN ADADA ONLARIN OLDUGU DIYARDA GELSİNLER DİE BEKLEDİK ... 1 2 SAVAS OLDU ADADAKİ ARKADASLARINA SALDIRIRKEN SADECE İZLEDİLER ..

• 1.adaya geldik İŞGALLER FETİHLER SONRASINDA 1 2 SAAT BEKLEDİK .. ONLARIN ADADA ONLARIN OLDUGU DIYARDA GELSİNLER DİE BEKLEDİK ... 1 2 SAVAS OLDU ADADAKİ ARKADASLARINA SALDIRIRKEN SADECE İZLEDİLER ..

NEYSE DEVAM EDELİM 2.ADADAYIZ BÖBÜRLENEN LİDERLERİNİ VE İTTİFAK RUHU OLAN PERİAPAKAL'I BEKLEMEYE DEVAM ..

DİĞER ADALARDA İÇERDE KACAMAYANLARI YAKALADIK KESMEYE BASLADIK FAKAT DIŞARIDAN KİMSE GELMİYOR ...NEYSE DEDİK BARİ LİDERLERİNE GİDELİM BELKİ O ZAMAN BİR HAREKETLİLİK OLUR ÇOBAN PAŞINI KESELİM DEDİK SONUC :

HOBAAAA ARKADAŞLARI CAYIR CAYIR KESILIRKEN BİRDE NE GÖRELİM LİDER TOPUKLAMIS ... e tabi rodos vuramayınca oynayamazsınız SİZ... bana kendıne iyi bak dedın 3 ay bekledim gelmedin ben geldim kactın kendı adanda kendı arkadaslarının civarında 4 saat mesafe uzaklıgımda eseratinin resmidir bu .... gecenın 3'ünde birde o nasıl bır aşktır ki adana girdigimiz gibi tatile aldın ? ...

Ayaklar baş, başlar ayak olmuş. Yahu usta çakallar adam olmuş.!!

• GELMEYECEKLERİNİ İDRAK ETTİKTEN SONRA BİZ ''ÇAKAL'' AVINA CIKTIK .. YAKALADIGIMIZI .....

BU ADADAKİ BİRKAC CESUR ARKADASI TENZİH EDERİM .. BİKAÇ ÇAKAL YÜZÜNDEN CIKTIGIMIZ AVDA CESUR ARKADASLARADA ŞAHİT OLDUK .. CESARETLERİNDEN DOLAYI KENDİLERİNİ TEBRİK EDİYORUM ...

ŞİMDİ SİZE P y T İNTİKAM RUHUNU BELGELERIYLE İZLETELİM ...

• SES VAR GÖRÜNTÜ YOK DEDİNİZ SES CIKARDIK ŞİMŞEKLER CAKTIK MASA'NIN ALTINA SIGINDINIZ . . . ARANIZDA KAYNAKLARI KORUYAYIM DIE KORKUDAN DEPO BASANINIZ BİLE VAR :br::

ŞİMDİ ATACAGIM RAPORDA İLGİNC BİR VAKA YASADIM .. SAVAŞTAN KAÇIÇAM DİE KENDINI BANLATMAK İÇİN ÇIRPINDI RESMEN .. E BİZDE KIRMAYALIM DEDİK >ban:

• DURUR MUYUZ ASLAAA :bump: :bump: :kılıc:

ŞİMDİ DİLERSENİZ AYNI CUMLELERİ BİRDE BİZ TEKRAR EDELİM :

BANLANMIS HESAPLARINIZ DENIZE DÖKÜLEN ASKERLERİNİZ SİZE ARMAĞANIMIZDIR .. >ban: :yastik: :düello: :zuhah:

Sesimizin GÜRLÜĞÜ GÖRÜNTÜ KALİTEMİZDEN KAYNAKLIDIR .. SİZ BURDA TİYATRO OYNARSINIZ SADECE .. :cursing:

LİDERLİĞİN GELDİĞİ SON NOKTA YÜZÜNÜZ KIZARMASI GEREKIRKEN EMINIM Kİ BU KONUYLA ALAKALI PALAVRALARA VE TİYATROYA BASLAYACAKSINIZ .. AGARTTAN GP CEKİP GELİN RODOSLARINIZI ACIP GELİN BEKLİYORUZ :hayalet:

BİRKEZ DAHA AYNI LAFI YİNELEMEKTEN GURUR VE ŞEREF DUYARIM

Çakalın özgürlüğü, aslan ayağa kalkana kadardır!

SAYGILARIMLA,
      İYİ OYUNLAR ..

:tes))
    • güzel raporlar. Devamını görmek isteriz. ama sunuma -1 veriyorum :/ daha güzel sunum ile bu güzel raporları daha çarpıcı şekilde sunabilirdin :) pek özenilmemiş zaten .
      ÇOK GÜZEL RAPORLAR TB. KILICINIZ KESKİN OLSUN :kılıc:
      YARASA :tr:
    • Tebrikler güzel kardeşim, hayat koşturmacasından dolayı oyuna fazla bakamıyorum bu aralar hepiniz gp kasıp gelmişsiniz bizim haberimiz yoktu hazırlanmadık. Sizinle daha önce yaptığımız ve yendiğimiz savaştan 2 gün sonra D-A ittifağı gelip adamızı bastı savaştan yeni çıkmış bi ittifağa saldırmak ne kadar doğrudur sorarım bu yüzden mütevellit seferlerimizi durdurduk arkadan hançer yememek için. Yok çakal yok çıban başı falan yazmışsın da vereyim numaramı istediğin yerde görüşelim haddini bildireyim. burada oyun oynuyoruz nasıl canınızı acıttıysak artık sinirden ne yapacağınızı şaşırdınız 40k gp bastın doğru düzgün asker kesemeden döndün. Agartahadan ne zaman gp çekmişiz ispatlamazsan müfresin her neyse sizin seviyenize inmeyeceğim. Hadi selametle.
    • ben dedim size gelecek die :))) haber verelim dedik yerimiz belli gelin dediniz geldik vurduk had bildirdik gittik , d-a geldiyse bildireceksin, k... Oraya buraya atmaya gerek yok .. Birgün bizede bekleriz ne zaman cesaretini toplarsan biz burdayız . Haber etmesenizde olur biz sizi ölü bedenlerinizden tanırız
      :kılıc:

Bu arada daha önce yapıp yendigimiz savas derken ? Ha şu güc yetiremeyip rodos vurdugunuz savası diyosun senn pardon pardon >oley:

Hayat kosturmacası da ne hikmetse gece 3`te Ada`na geldiğim an basladı ,bastıgım gp`yi uzaktan ne de güzel izlemissin aferin :baby:

Kurt meydana cıktı av yolunu sasırdı . Sen önce Dürüst olmayı öğren daha sonra devam ederim hadi kardeş hadi :hoba:
    • Biz BÖRÜ ittifağıyla sürekli bir çatışma içinde olan bir ittifaktık.Nitekim BÖRÜ üyelerinin adasını bastığımızda savaştan yeni çıkmış olduklarını bilmiyorduk.Bize savaştan yeni çıktıklarını söylediklerinde biz de adalarında fazla durmadan çekildik zaten. Maxwell kardeşim güzel raporlar ellerinize sağlık. Legendary siz de bir başkasını suçlamayın.Sonuçta bu bir oyun ve savaşta kazanılır savaşta kaybedilir önemli olan oyundan zevk alabilmek.
    • sagolera55 wrote:

Biz BÖRÜ ittifağıyla sürekli bir çatışma içinde olan bir ittifaktık.Nitekim BÖRÜ üyelerinin adasını bastığımızda savaştan yeni çıkmış olduklarını bilmiyorduk.Bize savaştan yeni çıktıklarını söylediklerinde biz de adalarında fazla durmadan çekildik zaten. Maxwell kardeşim güzel raporlar ellerinize sağlık. Legendary siz de bir başkasını suçlamayın.Sonuçta bu bir oyun ve savaşta kazanılır savaşta kaybedilir önemli olan oyundan zevk alabilmek.
      aynen öle kardesim desteginden dolayı tesekkür ederim