P-A İTTİFAKI MULTİLERİ VE RESİMLİ BELGE

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• P-A İTTİFAKI MULTİLERİ VE RESİMLİ BELGE

Değerli Lips oyuncuları 4 aydır Nop ittifakını multici diye tukaka ettiniz durdunuz. Biz korsanı bıraktık. P_A ittifakına puan aktaran ittifaklar liste yüzünden P-A ittifakına düşman oldu.
      Birbirlerine canımlı cicimli davrananlar şimdi 3-,5 K kaynak uğruna birbirlerini yemeye başladılar.
      Taa serverin başından itibaren Alcatraz denen şahıs hep multiye karşı olduğunu söyleyip durdu. Bulduğumuz multilerinide kabullenmedi.
      Alcatraz tabiiki multiye karşı. Ama kendi ittifakından başkası yaparsa karşı. 26:12.2017 tarihinda P-A ittifakının multileri 36:77 adasında listeye çıktı. Başında SON HUKUMRAN topluyor.
      Defalarca ticket açmamıza rağmen hiçbir işlem yapılmadı.

Birde bir bilgiyi paylaşmadan geçemeyecem. Daha Lips serverine hesap taşıma işi formda yayınlanmadan Alcatraz adlı şahıs tarihi ve saatini öğreniyor. Sonra biz oplara iftira etmiş oluyoruz. O op arkadaş kendini biliyor.Fastfood gelsin bana sorsun ben söyleyecem ona.
      Aşağıya resimleri atıyorum.
      Cümle alem bilsin görsün.
      sevgili oplarda görsün.
      RESİMLER
      hizliresim.com/jQl9nL
      hizliresim.com/V34kEv
    • Niye ısrarla adımızı karalamaya calisiyorsun ?

Yapmıyoruz güzelim yapmıyoruz, demeter ekibimiz komple başladı servere, yaklaşık 8 kişi .

Diğer hesaplar da muhtemelen adayı kapatmak ve bağış yapmak için açtıkları ip paylaşımlı hesaplaridir

Ticketlerinden sonuç alamayisinin sebebi bu olsa gerek.

Multisiz bi başarı yakalamamiz sana niye bu kadar dokunuyor onu cidden anlamıyorum. Az önce Yiğit e de anlattım telefonda. Neye inanmak istiyorsan ona inan.
    • Hesap taşımanın server açıldıktan 3 ay sonra olacağını bilmiyorsan birak bu oyunu , adimi lekelemeyi birak. Ha eğer bilmiyorsan birak da bilenler oynasın. Saat ve tarih biliyomusum bilmem ne . Sen gaida korsan öğrenmeye çalışırken ben alphada korsanci yetistiriyodum. Hadi iyi oyunlar.
    • Arkadaşlarım zaten yukarıda gerekli cevapları vermişler. Umarım attığınız iftiranın farkına varmışsınızdır. En kısa zamanda bir özür bekliyorum forumda. Birazcık ahlakınız varsa bunu yaparsınız. Ayrıca Alcatraz ın telefonla operatörlerle konuşup bilgi aldığını söylüyorsunuz buda küllüyen iftira.

Burada korsan loglarımıda paylaşıyorum Happymedal ( Onur Abi) ın Abdullah'a attığı mesajın saatiyle benim korsan puanımı aldığım saate bakabilirsiniz. Sömürgenin oraya ulaştığı ve puanı aldığım görülmektedir.

Galibiyet! Korsanların . oyuncusuna ait . korsan hisarına başarıyla baskın düzenledi. 731973 korsan puanı ele geçirdin. Korsanların dönüş yolunda
    • SUPERSTAR wrote:

Değerli Lips oyuncuları 4 aydır Nop ittifakını multici diye tukaka ettiniz durdunuz. Biz korsanı bıraktık. P_A ittifakına puan aktaran ittifaklar liste yüzünden P-A ittifakına düşman oldu.
      Birbirlerine canımlı cicimli davrananlar şimdi 3-,5 K kaynak uğruna birbirlerini yemeye başladılar.
      Taa serverin başından itibaren Alcatraz denen şahıs hep multiye karşı olduğunu söyleyip durdu. Bulduğumuz multilerinide kabullenmedi.
      Alcatraz tabiiki multiye karşı. Ama kendi ittifakından başkası yaparsa karşı. 26:12.2017 tarihinda P-A ittifakının multileri 36:77 adasında listeye çıktı. Başında SON HUKUMRAN topluyor.
      Defalarca ticket açmamıza rağmen hiçbir işlem yapılmadı.

Birde bir bilgiyi paylaşmadan geçemeyecem. Daha Lips serverine hesap taşıma işi formda yayınlanmadan Alcatraz adlı şahıs tarihi ve saatini öğreniyor. Sonra biz oplara iftira etmiş oluyoruz. O op arkadaş kendini biliyor.Fastfood gelsin bana sorsun ben söyleyecem ona.
      Aşağıya resimleri atıyorum.
      Cümle alem bilsin görsün.
      sevgili oplarda görsün.
      RESİMLER
      hizliresim.com/jQl9nL
      hizliresim.com/V34kEv

Al bak bu da hesap taşımanın ne zaman geleceğini bilmeme olan merakin.
    • yav bu herif ne kadar kibirli ve boş konusuyor. Geçen kesimden sonra eski kibirde kalmadı. Atılan iftiranın ispatları burda konuyu okumamış bile . illa kesildi diye karalama yapıcak. Bize korsanı öğretecektin kadi bi sonraki dönem yap bakalım korsanını görelim marifetini.

-CILGINTURK- wrote:

BUNLARIN multici olduğunu bilmeyen var mı hala gerçekten ? post açmanız bile komik durum.

.
      Tanrı plan yapanlara sadece gülermiş...
    • ne kesimi? ne korsanı? ne diyorsun sen, beni kiminle karıştırıyorsun? Lips serverinde oynadığım zamanlar sizin multici olduğunuzu bilmeyen yoktu.Buraya da arkadaşlarını toplayıp kalabalık yaratıp haklı gibi görünme çabasını bırakın artık. Unutmayın ki, ÇOK olan değil Haklı olan Haklıdır sadece KKK1

YeS-MiLoRd wrote:

yav bu herif ne kadar kibirli ve boş konusuyor. Geçen kesimden sonra eski kibirde kalmadı. Atılan iftiranın ispatları burda konuyu okumamış bile . illa kesildi diye karalama yapıcak. Bize korsanı öğretecektin kadi bi sonraki dönem yap bakalım korsanını görelim marifetini.

-CILGINTURK- wrote:

BUNLARIN multici olduğunu bilmeyen var mı hala gerçekten ? post açmanız bile komik durum.

• -CILGINTURK- wrote:

ne kesimi? ne korsanı? ne diyorsun sen, beni kiminle karıştırıyorsun? Lips serverinde oynadığım zamanlar sizin multici olduğunuzu bilmeyen yoktu.Buraya da arkadaşlarını toplayıp kalabalık yaratıp haklı gibi görünme çabasını bırakın artık. Unutmayın ki, ÇOK olan değil Haklı olan Haklıdır sadece KKK1

YeS-MiLoRd wrote:

yav bu herif ne kadar kibirli ve boş konusuyor. Geçen kesimden sonra eski kibirde kalmadı. Atılan iftiranın ispatları burda konuyu okumamış bile . illa kesildi diye karalama yapıcak. Bize korsanı öğretecektin kadi bi sonraki dönem yap bakalım korsanını görelim marifetini.

-CILGINTURK- wrote:

forumda farklı kimliğe burunme çabaları loading...

Aglama artik lütfen :) adamı kendinden soguturuz .
    • Bu çılgında süper star gibiboş adam anca iftira. Sen değilmiydin bu dönem şirkette işlerimi düzene sokayım size korsan nasıl oyannır gösteririm diyen . PA ittifaği pasif kişilerden oluşuyo diyip 4 şehir taşıyıp kesilip gitmedinizmi. Hani kesilmediğinizi iddda ediyosanız açın bakın pa savaş raporlarına

Süper Stara bir kez daha değinicem. Ağzı sürekli laf yapan abimix bu aralar sürekli susma hakkını kullanıyor . çamur atmak kolay tabi.Korsanın son günü yine multi yapan bu adam utanmadan bize laf söylüyor. Adama saygım vardı ama ne kadar boş birisi oldugunu anladım birkez daha . Korsanıda o kadar iyi yapıyorki sağolsun 2 dönemde ışın attı bana ikisindede süreyi tutturamadı :D

Son olarak onlar için elinden geleni yapan Engin45 için kullandığı saygısız kelimeleride unutmadık. hala gülüyoruz dediklerine . Neyse herkesin karakteri belli. Multiden ban yiyenlerde belli .

" - Abi Engin abinin yaşı kaç ?
      - ......... yaşta "

Şimdi multi hesap açıp ordan bana küfür ederse hiç te şaşırmam
      .
      Tanrı plan yapanlara sadece gülermiş...