YETKİLİLERİ GÖREVE DAVET EDİYORUZ.!!

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• YETKİLİLERİ GÖREVE DAVET EDİYORUZ.!!

Öncelikle bu başlıgın kapatılacağını bu forumda olan herkes biliyordur. Çünkü çıkıpta kendine güvenen hiç bir moderatör bu başlıgın altına gerekli yerlere bu mesajları ileteceğim gibi bir açıklama yapmıyacaktır.

Bugun burda 2006'dan beri oynayan biri olarak ADALET VE GÜVEN temeline sahip ikariam anlayışının sistem bozukluğundan dolayı bu başlıgı açma gereksinimi duyduk.
      Oyun içi yetkili moderatörlerin haksız banlamalar gerçekleştirmesi ve tehtitkar uslubu sistemin bozuldugunu ikariamın prensiblerini kaybettiğinin bire bir örneğidir.

Ama sanılmasın bu başlık ile son bulacak.Gerekli tüm makamlara mailler atıldı. ve bu harekat 1-10-20 ile sınırlı değildir. Gameforge şirketinden tut türk admin server adminleri de dahil olmak üzere herkese mailler atıldı. Bu sefer bununlada kalmayacak

PAZARTESİ GÜNÜ HUKUK YOLUNA BAŞVURULACAKTIR .!!

Herkes zamanından ayırıp burda kafa dagıtmaya çalışırken adminlerin gösterdiği haksız adaletler ile oyuna yatırdıgımız milyarları bırak zamanımıza olan özene bile ayıptır.

BU MANİFESTO Notos server'ı önceliğinde başlamıştır.
      TÜM SERVER'LARI SAĞ DUYUYA DAVET EDİYORUM
      2006'dan beri ΛRΣS

TURABİ
    • Olayı detaylıca anlatim. Öncelikle amacımız Hesap kapandı ceza aldı açın diye kimseye dil dökmek değildir.
      Burda sistemi eleştirmek istedik.

Oyuncumuz BaM_BaM banlandı sebebi yok :)
      Açıklama yapılmıyor sürekli alakasız sorular soruluyor biz bunada karşı değiliz gereken neyse bir ihlal varsa yapılsın.
      Ama sistem bir kişinin eline alınmış. ve bir incelemeyi minumum 15-20 gün sürdürüyorlar. Herşey önünüzde mevcut değil mi ?

Cezası belli ise ugraştırma bizi hesap server 3. sü hesap 500$ dan fazla para gitmiş ve 4 gündür sadece günde 1 defa mesaj alarak bu kim su kim sorusu ile karşılaşıyoruz. Hiç biri ile alakası olmadıgını adı gibi emin olan game adminimiz halen ısrarla yalan söylediğini iddaaa etmektedir.

Eğer yalansa cezanın adını koyar demi ? hayır koyma yok üst kademelere ulaşmaya çalışıyoruz ama bir allahın kulu tenezzül etmiyor.

Artık Gameforge iletişime geçildi ve türk adminleri şikayet ediliyor sonuna kadar.
      Amacımız Bam Bam değil burda bu yıkılmış sisteme el atmaları

yıllardır ikariam oynayan herkes bilir en basiti chatta bir modumuza ulaşırdık. Şimdi bu bozukluklar yüüznden ikariamın kaybettiği üye sayısını en çok eskiler bilir.

2006'dan beri ΛRΣS

TURABİ
    • Özellikle savaş zamanları yapılan banlamalar insanlarda soru işareti bırakıyor. Madem ortada oyun kurallarına aykırı davranışlar var neden savaş zamanına kadar bekleniyor? Ondan sonra bunu dile getiren kişilerin hesabı banlanıyor, forumda yalvartılıyor v.s. İnsanların maddi ve manevi emeği var, o yüzden ses çıkarmıyorlar katlanıyorlar, yöneticilerde bunu çok iyi biliyor. Ondan sürekli bir diktatör havası hakim ikariam yönetiminde. Eski alışkanlıklar olmasa oynanacak oyun değil artık ikariam.
    • Adminlerde bir sıkıntı olduğu aşikar. Bir ticket açıyorsun Ticketine 1 günde cevap geliyor. Cevap yazıyorsun onada 1 günde cevap veriyorlar.Bu döngü bu şekilde devam ediyor.Eskiden Chate çağırırlardı orda hızlıca konuşup derdini çözmek için artık bunuda yapmıyorlar.Sen chate geçelim diye teklif götürüyorsun gerek yok diyorlar.Açıklamalar yetersiz.

Oyun günden güne kan kaybederken.Adminlerin bu tutumunu anlamak imkansız.Her oyuncuya eşit davranılıyor mu? Orasıda muamma. Bir tepki konulması gerekiliyor ve bu koyulan tepkinin arkasındayım.

Bu yazdıklarımdan anlaşılmasın ki atılan banlar haksız yeredir.Benim isteğim ban atıyorsan herkese eşit davran.Birilerini kayırma.Benim sorularıma cevap ver neden attığına dair ve beni bir ban için 10 gün bekletme.
      Finch-NOTOS

RedWolf39- ARES-3
    • Arkadaslar hazir yetkilileri goreve davet etmisken bizim şu sorununuda halledin.

FoSiL schrieb:

ikariamda tuhaf seyler oluyor anlam veremiyoruz. Lips serverinda ares ittifaki oyuncularinin hesap satislarina izin veriliyor resmen.

-general- isimli hesap baskasina satildi. Aktivasyon kodu ile satin aldiklari icin oynamaya izin verildi.

|desertrose isimli hesap baska serverdan aktivasyon kodu ile satin alinilarak getirildi. Oyunun eski sahibi -general- isimli hesabin eski sahibi. Bu hesap satisida gormezden gelindi.

Kaikias ve lipsdeki bu hesaplarin sahibi ayni iken. Nasil oluyorda hesaplar lipse tasininca sahipleri farkli olabiliyor.

Yine Akıncı Beyi isimli hesap devredildi baskasina yine oynamasina izin veriliyor.

Yine areslilere ait olan ATİBABA X isimli hesapda hesap devri var. Yine oynanmasina musade ediliyor.

Kaikiasda bu kisiler bug ile ilk 50 ye general deposu getirdiler. Yine oynamasina izin verdiler.

Tabi bunun neresinde tuhaflik var diyeceksiniz. Bu kisilerin rakip ittifaklarindan tam 9 kisi ayni anda banlandi.

Yine farkli rakip ittifaktaki general deposu hesabi banlandi ve olay en son mahkemeye tasindi.

Bu oyuncular yoneticileri para ile satin aldiklarini ima eden bir yazi yazdilar. Gelen tepkiler uzerine hesaplari kapattilar.

Laki hala bu oyuncularin illegalliklerini gormezden gelmeye devam ediyorlar.
      Kurguladığımız bu sergi yaşanmış olaylardan kesitler içermektedir. (+18 )

Ctb & PA Savaşı öngerileri

Panik Atak ittifakınıda biz yönetiriz. (#Serverkuranlar)
    • Oyuna 1 lira para vermeyip multi hesaplar ile ilk 50 arasına giren adamlarla doldu bu multi hesaplardan banlalanlar tamamen haksız.
      Bir ara adam bir sürü multi açmış diye koloni atamadım adayı kaplamış bu multi hesap olayı oyunu hem bozdu hem de İkariam ı zarar ettirdi.
      Şimdi ise bir adamla uğraşıyoruz klan olarak multi hesaplarıyla hesabını altın yönünden destekleyip gemi paketi açmış yerimizden çıkamıyoruz.
      Bakıyorum bizim odun kampımız 15 seviye lüks kaynağımız 10.
      Multi açan adamlar 25-20 seviye o zaman millet niye oyuna para yatırsın ki ?
      Tabii bu bahsi geçilen banlamalar haksız yere yapıldıysa her zaman arkanızdayız.
      Multi ve paketler kalkmadıkça multiden ban yiyen adamların banının açılmasına hayır diyorum.
      Ban konusunda ise kayırmalar olduğu çok doğru ve tabi ilgisizlik olduğu da doğru.
      :düello:
    • Oyun Admin’leriyle, ‘ler’ diyorum fakat serverımızda sadece 1 admin var sanırım her neyse. O şahısla iletişime geçmek oldukca zor. Bu kadar gelişmiş teknoloji var iken, ticket açıyoruz ona bile 3-5 günde cevap alabiliyoruz. Yemek söylediğimiz sitelerde bile canlı destek hattı mevcut hala kacıncı yüzyıldan kalma teknoloji ile başbaşayız belli değil.
      Diğer bir sorun oyun kuralları yeterince açık deniliyor fakat yeni başlayan oyuncular için hiç de öyle değil. Oyunu uzun süredir oynayan arkadaşların tavsiyeleri ile hareket etmek zorunda kalıyoruz.
      Hiçbir ikaz olmadan üyeliklerimiz kapatılabiliyor ne olduğunu dahi anlayamıyoruz.
      Hakkımızı aradığımızda ise spesifik cevap vermek yerine kuralların olduğu link cevap olarak karşımıza geliyor..
      üyeliklerin direk kapatılmasındansa belirli bir süre yapmış olduğumuz hatalar bildirilip eğer düzeltmezsek ona göre yaptırımlar uygulanmasının daha doğru olabileceği düşüncesindeyim..
      :rain: :panik: :stick: Zoo ------> Machop :kirbac: :panik:
    • Notos serverin de 3 adet çar açmıştım ikisi bağış çarımdı , ilk açtığım ana çarıyla IP paylaşımı yapmıştım ve 2. açtığımla da ana çarımı IP paylaşımı yapmıştım ama iki bağışçı çarıyla birbirleri arasın da IP paylaşımı yapmadığım için ban yedim 3 çarımda kapatıldı. Kurallar da 10 tane multi açabilirsiniz yazıyorken ve ben ana çarımla iki bağışçı çarımı da IP paylaşımı yapmışken siz beni neden banlıyorsunuz anlayamıyorum..
    • BOYBEYI schrieb:

Konuyu başka yerlere çekilmesin rica ediyoruz burda ki amacı açıkladık.
      konu baska yere cekilmiyor. Hani sen haksizlik diyorsun ya. Orda hesap satislarina musade edilerek yapilan haksizliktan bahsediyoruz.

Genel olarak tum serverlarda kurallar gerektigi gibi uygulanmiyor.

Kurallari nereye cekersen oraya gidiyor.

Bazen oyle seyler oluyorki ilk hatanda banlaniyorsun. Bazende puanin oluyor 20 milyon. Yillarca multi yapiyorsun bir bakmissin kapatilmissin.
      Kurguladığımız bu sergi yaşanmış olaylardan kesitler içermektedir. (+18 )

Ctb & PA Savaşı öngerileri

Panik Atak ittifakınıda biz yönetiriz. (#Serverkuranlar)