Devlet-i Aliyye İttifakı'nın savaş ve yağma raporları.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• selamın aleyküm betadaki muhabbeten sonra bende sizlerin savaşlarını merak ettim şöyle bir İKİ ittifağında sayfasına göz attım.

Gerçekten güzel savaşlarınız olmuz muazzam raporlarınız var bundan ötürü İKİ ittifağıda tebrik ediyorum ...

Bunlara bakarken şöyle bir düşünce sardı beni alphadaki online sayısı ve ittifakların durumunu merak ettim açıkcası :) girip bakayım

Zordur bizimle yürümek.
    Bunu bizimle yola çıkanlar bilir; hepsi yarı yolda gittiler.
    Suç kimde?
    Biz zoru seviyoruz, onlar sevmiyor.
    Yapacak bir şey yok,
    Suçumuz var mı? Tabi ki var!
    "Zor yola, kolay kişilerle çıkmak” en büyük hatamız.

EN UZUN DENİZ SAVAŞI 36032 raund 375 gün TIKLA
  • Sen de yazma :)

yazmayın yazmayın yazarken bile sataşmak

ittifak saldırı ve savunma puanlarını herkes görüyor ve yorum yapacak kapasiteye sahip

Savunma PuanıSaldırı Puanı
    D-A 83,010,64737,055,479
    Thor56,217,79056,473,430

Sahi kaç liman savaşı kaç kara savaşı var liman savaşı açmadığımız için mi o kadar savaş oldu, belli ki o cepheler falan çok canınızı sıkıyor, küçülme olur büyüme olur rapor alınır rapor verilir her şey olur siz de forumda nerde ne yazsak diye böyle nereye ne diyeceğinizi şaşırmış halde gezinir durursunuz

Bak bu savaş raporlar alınız verilir, füzeler de kesilir bizim füzeler kesiliyor da sizinkiler kesilmiyor mu :) savaşta safta düşer, kesersin de kesilirsin de savaş bu savaş, savaş içinden görüntüler asıp asıp altına hadsiz, mahalle ağzıyla aklınıza eseni yazdınız çizdiniz kaale alan bile olmadı. Siz savaş içinden görüntü asarken dert değil biz asınca da sorun büyük, yok öyle yağma ne asacağımızı biz biliriz çekilin artık sayfadan

Bu arada en son sana mesaj 187-188 i yazmıştım ortalıktan kaybolmuştun hala oyuncu adını yazamadın, gelmiş burada konuşuyorsun.

Biz kaldığımız yerden devam ediyoruz.

ASLAN wrote:

devam eden savaslar

• Form bekcisi noir ben arkadaslar yazmasin diye yazdim yoksa senle muhattap olacak degilim rahat ol arkadasim 1 saat orse basmamis unutmus olabilir uyuya kalmis olabilir isi cikmis olabilir vs vs 1 saat orssuz savas raporunu fazla kesiyoz diye forma asacak kadar dusmussunuz :P tamam bende arkadaslara soyleyimde elemaninizin 12 saat orssuz savasti raporu astirim hadi bekcilik yapmalar arkadaslar kimse yazmasin sunla mubattap olmayin aglasin dursun buralarda :P
  • abla ne anlatmaya calisiyosun
    bunlar hala ruyaya koyun sayarak dalan insanlar:)))

unutma nekadar anlatirsan anlat karsindaki insan anladigi kadar konusur
    yani anlayamaz buraya yazan 3 hesap sahibi

burasi devlet i aliyye sayfasi degilmi bunlar laftan anlamakta neden bukar zorlaniyolar
    biri sirket sahibiyim
    digeri otel muduruyum diyor

memleketin vay haline yawww bunlar nasil buralara gelmisler yazik

ben daha bunlarin sayfasina tek cumle yazmadim insan az utanir tum ikariam zaten goruyor neyi hala anlatmaya calisiyolar .....buraya yazarak kuculdukce kuculuyolar
  • noir buraya kimse msj yazmiyacak bu msjimdan sonra ama yalan yanlis seyler yazmadiniz surece yani 4bin 5000 rand limanda rodos basacak kadar dusuncesiz degiliz basacak olsa o kadar rand uzatmayiz arkadas yanlislikla orse basayim derkene rodosa basmis bunu aciklamak icin yazdim forma asacak yazacak sey bulamayinca kosa kosa onumu astin adada kac liman bosta buyrun saldirin gunlerdir ama saldiramazsiniz hadi by :P
  • Ahıskalıya füze bulun füze tam 6 saattir füzesiz adam :) dün sabah 150 füzesi vardı akşamın 7 sinden gecenin 1 ini kadar füzesiz savaştı sayfamızda özür dilenen raporu asmışsın diğer raporlarıda assana ? Kendin hazırlayıp asmaya kapasiten yok asılmışı alıp kopyalıyorsun sen gene savaş raporu dönüştürücüsünden metin pastele buraya anlaşılır belki.
  • Teşekkürü ve tebriği sadece oyununu efendi gibi oynayanlara gönderdim üzerine alınma efsanelord, yönetime karı savaşta havlu attık bunu da üzerinize hiç alınmayın, o öyle oldu şu böyle oldu muhabbetlerinizi de aylardır yaptığınız gibi timsah gözyaşları dökerek yapmanız serbest.

Konu kilit !
  • He he noir ondan işte... Senden tebrik alamadığım için ağlayayım şimdi...
    Düne kadar Aslan ile atıp tutuyordunuz burda... Gp bitti savaşları destekliyemşyecek duruma geldiniz sonra nasıl kıvırsak diye 3 gündür bu yalanı bulmak için uğraştınız heralde... Herkezde göz var nizam var sen savaşmazsın çene çalarsın Ben savaşırım ve hakkım olduğu için konuşurum çünkü yaptığım herşey ortada...

İçinizde bir cctürk iki şuanki bilgücü 78 samimi konuştu gerisi fısssss.... Ne yaparsan yap her iki tarafta emek verdi ve kazanan THOR oldu...