Devlet-i Aliyye İttifakı'nın savaş ve yağma raporları.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Hahah biliyorum ne dualar ediyorsunuz bana bir şey olsun diye ama kötü haber bana bir şey olmadı, buralardayım Arkadaş yanlış bir şeyler falan yazmamış asmış görüntüyü, görüntüye bakan yorumunu istediği gibi yapar, orası seni ilgilendirmez, görüntü yorumu için sana gerek yok, oturup desteksiz laf salatası yapmamış, iftira atmamış... hadi kendi işine
  • Aslan kardeş Abiciklerin de bizi nimetten saymadığı için savaşıyorlar dimi gece gündüz yana döne 27 36 çağırıyorlar milleti Senle noirde gelsenizde kadro tam olsa :)) geçen savaş tatile alıp kaçan arkadaslar tam kadro burada :)

Noir sen iyimisin iftira küfür hakaret sizinkilerin işi :)
    Rapora lafım Yok övüne övüne yazdığı hoplit farkının buharlardan kaynaklandığını bilmeden burada yorum yapması :)
  • Uzatma fazla, Altında görüntü var mı var... eğer fark varsa da yoksa da bakan görüyor değil mi görüyor.

Evet oyuncu isimi belli olmayan forum hesaplarının yazdıklarını veya bu alpha forum başlığında yazılanları delil kanıt isteyince ortaya koyamayanları çok gördü alpha tok bunlara tok... Hayal aleminde yaşamaya devam edin... sen buraya öyle yazıyorsun diye öyle olmuyorsunuz.
    Bak betaya iki satır yazdınız anında çözdüler, alpha senelerdir çözdü olayı, tek olay kimse bulaşmak istemiyor uğraşılmaz sizle çünkü, hadi şimdi kendi hayal alemine ve sayfana dön, buraya da kimsye ayar çekmeye bir daha uğramayın.
  • iyonya 27,35 civarında savaş var ne olmuş oraya şehir taşındıysa :) doğrudur orada bayağı sorun yaşatıyorlar

hesap taşımaya gelince oraya hiç hesap taşımadık, kaldı ki zaten biz zaten ne 25-30 hesap taşıdık ne de oraya 25-30 şehir taşıdık

savaş bu savaş 4 farklı bölgede sürekli savaş var her iki tarafta şehirler taşıdı

ha bunu buraya böyle yazdın diye ne oldu onu çözemiyorum ayrı mesele, bu sayfaya dadandığınıza göre var yine bir sıkıntınız anlarız pek yakında

ruhsuz direkt engelleyeceksin başka yolu yok
  • Hahah diyorum ben de nerde sıkıntı var geldik işin özüne o dert mi oldu size, valla olsun dert çatlayın :) generali altınyla birlikte dostunuz varsa gelsin size de el atsın bize dert olmaz merak etmeyin
    zaten gelenleri de oyundan türlü türlü hesaplar altından garip garip mesajlarla bunaltmaya çalışıyorsunuz ama o kapılardan size ekmek çıkmaz
  • arkadaslar karsi tarafin tam 12 saat orssuz savasti raporlar mevcut belki isi var belki 15 dakika sonra bascak belki bidaki rand etki edecek o zaman bizdemi asalimm12 saat orssuz savastiniz raporlari gulunc durumdasiniz inanin arkadaslar bu sayfaya yazmayin tekrar diyorumm siz yazdikca sayfa atladikca rapor sanip seviniyolar yazmayinnn bu sayfaya kendilerini nimetten sayiyolat yazmayinnnnn suskunkurtun oldu bolgede uyeleriniz tasidiklari sehirleri sokmek icin ricada bulunuyolat bolgeden gidiyoz izin verin diye daha neyin tartismasini yapiyosunuz konu kapanmistir yazmayin burayaaaaaa
  • Bu iş senelerdir böyle inadına thor o yüzden boşa uğraşıyorsun işin aslı da daha başka

Bu sayfa açılır açılmaz yazıldı bu sayfaya ve o zamandan beri bu sayfaya yazmayın diye onlarca mesajımız mevcut

2 kere sayfayı sağolsunlar modlata yazdık temizlettik o arada asılan raporlar bile silindi sırf tartışma olmasın diye sesimiz çıkmadı

Gençler sizden yıldı bir ara rapor asmayı bıraktı

Yani siz bu sayfaya yazınca kimse sevinmiyor...

Ama senelerdir olduğu gibi

sadece siz konuşacaksınız

sizden farklı bir şey kimse yazamaz

bütün alpha bırak bütün ikariam sadece sizi dinleyecek

yoksa olmaz anında hakarete binbir yolla küfüre bel altı imalı söylemlere yalana iftiraya başvurursunuz

bu senelerdir böyle

her şeye rağmen biz forumda yazacağız ve raporlarımızı asacağız

ali kıran baş kesen çetesi
  • Hacı Ahıskalı sirküden son havanı kesene kadar rapor asmayacağız dedi, ki öyle bir raporunuz yok, gençler evet rapor asmayı bıraktı çünkü raporunuz yok.

Emre 1 saat gecikmeli örse bastı diye zil takıp oynayıp foruma asıyorsunuz.
    Hacı Gündüz 28.35 koordinatından 76.55 teki savaşa hoplit atıyor 1900 adet :) Gayreti takdire şayan :)
    600 tüfek kesilmiş hoplitsizlikten binlerce roundluk savaşta ama kuyruğu forumda dik tutmaya çalışma çabanızıda anlıyorum.

Buharlı kesim farkı asıldı akabinde 25 bin buhar devi yokmuş gibi davranıp hoplit kesim farkı diye rapor asmanıza istinaden yazıldı.
    İnsanları yanıltıcı bilgiler verirseniz asılan raporların altına doğrusu yazılır.
  • bak bakalım varmıymış rapor geri git biraz günlerce rapor asılmadığı ve benim sonrasında çıkıp üstüste yığınla rapor astığım mesajlar git geriye bul

her rapor asıldığında burada olay çıkartıyorsunuz

olmadı yok efendim ss değil yok efendim tarih yok diye orada burada karalama yapıyorsunuz kendi sayfanızda tatşhsiz onlarca rapor varken bunları yazıyorsunuz

rapor rapordur bakar yorumunu yaparsın nettir bırakın bu görüntüleri raporlara diyecek lafınız bile çok

bu görüntülere gelince

bakın bu bir oyun ve bu bir savaş uzun süreli raporların alındığı verildiği bir savaş

Gidin kendi sayfanıza bakın savaş içinden alınmış görüntüler mevcut altına yazdığınız yorumlara bir bakın

herkes her şeyi görüyor gelip burada hikaye anlatmayın

yazmayın bana da ötesini yazdırmayın