ceza alan hesaplardan altın yağması

• Oyun

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Açmış olduğum ticket sadece öğrenme amacı ile ilgili soru.Daha sonra panna cotta multi hesap diye ceza verdi.

Bu IP yi paylaşan kişilerin nickleri: YAGIZ escemes

IP paylaşımının nedeni:sebebi yok

Ek bilgiler (gerekliyse):delta 57:11 bulunan escemes ve YAGIZ ıp paylaşımlı hesaplar. 3. kişiler ile ticaret yapabilir mi? aynı adada bulunan hesaplar ile ticaret ve filo hareketlerinde sorun olur mu?oyun kurallarını okudum.DELTA serverında bulunan HARAMİLERÇETESİ ceza aldı bu konuda.sadece filo ve ticaret hareketlerinden dolayı.oyun kurallarındaki açıklamanın yetersiz olduğunu düşünüyorum.cevap verirseniz sevinirim.

escemes puanı 10milyon ve YAĞIZ puanı 1000hesaplarına bu soru üzerine multi nedenle verilen cezanın cevabı.

ORTAK IP BİLDİRİM KURALLARI ve diğer çoklu hesap kurallarını yazıyor.

Bende bütün kuralları okuyup hangi nedenle multi cezası verdiğini soruyorum

PANNACOTTA kural ihlal ettiğim filo hareketlerini yazıyor.escemes AKINCII ya gp satıyor. AKINCIIYAĞIZ’ aait MERMER limanını işgal ediyor. -escemes AKINCII yasürekli gp satmıyor. İspatı yok.

AYNI GÜN bu filo hareketlerinin ihlal olmadığına dair ikinci itirazım ve ispatım.

AYNI GÜN ÜÇÜNCÜ İTİRAZIMPANNACOTTAsürekli oyun kurallarını aynı bilgileri yazıyor.bende itiraz ediyorum hiçbir kural ihlali olmayan durumumu yazıyorum.

• AYNIGÜN içinde 4.itirazım örnekleriyle hiçbir kural olmadığını gösteren ifadeler ve PANNCOTTA nın son cevabı.

6741652 ticket incelenmesini talep ediyorum.tamamen haksız ceza aldım.filo hareketleri incelenirse benim escemes kural ihlali yapmadığım anlaşılacaktır.teşekkür ederim

son yanıtımdır.

* Aynı IP adresi üzerinden aynı sunucuda oynayan oyuncuların Oyun Seçeneklerinden bir IP paylaşımı sözleşmesi kabul etmeleri gerekmektedir. Bu sözleşmeyi iki hesap da kabul ederse hiçbir filo iletişimi kuramazlar ve üçüncü bir hesapla aynı anda bağlantıya geçemezler. Bu imkân sunucu birleşmesinde oyunlarını aynı dünyaya taşıyan oyuncuya ait birden fazla hesap için de geçerlidir. Eğer böyle bir sözleşme bulunmuyorsa hesaplar IP paylaşımı kuralını ihlal ettiği gerekçesiyle kapatılır.

Keyifli Oyunlar,
      İyi Günler Dilerim.

Saygılar
      PannaCotta Game Administrator

bu bildirim ihlalidir, benim bilgim dahilinde deme sansiniz yoktur!

tamamen değerlendirme yanlışı yapılmaktadır.benim ıp paylaşımı hesab YAGIZ bilgim dahilinde AKINCII tarafından liman işgali söz konusu değildir.bu durumu nasıl kurguluyorsunuz.haberim dahi yok bu liman işgalinden ve süreklilik olsun.AKINCII ile sürekli gp satışı söz konusu değildir.örnek veremezsiniz.hesabı koruma söz konusu değildir.tamamen mizahsen bir durum.sürekli gp alımı hesap koruması gerçekten uyumsuz örnektir.süreklilik arz eden durum yoktur. örnekte yoktur.malesef yine anladımki amacınız sadece ceza vermek ama hangi gerekçe gösterebilirim durumuna düştünüz.net bir şekilde kural ihlal eden fiili durumu gösteremiyorsunuz.sadece zorlama sürekli gp satışı ve hesap korumasını gösteriyorsunuz. süreklilik nerde.bir tek örnek veremezsiniz.zaten YAGIZ şehri çok küçük hesap.neden korunsun.ricam kesinlikle bir üst yöneticinin konuyu incelemesi gerekmektedir.

1-siz coklu hesap kullanımını cok yanlıs algilamissiniz.Coklu hesap kullanımı legal multi degildir.
      asagidaki sadece bir ornekti..tekrar yazıyorum: ip bildirimli hesaplar nasıl birbirlerine filo hareketi yapamıyorlar ise; 3. sahıslarla da aynı sekilde filo hareketleri yapamazlar.

bir hesap surekli sizden ticaretle gp alacak, sonra aynı hesap sizin diger hesabınızı koruyacak..
      bu bildirim ihlalidir, benim bilgim dahilinde deme sansiniz yoktur!
      asagidaki bildirim kurallarının 3. sahıslarla ihlali yasaktir.
      ister 5 tane ip bildirimli hesap acip baska bir hesaba ip bildirimli hesaplarınızı yagmalatın, ister korsan kasıp,3. bir sahsa ip bildirimli hesaplarınızı korsan yagmasi attırın..isterseniz bir hesabınızla ticaret nakliyat yapin digerini korumasını saglatın..farketmez, 1 mızrakcı da konuslandirsa diger hesaplarınızla destek veriyorsanız bu bildirim ihlalidir.
      (filo cesidi farketmez)

Keyifli Oyunlar,
      İyi Günler Dilerim.

Saygılar
      PannaCotta Game Administrator

TAM METİN istenirse eskwood@hotmail.com gönderebilirim

The post was edited 1 time, last by escemes ().