CSR_T gp indirdi

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• eseas wrote:

barbaraos08 wrote:

eseas şunu diyeyim oki okadar yüreklisin kendi taşımadıgın hesapla gel de görüşelim
      işlerim yogun diye bakamadıgım gelişmemiş hesapla gelmemi niye istiyosun, getirdigim hesapta benim 0 dan açıp geliştirdigim bir hesap he sadece farklı bi serverda geliştirmiştim yani ikiside benim hesabım istedigimlede gelirim ve anlamadıgım nokta hesabı getirecegim dedigimde getir sıkıntı yok vb. konuşuyordun hesap gelince tasalanmana sebep olan ne ? ben uyarmadım mı seni ve arkadaşlarını devam ederseniz hesaplar geldiginde sizin tepenize indirir ve indirtirim dedigimde kuru laf mı sandınız yahu
      zaten başka türlü bişe yapamadınız 6. sıradaki ittifak lideri ve genareli olarak rezil oldunuz adanızda kamp kurduk şehirlerinizden çıkmadık çogu üyenize saldırı attık bunları yapan 16.ittifak ANKA sen zaten tavrınıbaşka serverlardan hesp taşıyarak yaparsın genarel puanında 3.sunuz benim halim belli emegile 15kgp ile buradayım sende azcık adam olda aşıdıgın hesabı bırak casr_t üyeleriyle gel yiyorsa oda tabi
    • üslubumu bozmam eglenmeye bakarım oyun bu diyen sendin şimdi ne degişti
      6.sıradaki ittifakın lideride generalide işleriyle güçleriyle ugraşan adamlar yogun oldukları dönem adalarına geldiniz ettiniz oyun bu yaparsınız sıkıntı degil biz müsait olunca bizde size yaparız buda olur oyun sonuçta he ama oyunun kurallarına uyarım kurallar dahilinde istedigim gibi gp de taşırım hesapta yapabiliyorsan sende yaparsın yapamıyorsan seni uyardıgım halde kafa tutmaya devam etmeseydin hesaplar gelecek dedigimde verdiginiz tepkiyi hatırlıyoruz gelsin ne olurki diyordunuz ee gelince ne oldu ki diyoruz bizde size şimdi ve daha sadece 1 tane geldi oda depo bile degil , depo olaydı napacaktın acaba
      Oyunun kurallarına uyuyorum kurallar dahilinde istedigim hesapla gelirim ve adamlık nedir biliyor musun ben 7 8 kişi saldırdıgınızda askerimi kaçıra kaçıra sizden rapor aldıgımda bana korkak diyordunuz ya şimdi biz geldigimizde korkaklık olarak gördügünüz şeyi yapmamaktır... tükürdügünü yalamamaktır
    • eseas wrote:

üslubumu bozmam eglenmeye bakarım oyun bu diyen sendin şimdi ne degişti
      6.sıradaki ittifakın lideride generalide işleriyle güçleriyle ugraşan adamlar yogun oldukları dönem adalarına geldiniz ettiniz oyun bu yaparsınız sıkıntı degil biz müsait olunca bizde size yaparız buda olur oyun sonuçta he ama oyunun kurallarına uyarım kurallar dahilinde istedigim gibi gp de taşırım hesapta yapabiliyorsan sende yaparsın yapamıyorsan seni uyardıgım halde kafa tutmaya devam etmeseydin hesaplar gelecek dedigimde verdiginiz tepkiyi hatırlıyoruz gelsin ne olurki diyordunuz ee gelince ne oldu ki diyoruz bizde size şimdi ve daha sadece 1 tane geldi oda depo bile degil , depo olaydı napacaktın acaba
      Oyunun kurallarına uyuyorum kurallar dahilinde istedigim hesapla gelirim ve adamlık nedir biliyor musun ben 7 8 kişi saldırdıgınızda askerimi kaçıra kaçıra sizden rapor aldıgımda bana korkak diyordunuz ya şimdi biz geldigimizde korkaklık olarak gördügünüz şeyi yapmamaktır... tükürdügünü yalamamaktır
      peki depo bile degilhe bakalım neler yapacan buyur gel bakalım taşıdıgın hesapla artislikdeyapabilirsin serbert çünkü 8-9 kişi diyorsnya inttifagında 70 kişi vardı nerdeydi üyelerin
    • algı oluşturmuyorum üyelerinize diyebilirdiniz bir gece operasyon yapacaz diye ama üyelerinizden ayrı sınız bildigin tarlasınız tarla şimdi yapacagın ne biliyomusun buldugun askerleri kes bulamadıklarınada güle güle de eseas durumlarıilerki zamanda eşitliyecem ben ozaman görüşecez tekrardan bakalım 100k gpnıyla artıslik yapmak nasıl oluyor ares gibisiniz sizde başka bişe degil
    • Şartlar eşit değilken ittifakınız 70 kişiydi generaliniz 200kydı . Şimdi generaliniz 300k . Bizim generalimiz 94k . Zaten üstün vaziyetteyken 100k daha general çekmek acizliktir . Şartlar eşit oldugunda gelin yoksa sizin ile savaşmıcaz.
    • Uzun zamandır sizin ile savaştayız , 10-15 k general ile adanızı kapadık . 70 kişilik ittifak 200k genral vs 100k general .Bahane arkadaşlarımızın işi vardı yesinler öyle işi. Ulan hepiniz aynı köyde mi yasıyorsunuz bu nasıl iş. Ortak bir şirketiniz mi var . 100k general tasıdınız ya herkesin işi gücü bitti şu an :) Ne kadar da cesur bir klansınız siz öyle . Boş muhabbet hepsi .
    • barbaraos08 wrote:

algı oluşturmuyorum üyelerinize diyebilirdiniz bir gece operasyon yapacaz diye ama üyelerinizden ayrı sınız bildigin tarlasınız tarla şimdi yapacagın ne biliyomusun buldugun askerleri kes bulamadıklarınada güle güle de eseas durumlarıilerki zamanda eşitliyecem ben ozaman görüşecez tekrardan bakalım 100k gpnıyla artıslik yapmak nasıl oluyor ares gibisiniz sizde başka bişe degil
      benimle şartları eşitlediginde server dahada gelişmiş olur ve gelen gp nin sonuna fazladan bir adet 0 daha koyarak getirebilme imkanımız olmuş olur ve gene şartlar eşit olmaz o zamanda gene aynı sözleri eder durursunuz

bugraloko wrote:

Şartlar eşit değilken ittifakınız 70 kişiydi generaliniz 200kydı . Şimdi generaliniz 300k . Bizim generalimiz 94k . Zaten üstün vaziyetteyken 100k daha general çekmek acizliktir . Şartlar eşit oldugunda gelin yoksa sizin ile savaşmıcaz.
      Sana bunları yapacagımı söyledigimde yap bişey olmaz diyen sendin şimdi yaptıgımda ben aciz olmuyorum, başta laf edip yap dediginde ben yaptıgım zaman burda laf etmenle sen acziyetini ortaya koyuyorsun
      15k gp ile geldiginizde bende 6 k gp vardı başka kimsede gp yoktu ben askerlerimi kaçırdım kaçırırkende birkaç arkadaşınızı bir güzel kestim siz korkak dediniz sizin demenizle ben korkak olmadım ama siz korkak diyipde ben karşınıza çıktıgımda kaçtıgınızda korkaklıgınızı ispat edeceksiniz söylediginiz sözleri yapmaya gelince ortaya koydugunuz tavırlarla ne oldugunuzu belli edeceksiniz

ittifakı savaşlarda general yönetir ee general yogunken bakamayıp üstüne birde organize olacaz hadi toplanın mı diyecek bumudur yani? Bak şimdi arkdaşlarımı yormama gerek kalmadı zaten geliştiremedigim bir hesaba saldırıp askerlerini bile yakalayıp kesmeyi beceremeyen buralardan korktu askeri kaçırdı diye ortadaki stratejiyi bile anlayamayan sizler için dostlarımı yormama gerek yok zamanı gelince yapacagımı yaparım sana dedigimde görürüz demeyi biliyodun , zamanı geliyo yapacaklarımızı yapmaya başlayacaz ama şunu söyleyeyim 100 bincik gp için bu kadar tantana yaptıysanız siz forumda daha çok yatıp kalkarsınız

Karşıma çıkarsanız çıkarsınız çıkmazsanızda sizin 7 8 kişi benim şehirlerime ancak yapabildiginiz ben tek başıma hepinize yapar foruma asarım olur biter
    • bugraloko wrote:

Vakti olmayan oyun ile ilgilenemeyen adam her gün oyuna girip arkadasları ile sohbet edebiliyor ama Şu an hepiniz online siniz neden hesap getirdiniz .Bütün söylediklerin birbiri ile çelişiyor eseas.
      oyun oynamak savaşmak ugraş gerektirir sohbet ise boş vakitlerde yapılabilir yada iş aralarında yapılabilir
      iş yogunlugum azaldıgı zaman hesabı getirmiş olma ihtimalim vardır belki ne dersin ? dönem dönem yogunlaşsakta her zaman 7/24 çalışmıyoruz sonuçta
    • siz bizi yenerek ego yukseltmeye mi calisiyonuz siz bizim gozumuz de ittifakta degilsiniz oyuncuda degilsiniz. Isimleriniz bizde yazili sizden bi kac arkadasa da soylemistim isler nedeniyle bakmiyacaz diye bos sehirlere girip dolasip gittiniz. Bundan sonra hesaplarla ilgilenicez. Benim aklimdaki isimler bu serverda daha da oyun oynayamayacak bunu bilin. Anka ittifaki bu serverda yok sayilacak bir ittifak ama isim olarakta silineceksiniz. Biraz görgulu olsaniz biraz savasci olsaniz 3 kirusluk galibiyetlerle sevinmezdiniz
    • kurtserkan wrote:

siz bizi yenerek ego yukseltmeye mi calisiyonuz siz bizim gozumuz de ittifakta degilsiniz oyuncuda degilsiniz. Isimleriniz bizde yazili sizden bi kac arkadasa da soylemistim isler nedeniyle bakmiyacaz diye bos sehirlere girip dolasip gittiniz. Bundan sonra hesaplarla ilgilenicez. Benim aklimdaki isimler bu serverda daha da oyun oynayamayacak bunu bilin. Anka ittifaki bu serverda yok sayilacak bir ittifak ama isim olarakta silineceksiniz. Biraz görgulu olsaniz biraz savasci olsaniz 3 kirusluk galibiyetlerle sevinmezdiniz
      sizin ittifak olamdıgınızı herkes bilirken üyelerinize saldırı gelirken hangisini korudunuz şimdiye kadar görücez şimdi ne ler yapacaksınız 100k gp nıyla kendizi üstün sanmayın 100bincik sonuçta :bet:
    • kurtserkan wrote:

hesapla sizin icin degil gencler bu kadar korkmayin. Size ölumuz de yeter. :):)2 ay icinde 7 8 arkadasimiz lipse gelicek ama simdiden bilin mi sizin icin degil ya da sizin icin getirdigimizi dusunun de biraz kendinizi bir halt sanin
      genarelin farklı diyor sen farklı diyorsun bakalım haliniz ne olcak bir kaç arkadaşınız gesinde bari tarla olmaktan kurtarsın sizi :zuhah: :zuhah:
    • Biz bin ölür bin doğarız sen merak etme kurtserkan . Kendi hesaplarınız ile bir halt yapamazsınız anca arkadaslarınızın gelmesi lazım zaten sizin bizi yenebilmeniz için . Ona da başladınız. Serverin 4.5. si bir ittifak 4 aydır 15. bir ittifaka yeniliyor gücünden kaç kaç daha az olan bir ittifaka arkadaşlarınız gelsin kurtarsın sizi ne kadar aciz bir ittifak oldugunuzu gorebiliyorum .
    • Hesap bizim için degıl ha , hahahahahahahahaodjsadşoakdkaslda,sşdasda. Kardeşim eseasın yazdıgı şeyi atalım istersen sana 2 hafta once gp li hesap getirecegini söylemişti. Hesap bizim için degıl tam da bizim merkez adalardan birinin ortasına düşmüş . Alalalalh . Çelişki çelişki . Boş muhabbet işiniz gücünüz.
    • bugraloko wrote:

Biz bin ölür bin doğarız sen merak etme kurtserkan . Kendi hesaplarınız ile bir halt yapamazsınız anca arkadaslarınızın gelmesi lazım zaten sizin bizi yenebilmeniz için . Ona da başladınız. Serverin 4.5. si bir ittifak 4 aydır 15. bir ittifaka yeniliyor gücünden kaç kaç daha az olan bir ittifaka arkadaşlarınız gelsin kurtarsın sizi ne kadar aciz bir ittifak oldugunuzu gorebiliyorum .
      Aciz dediginiz ittifakın getirdigi hesaplar için niye bu kadar dertlendiniz? sana daha ilk saldırdıgın zaman ben hesaplar gelecek dedigimde atıp tutuyodun da şuan o atan halinden eser yok , sizin için kimseyi çagırmaya tenezzül etmedim işlerimi azalttıgım ilk fırsatta kendi hesabımı getirdim bakalım bizi ezen bu ittifak biz umursamadıgımız ugraşmadıgımız için bizi ezdiginimi sanıyormuşş yoksa gerçekten bizi eziyor muymuş görelim
    • bugraloko wrote:

Hesap bizim için degıl ha , hahahahahahahahaodjsadşoakdkaslda,sşdasda. Kardeşim eseasın yazdıgı şeyi atalım istersen sana 2 hafta once gp li hesap getirecegini söylemişti. Hesap bizim için degıl tam da bizim merkez adalardan birinin ortasına düşmüş . Alalalalh . Çelişki çelişki . Boş muhabbet işiniz gücünüz.
      hesap sizin için degil oynayacagım o hesapla ve içerisindeki gp yi sizin üstünzde kullanacam... istersem başkası üstünde kullanırım istersem size saldırırım hesap benim kullanma insiyatifide benim hadi bu kadar yazışma yeter dahasını oyundan görelim gösterelim