CSR_T gp indirdi

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• eseas wrote:

bugraloko wrote:

Biz bin ölür bin doğarız sen merak etme kurtserkan . Kendi hesaplarınız ile bir halt yapamazsınız anca arkadaslarınızın gelmesi lazım zaten sizin bizi yenebilmeniz için . Ona da başladınız. Serverin 4.5. si bir ittifak 4 aydır 15. bir ittifaka yeniliyor gücünden kaç kaç daha az olan bir ittifaka arkadaşlarınız gelsin kurtarsın sizi ne kadar aciz bir ittifak oldugunuzu gorebiliyorum .
      Aciz dediginiz ittifakın getirdigi hesaplar için niye bu kadar dertlendiniz? sana daha ilk saldırdıgın zaman ben hesaplar gelecek dedigimde atıp tutuyodun da şuan o atan halinden eser yok , sizin için kimseyi çagırmaya tenezzül etmedim işlerimi azalttıgım ilk fırsatta kendi hesabımı getirdim bakalım bizi ezen bu ittifak biz umursamadıgımız ugraşmadıgımız için bizi ezdiginimi sanıyormuşş yoksa gerçekten bizi eziyor muymuş görelim
      gerçekten ezip ezmedigimizi tüm üyelerinize sorarak ögrenebilirsin senin deyiminle yakalarsan askerlerimi kesersin :thumbsdown: hade öptüm arkadaşların gelince belkim güzel rakp olursunuzda ona görede bizde hesap indiririz hesap indirmeye demesin sen
    • Ya he he . Ben senin dedıgın bir şeyi takıyor muyum sence ? Bu süreç de sen neler neler söyledin de yapmadın bir hatırla . Artık senin sözüne mi inanıcaktım .Ama ilk defa bir sözünü tuttun ve hesap getirdin tabi kendin basa cıkamıcaktın ancak bu sekılde olurdu dimi :) bu serverda zaten hesabın var bir başka hesap niye getiriyorsun. Hesap getirmek nedir zaten güçlü oldugunuz halde bizden . İçi boş dışı dolu bir ittifaksızınız siz değer görmekten uzak gereksiz insan topluluğu .
    • MindLessRookie wrote:

Burda birbirinizle laf atısması yapacagınıza diplomatik yoldan bence anlaşmalı savas yaparsanız cok guzel olur hem serveri az da olsa renk gelır hemde sızın ıcın aksıyon olur oyundan heyecan alırsınız keyıf alırsınız bizde savasınızı izlerim :D
      bunalra gücen olmaz dün 3 arkadaşlarına anlaşmalı gidiyodum askerlerimin yarısı şehre girer girmez liman kapattlar bunlar sence yaparlarmı anlaşmalı savaş
    • Merhaba arkadaşlar

Bizler 2008'den beri ikariamın içinde olan oyuncularız bir ekip olarak lips serverında yer almak için başladık hem alphada olan savaş sebebi hemde özel hayataki yoğunluk sebebi ile lips serverına özen gösteremedik Anka ittifakının saldırılarıda bu çerçevede oldu. Bizde karşılamama istedikleri gibi eğlenmelerine müsaade ettik.

bizim oyun tecrübemiz sabittir GP getircek olsak Alphada hali hazırda gplerimiz mevcut getirirdik Alphada oynayan arkadaşlarınız varsa size oradaki gpler hakkında bilgi versin.

Bu kadar dertlenmezi anlıyoruz :)
      Sherlock Holmes
      "Komşusu tokken yatan Züğürt değildir"
    • Ne yoğunlugundan bahsediyorsun Allah askına . 2008 den beri oynuyorsun 4 ay boyunca işin gücün var bir serverda . 70 kişilik ittifak 90k general basamıyor mu gelip karsımıza cıkamıyor mu ? Sende eseas ve kurtserkan gibi boş muhabebt yapıyorsun .
    • bugraloko wrote:

Ne yoğunlugundan bahsediyorsun Allah askına . 2008 den beri oynuyorsun 4 ay boyunca işin gücün var bir serverda . 70 kişilik ittifak 90k general basamıyor mu gelip karsımıza cıkamıyor mu ? Sende eseas ve kurtserkan gibi boş muhabebt yapıyorsun .

Alphada ki savaş, Aöf sınavları, iş hayatı, kpss gibi

bizlerin oyundan başka işlerimizde var:)
      Sherlock Holmes
      "Komşusu tokken yatan Züğürt değildir"
    • ben seni güzelce uyardım zamanında yapmayacam hesap getirmeyecem gözüyle baktıgın için umursamadın şimdi hesabı getirincede gözün yemedi burda takmıyorum dedigin adamın hesabı için dil döküyosun arkadaşınla

bugraloko wrote:

Hepiniz değil aranız da saglamları var onlarıda kandırıyorsunuz .
      aramızda kandırdıgımız saglamlar varsa hangi konuda kandırdıgımızı yazda kanmasınlar yada siz kendinizi kandırmayı bırakın diyeyim ve barbaros getirin istediginiz kadar hesap, benim için hava hoş serverda sıralama ne kadar hızlı yükselirse gelecek hesaplarımızın içi o kadar fazla dolar ve bulursam keserim bulamazsam sizin 6 7 kişi yaptıgınızı ben tek başıma yaptım diye alır raporları asarım foruma olur biter ama benden farkınız şu olur siz asker kaçırıyor korkak dediginiz adamın yaptıgını kendiniz yapıp ne oldugunuzu göstermiş olursunuz

bu serverda bir çok arkdaşın başka serverlarda altını gp si var eminim ve lazım oldugunda getirebilirler ve getireceklerdirde ben oynamak için hesap getirdim ve lazım olduguna kanaat getirirsem depoda getiririm altında getiririm sonuçta parasını siz vermiyosunuzki getirdigimi ve getireceklerimizi yargılama cüretinde bulunuyosunuz ... varsa getirin kurallar belli oyunun verdigi avantajlar belli kullanın he yoksada elinizden geleni yapın bu kadar basit sonuçta ben sizinle anlaşmadım gp getirmeyecem sizinle böyle ugraşacam diye aksine size söyledim müsait oldugum zaman ilk fırsatta hesabımı getiririm diye o zaman umursamadınız he he deyip geçtinizde şimdi ne degişti
    • MindLessRookie wrote:

Burda birbirinizle laf atısması yapacagınıza diplomatik yoldan bence anlaşmalı savas yaparsanız cok guzel olur hem serveri az da olsa renk gelır hemde sızın ıcın aksıyon olur oyundan heyecan alırsınız keyıf alırsınız bizde savasınızı izlerim :D
      tutturmusunuz bır anlasmalı savas
      zaten anlasma yapılabılecek kadar muhabbet osa savas olmaz
      anlasamadıklerımızla savasıyoruz
      bu herkez ıcın gecerlı
      sondemo
    • slowe wrote:

MindLessRookie wrote:

tutturmusunuz bır anlasmalı savaszaten anlasma yapılabılecek kadar muhabbet osa savas olmaz
      anlasamadıklerımızla savasıyoruz
      bu herkez ıcın gecerlı
      şuan na kadar en mantıklı cevap sizden geldi
    • barbaraos08 wrote:

MindLessRookie wrote:

bunalra gücen olmaz dün 3 arkadaşlarına anlaşmalı gidiyodum askerlerimin yarısı şehre girer girmez liman kapattlar bunlar sence yaparlarmı anlaşmalı savaş
      Yapılır anlasmalı adı ustunde dıplomatık yollarla konusulur sartlar anlasılır foruma ılan verılır tarihi belli olur ada belli olur o tarıhe kadar 2 tarafta bırbırıne dalmazlar... Böyle burda yazmakla kozlarınızı paylasamazsınız
    • MindLessRookie wrote:

barbaraos08 wrote:

MindLessRookie wrote:

Yapılır anlasmalı adı ustunde dıplomatık yollarla konusulur sartlar anlasılır foruma ılan verılır tarihi belli olur ada belli olur o tarıhe kadar 2 tarafta bırbırıne dalmazlar... Böyle burda yazmakla kozlarınızı paylasamazsınız
      bunlara şartlar eşit olunca savaşalım desem bile yanaşmazlar çünkü ittifakları arasında üyeler varmı yokmu belli degil
    • Hahahaha şartlar o zamanlar eşitti bizim gözümüzde eseas bey . Şimdi fazladan +1 100 k lık hesabınız var . Şartları bozdunuz . Biz savaşıcaz o hesapla askerimiz filomuz olucek sizde kendi üyeleriniz ile gelicek kaymagını yiceksınız.sakdşksapdla. Güzel plan . İstedigin kadar yaz foruma seni takan olmucak gözüken köy klavuz istemez herkes sizin en odlguunuzun farkında daha fazla kendinizi yüceltmeye calısmayın hepsi boş çaba
    • dostlarımız gelsede onlar sizi kaale almaz , siz kayle alıp almayacagınızı düşünmeyin boşa, gene angaryayla lider general ve diplomat olarak bizler ilgileniriz dostlarımızı yormayız

oyunda şartlar eşit olsun diye birşey olmaz üstünlük kurmak için çabalanır ve biz kendimizi yüceltmiyoruz başlıgı açan arkadaşın yapıyor bizim yerimize bunu
    • Diplomasi dilini gereken yerde kullanırım sizin için o safayı çoktan geçtik . Bizden güç olarak zaten güçlüydünüz ona rağmen başka serverdan general getirdiniz doğru mu bu . Arkadaşlarınızı yormucaksanız çıkarın ittifakdan gereği yok o zaman ittifak da kalmalarının.