ANKA Savaş ve Yağma Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• serkanın Agoraya yazdığı mesajın cevabı:Aleyküm selam serkan.

Kesim 1 :

Neden kılıç ustası ve tüfekçi kesildi diye soracak olursanız. Akhisar-M şehrinde ki savaşın raound süresi 12-13 dakika vardı bitmesine. Buhar devleri 15dk ya gidiyordu. serkanın yağması başarılı olmaması için 10 dk ya giden birlikleri yolladım. İttifakımın oyuncusunun yağma yememesi için 3-5 asker kestiririm LİDER'lik bunu gerektirir. He şu 151 hoplit 22 tüfek ve 11 top morelden dağıldılar. Onların da arkadaşlarının yanına gitmesi uzun sürmedi,birazdan.. :)

Gelelim 2. kesime :

Kendi şehrine yapılan bir işgaldir ve işgali sonra kaldırdık(limanı bizde ve dağılan askerleri geri o şehre dönüyor. Şehir yıkıp kaçamaz)

Kesim 3 :

Morelden dağılan askerlerin süresine göre yeniden işgali ayarlayıp yine kendi şehrinde yakalayıp karadan kesim bitmiştir.

Kesim 4 :
    • Bu 1 :

Bu 2 :

serkan senin gittiğin yollarda yerlere iyi bak,benim ayak izlerimi görürsünüz he kafanı kaldır ileri bak yağmalarımı görürsün.. Sen bizim oyuncumuzu yağmalıyorsun. Biz sizin adanıza gelip seni lider denilen kişiyi yağmalıyoruz.. Biz savaştan kaçmayız savaşır kesiliriz. Kendi dünyamızda (lipste) kendi hesaplarınız ile asker basın keselim.. Hesap taşıyarak olacaksa bu iş, hesap taşıyanlar belli yan sayfa da. Oralara gidiniz. Aciz olan biziz demek :) üye olarak general olarak vs. 2 katımız iken sesiniz soluğunuz çıkmıyordu... eneste diyor ki '' poyraz38 sizin adaya geldiğinde neden karşısında çıkmadınız'' diye toplam 13k generali var ve bunun çoğu karadan. limanında bulunan taşıdığınız hesabın filosu değil miydi ? o 13k general kesilir kesilmesine.. Ama taşıdığınız hesaptan destek atmayacağınızı ben bilmiyor muyum ? adaya geldiniz 1 tane yağma alamadınız yağma attığınız yerlerde asklerin paket yapılıp,kesildi.. Benim adama geldiğinizde hiç bir üretim yeri veya bina inşası göremediniz ? Ama biz geldiğimizde üretimleri level atlıyordu binaları yükseltmeye durdunuz.. Bak size dolaylı yoldan yardım ediyoruz biraz bağış yapın biz yokken.. Geldiğimizde bağış yapacaksınız bu iş olmaz. Yeniden diyorum hesap taşınılarak savaşacaksınız yan dükkana uğrayın orada sesinizin çıkamayacağından şüphem yok he burada da çıkıyor da sesiniz ince geliyor be :)
    • Merhaba

Savaş raporları bölümünde sadece savaşla ilgili konular konuşulabilir.Konu dışı postlar temizlenmiştir.

14. Tüm mesajlar forumdaki ilgili kısımlara yazılmalıdır. Bu kurala uymayan mesajlar silinir ya da taşınır.

a) Konuya yazılan cevaplar konuyu açan kişinin ilk mesajına göre yani konunun amacına göre cevap yazmak zorundadır. Konunun amacına uygun olmayan mesajlar silinir ya da taşınır, konuyu amacından uzaklaştıran kişiler forumdan uzaklaştırılır
    • Dünkü laflarına kapak !!
      Tarih gördüğünüz üzere =>
      Bu atarlı delikanlı dün bizim paylaştığımız raporların son olcağını iddia ediyordu.Sonuç ortada ... Şimdi gelirler burada ötmeye baslarlar . İşimiz var ''BİZİM ŞİRKETİMİZ'' var bütün klan olarak offlinedık biz meşgul adamlarız yağma atmışsınız derler,bunlar daha başlangıç tarlaya devam ;) :) :) :) ... To Be Continue ...

• Turkuaz wrote:

Allah Allah , bu adamlarin lideri tarla generali tarla. Cok ilginc bir ekip
      önden nopun taşıdıgı hesaplardan birisi askerim gemim başka yerde savaşırken adama gelip şehirdeki ufak gp yi kesti boş şehirlere yagma attılar yapacak birşey yok , bilip bilmeden yorum yapmayı bırakmalısın bence turkuaz
      dün konuştugum gibi tartışma ortamına girmeyecez her ne kadar iki ittifak beraber yapmış olsalarda yagma yagmadır tebrik eder geçeriz
    • eseas wrote:

Turkuaz wrote:

Allah Allah , bu adamlarin lideri tarla generali tarla. Cok ilginc bir ekip
      önden nopun taşıdıgı hesaplardan birisi askerim gemim başka yerde savaşırken adama gelip şehirdeki ufak gp yi kesti boş şehirlere yagma attılar yapacak birşey yok , bilip bilmeden yorum yapmayı bırakmalısın bence turkuazdün konuştugum gibi tartışma ortamına girmeyecez her ne kadar iki ittifak beraber yapmış olsalarda yagma yagmadır tebrik eder geçeriz
      eseas şimdi durumu sana aktarayım ben. nop benim girdiğim şehire girdi mi ben onların girdiği şehire girdim mi ? cevabın evet girmediniz olacak yani öyle olması da lazım sen bizden daha iyi biliyorsun kim hangi şehire girmiş . ben seni hesabı getirdiğinden beri casusluyorum . her gün seni casusluyordum her gün seni takip ediyordum elbette ki bir açık yer bulabileceğim gireceğim düşüncesi içerisinde idim. sende general puanı benim 100 katımdı . askerlerinin olduğu yere çıkmam saçmalık olurdu . bir strateji kurguladım plan yaptım kendimce ha şükür tuttu da. tebriğin için de teşekkür ederim iyi oyunlar :)