Silindim

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ve işte tam da beklediğim şey oldu
    neden şaşırmadım acaba
    Yurt dışında bu tür şeyler oluyor mu acaba

Bilen bilir bir süredir Sayın COMA'ya gayet insani bir şekilde açıklanmasını istediğim sorular soruyorum ama kendisi bir merdiven altı diskonun bodyguard ı misali forum hesabını ve dahası yazılan iletileri siliyor bunda hiç bir sakınca da görmüyor. Sonuçta internetin bu alanı kendisinden soruluyor anladığım kadarıyla. Kasabanın şerifi misali cezayı kesiyor.

Bu hesap da çok yaşamaz sevgili ikariam oyuncuları ama ben yeni bir hesap açar ve hakkımı aramaya devam ederim benim için sorun yok sizce var mı @FastFooD

Halbuki gayet net bir soru sordum tam da yaşadığımız bunun gibi sorunlara karşı oyun şirketinin COMA dahil oyun opertatörlerini de denetlediği bu tür şikayetleri ulaştırabildiğimiz bir iletişim adresi var mı yok mu?

eleştiri sınırlarını aşmadan gayet de medeni bir şekilde sürdürdüğüm bu mücadelenin yasaklanma ile sonuçlanması oldukça enteresan demek isterim ancak güzel ülkemin insanlarının eleştiriye ve hak savunmaya karşı tutumlarını düşününce pek de garip gelmiyor.

Bilmeyenler için kısa bir özet geçeyim. Oyun hesabımda yaptığım değişiklikler nedeniyle oyunum güvenlik amaçlı askıya alınmış ve ben oyun operatörünün benden istediğini anlama sürecinde epey bir uğraştıktan sonra durumum COMA'ya aktarılmış, COMA kullandığım dili beğenmediği için de bana göre ders verme minvalinde epey bir süre oyunum askıda tutulmuştur. Hani her zaman oyun kuralları önümüze konularak yapılan açıklamalar yerini kişisel konuşmalara bırakmış dahası bir oyuncu olarak da azarlanmış olduğum kanaati de bende oluşmuştur.

İşte bu sürecin tamamının 3. bir kontrol mekanizması tarafından değerlendirilme gerekliliği fikri bende o zaman oluştuğundan ben de sayın COMA'ya bu soruları buradan ulaştırdım sonuçta forumda bu alanın ana başlığı İKARİAM Genel ve altı da Yardım ve Sorular.

Evet neyi yanlış yapıyorum da hem soruma cevap alamıyorum dahası kötü bir şeyler yapmışım kurallara uymamışım gibi hem hesabım siliniyor hem de yazdığım mesajlar?

sevgi ve saygılarımla