AVA GİDERKEN AVLANAN CLO-BARO (BAM_BAM)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• AVA GİDERKEN AVLANAN CLO-BARO (BAM_BAM)

Öncelikle uzun bir başlık olacak. Uzun zamandır bölgede yaşanan Nağmert savaşlara inat DİMDİK ayakta duran ARES ittifağı olarak bazı şeyleri açığa kavuşturmak lazım.
      Bugun öğlen saatlerimizde VATAN savasından yeni çıktığımızı bilen CLO 'lular dur birde şunlardan yağma koparalım diyerekten adamıza geldiler. Hani Bize düne kadar çay ikramında bulunanlar var ya ! onlara azcık Kan tattırdık.

1. Herkesin bildiği üzere VATAN savasından yeni çıkmamıza rağmen CLO lular savaştan çıkıp zayıfladığımızı zannedetme mantıgıyla gelmeleri ayrı bir komedi sahnesiydi.
      2. Hadi Yeniliyorsun CLO Neden BARO abilerini çağrıyorsun savaşa Abilerin adaya giremedi çünkü onlarda Kanın kokusunu aldılar.
      3.Bu Vatan- Clo - Baro ittifağı 3 lüsü ne zaman Anlıyacaksınız. Bu Serverda Fiyatı bizim belirlediğimizi ?
      4.Vatan lideri Savascı Neden BARO dan sürekli yardım istiyorsun bizde sizin gibi baro gibi çiftçilik yapmak istiyoruz yahu hakkımız yok mu ? Hehh sen şimdi diceksin kanıtla hadi kanıtla allahını seviyorsan bu lafı bu yorumun altına bırakta (abiiii ares savastan çıktı su aresi bitirelimmm) diye mesajlarını suraya lappp diye yapıştırim sende hesabını sil bende rahatliyim sende...
      5.Gönül isterdi ki baro lular sizi adaya almak inanın zevkle keserdik tek sizin mi dostunuz var bu serverda ? Anlayamadım. Dost yapmak kötü birşey değil ama yenileceğin zaman dostunu çağırmak ayıp birşey nede olsa Amboise babasısınız basın parayı ışınlanın da ne olacak .!
      6.Konuyu sapıtacak arkadaşlar illa ki çıkacaklardır. Çenebaz insanlar vardır eminim dosta düşmana göz dağımız olsun bu 3 günde kaç adam kestik bilmiyoruz kaç savaş aldık valla hatırlamıyoruz ama sizden tek ricamız var allahınızı seviyorsanız azcık ÇİFTÇİ'lik yapalım sizin gibi nolurr ya valla gına geldi kes kes bitmiyorsunuz :))))
      7.BARO'lu Arkadaşlarımızın DÖNEN ASKERLERİNİN GEMİLERİNİN Raporlarınıda koymamamı istemiyorsanız. Uslubunuzca Tebrik Edin Ve yorumları kirletmeden gidin burdan :)

Ayrıca bizim bu günümüzde BARO geliyorsa Bizde burdayız Diyerekten baronun girmesini bekleyen FİRE 'lı dostlarımıza SELAM OLSUN !!
      Aradaki fark FİRE dostlarımız adada geldiler beklediler sizin gibi hemen kurnazlık edip savasa dahil olmadılar :)
      Tabikide ada mensubumuz TTT ittifağınada burdan saygılar :) Kendi üyelerini hemde adamızı savunmaktan çekinmediler :)

Şimdi dicekler ki(iyi izleyin ! ) TTT ittifağı nı çagırdınız FİRE çağırdınız biz geldik kaçtınız falan filan...

TTT li dostlarımızın kendi üyelerine sahip çıkması onursal bir davranıştır. Fire lı dostlarımızda Onca yolu cıkıp adada beklemeleri ise Ayrı bir Onurdur. Asıl Onursuzluk hemen yenilince savasa zıplamak Onurlu davranış FİRE gibi Savaşa başka eleman gelene kadar orda beklemektir. Tabi siz alışık değilsiniz anlayamazsınız böyle şeyleri kesin bir şey bulursunuz. Ama Sizin gibi Multi silmediğimizden Anlayamazsınız Baro'lular bide ittifağın adına bak adaletten bahsediyor :) Bak Biz İsmimizin hakkını veriyoruz :)

Şimdi Gelelim Raporlara

SAVAŞIN İSMİ: BAM_BAM :)

[

Koşulsuz ve şartsız Serverda en çok savasan ittifak oldugumuzun resmi kanıtıdır.! Tüm ARES Ailemi Canı Gönülden Kutlarım.Bizler Son Sözünü Savaşta Söyleriz Demiştik .!

2006'dan beri ΛRΣS

TURABİ
    • Öncelikle şunu belirtmek isterim sayın dostlarım ve sayın büyüklerim . Dost olsun düşman olsun herkese saygımız sonsuzdur . İttifakı ilk kurduğum günden bu yana edindiğim dostlara ve aileme aşıladığım en büyük şey saygı olmuştur dost da olsa düşman da olsa herkes saygıyı hak eder. Neden mi bu oyunda kimse robot değil hepimiz insanız ve gerçek hayatta nasıl davranmayı tercih ediyorsak veya nasıl davranıyorsak burada da bilakis aynısını yapmamız tercihimdir. Oyun da olsa dostluk da düşmanlık da reel hayatımızın bir yansımasıdır. Kolay kolay foruma ilişmeyiz pek de işimiz olmaz bakmayın öyle 3-5 rapor astığımıza biz burdayız dostumuza gelirseniz yada komşumuzu ziyaret ederseniz siz elimizdeki tüm inanan insnalarla son askerimize kadar mücadelemizi veririz demek için asıyoruz. Hatta ares ititfakını da kızdırdığımız olmuştur ama o bir nevi mesaj vermek ve şakalaşmadan ibarettir.

Gelelim savaşa hangi cüretle Örnek bir aile omaya çaba sarfeden T-T-T Ailesi'ne ve komşularına bizim üzerimizden saldırmaya cesaret ediyorsunuz anlam verebilmiş değilim . Ama şunu açıkça belirteyim . Yanımızda müttefik ittifak olsa da olmasa da serverda kimseden Korkumuz yok. Allah(c.c) den başka kimseden de korkumuz olmaz. Sonuç itibari ile bir oyun ve ben de olsam Ailemden birisi de olsa kimseden korkumuz yok. Bu böyle bilinsin. Siz 3 lü ittifak yapabiliyorsunuz da Bizi yapamaz mı zannettiniz . En az bizlerin karşısına çıkmak için 5 ittifak daha toplayın gelin 1 şehir belirleyelim servera en güzel savaş deneyimini yaşatalım . Eğlenelim dostça çiftçiliğimizi de yapalım erdemli ve dürüst şekilde konuşalım rodossuz ve gereksiz şehir yıkmasız savaşalım son askere gemiye kadar derdim .Amaaaaaaaa sizlerle bu iş zor be hocam :) Biraz silkinin kendinize gelin ne kendinizi ne de başkasını küçük düşürmeyin. Hiç yakıştıramadım Ambro zenginlerine :)
      :tr: TR MURATPAŞA :tr:
    • BOYBEYI(Gökhan) kardeşim her şeyi çok güzel anlatmış bizlere söz bırakmamış tebrik ederim kardeşim .

Değerli dostlarımız T-T-T ve FIRE ittifaklarına huzurlarınızda ayriyeten teşekkür ediyorum dost dediğin kara günde belli olur :beer:
      ARES İTTİFAK LİDERİ
      Yaptığın Şey Kolaylaşmıyor Sen GÜÇLENİYORSUN !
    • - BARO CLO ve VaTaN üçlü bir ittifak olsaydı pazar gecesi siz 35+ kişi gelirken 9 kişiye karşı savaşmazdınız.(Deniz savaşı 1 gün uzadı istediğimiz kadar adam çağırırdık) Üstüne üstlük rodosumuz da vardı.
      -70 kişilik bir ittifakla saldırı ve savunma puanına bakılmaz kişisel listede ittifakınızdan kaç kişi var bir de ona bakın, 70 tane 3000 puan olsa 210000 puan yapar zaten.

İnsanların karakterine laf atmak, boş polemik yaratmak sizi olduğunuzdan küçük gösterir.

İyi oyunlar, İyi forumlar
      NOTOS/Metzk/VaTaN İttifakı Diplomatı
    • +++ Savaş sırasında üyelerini boş şehirlere yağmaya göndermenizi size bağlamıyorum her üyeyi kontrol edemezsiniz ancak siz aklınıza gelen her şeyi elinize gelen her fırsatı Forumda ilgi çekmek(nedenini bilmiyorum siz tanımlayabilirsiniz) için kullanmanız komik duruyor,forumu okuyan oyunu oynayan herkes olanların farkında zaten.
    • Danzig wrote:

- BARO CLO ve VaTaN üçlü bir ittifak olsaydı pazar gecesi siz 35+ kişi gelirken 9 kişiye karşı savaşmazdınız.(Deniz savaşı 1 gün uzadı istediğimiz kadar adam çağırırdık) Üstüne üstlük rodosumuz da vardı.
      -70 kişilik bir ittifakla saldırı ve savunma puanına bakılmaz kişisel listede ittifakınızdan kaç kişi var bir de ona bakın, 70 tane 3000 puan olsa 210000 puan yapar zaten.

İnsanların karakterine laf atmak, boş polemik yaratmak sizi olduğunuzdan küçük gösterir.

İyi oyunlar, İyi forumlar
      3lü ittifak olayını anlatayım mı sana dün clo güzelce kesilirken doğal olarak abi gel kurtar beni yaptı adada kim sokucak baroyu diğer dostu vatan sokucak noldu 3 evetle geriye döndü..Deniz savaşında başka bir ittifaktan adam çağırdınız zaten oralara pek girmedik savaştık tebrikleri ettiniz ettik daha da uzatma tebriğini et forumuna git asıl cevap vermesi gerekenler girsin konuya (CLO EGO) tutturmusunuz 70 kişilik bir ittifak o zaman kişi sayısına bu kadar takıntın var kendi dengine göre savaş bundan sonra hadi şimdi kendi konuna.. :mafya:
      THOR İTTİFAKI GENERALİ :mafya:

CESURUN BAKISI KORKAĞIN KILICINDAN KESKİNDİR YEĞEN !
    • Hocam saldırı puanında da ilk 10u koysaydın madem savunmada ilk 10u koydun. Ekran görüntülerinde kendinizi ele vermişsiniz resmen. Savunma puanında ARES ilk 10da değil. Saldırı puanında ise İlk 10da 3 ARES 2 vatanli var.

Bir de malum EGO ittifakı bize çiftçi der :) EGOnun lideri de kendinden 10 kat düşük puanlı adamlara saldırıp, saldırı puanı kasmaya devam etsin, sözde birinci :D
    • Çok komiksiniz yemin ederim çok komik, baro daha piyasada yokken ve hiç çağırmamışken ttt ittifağını abiler yardım edin diye savaşa dahil eden ve biz de barolu dostlarımızı çağıralım madem dediğimizde de , vatan ittifağıyla bile anlaşıp onlarn limana girememesini sağlayan ve şehir ismini hi guys olarak vatanlıya değiştittiren söz konusu baro ve clo olduğunda her türlü şeyi yapanlar da sizlersiniz gene konuşmaya hiç hakkınız yok acıyorum size, biz ki 9 kişi 35 kişiye karşı savaş açmışız kimseyui başta çağırmadan hem de ama sizin cesaretiniz belli oldu hiiiiç konuşmayın tüm raporlar ve herşey ortada sonra biz baroyu çağırınca da yaygara yapıyorsunuz ya hiç anlamıyorum bunların hepsi ortadayken utanmıyomusunuz hiç böyle konuşmaya vallahi ben utanırdım. daha fazla polemiğe girmek istemiyorum susunca sizin gibi olmayınca bir şey sanıyorsunuz kendinizi daha düne kadar hiç bir saldırımıza cevap bile veremediniz, ss ler daha gelecek biraz da bekleyin bakalıum daha nelerinizi dökecez ortaya azcık bekleyin iyi oyunlar herkese...
    • MichaelCorleone wrote:

Çok komiksiniz yemin ederim çok komik, baro daha piyasada yokken ve hiç çağırmamışken ttt ittifağını abiler yardım edin diye savaşa dahil eden ve biz de barolu dostlarımızı çağıralım madem dediğimizde de , vatan ittifağıyla bile anlaşıp onlarn limana girememesini sağlayan ve şehir ismini hi guys olarak vatanlıya değiştittiren söz konusu baro ve clo olduğunda her türlü şeyi yapanlar da sizlersiniz gene konuşmaya hiç hakkınız yok acıyorum size, biz ki 9 kişi 35 kişiye karşı savaş açmışız kimseyui başta çağırmadan hem de ama sizin cesaretiniz belli oldu hiiiiç konuşmayın tüm raporlar ve herşey ortada sonra biz baroyu çağırınca da yaygara yapıyorsunuz ya hiç anlamıyorum bunların hepsi ortadayken utanmıyomusunuz hiç böyle konuşmaya vallahi ben utanırdım. daha fazla polemiğe girmek istemiyorum susunca sizin gibi olmayınca bir şey sanıyorsunuz kendinizi daha düne kadar hiç bir saldırımıza cevap bile veremediniz, ss ler daha gelecek biraz da bekleyin bakalıum daha nelerinizi dökecez ortaya azcık bekleyin iyi oyunlar herkese...
      Al bi savaşçılar 2 daha geldi siz bitmiyonuz mu tek bahaneniz sayı mı sizin tutturmuşlar 30 kişiye 9 kişi savaştık sen o adaya yağmaya gelmedin mi onu söyle bi aldın mı yağmayı yoksa başka bişi mi aldın :kirbac: ? Bunları böyle seviceksin :aferin:

• MichaelCorleone wrote:

Çok komiksiniz yemin ederim çok komik, baro daha piyasada yokken ve hiç çağırmamışken ttt ittifağını abiler yardım edin diye savaşa dahil eden ve biz de barolu dostlarımızı çağıralım madem dediğimizde de , vatan ittifağıyla bile anlaşıp onlarn limana girememesini sağlayan ve şehir ismini hi guys olarak vatanlıya değiştittiren söz konusu baro ve clo olduğunda her türlü şeyi yapanlar da sizlersiniz gene konuşmaya hiç hakkınız yok acıyorum size, biz ki 9 kişi 35 kişiye karşı savaş açmışız kimseyui başta çağırmadan hem de ama sizin cesaretiniz belli oldu hiiiiç konuşmayın tüm raporlar ve herşey ortada sonra biz baroyu çağırınca da yaygara yapıyorsunuz ya hiç anlamıyorum bunların hepsi ortadayken utanmıyomusunuz hiç böyle konuşmaya vallahi ben utanırdım. daha fazla polemiğe girmek istemiyorum susunca sizin gibi olmayınca bir şey sanıyorsunuz kendinizi daha düne kadar hiç bir saldırımıza cevap bile veremediniz, ss ler daha gelecek biraz da bekleyin bakalıum daha nelerinizi dökecez ortaya azcık bekleyin iyi oyunlar herkese...
      dostum cok komıksın bılıyormusun cıdden .D adaya gelıp kesılmeye baslayınca abıler kosun yedıler benı bıtırdıler dıye bılecek cesaret nerde :D sonra dostlarımız gelınce aglamaya basladınız ıyıden dua edın :D benı dıskalıfıye ettı oyun :D
      Asla vazgeçme, kaybedenler yalnızca vazgeçenlerdir...

:hosgeldin: :parti:
    • Bahsettiğim şey 9a karşı 35 savaşmak değil, 9kişiye karşı savaşmazdınız. Çağırabilirdik sonuçta ne de olsa dostumuz hepsi size göre.

Söyleneni anlayın ondan sonra cevaplayın, kimse size saldırı puanı savunma puanında geridesiniz demiyorum yanlış algı yaratmayın diyorum,
      Deniz savaşında giren 1 kişi de savaş sırasında bizim 50:50ye uzak şehirlerimize yağma atan arkadaşlara hediyedir.

İyi forumlar iyi oyunlar tekrardan. Yılbaşı savaşı Notos'un belki de en sağlam savaşıydı kimsenin denk ittifak bulun sözünü söyleme hakkı da yok.

Tebrikler tekrardan.
    • gokhan332 wrote:

dostum cok komıksın bılıyormusun cıdden .D adaya gelıp kesılmeye baslayınca abıler kosun yedıler benı bıtırdıler dıye bılecek cesaret nerde sonra dostlarımız gelınce aglamaya basladınız ıyıden dua edın benı dıskalıfıye ettı oyun
      birincisi biz adaya seni ve sana yardım edecek areslileri kesmeye geldik bunu çok iyi biliyorsun ;) ikincisi aynen söylediğin gibi biz 9 kişiyle savaş açtık size ama sizin sayınız yetmiyormıuş gibi ttt yi de dahil ettniniz burda belli kim cesur kim korkak veyahut başka bişey ;) üçüncüsü de sahi sen neden bamlandın :-))) yazık yahu :-)
    • DAYI wrote:

Al bi savaşçılar 2 daha geldi siz bitmiyonuz mu tek bahaneniz sayı mı sizin tutturmuşlar 30 kişiye 9 kişi savaştık sen o adaya yağmaya gelmedin mi onu söyle bi aldın mı yağmayı yoksa başka bişi mi aldın ? Bunları böyle seviceksin
      işte biz razıydık zaten ki 9 kişi saldırıyoruz kaç kişilik ittifağa ama karşımızda korkak ordusu görüyoruz yardım alan :) ve o adaya niye geldiğimizi yazdım bamlanan arkadaşınıza :) tekrar açıklama yapmaya gerek yok sizin de nasıl bir ittifak olduğunuzu anlamış olduk ;-)
    • MichaelCorleone wrote:

DAYI wrote:

Al bi savaşçılar 2 daha geldi siz bitmiyonuz mu tek bahaneniz sayı mı sizin tutturmuşlar 30 kişiye 9 kişi savaştık sen o adaya yağmaya gelmedin mi onu söyle bi aldın mı yağmayı yoksa başka bişi mi aldın ? Bunları böyle seviceksin
      işte biz razıydık zaten ki 9 kişi saldırıyoruz kaç kişilik ittifağa ama karşımızda korkak ordusu görüyoruz yardım alan :) ve o adaya niye geldiğimizi yazdım bamlanan arkadaşınıza :) tekrar açıklama yapmaya gerek yok sizin de nasıl bir ittifak olduğunuzu anlamış olduk ;-)
      O kadar yazmıssın da boş yazmısın cevap ver benim dediğime açıkla forumda ne aldığını :kirbac: :kirbac: :kirbac:

• Savas sabah 6 da bitti insafsızlar hangi ara kalkıp yorum atıyorsunuz :) bir yandan AVUKAT wp den yazıyor bir yandan siz burdan :) neymiş ss varmış koyun babacım koyun ahanda platform koyunda görelim agzımızdan çıkan kelimeleri herkes savasıyorsa bizim sorunumuz değil siz 300 spartalımısınız 9 kişi adaya gelip çıkacagınızı zannediyorsunuz. Diri diri keserler onuda geçtim liman sizdeydi son dakikaya kadar soksaydınız adamlarınızı:)

ver kızım ordan müziği erik dalı gevrektirrr erik dalı gevrektirrrrr
      2006'dan beri ΛRΣS

TURABİ
    • MichaelCorleone wrote:

O Vatanlı ben olduğumdan bir açıklama yapmam gerekiyor. Gece yarısı oyuna son bir defa bakıp yatacaktım ki, Ares limanımı almış. Bir ton Barolu da bana doğru geliyor, Corleone dan gelen var. Fakat benim olaylar ile alakam yok. Bu kadar oyuncu madem şehrime geliyor, şehir ismim ile bir selam verip öyle çıkayım dedim... Tek tek millete yazacak halim yok ya! Son olarak ta cinslik yapsam veyahut taraf tutsam şehrimi tatile alır ardından mutlu mutlu uyurdum . Ki kendimce haklı sebeplerimden dolayı (ara ara gelip bana da uğruyor olmanızdan ve geçmişteki saçma sapan yağmalarınızdan ötürü) bunu yapsam gene sesinizi çıkarmaya hakkınız yok. Ancak olay akışına müdahale etmedim. Ha sen istiyorsan ki armut piş ağzıma düş. Vatanın bütün üyeleri ayak işlerimizi yapsın bize liman versin diyorsan yardımcı olamayacağım kusura bakma.
    • MichaelCorleone wrote:

gokhan332 wrote:

dostum cok komıksın bılıyormusun cıdden .D adaya gelıp kesılmeye baslayınca abıler kosun yedıler benı bıtırdıler dıye bılecek cesaret nerde sonra dostlarımız gelınce aglamaya basladınız ıyıden dua edın benı dıskalıfıye ettı oyun
      birincisi biz adaya seni ve sana yardım edecek areslileri kesmeye geldik bunu çok iyi biliyorsun ;) ikincisi aynen söylediğin gibi biz 9 kişiyle savaş açtık size ama sizin sayınız yetmiyormıuş gibi ttt yi de dahil ettniniz burda belli kim cesur kim korkak veyahut başka bişey ;) üçüncüsü de sahi sen neden bamlandın :-))) yazık yahu :-)
      :)))) geldınız kesebıldınızmı :)) ttt bız neden cagıralım bılader adamların sehırlerını ısgallıyorsunuz sonra bıze dıyorsunuzkı cagırdınız :D baska seylerle gelın :)))
      ban sebebını bızde bılmıyoruz :) yetkılıler goruse cagırmıs bı acıklama yok ıletısımdeyız :)
      Asla vazgeçme, kaybedenler yalnızca vazgeçenlerdir...

:hosgeldin: :parti: