CSR_T gp indirdi

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Merhaba ; oyundan birazcık anlayan ve o hesaba bakan herkes oynanmak için getirilmiş bir hesap oldugunu anlayabilir boşuna yönlendirme yapmaya çalışma hesabı getirdigim serverda sırf kendime ait boşta milyon milyon gp varken birlikte geldigim ittifak arkadaşlarımın elindeki milyon milyon gp ler varken ben 100 k mı indirirdim gp indirmiş olsam, oyununuza devam edin getirdigim/getirdigimiz ilk hesap ama son olmaz emin ol ve getirmeye devam ettigimiz zaman servera gerçekten gp indirdigimiz zaman anlarsınız onun için algı çabalarına girmene gerek yok hadi kolay gelsin
    • kardesim sizi bi gram onemsedigimiz yok. Planlarimizda yoksunuz bile. Bize rakip olucak capta da degilsiniz oyuna karsi ilgisiz kaldik kendinizi kral ilan ettiniz. Sizin ittide kileri 2 3 kisi alicak guvteyiz. Tek fark vardi oyuna bakmadik adamiza geldiniz umursamadik bile oyuna vakit ayirmaya basliycaz ilk dksinda aglamaya basliyacaksiniz. Merak etmeyin kasintiya cözümumuz var
    • peki serkancım 2-3kişi bizim ittifak alıcaksaydı eger bu yeni hesabınızım bizim üzüm adasına sömü neden o 2-3 kişi yapamadı 100k gp la yapıcaksınız yani oynamak için 100k gp getiren arkadaş ittifak olarak kaçıncısınız biz 15.yiz ya siz aradaki fara bir bak istersen :hoba:
    • 2 3 arkadaşımızı yormaya gerek yok diye düşünüyoruzdur belkide..
      Yukarıda dedigimi tekrarlayayım oyunu biraz bilipde gelen hesaba bakan herkes gp için degil oynamak için getirildigini anlar...Böyle başlık açarak eline birşey geçmez
      Daha fazla tartışmaya laf atmaya gerek yok hadi kolay gelsin şimdiden size
    • ancak şimdi mi başaçıkabilirim , güldürüyosun beni hesabımın puan ilerleme durumuna bakabilirsen biryerlerden sadece arkadaşlarımla konuşmak için girdigimi hesabı geliştirmedigimi anlarsın
      böyle uzar gider sen söylersin ben söylerim uzayıp gider ve buna gerek yok 100 k gp dedigin hiçbirşey degil benim ordumu kovalayan 10 kişiydiniz ordumu tekrar kovalayacagınızdan ve bana kaçıyorsun ordunu kaçırıyorsun dediginizi hatırlayıp askerlerinizi kaçırmayacagınızdan eminim ...
    • kurtserkan wrote:

kardes merak etme gelen hesap sizin icin gelmedi serverda tasima yapiliyor arkadaslari getiriyoz bizde. Sizin capiniz kac ki sizin icin hesap getirelim 3 4 ile kesilebilecek bir ittifaksiniz. Cok sicak kanli olmayin ilk darbede dagilirsiniz sonra :):)
      bunu diyorsun he bende ensesin ittifagınızın ortasına hesa taşıyacam dedigi msjı duruyor şimdiye kadar dagıtamayıp taşıdıgınız gp dagıtırsınız belkim :hayalet: :hayalet:
    • Eee dursun hesap taşıyacam dedim hesap taşıdım gp hesabı taşıyacam dersem gp de taşırım ama sıfırları bu kadar az olmaz gp nin
      Benim askerlerimi kaçırıp 10 kişiye karşı savaşmadıgım zamanda söylediginiz lafı ben ve dostlarım adalarınıza geldigimizde kendinize söyletmeyeceginizi umuyorum
      insan hem küçük görüp laf söyleyip hemde sonra tükürdügünü yalamamalı bizce bakalım sizcede öylemi
    • şuan durumlar eşitmi sanıyorsun hiç bir zamanda eşit olmadı ki oyun başından beri ittifak olarak üstünsünüz hade bu gp olmadan geinde görelim ben sizin dün akşam gördüm bazı arkadaşlarınızın ne kadar cesaretli oldugunu 3 e tek anlaşmalıs avaş yapacaktım batım dahil olmuşsunuz o şavaşa limanı kapatmıyacak oldugunuz şehrin korkudan kapattınız anlaşmalı başlamıştı o savaş
    • Bu ittifakın generali benim üye arkadaşlarımın düşüncelerine kıymet verir degerlendiririm ancak anlaşmaya yahut müdahaleye ben karar veririm, benimle mi anlaştınız savaş yaparken laf söylerken yahut işimiz gücümüz yogunken saldırırken karşılık verirlermi diye hesap etmedinizmi bilemem ama bunlar sizin sorununuz bizlerin degil biz kurallar dahilinde ilk 50 sınırına girmeden hesap getirdik getirdigimiz hesabın içerisindeki envanteride kendi insiyatifimize göre istedigimiz alanda kullanacagız
      madem şartlar eşit degildi olmayacakta diyecektiniz baştan taşın agırlıgını hesap edip elinizi altına öyle soksaydınız şimdi kaldırabilirseniz kaldırırsınız kaldıramazda eliniz parçalanırsa zerrece umrumuzda olmaz ...Getirdigimiz ilk hesap daha niceleride zamanını bekliyor aceleye lüzum yok varsa hesabınız getirin yoksa getirene laf etmeyi bırakın elinizdekilerle idare edin diyip konuyu noktalayayım
    • eseas wrote:

Bu ittifakın generali benim üye arkadaşlarımın düşüncelerine kıymet verir degerlendiririm ancak anlaşmaya yahut müdahaleye ben karar veririm, benimle mi anlaştınız savaş yaparken laf söylerken yahut işimiz gücümüz yogunken saldırırken karşılık verirlermi diye hesap etmedinizmi bilemem ama bunlar sizin sorununuz bizlerin degil biz kurallar dahilinde ilk 50 sınırına girmeden hesap getirdik getirdigimiz hesabın içerisindeki envanteride kendi insiyatifimize göre istedigimiz alanda kullanacagız
      madem şartlar eşit degildi olmayacakta diyecektiniz baştan taşın agırlıgını hesap edip elinizi altına öyle soksaydınız şimdi kaldırabilirseniz kaldırırsınız kaldıramazda eliniz parçalanırsa zerrece umrumuzda olmaz ...Getirdigimiz ilk hesap daha niceleride zamanını bekliyor aceleye lüzum yok varsa hesabınız getirin yoksa getirene laf etmeyi bırakın elinizdekilerle idare edin diyip konuyu noktalayayım
      niye zaten bizden üstün bir ittifakken neden ezmediniz onu merak ediyom şimdi mi ezeceksiniz
    • barbaraos08 wrote:

niye zaten bizden üstün bir ittifakken neden ezmediniz onu merak ediyom şimdi mi ezeceksiniz
      madem sizden üstün ittifakız niye durduk yerde saldırmaya başladınız , ben o zamanda söyledim işim gücüm var diger arkadaşlarda yogun ama elbet vaktimiz olur işler azalır o zaman iadesini yaparız diye şimdide vaktimiz yok ama sizin için bişeyler yapmaya çalışacagız
    • barbaraos08 wrote:

eseas şunu diyeyim oki okadar yüreklisin kendi taşımadıgın hesapla gel de görüşelim
      işlerim yogun diye bakamadıgım gelişmemiş hesapla gelmemi niye istiyosun, getirdigim hesapta benim 0 dan açıp geliştirdigim bir hesap he sadece farklı bi serverda geliştirmiştim yani ikiside benim hesabım istedigimlede gelirim ve anlamadıgım nokta hesabı getirecegim dedigimde getir sıkıntı yok vb. konuşuyordun hesap gelince tasalanmana sebep olan ne ? ben uyarmadım mı seni ve arkadaşlarını devam ederseniz hesaplar geldiginde sizin tepenize indirir ve indirtirim dedigimde kuru laf mı sandınız yahu