ceza alan hesaplardan altın yağması

• Oyun

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

• hesap alıp peşine tatile alıp atıl hâlde durması zor bişey deil iki dakkama bakar vede hesabım olduğu içinde seninde susmana vesile olur ama böyle ölü hesapların olmasını mı isterdiniz yoksa hep beraber oynanabilecek düzeye getirtirp tekrar oynayan oyuncular kazandırmayı mı tercih sizin ben sadece forumcuyum enson ikaryamı sekiz sene önce oynamıştım ;)

• İkariam oynamayan birinin ikariam forum sayfasını takip etmesi ve bu forum sayfasına 820 mesaj yazması sence de anormal bir durum değil mi ??
      valla ne diyeyim haydar usta belli ki oyunu çok sevmişsin sen aktif olarak oynama zaten.
      oynamadığın oyunun forum sayfasını böyle takip ediyorsan o oyunu bi oynamaya başlasan hepimizin başına bela olursun uğraşılmaz seninle :)))
      VERİLEN SÖZ NAMUSTUR
    • guneyeyolculuk schrieb:

İkariam oynamayan birinin ikariam forum sayfasını takip etmesi ve bu forum sayfasına 820 mesaj yazması sence de anormal bir durum değil mi ??
      valla ne diyeyim haydar usta belli ki oyunu çok sevmişsin sen aktif olarak oynama zaten.
      oynamadığın oyunun forum sayfasını böyle takip ediyorsan o oyunu bi oynamaya başlasan hepimizin başına bela olursun uğraşılmaz seninle :)))
      Uzaktan seviyor arkadaşımız :oycanimm:
      Lips
      тнє αηcιєηтѕ
      CHAOS
    • Mod'lar OP'lar da oynamıyor ama burdalar :)))

guneyeyolculuk schrieb:

İkariam oynamayan birinin ikariam forum sayfasını takip etmesi ve bu forum sayfasına 820 mesaj yazması sence de anormal bir durum değil mi ??
    • boz_kurTürk schrieb:

Mod'lar OP'lar da oynamıyor ama burdalar :)))

guneyeyolculuk schrieb:

Oynamadıklarına emin misin :D deli oynuyorlar ve de ambroları beleeeş :D
      eskiden 1. sıraya yerleşirlerdi millet de geçmek için deli ambro basardı :D
      hatta op'lar kankilerine deli ambro verirdi :D Hâlâ öyle olduğunu düşünüyorum
      Lips
      тнє αηcιєηтѕ
      CHAOS
    • :) her gördüğünü op sanma :) ben de 2 aylık serverda 30 sur seviyesine sahip depolarında 300 400 k kaynak olan şehirler biliyorum bariz op'un kullandığı belliydi ama gece gündüz yağmalıyorduk :D

The Ancients schrieb:

boz_kurTürk schrieb:

Mod'lar OP'lar da oynamıyor ama burdalar :)))

guneyeyolculuk schrieb:

Oynamadıklarına emin misin :D deli oynuyorlar ve de ambroları beleeeş :D eskiden 1. sıraya yerleşirlerdi millet de geçmek için deli ambro basardı :D
      hatta op'lar kankilerine deli ambro verirdi :D Hâlâ öyle olduğunu düşünüyorum
    • Yahu ben 1. Ağızdan görduklerimi söyluyorum sen hala ne diyon inanma falan diyon . Oplarla ilgili oyunda tek kural kendi serverinda görev alamazsin :D
      Ha senin dedigin op olabilir. O servere bakan op kankisi degilse ban attiramaz yoksa yapistirirdi direkt. Bi mazeret sunardi 2 gun farkli ipden gir gel hele neden proxy kullanion baam
      Lips
      тнє αηcιєηтѕ
      CHAOS
    • ama harbi ne zamanlardı. Eskiden adam kayırma sadece ambro vererek vardii artik kesenin agzini kapadi germaniler :bet: sadece kayırma var. Ambro koparan şanslidir ya da yağcıdır.
      Artik nerden ne kadar koparsak kârdir hesabindalar. En son güncellemede saray ve valilikler de artik ambroyla bitiriliryor bu da en son kanit zaten :)
      Lips
      тнє αηcιєηтѕ
      CHAOS
    • haydar schrieb:

ben ikariam oynamıyorum ama yine de naçizâne fikrimi dahası ilk başta aklıma gelen hülle hileyi söyleyim eğer öneri kabul olursa diye KKK3

şimdi bikaç kişi anlaşırlar multi hesap açarlar ve her hesaba yüklü miktarlarda altını basa basa hesabı şişirler sonra tam kendi hesapları da yakalanıp kapanmadan önce dışardan birisi ile irtibata geçip şikayet edilip multiden ceza aldırırlar ee op görse incelese hepsini birden kapatacak o yüzden başkası söylese o kadar irdelemeden direkt kapatırlar neyse sonra kapanan hesaplar multi hesap vede altın dolu olduğu için ayrıca da hesap yağmalanabildiği için hesap kapalı iken başka ip adresinden bir başka hesapla o altınları malzemeleri yağmalayıp diğer orjinal ip adresi ilede o hesap yağmalanır bu durumda multiden kapanan hesapların bi caydırıcılığı olmaz aksine farklı iki ip adresi ile girildiği için iki ayrı hesap vede hesap sahibi gibi imiş gibi organize bi şekilde hileninde önünü açmış olursunuz buda daha hızlı bi şekilde kan kaybetmenize sebep olur KKK3

demek istediğimi az buçuk @PannaCotta game admin ile daha detaylı vede karmaşık versiyonu olarak gladyatus forumunda bahsettiğim olayı @Snape super game operator anlamıştır mevzuyu KKK3
      bu söylediklerin şuan da yapılabilir bişey zaten

arkadaşın önerisi ek bir şey getirmiyor

çok basit Multiden ceza almış silinecek hesapların altını yağmalanabilsin diyor. Sen ne anlatıyon :D

multi kuralının esnetilmesi ile ilgili hiç bir durum yok öneri içerisinde laf olsun ben biliyom diye göstermek için sosyolog edası ile sallamışta sallamış sinekmiş de bit miş de :caat:

Bana Darbe Atanı, Ben Harbe Sokarım !
      Copyright © 2007 ''Orijinal
      İnternet ortamı işte; Dalgasız Denizde , Herkes Kaptan
      :hayalet:
      PSi : EFE
    • Neu

FastFooD schrieb:

@escemes

Paylaşırmısın görelim bi
      sayın @FastFooD
      burada bir kişinin banlanma sebebini tartışarak adaletinizi göstermeye çalışmanız gerçekten artık işe yaramıyor
      zaten forum bitik hale gelmiş durumdayken bu şekilde imaj tazelemek eski günlerin olayıydı geçelim lütfen.
      her ekipten haksızlık olduğuna dair konular okuduk biliyoruz. bizzat ben de yakın vakitte yaşadım.
      buyrun madem benim ticket içeriğimi falan her şeyimi ban sebebim ve yanıtlarınızla paylaşalım.
      bir kaç forum modunu görevden alarak yeni yöneticiler arayarak liyakat ya da düzen geleceğini sanmanız komik zira bizzat siz burada sorunlara çare olmak yerine sümenaltı etmeye çabalıyorsunuz
      tickette kaale alınmıyoruz
      cevap vermek açıklama yapmak yerine , ezici ve umursamaz davranıyorsunuz bizzat siz.
      sayın panna zaten ayrı bir dünya
      yahu ticket atma hakkımı elimden alıyorsunuz ticket atamıyorum onu bile kapatıyorsunuz
      farklı kanallardan ulaşıyoruz yine alaya alır tarzda cevap veriyorsunuz.
      hesap açılmış kapanmış umrumda değil
      adalet gösterecekseniz buyrun ticketlerım cevaplanmadan blocklanmış şekilde duruyor. cevaplandırınız.
      rica ediyorum ispat kanıt belge ile yapınız. itham ile iftira ile artık yapmadığım işler yüzünden suçlanmak yetti.
      kurallar da ortada sayenizde çokca okudum baktım. buyrun neye dayanaraktan işlem gördüğümü açıklayın.
      vpn den giriyorum muhtemelen ban atcaksınız mesajımda puf olacak ancak önemi yok kafam rahat bem göreceğimi gördüm.

Demeter
      archness
      Taviz Yok
      SİZHEPİNZBENTEK
    • Neu

14. Tüm mesajlar forumdaki ilgili kısımlara yazılmalıdır. Bu kurala uymayan mesajlar silinir ya da taşınır.

a) Konuya yazılan cevaplar konuyu açan kişinin ilk mesajına göre yani konunun amacına göre cevap yazmak zorundadır. Konunun amacına uygun olmayan mesajlar silinir ya da taşınır, konuyu amacından uzaklaştıran kişiler forumdan uzaklaştırılır.

Lütfen yukarıdaki kurala göre yazışmalarımızı sürdürelim.

İyi forumlar.