Ve tekrar silindim

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ve tekrar silindim

Ve tekrar engellendim yine ve yeniden :kilit:

Ama sorun değil tekrar bir hesap açtım yine ve yeniden :düello:

Sevgili ikariam oyuncularının huzurunda hangi gerekçe ile forumdan engellendiğimi sormam acaba beni tekrar silmenize neden olur mu? :banned:

buyrun bu sefer silmemişler mesajımı sadece oluşturduğum kullanıcıyı engellemişler :bumpcu:

Evet sevgili forum üyeleri, ikariam oyuncuları lütfen sizler de görüşlerinizi aktarınız burada kurallar mı esas alınıyor yoksa yoksa bilemedim yazsam mı acaba

neyse nasıl olsa yine engelleyecekler yazıyorum o zaman keyiflerine göre mi takılıyorlar

hatta sempatik olmak adına ikonlar ile aktarayım

yöneticiler tarafından istenmeyen = :mafia:
      yöneticiler tarafından arzu edilen= :sukur:
    • konunun başka yerlere çekilmeden ve de tamamen bir oyuncu olarak merakım ile (her bir yayınlanmış kuralı bu silinme süreçlerinde tek tek inceledim ama bulamadım) şu soruları gündemde tutmak istiyorum

Zira bu başlık forumda açılmış olan yardım ve sorular başlığında her ikisini de hem teorik hem de pratik olarak kapsamaktadır.

1. COMA'nın eylemlerini ve kararlarını sorgulayan bir mekanizma var mıdır? Örneğin ben ticket sistemi üzerinden gameforge portal a bir ticket açtım. İngilizce, Almanca, Fransızca dillerinden birinde yazmamı istediler yazdım cevap bekliyorum bu doğru bir yol mudur?

2. Hem başıma gelenlerden diğer oyuncuları bilgilendirmek hem de marka temsilcisi olarak tanımlanan COMA'nın görev ve yetkilerinin nerede başlayıp nerede bittiğini öğrenmek için açmış olduğum forum hesaplarının gerekçe gösterilmeden neden silindiğini öğrenmek istiyorum

Sayın@'FastFooD' ilginize ve bilginize

sevgi ve saygılarımla

herkese iyi oyunlar
    • gameforce portal a açtığım bir tickette pannacottanın cevap vermesi ise işi daha bir ilginç kılıyor giriş ekranında destek sistemine başvurun diyor ama destek sistemi ise bu siteyi daha fazla kullanmanıza izin verilmemektedir diyor enterasan bir çelişki coma ve gm admin sorularıma cevap vermek yerine forumdan atmayı hesabı silmeyi tercih ediyorlar ki şuan sevgili pannacotta ve coma mız fastfood un duvarlarına hiçkimse erişemiyor neden kaçtığınızı anlamıyorum

Sayın@'FastFooD' ilginize ve bilginize

sevgi ve saygılarımla

herkese iyi oyunlar
      :yavasat: BİR ÖLÜR BİN DİRİLİRİZ :yavasat: SLYVER