YETKİLİLERİ GÖREVE DAVET EDİYORUZ.!!

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• simurg schrieb:

Bam Bam ile ada komşusuyum. Neden ceza aldı bilemem. Komşu olarak olumsuz bir durumumuz hiç olmadı. Haklıysa umarım hesabı açılır. Şunu da düşünmeden edemedim basıl ki biz oyuncuları değerlendiren izleyen bir üst yetkili varsa onu da gözleyen kontrol eden bir üst yönetici vardır diye düşünüyorum. Sonuçta şirket bu işten para kazanıyor. Para dönen bir sektör. Ve sistemini sadece bir kişiye emanet edip astığın adtık kestiğin kestik şeklinde bodozlama bir risk almaz. Herkes için geçerli olan hata varsa olabilir ve düzeltilir. Ama yoksa da herkes ettiğini bulur diye düşünüyorum. BAM BAM’ın olayı nedir bilmiyorum ama ekstra yazanlara bakıyorum genelde kendi ban sebeplerini itiraf ediyor bir de zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorlar. O zaman tek hesap oynayan benim gibi oyunculara haksızlık değil misizlerin yaptığı. Ticketlara geç yanıt verme olayına gelince bu konuda oyuncuları haklı görüyorum, eğer bir görevli yetmiyorsa ikinci bir görevli tayin edilebilir.
      Para Yatırıp ambrosia alıp haksız kazanç elde etmekte hak yemek olmuyor değil mi ?
      Sen zamanını harca adam parasını harcasın ama emek aynı sayılsın öyle mi ?
      Dicek bişey bulamıyorum bu tarz oyunlara...
    • KimeNe schrieb:

Para Yatırıp ambrosia alıp haksız kazanç elde etmekte hak yemek olmuyor değil mi ?
      Sen zamanını harca adam parasını harcasın ama emek aynı sayılsın öyle mi ?
      Dicek bişey bulamıyorum bu tarz oyunlara...
      O arkadaş ambrosia alacak parayı zamanını harcayarak elde etmiyormu sonuçta, baktıgınız zaman dolaylı olarak iki şekilde de aynı şey yani zaman harcanıyor... Vakti olan vaktini parası olanda parasını harcıyorsa bunlardan birini hak yemek olarak nitelendirmen çarpıtmak olmuyormu bu işi
    • Oyunu en baştan oynarken görmüyor muyuz para ile oynanabildiğini? Herkes başladığında bunu biliyor. “Ben aylarca yıllarca oynadım bir baktım parayla şunlar şunlar da yapılıyormuş.”diyen var mı? Herkesin başlarken bildiği oyunun sahibi şirketin sunduğu ayrıcalıklar bunlar. nasıl haksız kazanç oluyor? Keşke bu kadar Servera ilave hiç ambro ve multi olayının olmadığı bir server mümkün olsa da oynayabilsek :)
      ALLIANCE MANGA
    • Oyunda Adaletsizlik Bu adaletsizliklerden biride Hesap tasıma ıslemı NORMALDE ilk 50 ıcersıne gıren hesabı tasımak yasakken Adamlar Hephaistos serverına 2 mılyonluk gp deposu tasıyor ve bu kısı dırek birinci sıraya oturuyor ilk 50 kuralı ne oldu para verınce kalktımı anlam vermedık Şu bır gercek bazıları para baglıyor oyuna bazıları para baglamıyor para veren tabıkıde bazı özellıklerden yararlanacak ama bu sekılde göz göre göre 2 mılyonluk hesap tasımaya nnasıl ızın verılır
      Dünyɑ duydu sesimizi Türk bu durmɑz geri!
    • Dostum ticket açtık sorduk sıkıntı var mı dedik yok dediler burda bizim suçumuz ne

VatanAy schrieb:

Oyunda Adaletsizlik Bu adaletsizliklerden biride Hesap tasıma ıslemı NORMALDE ilk 50 ıcersıne gıren hesabı tasımak yasakken Adamlar Hephaistos serverına 2 mılyonluk gp deposu tasıyor ve bu kısı dırek birinci sıraya oturuyor ilk 50 kuralı ne oldu para verınce kalktımı anlam vermedık Şu bır gercek bazıları para baglıyor oyuna bazıları para baglamıyor para veren tabıkıde bazı özellıklerden yararlanacak ama bu sekılde göz göre göre 2 mılyonluk hesap tasımaya nnasıl ızın verılır
      Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir. Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.
    • hephaistos da 50. sıradakı puan yanlıs hatırlamıyorsam 850 k fılan olması lazım hadı diyelim 1 mılyon ellinci sıradakı kısı pekı oyunda kurallarına göre egerkı hesap 50 ye gırıyorsa tasınamaz dıyor sız 2 mılyonluk hesabı nasıl tasıyabılıyorsunuz ben bunu merak edıyorum bız tasısak dırek hesabı banlarlar sıze karsı esnekmi davranıyor yönetıcıler anlam veremedım
      Dünyɑ duydu sesimizi Türk bu durmɑz geri!
    • 10 şehirde valilier 11 e bastık be geldikten sorna puan yenilendiği için 2 milyon oldu hesap :Dmksmlkskmls

VatanAy schrieb:

hephaistos da 50. sıradakı puan yanlıs hatırlamıyorsam 850 k fılan olması lazım hadı diyelim 1 mılyon ellinci sıradakı kısı pekı oyunda kurallarına göre egerkı hesap 50 ye gırıyorsa tasınamaz dıyor sız 2 mılyonluk hesabı nasıl tasıyabılıyorsunuz ben bunu merak edıyorum bız tasısak dırek hesabı banlarlar sıze karsı esnekmi davranıyor yönetıcıler anlam veremedım
      Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir. Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.
    • Oyun her saat 26. dakikada puan güncellemesi yapar. ilk 50 ye girmeyecek sekilde ayarlarsin hesabi. sonra gider generali satin alir hesabi tasirsin. sonra gittigin serverdada generali baska bir hesaba satarsin guncellemeden önce hesap ilk 50 ye girmemis gibi tasinir bir ton da general tasimis olursun.

Lips serverda yaptilar misal. BLAREX isimli hesapla general tasidilar. sonra generali ARES BEY isimli hesaba sattilar. güncelleme geldi. ARES BEY de 727k general hortladi. Herkes dedi bu hesap zaten burdaydi. O general nerden cikti ?

Böylece akil küpü arkadaslar tüm lips ahalasini arkadaslar kandirmis oldu. @FastFooD ve @PannaCotta yida bu sekil kandirdilar. Ama pek yutmusa benzemiyor yöneticiler. ARES BEY ban yedi. Ilerleyen zamanlarda ne olacak görecegiz.

Ilk 50 ye hesap tasimak yasak. Arkadaslar bir sekilde bu yasagi deliyorlar.
    • Epey konu hakkında yazılmış @FastFooD ve ekibinden tek bir ses yok.... Söz gümüşse sûkut altındır mı diyorlar yoksa dediğim dedik çaldığım düdük mottosuyla mı yönetiyorlar
      Ben de epey bir zamandır sorduğum sorulara cevap bekliyorum. Buradan forumdan açtığım konulara bir dönüş olmadı. Ciddiyete alınmıyoruz. Düzen kurulmuş işine gelen oynasın gelmeyen oynamasın kafasında gidiyor oyun.
      Belki buraya da oyun ve forum kullarından bir veya bir kaç maddeyi yapıştırıp bazı ifadeleri sakıncalı gördüklerinden hesap sahibini banlayıp yönetim anlayışlarına devam edeceklerdir.
      Sonuç olarak arkadaşlar oyunu bırakma zamanıdır. Hatta farklı mecralarda da gameforge oyunlarına başlayacakları bu konularda bilgilendirme zamanıdır....