THOR İttifakının Savaş ve Yağma Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• bak efsane komutan
      1.benim haberim olmadan geldin
      2.ben askerleri gönderince dedinki daha yağma atacaktım fakat topçu getirmeyi unuttum bekle dedin ben adaya girince kaçtın. Dedinki benim işlerim var tatile alacam.
      Bende limanlarımı kurtardım.
      Sonra senin diğer hesabın olan Muratkinq e yağmaya çıktım ne yaptın önce o hesabın limanı aldım ve yağmaya yola çıktım hesapların hepsini tatile o zaman aldın.
      Ama kingtunahan hesabın tatilde değil.
      Sen varya yağma atamayacağını anlayınca topukladın kısacası :D
      Sonra hesabı tatile alıyorum dedin.
      Madem tatile alacaktın niye habersiz geldin.
      Geleni karşılarız ama sen kaçtın olay bu.
      Burda algı yapan sensin
      O astığın raporlara gelince ben her şehirde 1 kürek botu bırakırım sende gemi kesmiş gibi sadece liman alma kısmını aşmışsın :D :D
    • Timci wrote:

bak efsane komutan
      2.ben askerleri gönderince dedinki daha yağma atacaktım fakat topçu getirmeyi unuttum bekle dedin ben adaya girince kaçtın. Dedinki benim işlerim var tatile alacam.
      Sonra senin diğer hesabın olan Muratkinq e yağmaya çıktım ne yaptın önce o hesabın limanı aldım ve yağmaya yola çıktım hesapların hepsini tatile o zaman aldın.
      Burda algı yapan sensin
      O astığın raporlara gelince ben her şehirde 1 kürek botu bırakırım sende gemi kesmiş gibi sadece liman alma kısmını aşmışsın :D :D
      Sen 3 şahmerdan kestiğin raporu asmasan bunları asmazdım bu 1 ikinci kingtunahanda kaynak zaten yok tatile almanın önemide yok, habersiz gelmişim öyle mi sen ne yaptın ? Doğru yağma atıp gidecektim ben oraya geleli 1 saatten fazla oldu sen mesaj yazmakla meşguldün bırak bu işleri elindeki gp azdı kestirmek istemedin.
      Ülkemizi yıkacaklarmış, yakacaklarmış, böleceklermiş. Kaygılanmayın, hepsini gömecek kadar toprağımız var...

"Bize "Türk Milleti" derler, bunu öğreneceksiniz."
    • Efsane Komutan wrote:

Timci wrote:

bak efsane komutan
      Burda algı yapan sensin
      Sen 3 şahmerdan kestiğin raporu asmasan bunları asmazdım bu 1 ikinci kingtunahanda kaynak zaten yok tatile almanın önemide yok, habersiz gelmişim öyle mi sen ne yaptın ? Doğru yağma atıp gidecektim ben oraya geleli 1 saatten fazla oldu sen mesaj yazmakla meşguldün bırak bu işleri elindeki gp azdı kestirmek istemedin.
      habersiz geldin bunda sıkıntı yok ben cumadayken yola çıkmışsın.
      Cuma namazına giderken farkettim cuma namazını kıldıktan sonra gerekeni yaptım kaçtın.
      Kestirmek istemedimmi sen kaçtın askerini çekip giden kim.
      Yağma atamadan kaçmak böyle bişey sanırım.
      Geçenki gibi 15 gün daha tatile kaç :D
    • Timci wrote:

Efsane Komutan wrote:

Timci wrote:

bak efsane komutan
      Burda algı yapan sensin
      habersiz geldin bunda sıkıntı yok ben cumadayken yola çıkmışsın.Cuma namazına giderken farkettim cuma namazını kıldıktan sonra gerekeni yaptım kaçtın.
      Kestirmek istemedimmi sen kaçtın askerini çekip giden kim.
      Yağma atamadan kaçmak böyle bişey sanırım.
      Geçenki gibi 15 gün daha tatile kaç :D
      Ben tatile senin için mi kaçtım, sen kendini çok büyütüyorsun timci sağdan soldan gp dilenip toplayıp toplayıp geliyorsun 100 m altın stokuda yaptın kendim kastım dersin sen onada ya da amb ile aldım dersin bırak bu işleri tüccarda en yüksek sıralara çıktın sonra bana KALE ittifakından gp aldın dedin aldığım gp 10 k senin bana getirdiğin toplamda 200 k ve üzeriydi bırak bu işleri yalanı dolanı bırak.
      Ülkemizi yıkacaklarmış, yakacaklarmış, böleceklermiş. Kaygılanmayın, hepsini gömecek kadar toprağımız var...

• Timci wrote:

sen bana şimdi dün geldin 7k gp vardı ama geri kaçtın :))
      Kardeş savaş kaçma :D
      Daha yazmıycam benim çoluk çocukla işim olmaz hadi.
      İyi tatiller
      Daha yazmamana sevindim çünkü boş yapıyorsun elinde deniz birimin yoktu seni o adaya sokmazdım, havan topu olsaydı yağmamıda yapardım ama geri çektim sen o sırada kırmızı lambayı yaktın demek k, beni bekliyor muşsun, sana tekrar diyorum forumda beni tahrik etme raporun varsa elinde as as geç, senin yaptığın gibi boş yapsam bende 100 m altın aldığını gp aldığını yazar çizerdim, ilk tatile atma nedenim uyuyacaktım başı boş bırakmak istemedim, düzenli birimde kalmamıştı olanıda sana kestirmek istedim farkettinse geri çekmedim, deniz biriminde seni kesiyordum 3-4 raund daha dursan çekmeseydın, bende timci kaçtı diyimi ? Sana tekrar tekrar söylüyorum beni tahrik etme raporunu as geç hoşuna gidiyor biliyorum ama yapma, dün bana kalp kırmaya gerek yok vs oyun bu ufak tefek atışmalar olur dediğin gibi uysal ve samimi ol mert ol. Hadi selametle sanada iyi tatiller.

• Dün akşam casus bildirimleri gelince anladımki bu gece ziyaret olacağı bende ufaktan basımlara başladım :))

Süpernova gece benim adalara gelip yağma atıp gitmiş sabah girdiğimde çıkan askerleri geldiği adaya yolladım öğlene doğru baktığımda tekrardan 2. kez adaya işgal edip yağma yaparken karşıladım :)

şehirleri yoklayışı aşağıdaki sslerde

Daha sonra savunmada asker olduğunu görünce yükleniyor biraz

Bu sırada ben geldiği şehri abluka ve işgali kaldırmak için saldırdığımda üsteki ss deki savaştan çekilip geldiği sömü korumaya alıyor.

Geldiği şehrin resmi

Buradaki ss dede savaşın sonucu bizim için kesmesi ilginç ve zor oldu parça parça asker toplayıp kesmek bayağı yorsa da güzel bir savaştı kendisini tebrik eder iyi oyunlar dilerim..

Sherlock Holmes
      "Komşusu tokken yatan Züğürt değildir"
    • Rodos oyunun bir parçasıdır.Kullanana niye yaptın denilmez.Ancak önce kullanıp sonra karşısındaki kullanınca gelip foruma asılırsa bunun adına bişey denir ama burda yazamam.Önce dürüst olucaksın sonra istediğin kadar konuşacaksın.

Not:İsteyen D-A sayfası 5.mesaja bakarak tarih ve saati karşılaştırabilir.
      Saygılar.