İp paylaşımı Rakun, U S R A ve T E Ğ M E N

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Bak Serkan yukarıda yazdım, alperen'in-emin'in senin ya da sizin gp leri ayakta tutmak için altın almanıza bir şey dedim mi?

trakyalı,karındeşenjac,işbara kağan vs daha birçok hesaptan altın alabilirsiniz savaş için buna itiraz eden ya da bunu yazan olmadı.Burada asıl mevzu B.K hesabının yediği naneler siz hala bana bileniyorsunuz.

ısrarla diretiyorsunuz oyunu bırakan kişinin hesabını alıp ıp sunulup altın aktarılmış.ben bu durumu izah ettim hepsi bu sana da iyi geceler
    • Abi benim de dediğim şu ki bizim suçumuz barış ile arkadaş olmak mı? Bu mu yani. Altını diğerlerinden alınca sorun yok barış işe girince mi hatalıyız. Barış ın illegal işleri varsa açıp operatörlere tek tek yazın incelesinler varsa banlasınlar. Barış ya karda yürüyüp izini belli etmiyor ya da illegal bir iş yapmıyor. Oyun içi düşmanlığınızı bana yansıtmayın. Ben barış ile olayında defalarca seni savundum barışa gerekeni söyledim ama bu üslup hakaret meselesi değil. Benim hesabım senin gibi bu düşünce yüzünden banlandi. Bir kişinin dahi mağdur olabileceği dusunulmedi bile. Tekrar tekrar dediğim gibi barış illegal bir iş yapıyorsa banlansın hiç sorun değil siz de arkasını bırakmayın şikayete devam edin. Ama banlanmazsa da ya operatörlere isyan edin ya da oturun düşüncelerinizi baştan gözden geçirin. Benim diyeceğim başka bişey yoktur. Tekrar da bişey yazmayacağım. Kılıcınız keskin geceniz iyi olsun.
    • Kiminle arkadaş olup kiminle olmayacağınız sizin bileceğiniz iş, sizi ben banlamışım gibi konuşmanız ayrı bir olay.

siz bu altın işini ayarlarken sen bu yerdeki yıldız hesabına ıp attığını bilmiyor musun serkan ?

onun üzerinden altın aktarırken hayrına mı yaptınız anlamadım ben mevzuyu.mağdur edebiyatı yapmayın bile bile lades demişsiniz kalkıp birde ben banlamışım gibi konuşuyorsunuz.

hesap Tarık'ın hesabı,almış ıp sunmuş altın aktarılmış hala diyorsun ki mağdur oldum hesabım banlandı.git bunu malum şahsa söyle o zaman.Kaç tane hesabı pert etmiş hala ne diyorsunuz.
    • HaciBabaTekkesi wrote:

Yıldız hesabının kimin olduğu kime çalıştığıni da şuan senden öğrendim yemin ederim ki dediğin kişiye ait olduğunu bilmiyordum. Bilsem zaten o riski almazdim üzerime.
      Burayı atlamışım bir önceki mesajım çöp.

Çünkü senin sözüne güvenirim, burada asıl sorulması gereken soruları,bu altın aktarımını sana bazı şeyleri anlatmadan yaptıran kimse ona sormak lazım.

Senin hesabının kapatılmasının suçlusu biz değiliz Serkan bunu anlamanı isterim.

Şunu da belirteyim; şahsıma yazdığı bütün hakaretleri herkes biliyor, yan hesabında en son söylediği cümleyi yazsam küçük dilinizi yutarsınız..kendini öyle bir kaptırmış ki işi gücü klavyeden hakaret etmek.

Onun içinde bulunduğu her duruma müdahale ederim,arada kimin kaynadığına bakmam kimse kusura bakmasın.

Bilgin dışında yapılan bir şeyse ki ona inanıyorum, gidip hesabını malum şahsa soracaksın bana değil..
    • Tesekkur ederim abi her ne kadar rakip, düşman olsak da söze güvenebilmek önemli bir şey.
      Ben senin yüzünden kapatıldı derken arka planı kastediyorum belki senin ilgin dahi yoktur belki sen şikayet etmedin bu yüzden şahsına algılamana gerek yok. Ama ittifakından çoğu kişinin sürekli beni şikayet ettiğini biliyorum. Üstelik defalarca kendileri Ban yediler .
      Arada kimin kaynadığı umrumda olmaz demişsin. Ona da eyvallah. Dediğim gibi yeriniz bolarsın.
      Ben hesabımı sana sormuyorum. Daha önce de iki üç kere söyledim raporda ismim geçtiği için cevap verme ihtiyacı duydum. İsmim yazmasaydı tek kelime yazmazdim. Sonuçta Barış ın yahut başka birinin avukatı değilim ben sadece bildiğim doğruları söylemeye çalışıyorum.
    • tomris wrote:

Sayın Balamir,sürekli Barış'ın multi oldugundan, Serkan ın ticaret yaptığından bahsediyorsunuz.
      1-)Barıs ,HBBM oyuncularının multi olarak kullandıgı hesaplarla suclandı istedigiyle ip paylaşımı yapabilir veya iptal edebilir bu yasak degildir bu onu ve oyun adminlerinini ilgilendiren bir konu .Ben de deli gibi kanıt arayıp bulamayınca da burada ticket açıp sizi eleştirebilirdim ama daha önemli işlerim var.
      2-)Maraslı istedigiyle ticaret anlasması yapabilir kimseye bir hesap verme zorunluluğu yoktur.
      3-)BULDUĞUNUZ HER KONUDA LÜTFEN GEREKSİZCE ESKİ KUT İTTİFAKININ OYUNCULARIYLA UĞRAŞMAYIN.
      Bu dördüncü hesabım.Şikayetiniz üzerine ikinci kez haksız yere banlandım. ve ben artık ikide bir sizin yüzünüzden ban yemekten bıktım. Ayrıca PanaCotta dan kanıt istiyorum hesap düşük veya yuksek puanlı olabilir burada emek söz konusudur
      Bu nasıl bir savunmadır :D

Yüksel TÜRK! Senin için yüksekliğin hududu yoktur.