BİR TANE YETKİLİYE ULAŞAMADIK !

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 3nqin wrote:

pannacotta ya yazıyorsun işine geldiği gibi cevap veriyor yada kuralların olduğu linki atıyor bir üst yetkiliye bildiriyorsun yine cavap panna cottadan geliyor arkadaşlar anladığım kadarı ile ikariam tr iki kişiye teslim edilmiş işlerine geldiği gibi davranıyorlar aslında yapılacak şey basit toplu şekilde oyun bırakmak

Bu yöneticileri kim neye göre seçiyor? Oyunu Beta açıldığı ilk günden beri oynuyorum, tarihin en kötü günleri sanırım...
  • yazılanlara aynen katılıyorum bizde omegada benzer durumları yaşadık.Ama kendilerine tıkıt aştıgımızı hemen rakip olan fakat adminin arkadaşı olan oyuncuya iletiliyor adam dönüp beni şikayet etmişsin diyor.Nerden ve nasıl öğrendi cvp yok.Sıkışınca ben forum adminiyim diyor.Oyalıyor ayın kaçında tıkıt açtın ne zaman şikayet ettin hepsini görmelerine rağmen havanda su dövülüyor ,adalet istiyoruz
  • Server hephaistos
    İlgili hesaplar:AZRAİL ve CEZALANDIRICI

Problemin tanımı: AZRAİL oyuncusu EKİP ittifakının gp deposu idi ve üzerinde 500.000 üstünde gp vardı vede tatildeydi.CEZALANDIRICI adlı oyuncu yaklaşık 130 milyon altına sahip ve 100 k kusur gp si vardı..AZRAİL adlı oyuncudaki tüm gp.yi en ucuz fiyattan almasına rağmen,kendisinde olan az miktardaki gp.yi en yüksek fiyattan satarak..520 k gp.ye ulaşmış buna rağmen altın miktarı 170 milyona . çıkmıştır.
    Sizlerden ricam bu konunun ivedilikle incelenmesidir..Saygılarımla

Aynı durumdan beni banlayan oyun yetkililerini göreve davet ediyorum gerekli hassasiyeti göstermenizi bekliyorum

FastFooD wrote:

Adalet verelim, Yazdıklarınızı kim söylüyor?

Oyun içi bu kişileri ileterek ceza almaları için talepde bulundunuz mu?
    Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir. Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.