Best of Beta [BOB] İttifakı Savaş ve Yağma Raporları

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• Emek veren herkesi tebrik ederim.Kazanan taraf zaten belliydi bu rapor gelsede gelmesede benim gorusum.
      Bob ittifagi uzun suredir savasmayan bi ittifakti yanlis hatirlamiyorsam boyle uzun soluklu savasa girdi ve guzel sekilde galibiyet aldi.oyun tarihi icin beta serveri icin rekor kirdiniz kutlarim sizleri.
      Bob ittifagini artik daha sık savasan bir ittifak olarak gormek isterim.Tabi bu savas ustune altin gp olarak hangi ittifak olsa yipranir bi sure bu işe el atarsiniz muhtamelen.
      Son olarak bu kadar uzun sure olan savaslarada karsi biriyimdir aslinda ama bukadar zahmet ve emegin karsiligi olarak cogu dunya ulkesinde dahi guzel bi rekordu.tekrardan kutlarim sizleri.

• Öncelikle Servera Renk Kattığı İçin İki İttifakada Saygı Duyuyorum Ve Başarılarının Devamını Diliyorum Herkesin Sabredebileceği Bir İş Değil 1sene Boyunca Uğraşmak.
      Umarım Serverin Aktifliği Açısından Bu Tür Savaşlar Ve Rekorların Devamı Gelir.
      Bu Vesile İle Önce BOB İttifakını Ardındanda HİLAL İttifakını Tebrik Ederim :)

PHİ
      OMEGA

Edep Ya Hu! (Eline, Beline, Diline Hakim Ol!)
    • Savaşta Emeği geçen tüm herkesi tebrik ediyorum. Kazandığımız için ittifak arkadaşlarımı ayrıca tebrik ediyorum. İkariam'ın en uzun süren savaşının içinde olmak ve kazanmamız ayrıca keyif verici. Herkesin eline emeğine yüreğine sağlık.

-Hükümdar yerinde ve dikkatli!-
    • Teşekkür ederiz arkadaşlar güzel bir savaştı sıkıldık sinirlendik ama iki taraf olarakta temiz bir şavaş çıkardık.

-ferhat- schrieb:

Tabi bu savas ustune altin gp olarak hangi ittifak olsa yipranir bi sure bu işe el atarsiniz muhtamelen.
      aynen öyle olacak kardeşim biraz kendimizi toparlamamız lazım

Zordur bizimle yürümek.
      Bunu bizimle yola çıkanlar bilir; hepsi yarı yolda gittiler.
      Suç kimde?
      Biz zoru seviyoruz, onlar sevmiyor.
      Yapacak bir şey yok,Suçumuz var mı?
      Tabi ki var!
      "Zor yola, kolay kişilerle çıkmak” en büyük hatamız.

• Neu

Aynen usta doğru söylüyorsun.
      1 yıllık savaşta iki tarafın toplam 37 milyon generali kesilmiş.
      Generalleri depolamak için kullanılan hesaplarda en fazla 5-6 milyon general oluyor.
      Bence iyi bir organizasyon ile general depoları da saf dışı bırakılabilir.
      Sonuç olarak general deposu tatilden çıktığından bir savaş başlatılırsa ticaret yapamıyor.
      Başında nöbet tutacak kişiler olsun yeter.
      VERİLEN SÖZ NAMUSTUR
    • Neu

cLuBBeR- schrieb:

VE BİTTİ...

Evet arkadaşlar Öncelik ile en baştan gelerekten sizleri biraz aydınlataraktan 375 gün 8 saat'lik 36032 raundluk şavaşın özetini geçeyim ve raporları sergileyim

HİLAL ittifağı lideri ApAcHe 'nin kendi forum sayfalarından alıntılarla başlamak istiyorum (Hilal ittifağı sayfası tıklayınız)

Özellikle kırmızı yazılı olan kısımlara dikkat ederek okuyunuz...

Apache schrieb:

Zaten şimdiden elimizde 10 -15 raunddan yukarı olmak üzere 60 tan fazla zaferle sonuçlanan savaş raporumuz var. Daha küçükleri koymadık. 2-3 bin rauntluk raporlarımızda şu an elimizde onları da koyacağız sırayla. Bundan sonrada devam eden 3-4 savaşımız kaldı bob ittifakı istediği kadar uzatabilir biz sonuna kadar gideceğiz günlük 1 kişi bile yeter nasıl olsa o savaşları uzatmaya o sebeple o savaşlar bitene kadar biz şu ana kadar kazandığımız raporları koyalım dedik.

Apache schrieb:

O sebeplede şimdide biz var olan savaşlara direk kendi şehirlerimizden gemi yolluyoruz bob kendi düşünsün 3 aysa 3 ay, 1 yılsa 1 yıl bu savaslar sürecek. boba destek veren ittifaklar da istedikleri kadar versin 3 tane büyük savaş var ömür boyu sürer biz burdayız.

Apache schrieb:

Yine gece saldırıyorlar muhabbeti ile de söylediğim aynı. Elbette istediğiniz vakit isyan edebilirsinde bizim anlattığımız sizin elinizdeki raporların isyanların biz uyuduktan sonra düşük raundlu gereksiz raporlar oldugunu anlatmak içindi ama işte işine geleni anlamak böyle oluyor demekki. Şimdi o raporlara bizim sizin 2-3 aydır savaşmak yerine sadece başkalarından aldığınız gemilerle var olan savaşları uzatma strajenizden sıkıldıgımız için çekildiğimiz raporlar eklenmiştir. O da sorun değil. Artık biz sizin bu savaştan anlamayan, hiçbir şey yapmayan halinizden sıkıldım ve ana savaşlar hariç hepsinden çekildik o raporlarıda koyabilirsiniz biraz yüzünüz varsa o raporları eklerken gemilerimizi çektiğimizide belirtirsiniz yoksa siz bilirsiniz. Bizim umrumuzda değil. Biz aldığımız raporları biliyoruz bu saatten sonrada devam eden 3 savaş bizim için önemlidir. o 3 savaşıda hiç sıkıntıya girmeden bi, taraftan gelişim yapıp bir taraftanda oraya gemi yollayarak her türlü yürütürüz. siz düşünün gerisini...

Apache schrieb:

Aç sende ittifakınız adına bir savaş raporları bölümü koy raporunu ama tabi bizim sizden sıkıldıgımız için çekilmediğimiz bırakmadıgımız doğru düzgün bir savaşınız varsa tabi...

Ve 3 ana savaşımız devam ediyor. Onların sonucunuda görcez ....

Apache schrieb:

Arkadaşlar savaşlarımız sadece 3 ana savasta devam etmektedir. Bopbun 3 sehrinde savas yapılmakta bizler 2 ay civarı ablukada tuttugumuz bob adaalırnı bırakıp 3 ana savaşa direk kendi sehirlerimizden gemi yollamaya başladık ve bizim için artık sadece bu 3 savaş vardır. Kendi şehirlerimizde gemi tutmuyoruz ve direk ana savaşlara yolluyoruz.
      Bu arkadaşın 10 ay önce devam eden 3 savaş diye bahsettiği savaşlar sayfa 1 (tıklayınız) de mevuttur.

ve gelelim

375 GÜN 8 SAAT süren 36032 RAUND'luk SAVAŞ

Apache schrieb:

Zaten şimdiden elimizde 10 -15 raunddan yukarı olmak üzere 60 tan fazla zaferle sonuçlanan savaş raporumuz var. Daha küçükleri koymadık. 2-3 bin rauntluk raporlarımızda şu an elimizde onları da koyacağız sırayla. Bundan sonrada devam eden 3-4 savaşımız kaldı bob ittifakı istediği kadar uzatabilir biz sonuna kadar gideceğiz günlük 1 kişi bile yeter nasıl olsa o savaşları uzatmaya o sebeple o savaşlar bitene kadar biz şu ana kadar kazandığımız raporları koyalım dedik.
      ne demiş arkadaş 1 kişi olsa bile yeter demiş :) 3 kişi ile savaş nasıl tutulur görsün

Kesim farklarınada dikkat etmenizi istiyor ve 10 sayfa boyunca yaptığımız icraatları incelemenizi tavsiye ediyoruz..

SAYGILAR
      vallahi tebrikler ben hayatimda boyle bir savas gormedim helal olsun

FENERBAHÇE
      TÜRK GÖKBÖRÜ