ceza alan hesaplardan altın yağması

• Oyun

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• ceza alan hesaplardan altın yağması

2008 den beri aktif olarak oyunu oynayan birisiyim.
      Beta dünyasının dinazorlarından biriyim yani.
      Şu anda oyunda altın yağması yok malumunuz altın yağmasının yapılabildiği zamanları da hatırlıyorum. Elinde bol miktarda altını olan oyuncuların sahip olduğu altını koruyabilmek için nasıl ordu bastıklarını da hatırlıyorum. Güzel günlerdi.

Tüm oyunda bir anda altın yağmasının aktif olmasını beklemek güzel bir rüya olur farkındayım. Ancak ceza alan oyuncuların hesaplarını altın yağmasına açamazmısınız ??
      Ya da sadece multi hesap kullanımından ceza alanların hesaplarında ki altın yağmalansa nasıl olur.

Bu oyuncular zaten multi kullanıcı olduklarından hesaplarındaki altın birikimi de onların hakkı değil ziyan olup gideceğine oyunu aktif olarak oynayan kişilerin kazanımlarına dönüşseler.
      Beta da 50 oyuncudan daha kalabalık olan ittifak sayısı 6-7 ittifak ile sınırlı onlarca ittifak yok oldu gitti yüzlerce hesap silindi gitti.
      Oyuna renk katmak adına oyunayan kişilerin hakkını vermek adına olumlu bir tutum olabilir.

Saygılarmla.
      VERİLEN SÖZ NAMUSTUR
    • Hem oyunu adil oynayanlara bir ödül.
      Hemde bana göre oyunda ki en kötü suç olan multi hesap kullanımına şahane bir ceza.

Düşünsene Beta evreninde 11 multi hesap ile banlanan oyuncular oldu.
      Bir keresinde de benimle savaşırlarken oldu 7-8 hesap birden gitti ve hepsi bana saldırıyordu.
      bu hileci hurdacı ban yedikleri anda gidip onların altınlarını topladığını bi düşünsene..

hayali bile güzel be :))
      VERİLEN SÖZ NAMUSTUR
    • ban yiyen oyuncuların bu fikre karşı çıkmaları kadar doğal bir şey olamaz.
      ancak bi ayrıntıyı kaçırma üstadım sadece multy hesap kullanımından ban yiyenlerin altınları yağmalansın diyorum.
      her türlü fikre saygım sonsuz.
      VERİLEN SÖZ NAMUSTUR
    • Kesinlikle katılıyorum madem ceza almışlar suçlular :)) Kuralları ile oynayanlar olarak Dolaylıda olsa o altınlarda hakkımız var..

Yağmalayalım..

Bana Darbe Atanı, Ben Harbe Sokarım !
      Copyright © 2007 ''Orijinal
      İnternet ortamı işte; Dalgasız Denizde , Herkes Kaptan
      :hayalet:
      PSi : EFE
    • The Ancients schrieb:

Rider22 schrieb:

Kesinlikle katılıyorum madem ceza almışlar suçlular :)) Kuralları ile oynayanlar olarak Dolaylıda olsa o altınlarda hakkımız var..

Yağmalayalım..
      Özellike psi kaynıyordur öyle hesap :)) Gazipaşalı ve awd nasıllar muhabbetin var mı ?
      OOoo bi sürü :)) söylediğin isimler tanıdık geliyor ama muhabbetim yok :)) awd aktif halen baktım şimdi diğeri yok

Bana Darbe Atanı, Ben Harbe Sokarım !
      Copyright © 2007 ''Orijinal
      İnternet ortamı işte; Dalgasız Denizde , Herkes Kaptan
      :hayalet:
      PSi : EFE
    • Rider22 schrieb:

The Ancients schrieb:

Rider22 schrieb:

Kesinlikle katılıyorum madem ceza almışlar suçlular :)) Kuralları ile oynayanlar olarak Dolaylıda olsa o altınlarda hakkımız var..

Yağmalayalım..
      Özellike psi kaynıyordur öyle hesap :)) Gazipaşalı ve awd nasıllar muhabbetin var mı ?
      OOoo bi sürü :)) söylediğin isimler tanıdık geliyor ama muhabbetim yok :)) awd aktif halen baktım şimdi diğeri yok
      gazipasali bilmiyorm ne oldu birakti mi yoksa yasi zaten cok büyüktu insanin soylemeye dili gitmiyor.. Awd alper abi bankaci :)) selam veriri misin Emekli general the ancients umut tan halk banktan alper abiye diye :) bakalim hatirlicak mi.
      Birakmam zorunda kaldik korsancilar yuzunden köşede koordinant sectik adeta öluydu bolge. Eridik gittik..
      OttomanEmpire
      [OTTO]
      тнє αηcιєηтѕ
    • modlarımız oplarımız duyun sesimizi.
      bunun ayarlaması o kadar zor olmasa gerek.
      sadece ve sadece multy hesap kullanımından ban yiyen oyunculardan altın yağması serbest olsun.

1- bu kişiler multy hesap kullandıkları için zaten hesaplarındaki kaynakları haksız yollarla elde ettiklerinden onlara ait değil bırakın alalım onları hak yerini bulsun.
      2- bu oyunda tanıdığım o kadar hırslı insanlar var ki sırf o altını yağmasını vermemek için multy hesabı varsa da siler adaletli oyun oynar :))
      VERİLEN SÖZ NAMUSTUR
    • ben ikariam oynamıyorum ama yine de naçizâne fikrimi dahası ilk başta aklıma gelen hülle hileyi söyleyim eğer öneri kabul olursa diye KKK3

şimdi bikaç kişi anlaşırlar multi hesap açarlar ve her hesaba yüklü miktarlarda altını basa basa hesabı şişirler sonra tam kendi hesapları da yakalanıp kapanmadan önce dışardan birisi ile irtibata geçip şikayet edilip multiden ceza aldırırlar ee op görse incelese hepsini birden kapatacak o yüzden başkası söylese o kadar irdelemeden direkt kapatırlar neyse sonra kapanan hesaplar multi hesap vede altın dolu olduğu için ayrıca da hesap yağmalanabildiği için hesap kapalı iken başka ip adresinden bir başka hesapla o altınları malzemeleri yağmalayıp diğer orjinal ip adresi ilede o hesap yağmalanır bu durumda multiden kapanan hesapların bi caydırıcılığı olmaz aksine farklı iki ip adresi ile girildiği için iki ayrı hesap vede hesap sahibi gibi imiş gibi organize bi şekilde hileninde önünü açmış olursunuz buda daha hızlı bi şekilde kan kaybetmenize sebep olur KKK3

demek istediğimi az buçuk @PannaCotta game admin ile daha detaylı vede karmaşık versiyonu olarak gladyatus forumunda bahsettiğim olayı @Snape super game operator anlamıştır mevzuyu KKK3

• haydar schrieb:

ben ikariam oynamıyorum ama yine de naçizâne fikrimi dahası ilk başta aklıma gelen hülle hileyi söyleyim eğer öneri kabul olursa diye KKK3

şimdi bikaç kişi anlaşırlar multi hesap açarlar ve her hesaba yüklü miktarlarda altını basa basa hesabı şişirler sonra tam kendi hesapları da yakalanıp kapanmadan önce dışardan birisi ile irtibata geçip şikayet edilip multiden ceza aldırırlar ee op görse incelese hepsini birden kapatacak o yüzden başkası söylese o kadar irdelemeden direkt kapatırlar neyse sonra kapanan hesaplar multi hesap vede altın dolu olduğu için ayrıca da hesap yağmalanabildiği için hesap kapalı iken başka ip adresinden bir başka hesapla o altınları malzemeleri yağmalayıp diğer orjinal ip adresi ilede o hesap yağmalanır bu durumda multiden kapanan hesapların bi caydırıcılığı olmaz aksine farklı iki ip adresi ile girildiği için iki ayrı hesap vede hesap sahibi gibi imiş gibi organize bi şekilde hileninde önünü açmış olursunuz buda daha hızlı bi şekilde kan kaybetmenize sebep olur KKK3

demek istediğimi az buçuk @PannaCotta game admin ile daha detaylı vede karmaşık versiyonu olarak gladyatus forumunda bahsettiğim olayı @Snape super game operator anlamıştır mevzuyu KKK3
      başka hesapdan depo yapsın o arkadaş çok uğraşmasın "time is money"
      OttomanEmpire
      [OTTO]
      тнє αηcιєηтѕ
    • böyle yapınca askeri puanı da artar hem başka hesaplara depo yapmaya da gerek yapmaz iki farklı yerden ayrı ayrı multi hesapları olmuş olur diğerini şişirtir ötekisi ile yağmalar bikaç kişiye de bal çalıp ufak tefek yağmalattığında da kimseler farkedemez sonuçta her ip adresi ayrı birer reel hesabı ifsde eder ve ayrı ayrı kişilermiş gibi multi izni alınınca adamın birden kırk hesabı birden olur yirmisi yağmalık yirmiside depoluk KKK3

• haydar schrieb:

böyle yapınca askeri puanı da artar hem başka hesaplara depo yapmaya da gerek yapmaz iki farklı yerden ayrı ayrı multi hesapları olmuş olur diğerini şişirtir ötekisi ile yağmalar bikaç kişiye de bal çalıp ufak tefek yağmalattığında da kimseler farkedemez sonuçta her ip adresi ayrı birer reel hesabı ifsde eder ve ayrı ayrı kişilermiş gibi multi izni alınınca adamın birden kırk hesabı birden olur yirmisi yağmalık yirmiside depoluk KKK3
      Sonuçta hesaba katmadığın bu altınları korumaya alman lazım. Nasıl koruyacaksın ? Orda baya bir gemin olması lazım ki limanını kapatabilesin. Basit birşey değil ki uzun iş hocam kimse uğraşmaz bu kadar. Bir iki. sonra sıkılırlar. Zaten ban yiyenler öyle yiyor.
      OttomanEmpire
      [OTTO]
      тнє αηcιєηтѕ
    • benim bildiğim multi kullanım izni yurt otel apartman ortak wifisi ofis işyeri kurum kuruluş ortak ağ yapısından arkadaşın ile birlikte oyuna giriyosan ortak ağdan girenlerin tek hesap gibi işlem görmemesi için alınan izindir onun dışında burada belirtilip tek kişinin aynı ipden tek kişinin tek serverde yirmi ayrı hesabı olması kusra bakmayınız Sn @Snape biliyo diğer GF TR şirketi olan ogeymden geliyom multi hile bot scirpt kullananlara bit yavrusu sirke sineğinden daha da alt tabakda görüyolar hâ sizler bu bit yavrularından nemalanmak isteyen iç dış parazit gibi hesaplara çöküp hasiyet ve onuru yitirilen sadece varı yoğu amaçsızca yiyip beslenip kendi kendilerini patlatıp yok olan yaratılanlar gibi yapmak istiyosanız ister öneri kâbûl görsün ister görmesin ister kurallarda olsun ister olmasın yine o yoldan gidersiniz yok sadece kendi hâlinizde sadece oyunu oyun şuuru vede keyif vermek azıcık iş güçsen sıyrılmak yeri gelip el dost arkadaşla sohbet muhabbet için oynuyosanız emeğiniz vede kendi hâlinizde başka çeşitli yollarda vardır ama galiba sanırsam kürkçü dükkanına giden tilkilerin evrilmemiş hâli gibi acaba şurda ne açık var burda ne hinlik yapılabilinir düşüncesi ile daha çok kan kaybettirirsiniz ve eminim bu dediklerime benzer olanlar alınıp üstüme gübre sineği gibi gelip ya öyle deme ıvır zıvır demeye başlarlar multi emek çalınmasıdır vede emeği çalanlara hırsız denir hırsız gibi başkaları yağmalanana kadar asil bi şekilde savaş açılıp yada normal düz şekilde yağmalayın daha iyi buda bu multi hesap vede bu kuralın daha da esnetilmesi için benzer önerilere karşı olan kendi şahsi düşüncemdir şahsiyeti vede düşüncelerini kaybedenlere KKK3 inat